X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 24 czerwca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zryczałam się jak głupia, mam dość. Poszłam do mojego dentysty prosić go o pomoc a on po pierwsze wydarł na mnie ryja że on po innym lekarzu nie będzie poprawiać, ale jak zaczęłam plakac ze co nam zrobić z laską mnie przyjął i w sumie tylko podpiłowal mi tą czwórkę bo stwierdził że za duzo wystaje i od tego boli, a potem jeszcze niechcący wyrwało mi się do niego na Ty to drugi raz wydarł się że nie jesteśmy na Ty, tylko że jak w tamtym roku robil mi implant za pięć koła to jakoś mu nie przeszkadzało że wzajemnie mówimy sobie na Ty. Jak szłam do niego zostawiałam grubą kasę to pięknie ładnie ale jak przyszłam po pomoc to spierdalaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 15:35

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1767 1454

    Wysłany: 24 czerwca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zryczałam się jak głupia, mam dość. Poszłam do mojego dentysty prosić go o pomoc a on po pierwsze wydarł na mnie ryja że on po innym lekarzu nie będzie poprawiać, ale jak zaczęłam plakac ze co nam zrobić z laską mnie przyjął i w sumie tylko podpiłowal mi tą czwórkę bo stwierdził że za duzo wystaje i od tego boli, a potem jeszcze niechcący wyrwało mi się do niego na Ty to drugi raz wydarł się że nie jesteśmy na Ty, tylko że jak w tamtym roku robil mi implant za pięć koła to jakoś mu nie przeszkadzało że wzajemnie mówimy sobie na Ty. Jak szłam do niego zostawiałam grubą kasę to pięknie ładnie ale jak przyszłam po pomoc to spierdalaj

    Słów zabrakło 🤦🏼‍♀️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1194 1027

    Wysłany: 24 czerwca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zryczałam się jak głupia, mam dość. Poszłam do mojego dentysty prosić go o pomoc a on po pierwsze wydarł na mnie ryja że on po innym lekarzu nie będzie poprawiać, ale jak zaczęłam plakac ze co nam zrobić z laską mnie przyjął i w sumie tylko podpiłowal mi tą czwórkę bo stwierdził że za duzo wystaje i od tego boli, a potem jeszcze niechcący wyrwało mi się do niego na Ty to drugi raz wydarł się że nie jesteśmy na Ty, tylko że jak w tamtym roku robil mi implant za pięć koła to jakoś mu nie przeszkadzało że wzajemnie mówimy sobie na Ty. Jak szłam do niego zostawiałam grubą kasę to pięknie ładnie ale jak przyszłam po pomoc to spierdalaj

    Masakra, nie dość że i tak płacisz grube hajsy bo przecież nie chciałaś za darmo to jeszcze z taką łaską! Co on nigdy nie robił po innym dentyście tylko każdego prowadzi od początku? Co to w ogóle za argumenty... Nie znoszę takich paniczy. Sory ale tu pasuje powiedzenie- wyżej sra niż dupę ma 🤬🤬🤬

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 24 czerwca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zryczałam się jak głupia, mam dość. Poszłam do mojego dentysty prosić go o pomoc a on po pierwsze wydarł na mnie ryja że on po innym lekarzu nie będzie poprawiać, ale jak zaczęłam plakac ze co nam zrobić z laską mnie przyjął i w sumie tylko podpiłowal mi tą czwórkę bo stwierdził że za duzo wystaje i od tego boli, a potem jeszcze niechcący wyrwało mi się do niego na Ty to drugi raz wydarł się że nie jesteśmy na Ty, tylko że jak w tamtym roku robil mi implant za pięć koła to jakoś mu nie przeszkadzało że wzajemnie mówimy sobie na Ty. Jak szłam do niego zostawiałam grubą kasę to pięknie ładnie ale jak przyszłam po pomoc to spierdalaj

    Co za koszmar 😱 Co teraz? Szukasz innego stomatologa?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 24 czerwca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Hej, ja tu jestem, ale tylko podczytuję.

    Jak się trzymasz kochana? Daj sobie tyle czasu ile tylko potrzebujesz 🫂❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 24 czerwca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Co za koszmar 😱 Co teraz? Szukasz innego stomatologa?

    Pewnie tak, ale mam teraz taki pomysł że zostało mi 10 tabletek metronidazolu a pisze na nim że on jest też na stany zapalne zębów i zastanawiam się czy nie wziąć

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4053 2381

    Wysłany: 24 czerwca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Pewnie tak, ale mam teraz taki pomysł że zostało mi 10 tabletek metronidazolu a pisze na nim że on jest też na stany zapalne zębów i zastanawiam się czy nie wziąć

    Nie lecz się sama 🙈 nie wiesz co się dzieje z tym zębem, nawet nie zrobili Ci RTG 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9383 9960

    Wysłany: 24 czerwca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jego… nie wierzę w to co czytam… Leksrz odstawił scenę zazdrości, bo poszłaś do innego wyleczyć zęba 🙈 słów brak. Antybiotyku nie bierz, ale weź sobie coś na stan zapalny. Może tylko się zrobił po leczeniu kanałowym i wystarczy przeleczyć.

    Smerfetka 🫂🫂🫂🫂

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1393 1729

    Wysłany: 24 czerwca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jak się trzymasz kochana? Daj sobie tyle czasu ile tylko potrzebujesz 🫂❤️

    Kochana słabo. Znajduje się między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością 😔

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1393 1729

    Wysłany: 24 czerwca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo- napisałam priv 😘

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 24 czerwca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 🫂🫂🫂🫂

    Słuchajcie: znajoma znajomej jest dentystką, zadzwoniła do mnie, nie przyjmie mnie bo jest na urlopie do połowy lipca poprosiła żeby jej wysłać na e mail jakies zdjęcie jak mam. Załatwiłam sobię to które lekarz mi robił za raz po kanale. Ona powiedziała że jest ewidentny stan zapalny i pewnie od tego boli i kazała zażyć ten metronidazol przez pięć dni a jak coś to ona to skontroluje tylko dopiero ok 15 lipca

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 24 czerwca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Nie lecz się sama 🙈 nie wiesz co się dzieje z tym zębem, nawet nie zrobili Ci RTG 🙈
    Też uważam że nie powinnaś brać sama leków.
    Współczuję bólu, powinnaś na gwałt poszukać dobrego stomatologa ale oni niestety nie lubią po sobie naprawiać..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 24 czerwca, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Smerfetka 🫂🫂🫂🫂

    Słuchajcie: znajoma znajomej jest dentystką, zadzwoniła do mnie, nie przyjmie mnie bo jest na urlopie do połowy lipca poprosiła żeby jej wysłać na e mail jakies zdjęcie jak mam. Załatwiłam sobię to które lekarz mi robił za raz po kanale. Ona powiedziała że jest ewidentny stan zapalny i pewnie od tego boli i kazała zażyć ten metronidazol przez pięć dni a jak coś to ona to skontroluje tylko dopiero ok 15 lipca
    Będziesz tyle na nią czekać?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 24 czerwca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, co za dramat. Nie do wiary po prostu, to jest cholernie przykre. Przecież powinni pomagać ludziom a nie robić łaskę 😡

    Smerfetko, tak bardzo Cię ściskam 🫂🫂🫂

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 24 czerwca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, mogą sobie nie lubic ale pracę trzeba wykonac. Podobno są lekarzami, podpisują się per doktor. A jak lekarz który to zepsuł umywa ręce to co mam zrobić? Przyzwyczaić się bólu bo nikt nie tknie pracy kolegi po fachu? A druga sprawa to jest jak zostałam potraktowana, jak jakiś intruz, chociaż przez ostatniej 10 lat zostawiłam u niego z 10 tysięcy, jak robił zabiegi z najwyższej półki bo mam jeden implant to o mało w tyłek mi nie wszedł taki był milutki a jak przyszłam po pomoc to się drze czyli co? Poziom jego uprzejmości zależy od wysokości rachunku bo inaczej tego nie zinterpretuje

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1194 1027

    Wysłany: 24 czerwca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Kochana słabo. Znajduje się między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością 😔
    Kochana rozumiem ten okropny czas zawieszenia, że niewiadomo co będzie dalej. I dla Ciebie kiedyś wyjdzie słońce, mocno w to wierzę ❤️
    Wiem to oklepane powiedzenie, że potrzeba czasu, ale tak jest- z czasem wszystko będzie łatwiejsze do zniesienia

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1393 1729

    Wysłany: 24 czerwca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Kochana rozumiem ten okropny czas zawieszenia, że niewiadomo co będzie dalej. I dla Ciebie kiedyś wyjdzie słońce, mocno w to wierzę ❤️
    Wiem to oklepane powiedzenie, że potrzeba czasu, ale tak jest- z czasem wszystko będzie łatwiejsze do zniesienia

    Magdanka - to miała być ta tęcza, a znów okazało się że jest tylko wielkie rozczarowanie i ból. Po stronie mojego organizmu wszystko ok, ja czuję że to maleństwo nie dało rady 😭 Magdanka ja boję się że już nie będę miała siły iść dalej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 18:33

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1393 1729

    Wysłany: 24 czerwca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za każde 🫂 !!!

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2695 2541

    Wysłany: 24 czerwca, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko, daj sobie czas na żałobę, tyle ile potrzebujesz

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2842 1392

    Wysłany: 24 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po monicie na 10dc, endometrium 7 mm pęcherzyk na prawym jajniku 11 mm. Szału nie ma, idę znowu w środę. Jeśli podrośnie to może będzie mi w stanie ginka policzyć kiedy mam podać ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 18:50

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
‹‹ 1047 1048 1049 1050 1051 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ