X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Kobea Autorytet
    Postów: 256 201

    Wysłany: 5 listopada 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kusicie tymi chłopami 🙂 chyba też się wybiorę .
    Teraz jestem wkręcona w Stulecie winnych na VOD 😀

    Chorobska strasznie sie teraz panoszą, u mnie w pracy wszyscy chorzy i uciekam pewnie w przyszłym tygodniu na L4 bo nie chce się zarazić. Większość covid teraz ma, jestem zaszczepiona ale nie chcę siedzieć w takim epicentrum zarazków 😀

    Idę jutro zrobić kilka badań do labu zobaczymy czy mnie ceny nie zetną, tak jak piszecie 😦

    Ja kupiłam już ozdoby świąteczne i choinkę 🤣 wpadłam w szał zakupowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2023, 10:55

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Kobea Autorytet
    Postów: 256 201

    Wysłany: 5 listopada 2023, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie polecenia zasłon to piszcie bo też muszę kupić do salonu na całe okno🙂

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9471 10041

    Wysłany: 5 listopada 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Butterfly, kacyk? 😁 łączę się z Tobą w tym bólu 😂
    Nooo 🙈 a dużo nie wypiłam. Z roku na rok coraz gorzej 🤣

    izzy91, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1555 2085

    Wysłany: 5 listopada 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!

    Jaka okropna pogoda dziś 😵‍💫 a ja i tak pod kocem z herbatka z miodem i cytryną, ale nie wiem czy coś to pomaga bo jakoś nie czuje się lepiej. Korzystając z okazji że jutro mam wizytę u mojej gin, wezmę sobie L4 na tydzień. I w listopadzie już planuje tylko pracę z domu.

    Kobea dobra decyzja, nie ma co ryzykować. Mnie osobiście strasznie wkurzają osoby które chodzą chore do pracy.
    Ja mam choinkę ta sama od 3 lat, kupiłam na takim wysokim pniu bo bałam się się pies się będzie nią interesowal. A w sumie na większą i tak nie mamy miejsca w salonie.
    Kiedy w ogóle zaczynacie wyciąganie jakis ozdób świątecznych? 😀 Ja zawsze 1 grudnia się za to zabieram żeby się zdążyć nacieszyć klimatem we własnym mieszkaniu, zwykle w połowie grudnia już jezdzimy do rodziców :)
    Ale już mnie ciągnie żeby sobie odpalić jakąś świąteczna playlistę 🤣

    Echo jak długo juz bierzesz ten antybiotyk? Martwi mnie to że wciąż jest tak źle :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2023, 11:23

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9471 10041

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w pierwszą sobotę/ niedzielę grudnia jedziemy po choinkę, ubieramy na drugi dzień i od razu ozdoby wyciągam 😂 święta trwają tylko trzy dni, a żeby poczuć ten klimat to trzeba już wcześniej się nastroić 😁 ale nie wiem czy w tym roku nie chciałabym jednak sztucznej, takiej małej do postawienia na taborecie.
    Daj koniecznie jutro znać jak się ma „nasza” mała dziewczynka 🥹

    izzy91, Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3242 1684

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobea wrote:
    Hej, kusicie tymi chłopami 🙂 chyba też się wybiorę .
    Teraz jestem wkręcona w Stulecie winnych na VOD 😀

    Chorobska strasznie sie teraz panoszą, u mnie w pracy wszyscy chorzy i uciekam pewnie w przyszłym tygodniu na L4 bo nie chce się zarazić. Większość covid teraz ma, jestem zaszczepiona ale nie chcę siedzieć w takim epicentrum zarazków 😀

    Idę jutro zrobić kilka badań do labu zobaczymy czy mnie ceny nie zetną, tak jak piszecie 😦

    Ja kupiłam już ozdoby świąteczne i choinkę 🤣 wpadłam w szał zakupowy.

    Kobea, kocham Stulecie Winnych całym sercem 🥰
    Czekam na ostatni sezon ale coś sobie robią jaja

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1555 2085

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    My w pierwszą sobotę/ niedzielę grudnia jedziemy po choinkę, ubieramy na drugi dzień i od razu ozdoby wyciągam 😂 święta trwają tylko trzy dni, a żeby poczuć ten klimat to trzeba już wcześniej się nastroić 😁 ale nie wiem czy w tym roku nie chciałabym jednak sztucznej, takiej małej do postawienia na taborecie.
    Daj koniecznie jutro znać jak się ma „nasza” mała dziewczynka 🥹
    O to się dobrze składa że pierwsza sobota to 2 grudnia 🤣 ja miałam raz żywa choinkę i przez cały miesiąc wychodziły z niej pająki, także się zaraziłam 😆

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9471 10041

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    O to się dobrze składa że pierwsza sobota to 2 grudnia 🤣 ja miałam raz żywa choinkę i przez cały miesiąc wychodziły z niej pająki, także się zaraziłam 😆
    O Jezu Jezu!!! To już nie kupię. NIENAWIDZĘ!!!

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze jest żywa choinka i na szczęście nigdy nie było problemów z pająkami, albo ich nie zauważyłam 🤨 lubię zapach żywej choinki, kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy tata ścinał w naszym lesie choinkę i przynosił do domu
    Co do ozdób świątecznych to ostatnio udało mi się dorwać fajnego skrzata w Pepco za 50zł 😁 wzięłam od razu bo panie mówiły że szybko się rozchodzą. Tak więc skrzacik narazie czeka na grudzień, ale pokaże wam
    https://zapodaj.net/plik-has2DFXFkk

    izzy91, Echo, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1555 2085

    Wysłany: 5 listopada 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    O Jezu Jezu!!! To już nie kupię. NIENAWIDZĘ!!!
    Haha ja też nienawidzę 🤣 ale myślę że to był po prostu choinkowy pech a nie zasada 😀😀

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrowia dla chorowitek. Magdanka ma rację berodual jest pomocny. Może Echo by przyniósł Ci poprawę? Paskudnego wirusa musiałaś załapać, bo długo się u Ciebie utrzymuje.
    U mnie proza życia, nic szczególnego się nie dzieje.
    Jeżeli dobrze pamiętam, to jutro Kasiek ma wizytę, trzymam kciuki za ❤️🙂.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Echo, a ciebie tez kaszel tylko nocą meczy? Wg on jest suchy czy mokry?
    Co do zasłonek to mam wybrane w ikei ale po prostu nie mamy czasu tam jechać. Teraz w czw mieliśmy iść na stand up, ale Olka Szczęśniak się rozchorowała i nam odwołali, wiec planujemy tez dzień wykorzystać i w końcu tan jechać

    Cały dzień mnie męczy :( w ciagu dnia jest mokry,a w nocy suchy. Lekarka powiedziała, że to typowy objaw zapalenia oskrzeli. Od wczoraj bardzo boli mnie cały prawy bok, pewnie mam naciągnięte mięśnie przyżebrowe od tego kaszlu...

    Ja też jestem fanką Olki Szczęśniak <3 To na kiedy przełożyli występ?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Syska ja też chce iść na Chłopów, ale teraz kurczę nie mamy kiedy i pójdziemy chyba 11.11.
    Czas z przyjaciółką spędziłam super, bardzo mi tego brakowało. Ale dziś już tak super nie jest 🤣
    Echo kochana antybiotyk nic Ci nie pomaga? 🥺 przecież Ty się wykończysz. A miesiączka pewnie przyjdzie za kilka dni. My wyjeżdżamy jutro. Już się nie mogę doczekać!
    Nie byłam na prześwietleniu z nogą. Nie ma jak mi się zagoić bo niestety nie mogę zalegnąć w łóżku na kilka dni bez chodzenia i wychodzenia z domu.
    Roszpunka wynik petarda 🥳

    To już jutro! Ale Wam fajnie <3 Mam nadzieję, że z nogą szybko się poprawi i mimo wszystko fajnie spędzicie czas <3 Zdawaj relacje, w szczególności jedzeniową ;) 😁 uwielbiam słuchać o jedzeniu 😁

    Mam nadzieję, że @ zaraz przyjdzie, bo jak już się męczę, to wolałabym mieć to z głowy

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobea wrote:
    Hej, kusicie tymi chłopami 🙂 chyba też się wybiorę .
    Teraz jestem wkręcona w Stulecie winnych na VOD 😀

    Chorobska strasznie sie teraz panoszą, u mnie w pracy wszyscy chorzy i uciekam pewnie w przyszłym tygodniu na L4 bo nie chce się zarazić. Większość covid teraz ma, jestem zaszczepiona ale nie chcę siedzieć w takim epicentrum zarazków 😀

    Idę jutro zrobić kilka badań do labu zobaczymy czy mnie ceny nie zetną, tak jak piszecie 😦

    Ja kupiłam już ozdoby świąteczne i choinkę 🤣 wpadłam w szał zakupowy.

    Bardzo dobrze robisz. Teraz wszyscy chorują, a niestety wiele osób mimo wszystko chodzi do pracy i tak to się wszystko roznosi. Im szybciej zostaniesz w domu, tym lepiej dla Ciebie. Nie masz możliwości pracować zdalnie, prawda?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny!

    Jaka okropna pogoda dziś 😵‍💫 a ja i tak pod kocem z herbatka z miodem i cytryną, ale nie wiem czy coś to pomaga bo jakoś nie czuje się lepiej. Korzystając z okazji że jutro mam wizytę u mojej gin, wezmę sobie L4 na tydzień. I w listopadzie już planuje tylko pracę z domu.

    Kobea dobra decyzja, nie ma co ryzykować. Mnie osobiście strasznie wkurzają osoby które chodzą chore do pracy.
    Ja mam choinkę ta sama od 3 lat, kupiłam na takim wysokim pniu bo bałam się się pies się będzie nią interesowal. A w sumie na większą i tak nie mamy miejsca w salonie.
    Kiedy w ogóle zaczynacie wyciąganie jakis ozdób świątecznych? 😀 Ja zawsze 1 grudnia się za to zabieram żeby się zdążyć nacieszyć klimatem we własnym mieszkaniu, zwykle w połowie grudnia już jezdzimy do rodziców :)
    Ale już mnie ciągnie żeby sobie odpalić jakąś świąteczna playlistę 🤣

    Echo jak długo juz bierzesz ten antybiotyk? Martwi mnie to że wciąż jest tak źle :(

    Dzisiaj już 6 dzień antybiotyku. W związku z tym zostanę przy nim do 10dni, a w międzyczasie pódję do lekarza do kontroli :( nic innego mi nie pozostaje.

    Jeśli chodzi o ozdoby świąteczne, to wstyd się przyznać, ale ich za bardzo nie mam :( nigdy nie było na to kaski, bo ciągle się przeprowadzaliśmy, ale zawsze bardzo chciałam mieć ładną dekorację. Muszę się za to w końcu zabrać. Dużo masz takich ozdób? Co na przykład masz? Poza choinką oczywiście ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2023, 13:37

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1555 2085

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dzisiaj już 6 dzień antybiotyku. W związku z tym zostanę przy nim do 10dni, a w międzyczasie pódję do lekarza do kontroli :( nic innego mi nie pozostaje.

    Jeśli chodzi o ozdoby świąteczne, to wstyd się przyznać, ale ich za bardzo nie mam :( nigdy nie było na to kaski, bo ciągle się przeprowadzaliśmy, ale zawsze bardzo chciałam mieć ładną dekorację. Muszę się za to w końcu zabrać. Dużo masz takich ozdób?
    Dobrze że jesteś pod kontrolą lekarza ❤️

    A ja tych ozdób trochę mam ale to jest efekt zbierania po trochę przez ponad 6 lat, część dostałam :) od siebie polecam kurtyne ledowa na okno, robi super klimat ;)

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3242 1684

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się już modlę o ten okres. Aż mi się niedobrze robi, wszystko mnie boli. Słabo się czuje ogólnie, cycki mi odpadną. Nawet test z rana robiłam bo się zespinalam. Ale nie no cudów nie ma. Błagam o małpę 😔

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Kobea Autorytet
    Postów: 256 201

    Wysłany: 5 listopada 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam możliwości pracy zdalnej.
    Ale na L4 planuje zacząc coś działać w innych dziedzinach, kursy i się dokształcać bo bardzo bym chciała mieć swoją firmę.

    Też mam taką choinkę na pniu ale teraz mamy dom i będzie za mała do salonu . W tamtym roku kupiłam choinkę sztuczna dla mamy i wygląda jak żywa🙂

    Kurtyny led na okna są extra a nie są drogie coś koło 30 zł. Świetny klimat wieczorem.

    Ja kupiłam banki szklane bo zawsze mi się marzyły takie piękne, jak mi przyjdzie wszystko to zrobię zdjęcie😀
    U mnie choinka już końcem listopada jest 🤣 ale zaraz po sylwestrze rozbieram.

    Też wizytuje we wtorek 🙂 trzymam kciuki dziewczyny.

    Stulecie winnych jest extra 😀 ale serial się trochę różni od książki i mnie denerwuje .

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2903 2865

    Wysłany: 5 listopada 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Cały dzień mnie męczy :( w ciagu dnia jest mokry,a w nocy suchy. Lekarka powiedziała, że to typowy objaw zapalenia oskrzeli. Od wczoraj bardzo boli mnie cały prawy bok, pewnie mam naciągnięte mięśnie przyżebrowe od tego kaszlu...

    Ja też jestem fanką Olki Szczęśniak <3 To na kiedy przełożyli występ?
    Myślałam po prostu czy to nie krztusiec. Miałam, mimo szczepień i to było ciężkie..
    jeszcze nie ma terminu zastępczego :/
    Co do zasłon - ikea ANNAKAJSA się chyba nazywają te zasłony, są wyciemniajace

    Co do świat to mąż wcZorja był w action i kupił kilka rzeczy póki jeszcze są 😅
    My zawsze ja początku grudnia kupujemy choinkę i ozdabiamy dom, żebym się zdążyła nacieszyć, bo jestem świąteczna wariatka 🙈😂

    Echo, izzy91 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 5 listopada 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurtyny świetlne są przepiękne, ale ja mam kota 😭😭😭

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ