X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 13 stycznia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo CD 138 już robiłam i stan zapalny mam wyleczony.

    Smerfetka też planujemy wakacje gdzieś w jakimś fajnym miejscu. U mojego męża w pracy można złożyć wniosek o dofinansowanie do wakacji . Odzyskuje się 50 procent kosztów tylko trzeba okazac fakturę z biuro podróży. Wniosek się składa w styczniu i już zaczęły mi sie akcję włączać a co jak? Ale w tym roku nie dam się tym myślom jak będę w ciąży to po prostu nie skorzystamy i tyle

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 13 stycznia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, Echo dzięki :). Kolejne dwie rozmowy mam w poniedziałek. Była super oferta pracy, ale rozmowa kwalifikacyjna była w tym czasie gdy miałam szkolenie. Późno wysłałam swoje CV :(. Ale już chyba wiem, że będę miała dwa rodzaje CV i dziś będę nad nimi pracować.

    A co do paznokcia. Miałam dużo szczęścia w nieszczęściu. Faktycznie doszło do zakażenia zieloną bakterią, ale na części, gdzie paznokieć już był martwy. Organizm sam odrzucił paznokieć po tym uderzeniu i pod nim już narastał nowy. Całą te skażona część miałam wyciętą, a swojego paznokcia mam parę milimetrów 😂. Ale przynajmniej już teraz wszystko będzie dobrze rosło i się goiło.

    Elza udanej imprezki.

    Jednorożec myślę, że lekarz za dużo emocji z siebie dał, bo co on może być niezadowolony… jedynie co, to mógł kibicować, ale zadowolony to sobie może być z samochodu, nie ze swoich pacjentek 😒

    Echo, alauda lubią tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2866 2771

    Wysłany: 13 stycznia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo- strasznie mi przykro, że nadal tak chorujesz :( to poronienie strasznie cię spustoszyło :( a co do teściów - strasznie toksyczni ludzie..
    jednorożec- moja gin kiedyś mi powiedziała, że jej statystyki zaburzam, także no.. a co do wakacji, no to przecież zawsze możesz odwołać. Po drugie jakbyś się dobrze czuła i była w 2 trymestrze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pojechała i tak :) z tego co kojarzę mówiłaś że zajmujesz się dziećmi i domem i nie ogranicza się umowa o pracę, a raczej zwolnienie lekarskie.
    My w tym roku właśnie przez to in vitro i zwolnienie lekarskie nic nie planujemy, bo istnieje teraz jednak hipotetyczna szansa że będę w ciąży, więc wycieczki zagraniczne odpadną bo mnie jeszcze ZUS dopadnie 😅

    Echo lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3172 1647

    Wysłany: 13 stycznia, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, bardzo mi przykro, że dalej się źle czujesz 😪
    Odnośnie teściów, ehhh czy oni wiedzą z czym się mierzycie ? Może trzeba ich trochę uświadomić i wstrząsnąć. Jeśli wiedzą i tak się zachowują to jedynie chyba ograniczenie kontaktu pomoże. Współczuję Twojemu mężowi :( moi są kompletnie nieświadomi co się u nas dzieje w kwestiach starań, pewnie się coś domyślają bo przecież dziecka nie ma. Aczkolwiek też się czasem czuje gorsza bo żadne nasze powiedzmy osiągnięcia nie są równe temu, że mają wnuki od rodzeństwa męża. Tylko nie mówią tego wprost.
    Przytulam Cię najmocniej 🫂 pamiętaj, że to w takim razie coś z nimi jest nie tak i brakuje im empatii.

    Jeśli chodzi o supramen to nie wiem czy jest lepszy ale ma więcej składników więc mniej tabsow mąż musi brać poza nim. Wydaje mi się że korzystniej finansowo to wychodzi.

    Odnośnie wakacji to my w tym roku na pewno nigdzie nie pojedziemy bo nas zżera wykańczanie domu plus będziemy pewnie brać kredyt więc no jedynie jakis krótki wypad w Polsce.

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Echo CD 138 już robiłam i stan zapalny mam wyleczony.

    Smerfetka też planujemy wakacje gdzieś w jakimś fajnym miejscu. U mojego męża w pracy można złożyć wniosek o dofinansowanie do wakacji . Odzyskuje się 50 procent kosztów tylko trzeba okazac fakturę z biuro podróży. Wniosek się składa w styczniu i już zaczęły mi sie akcję włączać a co jak? Ale w tym roku nie dam się tym myślom jak będę w ciąży to po prostu nie skorzystamy i tyle

    Racja, niedawno byłaś leczona 😘 Przypomnij proszę czy w tamtym momencie miałaś tylko pobierany wycinek ale bez histeroskopii?

    Jak macie tak duże dofinansowanie,to śmiało planuj wakacje. Jestem przekonana, że niedługo zajdziesz w ciążę i może akurat wakacje wypadną w momencie, w którym będziesz się dobrze czuć i skorzystasz z super wyjazdu 🤞🤞😍

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Echo- strasznie mi przykro, że nadal tak chorujesz :( to poronienie strasznie cię spustoszyło :( a co do teściów - strasznie toksyczni ludzie..
    jednorożec- moja gin kiedyś mi powiedziała, że jej statystyki zaburzam, także no.. a co do wakacji, no to przecież zawsze możesz odwołać. Po drugie jakbyś się dobrze czuła i była w 2 trymestrze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pojechała i tak :) z tego co kojarzę mówiłaś że zajmujesz się dziećmi i domem i nie ogranicza się umowa o pracę, a raczej zwolnienie lekarskie.
    My w tym roku właśnie przez to in vitro i zwolnienie lekarskie nic nie planujemy, bo istnieje teraz jednak hipotetyczna szansa że będę w ciąży, więc wycieczki zagraniczne odpadną bo mnie jeszcze ZUS dopadnie 😅

    Są bardzo toksyczni, więc jeśli mi się kiedykolwiek uda, to dla własnego dobra będę musiała na czas ciąży zerwać z nimi kontakt 😞 nie wytrzymam tego obciążenia psychicznego.

    Doskonale Cię rozumiem, mając IVF wszystko się planuję pod procedurę. Ciekawa jestem jak bardzo ZUS takie rzeczy sprawdza, bo znam kilka dziewczyn, które w ciąży jeździły na wakacje zagraniczne 🤔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9464 10035

    Wysłany: 13 stycznia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Echo kochana ❤️ dziękuję Ci za ciepłe słowa 🫶 jest mi bardzo przykro, że los Cię tak ora i na dodatek pokarał takimi teściami…
    Elza udanej imprezki 🥳
    My też myślimy o wakacjach. Pewnie będziemy kupować przez biuro podróży. Kiedyś wycieczki organizowane przez siebie samego były tańsze a teraz już chyba nie ma różnicy. Może na te dalekie kierunki.
    Ode mnie nawet do Krakowa nie ma lotów 🤦🏼‍♀️ także jak będę jechać do dr S na wiosnę to czeka mnie podróż życia 🙈
    Miłego dnia i smacznej kawusi ☕️

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Echo, bardzo mi przykro, że dalej się źle czujesz 😪
    Odnośnie teściów, ehhh czy oni wiedzą z czym się mierzycie ? Może trzeba ich trochę uświadomić i wstrząsnąć. Jeśli wiedzą i tak się zachowują to jedynie chyba ograniczenie kontaktu pomoże. Współczuję Twojemu mężowi :( moi są kompletnie nieświadomi co się u nas dzieje w kwestiach starań, pewnie się coś domyślają bo przecież dziecka nie ma. Aczkolwiek też się czasem czuje gorsza bo żadne nasze powiedzmy osiągnięcia nie są równe temu, że mają wnuki od rodzeństwa męża. Tylko nie mówią tego wprost.
    Przytulam Cię najmocniej 🫂 pamiętaj, że to w takim razie coś z nimi jest nie tak i brakuje im empatii.

    Jeśli chodzi o supramen to nie wiem czy jest lepszy ale ma więcej składników więc mniej tabsow mąż musi brać poza nim. Wydaje mi się że korzystniej finansowo to wychodzi.

    Odnośnie wakacji to my w tym roku na pewno nigdzie nie pojedziemy bo nas zżera wykańczanie domu plus będziemy pewnie brać kredyt więc no jedynie jakis krótki wypad w Polsce.

    Dziękuję za wsparcie 😘 Dawaliśmy im do zrozumienia,że jest problem ale nigdy nie powiedzieliśmy i nigdy nie powiemy wprost co konkretnie się dzieje, bo jeśli to zrobimy, to za mniej niż 5 min będą o tym wiedzieć WSZYSCY - rodzina, sąsiedzi, koledzy z pracy męża, jego przełożony, nasi znajomi itd. Ta kobieta jest chora na głowę. Przy tym jak problem niepłodności jest złożony i jak wiele aspektów się na niego składa (poronienia, badania, lekarze różnej specjalności,itd), to ona spłyci to do "ona/oni są bezpłodni, nie mogą mieć dzieci". Już wystarczająco jest mi ciężko, nie potrzebuje tego 💩 Zwłaszcza,że ona czerpalaby satysfakcję z tego.

    My też nie planujemy żadnych wakacji, bo czeka nas bardzo drogie IVF I przez to nie możemy sobie na nic pozwolić. Wakacje spędzę z Wami na forum 😍❤️

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry. Echo kochana ❤️ dziękuję Ci za ciepłe słowa 🫶 jest mi bardzo przykro, że los Cię tak ora i na dodatek pokarał takimi teściami…
    Elza udanej imprezki 🥳
    My też myślimy o wakacjach. Pewnie będziemy kupować przez biuro podróży. Kiedyś wycieczki organizowane przez siebie samego były tańsze a teraz już chyba nie ma różnicy. Może na te dalekie kierunki.
    Ode mnie nawet do Krakowa nie ma lotów 🤦🏼‍♀️ także jak będę jechać do dr S na wiosnę to czeka mnie podróż życia 🙈
    Miłego dnia i smacznej kawusi ☕️

    Dziękuję za wsparcie ❤️❤️ po tylu latach gnojenia w końcu przestałam siebie obwiniać za tę relację i nareszcie uwolniłam się od nich psychicznie. Już się nie staram, są dla mnie obcy.

    A jakie kierunki bierzecie pod uwagę? Gdzie macie najbliższe lotnisko?

    Kraków czeka 😍🍷🥂❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, jak się czujesz? Wszystko już u Ciebie w porządku 😘?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9464 10035

    Wysłany: 13 stycznia, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję za wsparcie ❤️❤️ po tylu latach gnojenia w końcu przestałam siebie obwiniać za tę relację i nareszcie uwolniłam się od nich psychicznie. Już się nie staram, są dla mnie obcy.

    A jakie kierunki bierzecie pod uwagę? Gdzie macie najbliższe lotnisko?

    Kraków czeka 😍🍷🥂❤️
    I bardzo dobrze. Ty nie jesteś winna. W żaden sposób.
    Myślimy narazie wstępnie o Cyprze lub Turcji. Ale ostatnio Tunezja nam się rzuciła jeszcze w oczy.
    Lotnisko mamy 40 min drogi. Ale od nas nie ma szans gdzieś polecieć 😑 a na wakajki będziemy lecieć z Poznania, bo najpierw koncert Podsiadło nas czeka 😍

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy z tych kierunków jest również na mojej liście 😍❤️ do tego marzy mi się Madera i zauważyłam,że w tym przypadku nie warto samemu planować,bo można dużo taniej pojechać z biurem. Jak się dobrze trafi promocje,to może być nawet 50% taniej. Tam jest tak pięknie 😍

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3172 1647

    Wysłany: 13 stycznia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję za wsparcie 😘 Dawaliśmy im do zrozumienia,że jest problem ale nigdy nie powiedzieliśmy i nigdy nie powiemy wprost co konkretnie się dzieje, bo jeśli to zrobimy, to za mniej niż 5 min będą o tym wiedzieć WSZYSCY - rodzina, sąsiedzi, koledzy z pracy męża, jego przełożony, nasi znajomi itd. Ta kobieta jest chora na głowę. Przy tym jak problem niepłodności jest złożony i jak wiele aspektów się na niego składa (poronienia, badania, lekarze różnej specjalności,itd), to ona spłyci to do "ona/oni są bezpłodni, nie mogą mieć dzieci". Już wystarczająco jest mi ciężko, nie potrzebuje tego 💩 Zwłaszcza,że ona czerpalaby satysfakcję z tego.

    My też nie planujemy żadnych wakacji, bo czeka nas bardzo drogie IVF I przez to nie możemy sobie na nic pozwolić. Wakacje spędzę z Wami na forum 😍❤️

    Echo, rozumiem o co Ci chodzi. Przeraża mnie to, że kobieta może czerpać z tego satysfakcji.
    Ja też się już obawiam że jak nie mam dzieci to uchodze pewnie w rodzinie za taką ze a pewnie coś nie tak i nie mogą mieć dzieci 😪
    Za IVF ogromne kciuki 🤞❤

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 13 stycznia, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Racja, niedawno byłaś leczona 😘 Przypomnij proszę czy w tamtym momencie miałaś tylko pobierany wycinek ale bez histeroskopii?

    Jak macie tak duże dofinansowanie,to śmiało planuj wakacje. Jestem przekonana, że niedługo zajdziesz w ciążę i może akurat wakacje wypadną w momencie, w którym będziesz się dobrze czuć i skorzystasz z super wyjazdu 🤞🤞😍

    Ja miałam robioną biopsję przy okazji drożności bo lekarz był praktycznie pewien stanu zapalnego i miał rację.

    Powiem wam tak , wczoraj robił mi USG i gadka szmatka, zeszło na temat tego że straciłam ciążę ja mówię że prawdopodobnie PJP a mój gin stwierdził że może tak, ale wg niego stan zapalny zrobił mi się za raz po porodzie a ciąża się nie zagnieździła dobrze i doszło do bardzo wczesnego poronienia, i może ma rację bo wtedy betą nie przekroczyła wartości 1000 więc mogło jeszcze nie być widać nic.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3172 1647

    Wysłany: 13 stycznia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, a Ty robiłaś histero ? Czy ze względu na te choroby odłożyłaś?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja miałam robioną biopsję przy okazji drożności bo lekarz był praktycznie pewien stanu zapalnego i miał rację.

    Powiem wam tak , wczoraj robił mi USG i gadka szmatka, zeszło na temat tego że straciłam ciążę ja mówię że prawdopodobnie PJP a mój gin stwierdził że może tak, ale wg niego stan zapalny zrobił mi się za raz po porodzie a ciąża się nie zagnieździła dobrze i doszło do bardzo wczesnego poronienia, i może ma rację bo wtedy betą nie przekroczyła wartości 1000 więc mogło jeszcze nie być widać nic.

    Jednorożec, rozwiń proszę skrót PJP. Nie wiem czy dobrze rozumiem Twoją wiadomość 😊

    Wszystko wskazuje na to,że jak już zrobiłaś drożność, zbadałas niszę i wyeliminowałas stan zapalny, to już jesteś bardzo blisko upragnionej tęczy ❤️ Nawet nie wiesz jak się cieszę, że zmieniłaś lekarza. Przy tamtej nie osiągnęłabys tak wiele.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Echo, a Ty robiłaś histero ? Czy ze względu na te choroby odłożyłaś?

    Miałam robioną,ale nie mam jeszcze wyników. Powinny być z końcem tego miesiąca, będę tam dzwonić w przyszłym tygodniu. Po histero miałam taki krwotok, że nawet przy poronieniu czegoś takiego nie doświadczyłam. Przerażona musiałam wrócić do szpitala żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Stwierdzili,że histero mogło przyspieszyć miesiączkę ale i tak przepisali mi leki przeciwkrwotoczne. Ehh

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 13 stycznia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puste Jajo Płodowe

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3172 1647

    Wysłany: 13 stycznia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Miałam robioną,ale nie mam jeszcze wyników. Powinny być z końcem tego miesiąca, będę tam dzwonić w przyszłym tygodniu. Po histero miałam taki krwotok, że nawet przy poronieniu czegoś takiego nie doświadczyłam. Przerażona musiałam wrócić do szpitala żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Stwierdzili,że histero mogło przyspieszyć miesiączkę ale i tak przepisali mi leki przeciwkrwotoczne. Ehh

    Również kciuki za wyniki 🤞
    Echo, jesteś niesamowitą fighterka i wierzę, że wreszcie los obróci się dla Ciebie na pozytywna stronę ❤

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 13 stycznia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Również kciuki za wyniki 🤞
    Echo, jesteś niesamowitą fighterka i wierzę, że wreszcie los obróci się dla Ciebie na pozytywna stronę ❤

    Jesteś przekochana ❤️ Tak samo myślę o Tobie 😘 A jak Wam idzie z budową domu? Na jakim już jesteście etapie?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 665 666 667 668 669 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ