X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Nineq Autorytet
    Postów: 311 376

    Wysłany: Dzisiaj, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Nineq- ale udało Ci się ustalić przyczynę straty? Widzę że masz porobione pewne badania, i właśnie jesteś po owulacji więc 3mam kciuki za ten cykl 🤞🏻🍀
    Nie, po poronieniu nie robiliśmy. U nas to chyba
    rodzine- na cztery córki babci trzy poroniły co najmniej 2x (w tym moja mama), a czwarta długo się starała.
    Co do tych badań ze stopki - dopiero zrobiłam, w środę mam teleporadę z hematologiem chociaż nie wiem, czy coś podpowie. A robić badań w ciemno nie chce, bo nie wiem jakie🤷‍♀️a są drogie. Daje sobie czas do stycznia/lutego bez lekarzy.
    Oj, mógłby ten cykl wyjść, bo 01.10 mam dostać @, a 02.10 lecimy na urlop 😟

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:10

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq- żebym dobrze zrozumiała Twoje badania, wyszła Ci tylko ta jedna rzecz gdzie jest x ? Czy wszystko co wypisane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:21

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Nineq Autorytet
    Postów: 311 376

    Wysłany: Dzisiaj, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Nineq- żebym dobrze zrozumiała Twoje badania, wyszła Ci tylko ta jedna rzecz gdzie jest x ? Czy wszystko co wypisane?
    Wszystko wypisane zle. Prawidłowo wyszedł V Leiden i protrombina.
    Metylowane witaminy biorę od maja, bo pilnowałam składu dmuchając na zimne i po urlopie porobię homocysteinę, b12, kwas foliowy.

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1406 1730

    Wysłany: Dzisiaj, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Wszystko wypisane zle. Prawidłowo wyszedł V Leiden i protrombina.
    Metylowane witaminy biorę od maja, bo pilnowałam składu dmuchając na zimne i po urlopie porobię homocysteinę, b12, kwas foliowy.

    Na etapie starań powinnaś brać chociaż acard, ale jak masz konsultacje to za chwilę będziesz wszystko wiedzieć :)

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Nineq Autorytet
    Postów: 311 376

    Wysłany: Dzisiaj, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Na etapie starań powinnaś brać chociaż acard, ale jak masz konsultacje to za chwilę będziesz wszystko wiedzieć :)
    Acard sama sobie przepisałam 🤭mam nadzieję, że chociaż ta babka coś podpowie.

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
‹‹ 1229 1230 1231 1232 1233
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ