X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 listopada 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja wam powiem, że ja w sumie co miesiąc mam taką „urojoną ciążę”
    Cycki, brzuch, mdłości itd. Zawsze liczę że to ciąża, a jednak to zawsze moje urojenia
    Te dwa cykle kiedy coś na chwilę zaskoczyło różniło się u mnie tylko tym, że miałam krwawienia implantacyjne.
    Ja nie miałam urojonej tylko w momencie, gdy wiedziałam, że nie było ❤️ w trakcie dni płodnych 😅. I jak miałam pierwsze.cykle po stracie. A wtedy to była jazda, bo moim wyznacznikiem poowulacyjnym były bolące piersi, a od tamtego czasu mnie nie bolały. Śmiać mi się z samej siebie chce, niby ciąża to nie priorytet teraz, ale jednak coś mnie pcha w stron ciąży urojonej 😪.
    Czuje, że w tym miesiącu jak spadnę z wysokiego konia, to nieźle sobie poobijam 🍑.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2896 2863

    Wysłany: 19 listopada 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ja to tak nazywam urojona ciąża. Po prostu miesiąc w miesiąc dopatruje w sobie objawów, które na pewno są ciążowe, czasem nawet w te cykle gdzie wiedziałam że tej owulacji nie było, ale liczyłam że będę drugą Matką Boską 😅
    Teraz to byle do piątku i wizyty w klinice.
    Właśnie moja rodzina pojechała do domu i znowu jest tak pusto i cicho..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
    12 dpt beta 986 ❤️
    14 dpt beta 2396 🥳🥹❤️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 19 listopada 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie siostrzenica ma imieniny, więc siedzę u siostry. Ale ostatnia taka impreza skończyła się moim załamaniem psychicznym, gdy babcia zaczęła mi pokazywać zdjęcia żony mojego kuzyna, która była w podobnym etapie ciąży jak ja. Paradoks taki, że babcia wiedziała, że nie ma takich rzeczy robić, a na bezczela zgwałciła wtedy moje oczy, mimo, że prosiłam po pierwszym zdjęciu by sobie darowała. Dziś mi się już trochę chce śmiać z takiej reakcji, jaka wtedy zafundowałam, ale lipiec i sierpień naprawdę były dla mnie mocno średnie, jeśli nie złe. 😅

    Ale babcia jak to babcia, zawsze czymś musi walnąć, tak jak dziś. 🫣

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 19 listopada 2023, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy to naprawdę nie myślą że mogą kogoś zranić. Zwłaszcza że Twoja babcia wiedziała co się przydarzyło więc mogła się powstrzymać, gdyby nie wiedziała to można jeszcze jakoś zrozumieć.
    Też miałam podobna sytuacje, siostra męża świeżo po moim drugim poronieniu codziennie przychodziła na kawkę, według niej żeby mnie pocieszyć i codziennie opowiadała o jakiś jej koleżankach które urodziły dzieci i próbowała mnie do nich porównać, z tym że one nie poroniły tylko starały się np rok co według niej jest mega długo 😕 w końcu jej powiedziałam, żeby nie przychodziła na kawki bo nie chce mi się jej słuchać xD też było oburzenie ale mąż stanął po mojej stronie i już nigdy nie próbowała mnie 'pocieszać'.

    Orientujecie się może czy do wymazów MUCHA muszę odstawiać wcześniej probiotyki?
    Mam ostatnio taki problem ze ciągle odczuwam parcie na mocz i non stop sikam, furagina i probiotyki nie pomagają i chciałam pobrać wymazy, może tu jest przyczyna.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 19 listopada 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, mucha jest bezobjawowa. Warto zrobić wymaz z szyjki w kierunku znalezienia infekcji. Furagina na pewno do odstawienia przed, ale czy probiotyki to nie mam pojęcia 🤔

    Ja też idę na muchę w końcu! Pójdę chyba w piątek, to będzie 8 dc więc akurat całkowicie po miesiączce.
    I jeżeli uda się, to za jednym razem zrobiłabym biopsję endometrium z wycinkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 18:19

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 19 listopada 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Niektórzy to naprawdę nie myślą że mogą kogoś zranić. Zwłaszcza że Twoja babcia wiedziała co się przydarzyło więc mogła się powstrzymać, gdyby nie wiedziała to można jeszcze jakoś zrozumieć.
    Też miałam podobna sytuacje, siostra męża świeżo po moim drugim poronieniu codziennie przychodziła na kawkę, według niej żeby mnie pocieszyć i codziennie opowiadała o jakiś jej koleżankach które urodziły dzieci i próbowała mnie do nich porównać, z tym że one nie poroniły tylko starały się np rok co według niej jest mega długo 😕 w końcu jej powiedziałam, żeby nie przychodziła na kawki bo nie chce mi się jej słuchać xD też było oburzenie ale mąż stanął po mojej stronie i już nigdy nie próbowała mnie 'pocieszać'.

    Orientujecie się może czy do wymazów MUCHA muszę odstawiać wcześniej probiotyki?
    Mam ostatnio taki problem ze ciągle odczuwam parcie na mocz i non stop sikam, furagina i probiotyki nie pomagają i chciałam pobrać wymazy, może tu jest przyczyna.

    A jaki masz zwykły czy dopochwowy?
    Zwykły nie musisz a ten drugi gin mi mówił żeby dzień przed wymazem nie aplikować

    Ps. Jak już się decydujesz to zrób sobie też bakteriologie i posiew moczu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 18:25

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 19 listopada 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka, mucha jest bezobjawowa. Warto zrobić wymaz z szyjki w kierunku znalezienia infekcji. Furagina na pewno do odstawienia przed, ale czy probiotyki to nie mam pojęcia 🤔

    Ja też idę na muchę w końcu! Pójdę chyba w piątek, to będzie 8 dc więc akurat całkowicie po miesiączce.
    I jeżeli uda się, to za jednym razem zrobiłabym biopsję endometrium z wycinkami.

    Aha to ja głupia zamówiłam sobie takie badanie do pobrania w domu i odesłania do laboratorium więc sama sobie z szyjki raczej nie pobiore 😕 bo płaciłam za Kiry w medgen i to mi też wpadło w oko więc zamówiłam 😕 w takim razie chyba powinnam anulować i umówić się do lekarza. Już nie mogę wytrzymać z tym pęcherzem, nic mnie nie piecze tylko cały czas jest pełen i sikam jak szalona. Co do braku objawów to ciekawe, bo wszędzie w internecie jak wpisuje to wyskakują możliwe objawy przy tych infekcjach.
    A probiotyk mam doustny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 19:00

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czytam i widzę, że u Was także zawirowania zdrowotne, samopoczucie psychiczne jak sinusoida 😕. Smutnie to się czyta. Chciałabym wierzyć w to, że koniec roku się zbliża, i nowy rok przyniesie nowe możliwości, i wiarę w to, że w końcu uda się nam odbić od stanu aktualnego.
    Ostatnio długo milczałam, nie miałam chęci napisać co u mnie. Od razu zaznaczę, że na szczęście już jest wszytko dobrze i kamień z serca spadł. Prawie dwa tygodnie tego mój mąż wymacał sobie coś na jądrze- listopad świadomości męskich nowotworów. Do czasu wizyty u urologa i badań, możecie się domyślać, że chodziliśmy zestresowani i przybici. Dzięki Bogu wszytko zostało wykluczone. Ta sytuacja uświadomiła mi, że chyba kobiety są silniejsze niż mężczyźni i więcej potrafimy unieść na swoich barkach.
    Bardzo bym chciała, i liczę, że już w krótce zaczniecie pisać więcej pozytywów😉

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 19 listopada 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka a co dokładnie zamówiłaś? Jakie badanie?

    Hej Stela. Tak, zdecydowanie my jesteśmy silniejsze. Jesteśmy zadaniowe. I potrafimy wyłączyć emocje, kiedy trzeba działać. Całe szczęście, że to się skończyło tylko na strachu.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 19 listopada 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka a co dokładnie zamówiłaś? Jakie badanie?

    Hej Stela. Tak, zdecydowanie my jesteśmy silniejsze. Jesteśmy zadaniowe. I potrafimy wyłączyć emocje, kiedy trzeba działać. Całe szczęście, że to się skończyło tylko na strachu.

    Zamówiłam taki pakiet:
    Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorhoeae, Ureaplasma spp., Mycoplasma spp., Candida spp., Trichomonas vaginalis, wirus opryszczki (HSV typ 1 i 2) oraz wirus HPV.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka, mucha jest bezobjawowa. Warto zrobić wymaz z szyjki w kierunku znalezienia infekcji. Furagina na pewno do odstawienia przed, ale czy probiotyki to nie mam pojęcia 🤔

    Ja też idę na muchę w końcu! Pójdę chyba w piątek, to będzie 8 dc więc akurat całkowicie po miesiączce.
    I jeżeli uda się, to za jednym razem zrobiłabym biopsję endometrium z wycinkami.

    Butterfly, a powiedz jak to wygląda z tą biopsją endometrium? Tak od ręki możesz to normalnie pobrać u swojego ginekologa? Przepraszam ale jestem w tym zielona i mam w głowie wryte, że to w szpitalu tylko można. I to jest ta biopsja z CD138 ?
    Edit, widzę że u mojej ginekolog w cenniku jest biopsja endorna cokolwiek to znaczy i kosztuje 2200.
    Doktor S też mi biopsję sugerował ale najpierw chciałby wyniki cytokin. Bo jeśli tam coś bedxie nie tak to on włącza antybiotyk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 20:20

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1811 1485

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela, cieszę się, że wszystko ok u męża. Domyślam się ile stresu mieliście.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja CD 138 pobierałam w gabinecie na fotelu. Nie trzeba do szpitala tylko jest trochę nieprzyjemne

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja CD 138 pobierałam w gabinecie na fotelu. Nie trzeba do szpitala tylko jest trochę nieprzyjemne

    Jednorożec, no tak przecież robiłaś. Jestem bardzo mądrą 🤦‍♀️ zdradzisz ile płaciłaś ? Znalazłam w jednej klinice w Krakowie, że 3200

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3227 1678

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stela wrote:
    Witajcie, czytam i widzę, że u Was także zawirowania zdrowotne, samopoczucie psychiczne jak sinusoida 😕. Smutnie to się czyta. Chciałabym wierzyć w to, że koniec roku się zbliża, i nowy rok przyniesie nowe możliwości, i wiarę w to, że w końcu uda się nam odbić od stanu aktualnego.
    Ostatnio długo milczałam, nie miałam chęci napisać co u mnie. Od razu zaznaczę, że na szczęście już jest wszytko dobrze i kamień z serca spadł. Prawie dwa tygodnie tego mój mąż wymacał sobie coś na jądrze- listopad świadomości męskich nowotworów. Do czasu wizyty u urologa i badań, możecie się domyślać, że chodziliśmy zestresowani i przybici. Dzięki Bogu wszytko zostało wykluczone. Ta sytuacja uświadomiła mi, że chyba kobiety są silniejsze niż mężczyźni i więcej potrafimy unieść na swoich barkach.
    Bardzo bym chciała, i liczę, że już w krótce zaczniecie pisać więcej pozytywów😉

    Stela, uff, cieszę się, że u męża wszystko ok. ❤
    Też mam nadzieję, że będzie u nas więcej pozytywnych rzeczy.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3716 3830

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Jednorożec, no tak przecież robiłaś. Jestem bardzo mądrą 🤦‍♀️ zdradzisz ile płaciłaś ? Znalazłam w jednej klinice w Krakowie, że 3200

    Za drożność i biopsję płaciłam 1500 zł. I chyba drożność kosztowała 800 a biopsja 700

    Ps a w Parensie nie robią? Skoro Janowiec w Nowym Sączu to wykonuje to w Krakowie na pewno też

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 20:55

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Butterfly, a powiedz jak to wygląda z tą biopsją endometrium? Tak od ręki możesz to normalnie pobrać u swojego ginekologa? Przepraszam ale jestem w tym zielona i mam w głowie wryte, że to w szpitalu tylko można. I to jest ta biopsja z CD138 ?
    Edit, widzę że u mojej ginekolog w cenniku jest biopsja endorna cokolwiek to znaczy i kosztuje 2200.
    Doktor S też mi biopsję sugerował ale najpierw chciałby wyniki cytokin. Bo jeśli tam coś bedxie nie tak to on włącza antybiotyk
    2200? To chyba nie zwykła biopsja. Biopsję endometrium pobiera się na fotelu ginekologicznym, można to zrobić „od ręki” z pobraniem wycinka do zbadania markeru CD138. U mnie to koszt 500 zł bodajże + wycinek ok 300 chyba. Nie chce Cię kłamać, bo nie pamiętam dokładnie. Jutro będę dzwonić i pytać to napiszę.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Zamówiłam taki pakiet:
    Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorhoeae, Ureaplasma spp., Mycoplasma spp., Candida spp., Trichomonas vaginalis, wirus opryszczki (HSV typ 1 i 2) oraz wirus HPV.
    I to samemu można w domu pobrać?
    Edit. Wklejam z diagnostyki Materiałem jest: wymaz z dróg moczowo-płciowych kobiet (kanał szyjki macicy, szyjka macicy, tarcza szyjki, pochwa, cewka moczowa, miejsca zmienione chorobowo); wymaz z dróg moczowo-płciowych mężczyzn (cewka moczowa, prącie, miejsca zmienione chorobowo); o obu płci: wymaz z gardła, odbytu i mocz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2023, 21:01

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9470 10039

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Jednorożec, no tak przecież robiłaś. Jestem bardzo mądrą 🤦‍♀️ zdradzisz ile płaciłaś ? Znalazłam w jednej klinice w Krakowie, że 3200
    To na bank z histeroskopią.

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1375 1202

    Wysłany: 19 listopada 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I to samemu można w domu pobrać?
    Edit. Wklejam z diagnostyki Materiałem jest: wymaz z dróg moczowo-płciowych kobiet (kanał szyjki macicy, szyjka macicy, tarcza szyjki, pochwa, cewka moczowa, miejsca zmienione chorobowo); wymaz z dróg moczowo-płciowych mężczyzn (cewka moczowa, prącie, miejsca zmienione chorobowo); o obu płci: wymaz z gardła, odbytu i mocz.

    No właśnie piszą że można samemu pobrać i dlatego się skusiłam, ale chyba lepiej iść do ginekologa żeby pobrał z szyjki. Z cewki to jeszcze bym sobie pobrała ale tam dalej nie będę lepiej grzebać. Zwłaszcza że to nie są tanie rzeczy

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
‹‹ 577 578 579 580 581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ