X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, ja dzisiaj miałam zwariowany dzień w pracy więc czytałam zza krzaka, ale trzymałam kciuki za wyniki 😘 niestety nie znam się na tych o które pytasz. A ferrytyna 🙌 coś robisz że taki dobry wynik?

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka, tulę mocno 🫂

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Nie staram się nie wiadomo jak długo, lekarz nie wezmie mnie na poważnie, ale tam... czuję się jakaś inna, dziewczyny tam przeżywają brak ciąży w 1cs🫣

    Jeżeli masz ochotę napisać coś o sobie więcej to chętnie Cię poznamy. Nineq w 1cs to ja nie wiem po co dziewczynom forum i wsparcie.. bo właśnie to forum to daje nieopisane wsparcie w dobrych ale też gorszych chwilach ❤️‍🩹

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: Dzisiaj, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka nie mam pojęcia 🙈 wcześniej brałam laktoferynę i piłam zakwas i też miałam ferrytynę na takim poziomie. A teraz nie biorę nic

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Smerfetka nie mam pojęcia 🙈 wcześniej brałam laktoferynę i piłam zakwas i też miałam ferrytynę na takim poziomie. A teraz nie biorę nic

    To dobrze, że organizm sam utrzymuje udpowiedni poziom 🙌 a glutka pijesz ? Chyba Ty pisałaś że Cię „cofa” jak pijesz siemię lniane. Ja właśnie teraz tak mam że nie dam rady tego pić. Ale ogólnie jak się zmuszę to czuję że żołądek jest szczęśliwy. 🙃

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: Dzisiaj, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    To dobrze, że organizm sam utrzymuje udpowiedni poziom 🙌 a glutka pijesz ? Chyba Ty pisałaś że Cię „cofa” jak pijesz siemię lniane. Ja właśnie teraz tak mam że nie dam rady tego pić. Ale ogólnie jak się zmuszę to czuję że żołądek jest szczęśliwy. 🙃
    Nie piję. Tak, ja mam taki odruch 🙈 no glutek jest mega na żołądek. Ale mnie na samą myśl… 🤣

  • Nineq Autorytet
    Postów: 307 375

    Wysłany: Dzisiaj, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Jeżeli masz ochotę napisać coś o sobie więcej to chętnie Cię poznamy. Nineq w 1cs to ja nie wiem po co dziewczynom forum i wsparcie.. bo właśnie to forum to daje nieopisane wsparcie w dobrych ale też gorszych chwilach ❤️‍🩹
    U mnie to jest krótko, w lutym ciąża (pierwszy cykl starań co najlepsze 🤷‍♀️), w marcu poronienie i od maja się dalej turlam z nadzieją na kolejną ciążę.
    A gorsze chwilę miałam ostatnio na początku cyklu, bo dopadł mnie taki płacz i rozpacz, a na dokładkę koleżanka z pracy wysikała dwie kreski po poronieniu w czerwcu, że aż mi wstyd za siebie było 🫢Bo dlaczego ona znowu, a nie ja. Ale już mi przeszło (pewnie do czasu) ;)

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1398 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie piję. Tak, ja mam taki odruch 🙈 no glutek jest mega na żołądek. Ale mnie na samą myśl… 🤣

    To ja właśnie ten odruch nabyłam. Próbuje na czczo pić ale wychodzi jedna wielka komedia 😅

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1195 1027

    Wysłany: Dzisiaj, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nie możecie pić glutka bo wam nie wchodzi, to dawać go na włosy 😁 na włosach działa cuda 😁

    Ja używam sproszkowanego siemienia lnianego do jogurtów, owsianki itp. Nie wiem czy działanie to samo, ale może w jakimś stopniu pomaga i nie czuć tego smaku 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • aszin Autorytet
    Postów: 5217 11145

    Wysłany: Dzisiaj, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś stosowałam glutka z siemienia na wydobycie skrętu na włosach 😁

    A co do wątków miesięcznych to ja też czułam zazdrość, a potem było mi jeszcze gorzej, że ja czuję :) W pewnym momencie to chyba „normalne”.

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
‹‹ 1228 1229 1230 1231 1232
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ