X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 24 stycznia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Ja na badaniach się nie znam to chociaż o jedzeniu się wypowiem 😂
    Moje ulubione śniadanie to grzanki z awokado (awokado trzeba tak pociapac widelcem i wymieszać z przyprawami, ja daję paprykę, chilli, czosnek i trochę soli), i do tego kilka plasterków sera halloumi zgrillowanego, pyszne to jest 🥰 ewentualnie zamiast halloumi można dać jajko sadzone 🤩 no i do tego jakieś pomidorki czy inne warzywo ☺️
    Ooo zapisuję! Lubię awokado ale z halloumi nigdy nie jadłam. A grillujesz normalnie na patelni?

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 24 stycznia, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ooo zapisuję! Lubię awokado ale z halloumi nigdy nie jadłam. A grillujesz normalnie na patelni?
    Tak normalnie na patelni żeby się zarumienił 😁

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1355 1185

    Wysłany: 24 stycznia, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie przepisy sobie zapisze, bo czasami totalnie brak pomysłów na śniadanie i jem zwykłą kanapkę. Tortilla z jajkiem mega pycha, również polecam 🤤

    Co do bardzo otyłych zachodzących w ciążę ja się zawsze zastanawiam JAK i również czuje niesprawiedliwość. Opowiadałam wam kiedyś o mojej koleżance z pracy z wagą 120kg, cukry i insulina w kosmosie i wiele innych schorzeń z powodu otyłości a zaszła w ciążę kiedy chciała i urodziła zdrowe dziecko. Tymczasem ja waga 50 kg, ćwiczę kilka razy w tygodniu, pilnuje diety i biorę metforminę i dwa razy straciłam ciążę. Niestety ja tego nie pojmuje.

    Butterfly23, Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1553 1838

    Wysłany: 24 stycznia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie liczy się indeks a ładunek glikemiczny całej potrawy ☺️
    I np taki banan ma wysoki, ale w owsiance dobrze zbilansowanej będzie miał średni i od czasu do czasu można zjeść 😊


    O tak masz racje! 👍🏻
    To ja dorzucę Wam przepis: placek tortilla a w środku łosoś/ tuńczyk plus warzywa, trochę majonezu! Podsmażyć na suchej patelni. Laski to jest sztos 👍🏻🙂

    Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 24 stycznia, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Wszystkie przepisy sobie zapisze, bo czasami totalnie brak pomysłów na śniadanie i jem zwykłą kanapkę. Tortilla z jajkiem mega pycha, również polecam 🤤

    Co do bardzo otyłych zachodzących w ciążę ja się zawsze zastanawiam JAK i również czuje niesprawiedliwość. Opowiadałam wam kiedyś o mojej koleżance z pracy z wagą 120kg, cukry i insulina w kosmosie i wiele innych schorzeń z powodu otyłości a zaszła w ciążę kiedy chciała i urodziła zdrowe dziecko. Tymczasem ja waga 50 kg, ćwiczę kilka razy w tygodniu, pilnuje diety i biorę metforminę i dwa razy straciłam ciążę. Niestety ja tego nie pojmuje.
    Ja też nie 😞 i nas to po prostu boli. I uważam, że mamy prawo się tak czuć.

    Magdanka lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 24 stycznia, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    O tak masz racje! 👍🏻
    To ja dorzucę Wam przepis: placek tortilla a w środku łosoś/ tuńczyk plus warzywa, trochę majonezu! Podsmażyć na suchej patelni. Laski to jest sztos 👍🏻🙂
    Oooooo zapisuję!

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 24 stycznia, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    O tak masz racje! 👍🏻
    To ja dorzucę Wam przepis: placek tortilla a w środku łosoś/ tuńczyk plus warzywa, trochę majonezu! Podsmażyć na suchej patelni. Laski to jest sztos 👍🏻🙂

    Yummy 😀

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 24 stycznia, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki podaje kompletny przepis na owsiankę z puddingiem 😁
    75g skyru może być waniliowy, 20ml mleka, 25g płatków owsianych, łyżeczka erytrytolu, 100g puddingu czekoladowego lub karmelowego,
    Płatki dokładnie mieszamy ze skyrem, mlekiem i erytrytolem. Na dno słoiczka pół puddingu, na to owsianka, na to plastry banana, reszta puddingu i banana. I do lodówki na noc.

    Magdanka, pandzia 🐼, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1348 1354

    Wysłany: 24 stycznia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka polubiłam bo zgadzam się,ze nie ma w tym sprawiedliwości.

    Świetne przepisy 🤤
    Ja zrobiłam ostatnio takie smarowidło z 🥑 pycha, nawet mężowi smakowało :)
    Podrzucam przepis

    1 dojrzałe awokado, garść szpinaku, ząbek czosnku, dwie łyżki jogurtu naturalnego ,sol, pieprz, 150g sera feta ( ja dodałam zwykły serek śmietankowy) -wszystko zmiksowac

    Jadłam właśnie z grillowanym halloumi i pomidorkami, jajkiem poszetowym. Super połączenie 😊

    Pinkflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2857 2732

    Wysłany: 24 stycznia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np jak odkryłam IO przy wadze 66 kg to internistka mi powiedziała że to skrajnie nieodpowiedzialne że chce zajść w ciążę w takim stanie.
    No ale nie jestem od 2.5 nie jestem więc chyba nie wzięła tego pod uwagę 😅

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1348 1354

    Wysłany: 24 stycznia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dziewczynki podaje kompletny przepis na owsiankę z puddingiem 😁
    75g skyru może być waniliowy, 20ml mleka, 25g płatków owsianych, łyżeczka erytrytolu, 100g puddingu czekoladowego lub karmelowego,
    Płatki dokładnie mieszamy ze skyrem, mlekiem i erytrytolem. Na dno słoiczka pół puddingu, na to owsianka, na to plastry banana, reszta puddingu i banana. I do lodówki na noc.
    Koniecznie muszę wypróbować takie śniadanko :) zapisuje ;)

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 24 stycznia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby waga, wysokie cukry i insulina były tylko naszym przeciwnikiem w zachodzeniu w ciążę… 🫠
    Ja zaszłam w ciążę mając nadprogramowe kg i mają dobre wyniki cukrowe, a nie mogę zajść w momencie gdy mam naprawdę dobrą wagę i ogólnie dobrze się czuję 😅. Niby nadwagi genetycznie nie ma na świecie, ale ja mam niestety te geny po mojej mamie i wiem, że muszę uważać. Moja mama zaszła w ciążę nie mając wagi idealnej i bez problemu oby dwie donosiła.
    Lekarze tak gadają by nas zbyć. I tyle.

    Ja dziś po kolejnej rozmowie, tyle, że ja mam miesięczny okres wypowiedzenia, jak mi faktycznie odpowiedzą do 9 lutego to trochę późno 😅. Ale też mam rozmowę w agencji pracy i tu proszę o moc kciuków, bo w końcu ktoś się do mnie odezwał z branży HR 😅. A poza tym jutro i pojutrze kolejne rozmowy, ale to są już ostatnie etapy. Trochę się tego nazbierało.

    Ja nie mam dla Was żadnych niskoglikemicznych przepisów, od ponad pół roku karmią mnie pudełka, a a weekendy jem co chce, czy to sałatka czy makaron :<… nie będę Was kusić i sprowadzać na złą drogę 🥺.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 24 stycznia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tortilla z jajecznica i np plasterkiem sera zapieczona. Sztooos. Widzę że wszystkie kochamy tortillki ❤ ja jeszcze polecam jako np podwieczorek kefir z borowkami truskawkami i kawałkiem banana albo masłem orzechowym. Pysznee

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 13:48

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1348 1354

    Wysłany: 24 stycznia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze polecę tortilke sniadaniową z jajecznica, awokado, pomidorkami i szpinakiem. Pycha 😊

    Pinkflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3166 1643

    Wysłany: 24 stycznia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Gdyby waga, wysokie cukry i insulina były tylko naszym przeciwnikiem w zachodzeniu w ciążę… 🫠
    Ja zaszłam w ciążę mając nadprogramowe kg i mają dobre wyniki cukrowe, a nie mogę zajść w momencie gdy mam naprawdę dobrą wagę i ogólnie dobrze się czuję 😅. Niby nadwagi genetycznie nie ma na świecie, ale ja mam niestety te geny po mojej mamie i wiem, że muszę uważać. Moja mama zaszła w ciążę nie mając wagi idealnej i bez problemu oby dwie donosiła.
    Lekarze tak gadają by nas zbyć. I tyle.

    Ja dziś po kolejnej rozmowie, tyle, że ja mam miesięczny okres wypowiedzenia, jak mi faktycznie odpowiedzą do 9 lutego to trochę późno 😅. Ale też mam rozmowę w agencji pracy i tu proszę o moc kciuków, bo w końcu ktoś się do mnie odezwał z branży HR 😅. A poza tym jutro i pojutrze kolejne rozmowy, ale to są już ostatnie etapy. Trochę się tego nazbierało.

    Ja nie mam dla Was żadnych niskoglikemicznych przepisów, od ponad pół roku karmią mnie pudełka, a a weekendy jem co chce, czy to sałatka czy makaron :<… nie będę Was kusić i sprowadzać na złą drogę 🥺.

    Bezimienna, z pudełek jakieś fajne kombinacje smakowe i sztosy też podrzucaj 😘
    Woow ile rozmow i szans, mega 🥰 Ile już za Tobą? Powiedz mi nie stresuja Cię one ? Bo ja bardzo nie lubię tego maglowania. Chyba że się to zmieniło, bo od 5 lat w jednym miejscu.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 24 stycznia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziś miałam naleśniki jagodowe na mące bezglutenowej i jogurt naturalny z owocami. Ale ostatnio miałam twarożek pomidorowy z pieczywem i ogórkiem kiszonym i pudding chia kakaowo-wiśniowy 😍. Ja mam ogólnie teraz te bezglutenowa i bezlaktozowa, ale będę podpatrywać co ma czasami mój mąż 😅.


    Rozmowy mnie nie stresuja, ale stresuje mnie rozmowa w języku angielskim bo to mój słaby punkt, ale wynika to z tego, że nie mam gdzie używać języka, rozumiem większość, ale wiecie jak jest z nieużywanym językiem. Poza tym, najgorsze pytanie jest jak pada dlaczego chce zmienić pracę. No i tu jest prawdziwa żonglerka, w zależności gdzie aplikuję, w agencji pracy powiedziałam, że ze względu na dalszy rozwój w branży HR, I ogólnie dla mnie rekrutacja zawsze była ciekawa dziedzina i mimo, że nie jest to moje główne zadanie zawsze to lubiłam i że szukam pracy, która byłaby bardziej bezpieczna niż teraz, ze względu na to, że ilość sytuacji trudnych, kradzieży czy z marginesu społecznego jest aktualnie bardzo duża. Więc w takich miejscach mówię wprost - bezpieczeństwo. W gastro mówię co innego, w innych miejscach co innego. Nie mam problemu by dużo mówić, zresztą same widzicie. 😂
    Jedynie co to jest to męczące, że nie mam dnia wolnego, albo wciskam rozmowy przed pracą/po pracy, a przy pracy zmianowej, kończę pracę przed 23, a o 6 wstaje by lecieć na rozmowy. Więc też czasu na odpoczynek nie ma za dużo.
    Aktualnie toczy się 6 procesów rekrutacyjnych, trzy na ostatnim etapie 😅. Z trzech zrezygnowałam w trakcie, i w jednej dostałam odmowę po dwóch etapach ze względu na okres wypowiedzenia i w dwóch mnie nie targali dalej tylko powiedzieli, że za długi okres wypowiedzenia. Najważniejsze by sie do mnie odezwali, bo umiem się dobrze „sprzedać” 🤭.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 24 stycznia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pudełek uwielbiałam pieczoną owsiankę z serem twarogowym i to było z vikinga. O matko, super to było, do tego jakieś owoce jeszcze dawali, albo jogurt 😁.

    https://ladyochmistrzyni.pl/pieczona-owsianka-z-twarogiem/ To było coś takiego 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 14:06

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 24 stycznia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak, myślę, że 140 kg to nie jest dobra waga na ciążę. I nie jest to odpowiedzialne. Nie naraża tylko swojego zdrowia, ale również dziecka, które nie jest niczemu winne. To jest moja opinia i moje zdanie, do którego mam prawo 🙂 Ty się z tym zgadzać nie musisz.

    Gdybym miała inne zdanie, to bym nie starała się zrzucić kg 🙂 ja po prostu wychodzę z założenia, że i otyłość i skrajna niedowaga jest czymś złym. Ale każdy ma prawo robić jak chce i tyle 🙂 jeśli ta dziewczyna chciała być w ciąży, dążyła do tego, to spoko, jej sprawa 🤷🏼‍♀️
    Każdy czynnik problemu z zajściem w ciążę trzeba niwelować maksymalnie. Ja walczę z moją otyłością, inne dziewczyny walczą z czymś innym. Róbmy to świadomie i zdrowo by zostać mamami 🙂

    Swoją drogą, jestem przekonana, że nawet jak będą moje kg lecieć w dół to i tak nie zajdę w ciążę tak po prostu. Samo schudnięcie, albo to słynne "odpuszczenie" nie jest lekarstwem na ciążę i dobrze o tym wiemy.

    Pinkflower, moj plan na urlop jest taki, że przyjedzie do nas moja chrześnica, z moją Magdą spędzą razem czas, a ja w spokoju będę pisać sprawozdanie z mojej pracy z ostatnich 2 lat 🤦🏼‍♀️ wczoraj się dowiedziałam że mam napisać 🤷🏼‍♀️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1806 1482

    Wysłany: 24 stycznia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę pozapisywać te wszystkie przepisy 🙈 zrobiło się zbyt smacznie i apetycznie tutaj 😂
    Uwielbiam owsianki! 🤤

    Czy u Was też dziś jest takie lodowisko na ulicy? Dzisiaj w drodze do pracy (szłam pieszo) 2 razy walczyłam o pion! W kręgosłupie coś mi łupnęło przy tej walce 🤦🏼‍♀️ mam nadzieję że nic sobie nie zrobiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 14:38

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 24 stycznia, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, z ciekawości, jesteście może na redukcji? Liczycie kalorie? Pytam, bo różne kalkulatory podpowiadały mi 1200kcal żeby schudnąć, ale wydawało mi się to za mało i zdecydowałam się na pudełka 1500 kcal. Jestem bardzo głodna i myślę, że to dlatego, że od dłuższego czasu jadłam dużo więcej. Byłoby mi łatwiej to przetrwać gdyby coś się ruszyło, ale mimo tego waga stoi w miejscu 😅

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 694 695 696 697 698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ