X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Nineq Autorytet
    Postów: 306 375

    Wysłany: 20 września, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Hej! Jasne że można :) całkowicie Cię rozumiem.. i dziewczyny na pewno też pod względem wątków miesięcznych 😅
    Nie staram się nie wiadomo jak długo, lekarz nie wezmie mnie na poważnie, ale tam... czuję się jakaś inna, dziewczyny tam przeżywają brak ciąży w 1cs🫣

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1763 1454

    Wysłany: 20 września, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Zaglądałam w ciągu dnia tutaj, ale nie mam sił pisać. Słaba jestem niesamowicie. Spałam pół dnia. Dziś rano pojawiło się krwawienie, po czym ustalo i było tylko plamienie. Teraz wieczorem już chlupnęło. Na pewno jeszcze nie wyszło ze mnie to co powinno. Skurcze męczą, boli podbrzusze, w krzyżu, spojenie łonowe.
    Weekend mam uczelniany, a jutro rano o 8 test semestralny 🤦🏼‍♀️ nic nie umiem.....

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
‹‹ 1227 1228 1229 1230 1231
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ