X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Co takiego? 🫣 Ale masakra, i co oni chcą tym osiągnąć...
    Ja bardziej myślę, że to panie z rejestracji, nie lekarze. I też czytałam tą historię na dinusiowym i dziewczyna pisała, że to chyba nie jej lekarz tu czyta . Pokazał dziewczynie screen z wątku, jej nick, jej wiadomość, jej stopka 🙈 no coś takiego kompletnie nie powinno mieć miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 11:27

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Alauda też właśnie czytałam tą historię, że lekarz pokazał dziewczynie na wizycie screeny z forum, szok!! Jeśli mój to przegląda to weź się w garść chlopie i doedukuj trochę przy okazji czytając nasze forum 😂😂
    🤣🤣🤣🤣🤣 z pozdrowieniami- Magdanka 🤣🤣🤣🤣

    Magdanka lubi tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja bardziej myślę, że to panie z rejestracji, nie lekarze. I też czytałam tą historię na dinusiowym i dziewczyna pisała, że to chyba nie jej lekarz tu czyta . Pokazał dziewczynie screen z wątku, jej nick, jej wiadomość, jej stopka 🙈 no coś takiego kompletnie nie powinno mieć miejsca.
    🫣 To ciekawe czy moi byli lekarze też tu dotarli.
    Ale ogólnie zastanawiam się jak wśród wszystkich nas, są w stanie dotrzeć, że to na pewno ta osoba. I w ogóle mają za dużo wolnego, że się bawią w takie rzeczy. 😱
    To do mojej byłej lekarki, która stwierdziła, że naturalnych owulacji się nie doczekam, też apeluje, duphastonem nie reguluje się cyklu i że gratuluję przepisania CLO, do którego nie było wtedy dostępu. 😂 Paradoksalnie, ta kobieta ponoć leczy w klinice leczenia niepłodności na Polnej. Ponoć wszyscy dobrzy lekarze z kliniki uciekli do kliniki Pastelowa i został tylko jeden z lekarzy, który też przyjmuje prywatnie.
    Nie mam pojęcia gdzie pracuje mój obecny lekarz, ale ta kobieta dała mi pełne ukojenie i też pozdrawiam ❤️.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 11:32

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    🫣 To ciekawe czy moi byli lekarze też tu dotarli.
    Ale ogólnie zastanawiam się jak wśród wszystkich nas, są w stanie dotrzeć, że to na pewno ta osoba. I w ogóle mają za dużo wolnego, że się bawią w takie rzeczy. 😱
    No powiem Ci, to wbrew pozorom nie jest trudne. Dziewczyny w stopkach mają wpisane leczenie szczegółowo, nawet z datami. I jak ktoś w swojej wypowiedzi wpisze nazwisko lekarza, to można po nitce do kłębka dojść.

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    No powiem Ci, to wbrew pozorom nie jest trudne. Dziewczyny w stopkach mają wpisane leczenie szczegółowo, nawet z datami. I jak ktoś w swojej wypowiedzi wpisze nazwisko lekarza, to można po nitce do kłębka dojść.
    Niby tak, ale który lekarz ma czas by się zajmować szpiegowaniem na forum.
    Ten lekarz dziewczyny z dinusiowego wątku był oburzony wpisami czy jak zareagowal? 🫠

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    W jednej „przerobiłam” połowę lekarzy. U jednego się leczyłam dwa lata. Na sam koniec mi powiedział, że muszę zbić insulinę do jednocyfrowej i dopiero podchodzić do jakichkolwiek starań. Jak mi robił inseminację na insulinie 14 to nie miał z tym problemu 🙈 później jak wróciłam do tej kliniki do innego lekarza, to bez badania mnie bez żadnego USG, powiedział, że tylko in vitro wchodzi w grę.
    Tak, przeglądają. przy mnie kiedyś pani w rejestracji wpisywała w przeglądarkę ovufriend i szukała co tam słychać na wątkach klinicznych.

    Tak Syska. Tak naprawdę mam do wyboru dwóch lekarzy.
    Ale stwierdziłam, że zrobimy jednak inaczej. Bo ja upatruję światełka w tunelu w tej immunologii. I mi nic nie da teraz wizyta u ginekologa. Zrobię jednak teraz allo i cytokiny i z tym pojadę do Sydora. I z jego zaleceniami pójdę do ginekologa. Taka droga i kolejność będzie chyba najlepsza.
    Syska przypomnisz mi ile czekałaś na wyniki allo?

    Butterfly, może to jest lepszy plan. Może rzeczywiście coś wyjdzie. Mialobyc jakos długo a wyniki były po 6 dniach roboczych.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Niby tak, ale który lekarz ma czas by się zajmować szpiegowaniem na forum.
    Ten lekarz dziewczyny z dinusiowego wątku był oburzony wpisami czy jak zareagowal? 🫠

    Też jestem ciekawa bo nie mogę tego odnaleźć.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2951 2102

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to i racja, ze to nie lekarz przeglądał forum. Jeśli to robi, to nie jest chyba pewien swoich umiejętności i wiedzy. Może to panie z rejestracji mają takie zadanie i obowiązek "donoszenia". Nie mniej jednak, było to słabe.
    Czasami też nachodziły mnie myśli, że ktoś może mnie rozpoznać. Nawet nie lekarz ale znajomy/znajoma.
    Tak jak napisała Butterfly, nie jest ciężko połączyć niektóre fakty.

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jeżeli to co lekarzy to obchodzi. No serio. Mam prawo pisać tutaj co chcę a jeżeli pacjentka na lekarza narzeka to może trzeba to sobie wziąć do serca mieć odrobinę samokrytyki i się doedukować.
    Jeżeli moja dawna gin to czyta: clo i proga raczej nie zapisuje się w ciemno bez monitu i drożności a blizne po CC wypada czasem skontrolować

    alauda, Bezimienna , Butterfly23, S.Roszpunka, Echo lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • alauda Autorytet
    Postów: 2951 2102

    Wysłany: 20 listopada 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    W jednej „przerobiłam” połowę lekarzy. U jednego się leczyłam dwa lata. Na sam koniec mi powiedział, że muszę zbić insulinę do jednocyfrowej i dopiero podchodzić do jakichkolwiek starań. Jak mi robił inseminację na insulinie 14 to nie miał z tym problemu 🙈 później jak wróciłam do tej kliniki do innego lekarza, to bez badania mnie bez żadnego USG, powiedział, że tylko in vitro wchodzi w grę.
    Tak, przeglądają. przy mnie kiedyś pani w rejestracji wpisywała w przeglądarkę ovufriend i szukała co tam słychać na wątkach klinicznych.

    Tak Syska. Tak naprawdę mam do wyboru dwóch lekarzy.
    Ale stwierdziłam, że zrobimy jednak inaczej. Bo ja upatruję światełka w tunelu w tej immunologii. I mi nic nie da teraz wizyta u ginekologa. Zrobię jednak teraz allo i cytokiny i z tym pojadę do Sydora. I z jego zaleceniami pójdę do ginekologa. Taka droga i kolejność będzie chyba najlepsza.
    Syska przypomnisz mi ile czekałaś na wyniki allo?


    Ja uciekłam z tej jednej kliniki bardzo szybko. Pojawiłam się tam we wrześniu a już w grudniu przeniosłam się do tej drugiej. Miałam wrażenie, że traktują wszystkie pacjetnki taśmowo i za każdym razem słyszałam, że przy moim AMH to tylko ivf, ivf... ivf.

    Nie wiem, jak to TERAZ wygląda w tej drugiej, bo już są trochę na rynku i zapewne na brak pacjentów nie narzekają (niestety).
    Ja na ten moment jestem zadowolona, ale co innego standardowe wizyty ginekologiczne a co innego leczenie niepłodności. Zobaczymy jak sprawy się potoczą. Wolałabym, żeby ktoś bez owijania w bawełnę powiedział mi, jakie mamy szansę a nie mydlił oczy i na siłę drenował nasz portfel.

    Chyba na Twoim miejscu również porobiłabym najpierw badania. Będziesz mieć już jakąs wiedzę, którą będzie cięzko podważyć w klinicie (jeśli cos wyjdzie). A tak to będziesz mieć mętlik w głowie, czy może nie spróbować bez.
    Ivf to ogromny koszt i szkoda podchodzić do tego w ciemno.
    Gdybym ja nie miała jednej szczęśliwej ciąży za sobą, to najpierw sama bym się diagnozowała po wiedzy zdobytej na tym forum. Chociaż też zdaję sobie sprawę, ze immuno może się posypać po ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 11:59

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Kobea Autorytet
    Postów: 256 201

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂 ale historię tu wypisujcie 😄
    Ja zawsze oceniam lekarzy i podpisuje się imieniem i nazwiskiem, niech mają świadomość 😄większość niestety jest beznadziejna. Wkurzają mnie szybkie i chaotyczne wizyty, umawianie pacjentek co 10 min żeby hajs się zgadzal.
    Nie wiem czy kojarzycie takiego lekarza Przybycienia, to jest jeden z lepszych lekarzy od niepłodności i jak idziesz na pierwszą wizytę to nie ma pitu pitu, jest bardzo dokładne USG, USG tarczycy, wywiad. Lista badan jest bardzo długa ale nie ma chodzenia co 2 tygodnie tylko konkret.

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobea wrote:
    Hej🙂 ale historię tu wypisujcie 😄
    Ja zawsze oceniam lekarzy i podpisuje się imieniem i nazwiskiem, niech mają świadomość 😄większość niestety jest beznadziejna. Wkurzają mnie szybkie i chaotyczne wizyty, umawianie pacjentek co 10 min żeby hajs się zgadzal.
    Nie wiem czy kojarzycie takiego lekarza Przybycienia, to jest jeden z lepszych lekarzy od niepłodności i jak idziesz na pierwszą wizytę to nie ma pitu pitu, jest bardzo dokładne USG, USG tarczycy, wywiad. Lista badan jest bardzo długa ale nie ma chodzenia co 2 tygodnie tylko konkret.

    Tacy powinni być lekarze. Ja u mojego jak idę tylko po receptę to nie płacę nic gdzie inny lekarz by kasował

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Niby tak, ale który lekarz ma czas by się zajmować szpiegowaniem na forum.
    Ten lekarz dziewczyny z dinusiowego wątku był oburzony wpisami czy jak zareagowal? 🫠
    To nie lekarz z tego co dziewczyna pisała. I u mnie była w klinice podobna sytuacja. Panie z recepcji sobie przeglądały i pewnie doniosły lekarzowi.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Butterfly, może to jest lepszy plan. Może rzeczywiście coś wyjdzie. Mialobyc jakos długo a wyniki były po 6 dniach roboczych.
    Dzięki! A cytokiny robiłaś w którym dc? Mówił coś, że ma to jakieś znaczenie? Bo gdzieś czytałam, że powinno się robić w drugiej połowie cyklu

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Ja uciekłam z tej jednej kliniki bardzo szybko. Pojawiłam się tam we wrześniu a już w grudniu przeniosłam się do tej drugiej. Miałam wrażenie, że traktują wszystkie pacjetnki taśmowo i za każdym razem słyszałam, że przy moim AMH to tylko ivf, ivf... ivf.

    Nie wiem, jak to TERAZ wygląda w tej drugiej, bo już są trochę na rynku i zapewne na brak pacjentów nie narzekają (niestety).
    Ja na ten moment jestem zadowolona, ale co innego standardowe wizyty ginekologiczne a co innego leczenie niepłodności. Zobaczymy jak sprawy się potoczą. Wolałabym, żeby ktoś bez owijania w bawełnę powiedział mi, jakie mamy szansę a nie mydlił oczy i na siłę drenował nasz portfel.

    Chyba na Twoim miejscu również porobiłabym najpierw badania. Będziesz mieć już jakąs wiedzę, którą będzie cięzko podważyć w klinicie (jeśli cos wyjdzie). A tak to będziesz mieć mętlik w głowie, czy może nie spróbować bez.
    Ivf to ogromny koszt i szkoda podchodzić do tego w ciemno.
    Gdybym ja nie miała jednej szczęśliwej ciąży za sobą, to najpierw sama bym się diagnozowała po wiedzy zdobytej na tym forum. Chociaż też zdaję sobie sprawę, ze immuno może się posypać po ciąży.
    I tak zrobię. Już te kilka miesięcy przy tylu latach mnie nie zbawi. A nie podejdę do ivf bez zbadania immunologii. Chociaż moim drugim punktem zaczepienia są moje słabe komórki jajowe, ale z tym już nic nie zrobię. Będę musiała się z tym pogodzić.
    Ty teraz chodzisz do lekarza nie w klinice niepłodności, prawda? Ja z tego co czytałam, to oni na początku mieli bardzo duże statystyki powodzeń. I to takie trochę śmiech przez łzy, bo już w którymś tam miesiącu im spadły i pytanie, czy tak miało być, czy nieszczęśliwy traf na cięższe przypadki. No nie ma co się oszukiwać, niepłodność to jest zarąbista maszynka do zarabiania pieniędzy.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Tacy powinni być lekarze. Ja u mojego jak idę tylko po receptę to nie płacę nic gdzie inny lekarz by kasował
    Tego to w ogóle nie rozumiem. I jeszcze żeby to symbolicznie 10-20 zł kosztowało. Nieee. Minimum 50 zł

  • alauda Autorytet
    Postów: 2951 2102

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I tak zrobię. Już te kilka miesięcy przy tylu latach mnie nie zbawi. A nie podejdę do ivf bez zbadania immunologii. Chociaż moim drugim punktem zaczepienia są moje słabe komórki jajowe, ale z tym już nic nie zrobię. Będę musiała się z tym pogodzić.
    Ty teraz chodzisz do lekarza nie w klinice niepłodności, prawda? Ja z tego co czytałam, to oni na początku mieli bardzo duże statystyki powodzeń. I to takie trochę śmiech przez łzy, bo już w którymś tam miesiącu im spadły i pytanie, czy tak miało być, czy nieszczęśliwy traf na cięższe przypadki. No nie ma co się oszukiwać, niepłodność to jest zarąbista maszynka do zarabiania pieniędzy.

    Na ten moment, jeśli mam jakiś problem to chodzę do kliniki. Lekarz zna moją historię. No i wynika to też z tego, że mogę się w miarę szybko umówić na wizytę. Ceniłam to tez sobie będąc w ciąży, bo jak np. nagle dostałam krwawienia, to wizytę dostałam na cito.

    Zachodząc w drugą ciążę zdecydowałam się ją prowadzić u innego lekarza. I pewnie gdyby znów udało mi sie zajść w ciążę, to kolejny raz miałabym dylemat.

    A klinika publikuje regularnie swoje statystyki?

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Na ten moment, jeśli mam jakiś problem to chodzę do kliniki. Lekarz zna moją historię. No i wynika to też z tego, że mogę się w miarę szybko umówić na wizytę. Ceniłam to tez sobie będąc w ciąży, bo jak np. nagle dostałam krwawienia, to wizytę dostałam na cito.

    Zachodząc w drugą ciążę zdecydowałam się ją prowadzić u innego lekarza. I pewnie gdyby znów udało mi sie zajść w ciążę, to kolejny raz miałabym dylemat.

    A klinika publikuje regularnie swoje statystyki?
    Nie śledzę ich strony ani fp to Ci nie powiem.
    Ja potrzebuję lekarza, który będzie respektował zalecenia immunologa (jeżeli by mi coś wyszło) i szczerze nie wiem czy takiego znajdę nie z kliniki. W Bocianie tak, w VL nie.
    I chciałabym spróbować z encortonem. Ale wiem, że mój lekarz na 100% się nie zgodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 13:25

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzięki! A cytokiny robiłaś w którym dc? Mówił coś, że ma to jakieś znaczenie? Bo gdzieś czytałam, że powinno się robić w drugiej połowie cyklu

    Robiłam dziś, mam 13 dc. Nic o tym doktor nie mówil ani tez nie pisało na stronie badania, ani babki w diagnostyce. A raczej one zwracają na to uwagę. Czytalam że immunofenotyp 6-8 dni po owulacji. O cytokinach nic takiego nie widziałam.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2951 2102

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie śledzę ich strony ani fp to Ci nie powiem.
    Ja potrzebuję lekarza, który będzie respektował zalecenia immunologa (jeżeli by mi coś wyszło) i szczerze nie wiem czy takiego znajdę nie z kliniki. W Bocianie tak, w VL nie.
    I chciałabym spróbować z encortonem. Ale wiem, że mój lekarz na 100% się nie zgodzi.

    Tez uważam, że w VL będzie Ci trudno znaleźć takiego lekarza. Jak czytam historie na innych wątkach to "Bocian" jest jednak bardziej temu przychylny.

    A rozmawiałaś już ze swoim lekarzem na ten temat?

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ