Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    3 różne testy zrobione, na każdym biel 😂

  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    3 różne testy zrobione, na każdym biel 😂

    Nie ma 🦍 to wciąż piłka w grze! Ciekawe co wyjdzie ci jutro:) bądź dzielna! 💪

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    3 różne testy zrobione, na każdym biel 😂

    Hejka, hmm a robiłaś tym samym rodzajem testu ?
    Wciąż 🤞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jeden z testów to był ten sam co wczoraj. Plus jeszcze facelle i pink.
    Szczerze mówiąc już to olewam czy będzie gorylica czy nie. Ja już przestałam mieć nadzieję że kiedykolwiek się uda, dlatego od tego cyklu podeszłam do tego na luzie. Przykro mi nie jest.
    Tylko dziwne, że w poprzednim cyklu facelle był z bladą kreską, a wczoraj też była blada kreska.
    Kciuki można już puścić 🙂
    20230811-062714.jpg

  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka 😣byłam pewna ze będą dobre wieści, ale póki nie ma @ nic straconego 🤞

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dziewczynki.

    Roszpunka! Kurcze, dziwna sprawa. Ty to się masz z tymi testami biedaku 😔 Wczorajsza kreska szybko się pojawiła czy po wyschnięciu?
    Mimo wszystko 11 dpo to nadal bardzo wcześnie, wiesz sama. Nie puszczam kciuków!!

    Ja też melduję biel. Za chwilę jadę na 2 pobrania krwi (glukoza naczczo i po śniadaniu, kontrolna homocysteina), a o 17 zabieg.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia.🤞zabieg robisz prywatnie czy w szpitalu na NFZ?

    Lia. lubi tę wiadomość

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczyny!
    3 różne testy zrobione, na każdym biel 😂
    Nie no jak to? 😵‍💫 Przecież ta kreska była widoczna... To już wszystkie testy oszukują? 😞

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Dzień dobry, dziewczynki.

    Roszpunka! Kurcze, dziwna sprawa. Ty to się masz z tymi testami biedaku 😔 Wczorajsza kreska szybko się pojawiła czy po wyschnięciu?
    Mimo wszystko 11 dpo to nadal bardzo wcześnie, wiesz sama. Nie puszczam kciuków!!

    Ja też melduję biel. Za chwilę jadę na 2 pobrania krwi (glukoza naczczo i po śniadaniu, kontrolna homocysteina), a o 17 zabieg.

    Lia, mocno trzymam kciuki za zabieg 🤞
    Dawaj znać po. Zostajesz w szpitalu czy odrazu po się wychodzi?

    Lia. lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka, przykro mi🫤 A myślałam, ze pojawia sie kolejne dwie kreski na wątku😞

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Roszpunka, dopóki małpy nie ma piłka a grze. Ale jeśliby się franca pojawiła, proponuje od następnego cyklu testowanie od 12 dnia 🙈
    Lia mocne kciuki trzymam! I wiesz co, myślę sobie, że to już jest taki etap, że chyba chcemy, żeby coś w tych badaniach wyszło, żeby w końcu złapać wroga za łeb i móc z nim walczyć. Bo to byłaby odpowiedź dlaczego się teraz nie udawało. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🍀💚
    Miłego dnia kochane ☀️

    Lia. lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj lekkie plamienie, owulacja?😣 wczoraj nie było przytulanek bo po tym stresie z cytologia nie było nastroju

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi, syska, zabieg jest na NFZ w szpitalu (W DE takie rzeczy są zawsze refundowane) i trwa do 10 minut. Mąż może być ze mną. Jestem ciekawa, czy pokażą mi moją macicę na ekranie 😳 Bo przy pierwszej histero spałam - ale to była taka typowo zabiegowa.
    Butterfly, dokładnie, masz rację. "Wszystko jest pięknie" cieszyło chyba tylko na początku starań.
    Z tymi testami to serio strach robić. Jeszcze facelle to rozumiem. Ale kreska na takim, na którym nawet ciąża ledwo wychodzi, potrafi zrobić nadzieję..
    JaMiNi, jeśli to plamienie owulacyjne to możecie jeszcze dziś podziałać, komórka żyje ok. 24 h 😊

    Jak się dziś czujecie? Też ma być ciepło u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2023, 09:28

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. no właśnie tak się zdziwiłam ze idziesz na badania a później na zabieg, brakowało mi tego naszego musze się stawić rano do szpitala i czekać aż mi łaskawie zrobią badanie. To się robi w znieczuleniu?

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia trzymam za ciebie kciuki dziś! 😘 Ja właśnie jak głupia wyleciałam do apteki w kurtce a jest całkiem ciepło więc chyba wraca lato 😄

    Lia. lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jak plamienie owulacyjne nie jest już po jak pęcherzyk pęka ? I po zawodach?

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. 🤞 Daj znać jak się czujesz po!

    Poszłam dziś na betę chociaż w sumie cały tydzień przekonywałam samą siebie że nie ma potrzeby. Los wybrał za mnie, zepsuł się system i nie robią dzisiaj odpłatnych badań. No to trudno 🤷‍♀️

    Lia. lubi tę wiadomość

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia trzymam kciuki mocno! Kreska na teście wczoraj wyszła między 4 a 5 minutą mniej więcej. Także w określonym czasie. Dla mnie widzisz facelle jest i był zawsze najbardziej wiarygodny. A te wszystkie allegrowe, to bym powiedziała że oszusty haha

    Butterfly, szczerze, to wolę już w ogóle nie robić testów 😂 jak zacznę rodzić to będę wiedzieć że ciąża była 😂 wiesz, taka ciąża z zaskoczenia 😂


    Moje samopoczucie dziś kiepsko. Obudziłam się z bólem głowy, gardła i lekkim katarem 🤷🏼‍♀️
    A malpisko będzie dziś albo jutro na bank.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2023, 10:09

  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    Lia. 🤞 Daj znać jak się czujesz po!

    Poszłam dziś na betę chociaż w sumie cały tydzień przekonywałam samą siebie że nie ma potrzeby. Los wybrał za mnie, zepsuł się system i nie robią dzisiaj odpłatnych badań. No to trudno 🤷‍♀️
    Tez się raz tak odbilam od drzwi, może faktycznie nie ma sensu robić bety po takim czasie tym bardziej ze później zwalnia, tylko do tej wizyty to tyle jeszcze czasu sama wyczekuje zdjęcia twojego kropencjusza. Jak się czujesz?
    Ja jak czekałam na te wizyty w ciąży nawet jak były co dwa tygodnie to miałam wrażenie ze w to wieczność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2023, 10:15

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, bardzo mi przykro z powodu waszych bieli.
    Ja właśnie wisze na telefonie obdzwaniam całe miasto bo mi spuchło pół twarzy od zęba a boli że masakra

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ