X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2766 1365

    Wysłany: 29 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie 🥰 przysięgam, że staram się być spokojna.

    Smerfetko, kochana zdrowiej 🫂❤️

    Echo, mam pytanie czy badałaś może po accofilu morfologie w ciągu dnia ?

    Motyl, czy planujesz wizytę u jakiegoś lekarza w związku z tymi migrenami ? Czy już się nic na to nie poradzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 11:15

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2668 2513

    Wysłany: 29 lipca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Niestety przy antybiotykach łatwo o grzybicę.. po tym drugim leczeniu już miałaś też zero e. coli? Czy po prostu wzrost skąpy, który juz jest uważany za normę , tak?
    Wtedy nie miała już e coli.

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4030 2367

    Wysłany: 29 lipca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie 🥰 przysięgam, że staram się być spokojna.

    Smerfetko, kochana zdrowiej 🫂❤️

    Echo, mam pytanie czy badałaś może po accofilu morfologie w ciągu dnia ?

    Motyl, czy planujesz wizytę u jakiegoś lekarza w związku z tymi migrenami ? Czy już się nic na to nie poradzi?

    Sydor wymagał po 24h, nie robiłam nic więcej

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2766 1365

    Wysłany: 29 lipca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Sydor wymagał po 24h, nie robiłam nic więcej

    Bo właśnie dziś pierwszy raz zbadam po południu i tak się zastanawiam czy mi czegoś nie powiedzą że tak nie można i ze nie na czczo.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Z mężem przygotowujemy się do starań o naszą 🌈
    W pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i to bez żadnych leków, dlatego mam trochę wątpliwości.
    Od lekarza dostałam Duphaston po owulacji ze względu na plamienia. I teraz mam taki problem, bo w tym miesiącu nie mam skoku temperatury (dziś 19dc). Aktualnie biorę antybiotyk na zatoki, dlatego pewnie ten cykl będzie bezowulacyjny. Nie bardzo wiem jak teraz zastosować Duphaston.. ginekolog tłumaczył, że na dobry progesteron pracujemy cykl wcześniej a my od sierpnia chcemy się starać 🙂
    Nie wiem czy czekać na skok, czy zacząć brać dupka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 12:18

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3628 3763

    Wysłany: 29 lipca, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Z mężem przygotowujemy się do starań o naszą 🌈
    W pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i to bez żadnych leków, dlatego mam trochę wątpliwości.
    Od lekarza dostałam Duphaston po owulacji ze względu na plamienia. I teraz mam taki problem, bo w tym miesiącu nie mam skoku temperatury (dziś 19dc). Aktualnie biorę antybiotyk na zatoki, dlatego pewnie ten cykl będzie bezowulacyjny. Nie bardzo wiem jak teraz zastosować Duphaston.. ginekolog tłumaczył, że na dobry progesteron pracujemy cykl wcześniej a my od sierpnia chcemy się starać 🙂
    Nie wiem czy czekać na skok, czy zacząć brać dupka

    Nie brałabym proga bez skoku bo może zahamować owulację, i pewnie spowoduję skok bo prog powoduje wzrost temperatury.
    Ja teraz wzięłam luteinę od 16 DC a kompletnie w ciemno bez wykresu i bez monitu. Chce przywołać miesiączkę jak najszybciej bo w tym cyklu pokazała mi się torbiel i chcę mieć to za sobą

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Nie brałabym proga bez skoku bo może zahamować owulację, i pewnie spowoduję skok bo prog powoduje wzrost temperatury.
    Ja teraz wzięłam luteinę od 16 DC a kompletnie w ciemno bez wykresu i bez monitu. Chce przywołać miesiączkę jak najszybciej bo w tym cyklu pokazała mi się torbiel i chcę mieć to za sobą

    Też wolałabym nie brać, ale teraz się zastanawiam co będzie z progesteronem w następnym cyklu. Jeśli w tym miesiącu zrezygnuję z Dupka to znowu boję się, że jakbym zaszła w następnym cyklu to nie utrzymam ciąży 😔

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3628 3763

    Wysłany: 29 lipca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Też wolałabym nie brać, ale teraz się zastanawiam co będzie z progesteronem w następnym cyklu. Jeśli w tym miesiącu zrezygnuję z Dupka to znowu boję się, że jakbym zaszła w następnym cyklu to nie utrzymam ciąży 😔
    Rozumiem, ale może owulacją się opóźnia, bierzesz antybiotyk i jesteś chora to może mieć wpływ. Daj sobie jeszcze parę dni, bajwuzej będziesz mieć trochę dłuższy cykl.
    W sumie mi ginekolog nigdy nie zalecał proga przez staraniami zawsze mi go włącza dopiero w cyklu staraniowym

    Marysia996 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4030 2367

    Wysłany: 29 lipca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 🫂 czy dobrze widzę, że straciłaś dziecko w 39tc? Co się stało?

    Jeśli chodzi o progesteron,to lepiej go nie brać w ciemno i umówić się na monitoring. Wtedy będziesz mieć pewność, że była owulacja i bezpiecznie podasz progesteron.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Marysia, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 🫂 czy dobrze widzę, że straciłaś dziecko w 39tc? Co się stało?

    Jeśli chodzi o progesteron,to lepiej go nie brać w ciemno i umówić się na monitoring. Wtedy będziesz mieć pewność, że była owulacja i bezpiecznie podasz progesteron.

    Ja od dawna obserwuje cykl, a jeśli mam wątpliwości to
    dodatkowo badam progesteron także na pewno nie zablokuje owu 🙂
    Tak, straciliśmy córkę w 39tc. przy porodzie.. Nie znamy dokładnej przyczyny. Do końca wszystko było ok.
    Po starcie zrobiłam badania i mam trombofilię wrodzoną, ale czy to było przyczyną to nikt nie wie 🥺

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Echo Autorytet
    Postów: 4030 2367

    Wysłany: 29 lipca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, tak bardzo mi przykro 💔 żadne słowa nie opiszą tego przez co przeszłaś 💔

    Trombofilia może być przyczyną poronień,ale raczej nie słyszałam żeby była powodem śmierci podczas porodu 🥺 Do samego końca wszystko było ok z córeczką? Aż trudno uwierzyć,że lekarze nie podali przyczyny 🥺

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Boże, tak bardzo mi przykro 💔 żadne słowa nie opiszą tego przez co przeszłaś 💔

    Trombofilia może być przyczyną poronień,ale raczej nie słyszałam żeby była powodem śmierci podczas porodu 🥺 Do samego końca wszystko było ok z córeczką? Aż trudno uwierzyć,że lekarze nie podali przyczyny 🥺

    Nikomu nie życzę takiego piekła.. niestety takich rodziców jak my nie ma wcale tak mało.
    Sporo badań, wizyty u różnych lekarzy i zero odpowiedzi 🥺 Myślę, że wiele czynników się do tego przyczyniło. Córka była okręcona pępowiną no, ale ile dzieci się tak rodzi. Poród był szybki, zero wskazówek, że coś nie tak.
    Urodziłam ją. Była cisza. Potem powiedziano, że córka nie żyje..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 13:17

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Echo Autorytet
    Postów: 4030 2367

    Wysłany: 29 lipca, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Nikomu nie życzę takiego piekła.. niestety takich rodziców jak my nie ma wcale tak mało.
    Sporo badań, wizyty u różnych lekarzy i zero odpowiedzi 🥺 Myślę, że wiele czynników się do tego przyczyniło. Córka była okręcona pępowiną no, ale ile dzieci się tak rodzi. Poród był szybki, zero wskazówek, że coś nie tak.
    Urodziłam ją. Była cisza. Potem powiedziano, że córka nie żyje..

    Marysia 😭😭😭💔💔💔

    Życzę Ci kochana żebyś niedługo cieszyła się ze zdrowej, bardzo nudnej ciąży, bezproblemowego porodu, który otworzy dla Was nowy, piękny rozdział z wymarzonym maluszkiem 🥺🫂❤️

    Jak będziesz czegokolwiek potrzebowac, w tym rozmowy, informacji o lekach czy badaniach, to pisz śmiało. Możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie 🫂

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Marysia 😭😭😭💔💔💔

    Życzę Ci kochana żebyś niedługo cieszyła się ze zdrowej, bardzo nudnej ciąży, bezproblemowego porodu, który otworzy dla Was nowy, piękny rozdział z wymarzonym maluszkiem 🥺🫂❤️

    Jak będziesz czegokolwiek potrzebowac, w tym rozmowy, informacji o lekach czy badaniach, to pisz śmiało. Możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie 🫂

    Bardzo dziękuję ❤️❤️❤️
    Jest ciężko. Ból nie mija. Ludzie też nam "dokładają" bo innym się wydaje, że trzeba żyć dalej. Najlepiej gdybyśmy zrobili sobie nowe dziecko i zapomnieli o córce, ale to tak nie działa. My też już inaczej na wszystko patrzymy. Doceniamy każdy dzień i wiemy jak ogromnym darem jest Życie. Cholernie dużo pracy włożyliśmy w to, żeby wgl pomyśleć o staraniach.
    Mam tylko nadzieję, że doczekamy sie naszego drugiego dziecka i, że teraz będzie już wszystko dobrze🥺🌈
    Może jeszcze kiedyś będziemy szczęśliwi. Wierzę i czuję, że córka cały czas jest z nami🕊️

    ściskam was wszystkie 🤗

    Echo, Elza1234 lubią tę wiadomość

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2668 2513

    Wysłany: 29 lipca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia, nawet nie umiem sobie wyobrazić co przechodziliście i przechodzicie, bardzo mi przykro, naprawdę.

    Ja od paru dni, mam taki ścisk w żołądku, że ciągle mam mdłości. To chyba nerwowy po tym całym ostatnim czasie i stres przed piątkiem.

    Ale z miłych rzeczy, właśnie kupiliśmy wycieczkę na wrzesien , postaram się naładować akumulatory przed dalszą walką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 15:20

    Echo, Marysia996, Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3628 3763

    Wysłany: 29 lipca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chłop właśnie stwierdził że mnie podziwia, ja jestem niedysponowana, jest lepiej ale mam odpoczywać więc to robię, a stary musiał dzisiaj zrobić pranie, ogarnąć zakupy bo pusta lodówka, zrobić obiad i teraz jedzie z Frankiem na basen czyli mój dzień jak co dzień nie doszedł do wniosku że ja mam chyba jakieś super moce że tak łatwo to ogarniam teraz przynajmniej doceni

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9364 9931

    Wysłany: 29 lipca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiu… 😭😭😭 nie ma żadnych słów, które mogłyby Cię pocieszyć. Tak bardzo mi przykro 🖤
    Trombofilia nie była powodem śmierci Waszej córeczki. Coś się musiało zadziać przy porodzie, może faktycznie zbyt mocno była owinięta pępowiną 😔
    Jeśli chodzi o Twoje pytanie, duphaston jest słabym progesteronem. I w ciemno bym nie brała. Jeśli masz regularne miesiączki, dokładnie wiesz kiedy mogłaś mieć owulację i wiesz, że to będzie cykl bezowulacyjny, to ja bym pewnie zaryzykowała. W końcu każda z nas dobrze zna swój organizm. Ale poproś lekarza o inny progesteron. Cyclogest, progesteron besins czy utrogestan. Trzymam mocno za Ciebie kciuki ✊🏻🫂

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2766 1365

    Wysłany: 29 lipca, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia996 wrote:
    Nikomu nie życzę takiego piekła.. niestety takich rodziców jak my nie ma wcale tak mało.
    Sporo badań, wizyty u różnych lekarzy i zero odpowiedzi 🥺 Myślę, że wiele czynników się do tego przyczyniło. Córka była okręcona pępowiną no, ale ile dzieci się tak rodzi. Poród był szybki, zero wskazówek, że coś nie tak.
    Urodziłam ją. Była cisza. Potem powiedziano, że córka nie żyje..

    Marysia, nie wyobrażam sobie Waszego bólu i bardzo Wam współczuję 🫂🫂🫂🫂 chociaż wiem, że żadne słowa nic nie pomaga. Cholernie jest to życie niesprawiedliwe 🥺

    Marysia996 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2766 1365

    Wysłany: 29 lipca, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Marysia, nawet nie umiem sobie wyobrazić co przechodziliście i przechodzicie, bardzo mi przykro, naprawdę.

    Ja od paru dni, mam taki ścisk w żołądku, że ciągle mam mdłości. To chyba nerwowy po tym całym ostatnim czasie i stres przed piątkiem.

    Ale z miłych rzeczy, właśnie kupiliśmy wycieczkę na wrzesien , postaram się naładować akumulatory przed dalszą walką

    Elza 🫂 gdzie się wybieracie ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Marysia996 Ekspertka
    Postów: 160 74

    Wysłany: 29 lipca, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Marysiu… 😭😭😭 nie ma żadnych słów, które mogłyby Cię pocieszyć. Tak bardzo mi przykro 🖤
    Trombofilia nie była powodem śmierci Waszej córeczki. Coś się musiało zadziać przy porodzie, może faktycznie zbyt mocno była owinięta pępowiną 😔
    Jeśli chodzi o Twoje pytanie, duphaston jest słabym progesteronem. I w ciemno bym nie brała. Jeśli masz regularne miesiączki, dokładnie wiesz kiedy mogłaś mieć owulację i wiesz, że to będzie cykl bezowulacyjny, to ja bym pewnie zaryzykowała. W końcu każda z nas dobrze zna swój organizm. Ale poproś lekarza o inny progesteron. Cyclogest, progesteron besins czy utrogestan. Trzymam mocno za Ciebie kciuki ✊🏻🫂

    Z jednej strony chcielibyśmy poznać prawdę, ale z drugiej nic nam to już nie da. Zrobiliśmy wszystko co po ludzku można. Z tą trombofilią to jest różnie.. słyszeliśmy kilka wersji. Hematolog patrzy na to inaczej a ginekolog jeszcze inaczej. Trombofilia może powodować mikroskrzepy np. w pępowinie. Oczywiście kolejna ciąża to Acard i Heparyna no i CC już w 37tc. (nie urodzę już naturalnie).
    Piszę to tylko po to, bo być może komuś to pomoże. Na pewno warto zrobić takie badania. Trzeba też słuchać własnej intuicji i wymagać od lekarzy! Osobiście uważam też, że kobiety nie powinny dać sobie wmówić, że można czekać z porodem na przykład do 42tc. W szpitalu mi powiedzieli, że najwięcej tragedii jest właśnie na końcówce ciąży..
    Niestety, ale mało kiedy da się ustalić przyczynę tak późnej straty. U nas nawet nie ma punktu zaczepienia. Wielokrotnie słyszałam o tym, że lekarze zwlekali z cc, ale u nas nic takiego nie miało miejsca. Może był jakiś błąd przy porodzie, ale na pewno nie było to coś z czym na przykład mogłabym iść do sądu. Nie rozumiem i nigdy tego nie zaakceptuje. Bardzo się boję, ale chcę wierzyć, że jeszcze będzie pięknie 🌈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 23:21

    39tc.💔🕊️
    7.09💔

    trombofilia wrodzona🩸🧬
‹‹ 1096 1097 1098 1099 1100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ