X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1350 1181

    Wysłany: 27 stycznia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w pracy do jutra rano, mam nadzieję że będzie spokojnie 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej 😘
    Nie bądź na siebie zła, bo to jest błędne koło. Zjadłaś pączka i ok. On Ci nie zniweczy wszystkiego. Ale ja też tak mam. Śniadanie ok, obiad ok a kolacja masakra 🤦🏼‍♀️ tylko, że ja akurat nie mam ciągutek na słodkie na szczęście.
    Ja właśnie ogarnęłam chatę, zmieniłam pościel, złożyłam pranie, zaraz zrobię śniadanko bo oczywiście zapomniałam rano tabletki wziąć 🤦🏼‍♀️ i lecimy na zakupy. Nie chwaliłam się chyba, że małż pół stycznia i cały luty w domu 😁 ale w marcu za to go nie będzie 😞

    Ciagnie właśnie coś po południu na takie głupotki.
    O to fajne plany. To korzystaj z męża póki jest kochana 😘
    Ja już robię pranie, zmywarka chodzi, sprzątanie, gotowanie i zleci.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja niestety w pracy do jutra rano, mam nadzieję że będzie spokojnie 🙂

    Magdanka, to oby szybko zleciało 😘
    Czy poprawiło Ci się choć trochę samopoczucie? ❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9462 10033

    Wysłany: 27 stycznia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja niestety w pracy do jutra rano, mam nadzieję że będzie spokojnie 🙂
    Tego Ci życzę 🥰

  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 27 stycznia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej 😘
    Nie bądź na siebie zła, bo to jest błędne koło. Zjadłaś pączka i ok. On Ci nie zniweczy wszystkiego. Ale ja też tak mam. Śniadanie ok, obiad ok a kolacja masakra 🤦🏼‍♀️ tylko, że ja akurat nie mam ciągutek na słodkie na szczęście.
    Ja właśnie ogarnęłam chatę, zmieniłam pościel, złożyłam pranie, zaraz zrobię śniadanko bo oczywiście zapomniałam rano tabletki wziąć 🤦🏼‍♀️ i lecimy na zakupy. Nie chwaliłam się chyba, że małż pół stycznia i cały luty w domu 😁 ale w marcu za to go nie będzie 😞

    Jak cudownie 😍❤️ korzystajcie z tego❤️❤️ W marcu będziemy przy Tobie, nie będziesz sama 💋

    Ja dzisiaj odpoczywam, mam za sobą maraton i muszę trochę zwolnić. Miłego weekendu 💋

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 27 stycznia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej dziewczynki, jakie plany na weekend? 😘
    Ja jestem zła na siebie bo zjadłam wczoraj paczka z czekolada. I to jest okropne bo śniadanie obiad ok a potem mam ciągoty na słodycze. Wkurza mnie to okropnie. Dziś będę robić Brownie z fasoli od hiperinsulinki. Dam znać potem czy wyszło.

    Wczoraj robilam bajgle od niej i spoko wyszły na mące orkiszowej.

    Pinki, ja też uważam, że nie możesz być dla siebie tak surowa. Raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na odstępstwo od diety. Dzięki temu będziesz lepiej zmotywowana ❤️

    Butterfly23, Pinkflower lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 27 stycznia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rana wzięłam się za sprzątnie domu, miałam choinkę rozebrać ale 2 luty w piątek więc tyle wytrzyma. Gotuję obiad. Dziasiaj u mnie wjeżdża rosołek bo dzieci o niego prosiły i domowe hamburgery:)

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9462 10033

    Wysłany: 27 stycznia, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja od rana wzięłam się za sprzątnie domu, miałam choinkę rozebrać ale 2 luty w piątek więc tyle wytrzyma. Gotuję obiad. Dziasiaj u mnie wjeżdża rosołek bo dzieci o niego prosiły i domowe hamburgery:)
    Ooo rosołek 😍

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 27 stycznia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.

    Pomadrabialam Was 🙂
    W czwartek byłam u ginekologa i powiem Wam, że aż żałuję, że wcześniej do niego nie trafiłam. Tak konkretnego lekarza dawno nie spotkałam. Zlecił mi kilka badań, łącznie z zespołem antyfosfolipidowym. Także w następnym tygodniu pójdę zrobić. To, że rozjechały mi się cykle po poronieniu, to nie do końca wina hormonów, bo te podobno idealne. A mnie samej - że przytyłam. No nie odkrył Ameryki 🙈
    Polipa nie było widać, z wiadomego powodu - albo już go nie ma, albo go w ogóle nie było, albo endometrium przyslonilo. Oglądał wyniki nasienia męża i powiedział, że nie można się do niczego przyczepić, że są idealne jeśli chodzi o możliwość zajścia w ciążę.
    W dniu wizyty moje jajko było gotowe na pękanie, także do owulacji prawdopodobnie doszło wczoraj.
    Mówił, żeby raczej nie marnować czasu na czekanie ze staraniami, ale rozumie moją decyzję. Także podchodzimy do tego, że co ma być to będzie, presji nie mamy, ale ogólnie wolałabym póki co uniknąć na razie ciąży.
    W ciągu 2 tygodni spadło mi 4 kg z czego cieszę się niesamowicie. Wiem, że w większości to woda schodzi, ale i tak miło popatrzeć na wagę, która się zmniejsza 🙂

    Wczoraj przyjaciolka mi napisała, że jest w ciazy. Och jak się ucieszyłam! Również jest po stratach i po przedwczesnym porodzie. Nasze dziewczyny chodziły razem do klasy. Mam nadzieję, że teraz jej ciąża będzie zupełnie bezproblemowa. W miarę moich możliwości chcę jej pomóc. Jej partner pracuje za granicą, więc nie będzie miała łatwo wtedy gdy go nie ma.

    Moje kochane, życzę Wam dobrego dnia! Wypoczywajcie!
    Butterfly, cudownie, że mąż wraca i spędzicie ze sobą czas w końcu 😍

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 27 stycznia, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie jestem w ciąży a pewnie nie jestem to po okresie ogarniam wymazy, i za miesiąc histeroskopia. A właściwie mini histeroskopia pytałam ostatnio czym się różni od zwykłej. Podobno narzędzia do niej są mini i nie trzeba znieczulenia ogólnego tylko leki przeciwbólowe i można ją przeżyć w pełnej świadomości. Przeraza mnie to. Wolałabym iść spać

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, rosołek mniam. Ja dziś robilam pomidorowa i kotlety siekane z kurczaka.

    Roszpunko, ale się cieszę że trafiłaś na dobrego lekarza❤ i że się tak wszystko toczy.
    Gratulacje spadku wagi bo wiem co to znaczy walka z nimi. Mega jest to motywujące więc wskoczyłam znowu na orbitreka żeby zrobić swoje 40 minut i spalic 300 kcal. Co ćwiczysz ? Mzoe mi coś podpowiesz.

    Trzymam kciuki za koleżankę i nie znam jej a tak siw ucieszyłam. Serducho rośnie 🤞❤ jesteś wspaniała że będziesz jej pomagać 😊
    No i super ze polipa brak.

    Miłego weekendu 😘 pozdrowienia dla Madzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 15:07

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja jak nie jestem w ciąży a pewnie nie jestem to po okresie ogarniam wymazy, i za miesiąc histeroskopia. A właściwie mini histeroskopia pytałam ostatnio czym się różni od zwykłej. Podobno narzędzia do niej są mini i nie trzeba znieczulenia ogólnego tylko leki przeciwbólowe i można ją przeżyć w pełnej świadomości. Przeraza mnie to. Wolałabym iść spać

    Jednorożec mam jakieś dobre przeczucia co do jutra. Trzymam kciukasy 🤞❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i polecam mega to Brownie, pyszne i wcale nie czuć fasoli. Mój mąż potwierdza https://www.instagram.com/p/CDBpwTVpbzB/?igsh=MXEyeWxmd2Fkcm51MQ==

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 27 stycznia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:

    Roszpunko, ale się cieszę że trafiłaś na dobrego lekarza❤ i że się tak wszystko toczy.
    Gratulacje spadku wagi bo wiem co to znaczy walka z nimi. Mega jest to motywujące więc wskoczyłam znowu na orbitreka żeby zrobić swoje 40 minut i spalic 300 kcal. Co ćwiczysz ? Mzoe mi coś podpowiesz.

    Trzymam kciuki za koleżankę i nie znam jej a tak siw ucieszyłam. Serducho rośnie 🤞❤ jesteś wspaniała że będziesz jej pomagać 😊
    No i super ze polipa brak.

    Miłego weekendu 😘 pozdrowienia dla Madzi.

    Nie wiadomo czy polipa nie ma. Muszę do lekarza podejść po którymś okresie żeby sprawdził na 100%. Teraz moje pogrubione endo nie pozwoliło na to.
    Co ćwiczę- przeważnie na rozgrzewkę wskakuję na bieżnię. A tak to dziś np. jeszcze ćwiczyłam mięśnie ud, klatkę piersiową i ramiona.
    Mnie teraz kg będą spadać (o ile będę się pilnować z dietą!), bo ja dużo ważę, więc u mnie będzie fajnie spadać. Ale cieszę się że Cię zmotywowałam 🙂 jak to mówią- w kupie razniej haha
    Dziękuję za pozdrowienia dla Madzi 😘❤️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3144 1628

    Wysłany: 27 stycznia, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Nie wiadomo czy polipa nie ma. Muszę do lekarza podejść po którymś okresie żeby sprawdził na 100%. Teraz moje pogrubione endo nie pozwoliło na to.
    Co ćwiczę- przeważnie na rozgrzewkę wskakuję na bieżnię. A tak to dziś np. jeszcze ćwiczyłam mięśnie ud, klatkę piersiową i ramiona.
    Mnie teraz kg będą spadać (o ile będę się pilnować z dietą!), bo ja dużo ważę, więc u mnie będzie fajnie spadać. Ale cieszę się że Cię zmotywowałam 🙂 jak to mówią- w kupie razniej haha
    Dziękuję za pozdrowienia dla Madzi 😘❤️

    Aaa rozumiem, w takim razie mam nadzieję że razem z okresem sobie poszedł.
    A masz do polecenia jakieś konkretne nie wiem kanały na yt albo osoby ? Bo ja najbardziej właśnie orbitrek i wtedy tylek mocno czuje i nawet ramiona od machania ale przydałoby się może coś dodać.
    Niech lecą 🤞 Ja mam ostatnia mega przypływ motywacji do gotowania tak jak trzeba pod IO i cwiczen. Teraz nam odpadnie cykl jednak bo męża nie będzie na owu i chce ten czas wykorzystać jak najlepiej mogę. Tak, pisz tu jak najczęściej bo mi to daje kopa.
    Proszę 😘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 27 stycznia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Aaa rozumiem, w takim razie mam nadzieję że razem z okresem sobie poszedł.
    A masz do polecenia jakieś konkretne nie wiem kanały na yt albo osoby ? Bo ja najbardziej właśnie orbitrek i wtedy tylek mocno czuje i nawet ramiona od machania ale przydałoby się może coś dodać.
    Niech lecą 🤞 Ja mam ostatnia mega przypływ motywacji do gotowania tak jak trzeba pod IO i cwiczen. Teraz nam odpadnie cykl jednak bo męża nie będzie na owu i chce ten czas wykorzystać jak najlepiej mogę. Tak, pisz tu jak najczęściej bo mi to daje kopa.
    Proszę 😘

    My kochana na siłownię się zapisaliśmy.
    Ale kiedyś ćwiczyłam skalpel z Chodakowską i fajnie rzeźbił ciało i kg mi leciały. Piekny czas, gdy mialam juz ponizej 100 kg. Podobało mi się. Jeszcze mam hula hop z obciaznikiem, więc sobie niekiedy kręcę 😁
    Co do IO, to też mam zrobić badania pod tym kątem. Na razie kazał zrobić tylko glukozę i insulinę.... bez obciążenia poki co. Bo nie wiem po czym - stwierdził, że jakoś do mnie pasuje IO 🤷🏼‍♀️ zrobię sobie w czwartek badania, bo to wszystko prywatnie i do tego proga sobie trzasnę. Zobaczę na ile mnie nie oszukał z owulacją 😂

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 27 stycznia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Ja też wróciłam do ćwiczeń, ale takie zakwasy mam że szok 😬 gdzie ta forma? Hahaha
    @s. Roszpunka - bieżnia jest super, lubię 😉

    Dziewczyny poczytałam inne forum, że dziewczyny mierzą temperaturę w pochwie i wiecie co? Chyba za jakiś czas zacznę tylko na tym bazować. Tak żeby wiedzieć kiedy ovu ale bez presji. Tylko nie wiem jak to się ogarnia. W życiu tego nie robiłam. W sensie jakie temperatury mówią o czym? Są jakieś przedziały? Kompletnie nie umiem tego 🤣
    Niby podstawowa rzecz ale cóż 🙌 wiem że termometr trzeba kupić z dwoma miejscami po przecinku.

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 27 stycznia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Ja niestety w pracy do jutra rano, mam nadzieję że będzie spokojnie 🙂

    Ojej, podziwiam za pracę na nocki! 🙂
    Dla mnie nie wyobrażalne, ale pewnie da się przyzwyczaić ?

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 27 stycznia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czytam o przewlekłym zapaleniu Endo, zastanawiam się skąd to się w ogóle dziadostwo bierze 🥺.

    W poniedziałek lecę na monitoring. U mnie sporo się dzieje, wpadły trzy oferty pracy. Dziś złożyłam wypowiedzenie, kierowniczka bardzo wyrozumiała, pracownicy smutni, ale takie życie. 🥹 ale cieszę się jednocześnie, że w sumie będą mnie miło wspominać. Cieszę się, że wiele etapów rekrutacji się zakończyło, zostały mi jeszcze trzy oferty i czekam na odpowiedź. Bo ogólnie już padam i jestem zmęczona od tego latania 🤫. Ale byłoby zbyt pięknie, na wtorek jestem umówiona na spotkanie w celu omówienia konkretnych warunków, tylko omen nomen, zapomniałam na którą godzinę 🤦‍♂️. Czy wyjdę na strasznego nieogara? Ale byłam w pracy, szybko szybko i zapomniałam zapisać 😱…

    Ale rozmowy przebiegały w bardzo dobrym nastroju, doświadczenie zostało bardzo mocno docenione, chyba bardziej niż we wszystkich poprzednich latach, i wyszło na to, że za mało siana wolałam 🙈.

  • Konevi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 stycznia, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich 😊 U mnie pierwszy cykl po trzech miesiącach od poronienia, gdzie staramy się o dzidziusia 🌈😁 obecnie 7DPO i zobaczymy co z tego będzie

‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ