X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 26 stycznia, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Mam wyniki ANA2: słabo dodatni. Jeśli ANA3 mam ujemne powinnam coś jeszcze dorobić? Jakiś lekarz mi kiedyś powiedział, że to przez hashimoto mogę mieć taki wynik ANA2.

    Niestety, Hashimoto ma na takie rzeczy wpływ 😔 ja też mam słabo dodatni ale dr S. nie przejął się tym specjalnie

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2927 2086

    Wysłany: 26 stycznia, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Mam poniżej normy 🫣 Tak, jestem zaopiekowana. Bardziej pytałam czy wiecie czy anemia jest bardzo groźna w temacie starań? Nie wiem jak długo będę walczyć w tym temacie

    Wydaje mi się, że powinnaś najpierw unormować poziom żelaza. W ciąży często trzeba suplementowac żelazo, więc jeśli już teraz masz niedobor, to mogłoby być to niebezpieczne dla Ciebie i Kropka.

    Ja na ten moment biorę szelazo sr z zalecenia reumatologa, bo miałam ferrytyne na poziomie 14. Po 3 miesiącach skoczyła trochę w górę ale bez szału. Za jakieś dwa tygodnie będę powtarzać badanie (pół roku suplementacji).
    Ja w ciąży brałam sorbifer, on jest na receptę i jest to porządna dawka żelaza. Nie ma też chyba innych dodatków, a szelazo ma kwas foliowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 19:33

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2927 2086

    Wysłany: 26 stycznia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Niestety, przewlekły stan zapalny.
    W poniedziałek lekarz ma do mnie zadzwonić, co dalej. Wygląda na to, że po punkcji a przed transferem czeka mnie 14 dni antybiotyku.
    Kolejna przeszkoda.. Ciekawe czy te dwie ciążę straciłam przez tą ureaplasme i ten stan zapalny..

    Jestem w szoku ile jest w naszym gronie stanów zapalnych😥

    Dziś nawet czytałam u dr Google że przewlekły stan zapalny endo dotyczy nie więcej niż 3% kobiet ale jak widać na naszym wątku to jest to znacznie więcej.

    Najważniejsze że wiesz i teraz można coś temu zaradzić🤞🏼🍀

    Echo, Elza1234 lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3145 1629

    Wysłany: 26 stycznia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jeżdżę na orbitreku i Was nadrabiam.
    Elza, mogła to być przyczyna. Ja już też rozkminiam, że może w tej 2 ciąży był stan zapalny i dlatego ona tak szybko się skończyła. Ale tego się juz nie dowiemy.

    Cieszę się że siebie tutaj mamy i sir tak wspieramy. ❤
    Jedna z moich przyjaciółek się prawie do mnie nie odzywa od czasu poronienia tzn ja jak coś muszę zaczynać rozmowę i tak sobie myślę czy ona się boi mnie o cokolwiek zapytać? Nie wiem. Także tym bardziej super ze jesteście I życzę Wam udanego weekendu ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 19:38

    Echo, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 26 stycznia, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Jestem w szoku ile jest w naszym gronie stanów zapalnych😥

    Dziś nawet czytałam u dr Google że przewlekły stan zapalny endo dotyczy nie więcej niż 3% kobiet ale jak widać na naszym wątku to jest to znacznie więcej.

    Najważniejsze że wiesz i teraz można coś temu zaradzić🤞🏼🍀

    Ja też jestem w szoku 😱 Mam jednak nadzieję, że dla nas wszystkich będzie to ostatnia przeszkoda i już nic więcej nas nie zaskoczy 🙏❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 26 stycznia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczynki, jeżdżę na orbitreku i Was nadrabiam.
    Elza, mogła to być przyczyna. Ja już też rozkminiam, że może w tej 2 ciąży był stan zapalny i dlatego ona tak szybko się skończyła. Ale tego się juz nie dowiemy.

    Cieszę się że siebie tutaj mamy i sir tak wspieramy. ❤
    Jedna z moich przyjaciółek się prawie do mnie nie odzywa od czasu poronienia tzn ja jak coś muszę zaczynać rozmowę i tak sobie myślę czy ona się boi mnie o cokolwiek zapytać? Nie wiem. Także tym bardziej super ze jesteście I życzę Wam udanego weekendu ❤

    Polubiłam,bo ja też jestem wdzięczna za wszystko co od Was otrzymuję ❤️ Jesteście cudowne ❤️

    Przykro mi, że Wasze relacje tak się popsuły 😔 Myślisz,że nie wie jak z Tobą rozmawiać? Ehh, ja z kolei mam koleżankę, która wie o mojej pierwszej stracie i jak jest teraz w ciąży,to unika kontaktu ze mną. Ja mimo wszystko do niej pisze, pytam jak się czuje i czy mogę w czymkolwiek jej pomóc, a ona rozmawia ze mną jakbym była debilem i nic nie wiedziała o ciąży. Ostatnio udawała,że mnie nie widzi chociaż byłyśmy na tym samym wydarzeniu. Oczywiście ani razu nie zapytała co u mnie i jak ja się czuję. Po prostu odpisuje na moje pytania,ale nic poza tym. Trudno, może teraz ma inne rzeczy na głowie i dlatego tak się zachowuje. Nie biorę tego do siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 19:48

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9462 10033

    Wysłany: 26 stycznia, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki na żelazo i ferrytynę dobry jest zakwas z buraka

    alauda, Echo, Pinkflower, NiedoszlaWielodzietna lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 26 stycznia, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dziewczynki na żelazo i ferrytynę dobry jest zakwas z buraka

    Bardzo lubię takie naturalne sposoby ❤️

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3145 1629

    Wysłany: 26 stycznia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Polubiłam,bo ja też jestem wdzięczna za wszystko co od Was otrzymuję ❤️ Jesteście cudowne ❤️

    Przykro mi, że Wasze relacje tak się popsuły 😔 Myślisz,że nie wie jak z Tobą rozmawiać? Ehh, ja z kolei mam koleżankę, która wie o mojej pierwszej stracie i jak jest teraz w ciąży,to unika kontaktu ze mną. Ja mimo wszystko do niej pisze, pytam jak się czuje i czy mogę w czymkolwiek jej pomóc, a ona rozmawia ze mną jakbym była debilem i nic nie wiedziała o ciąży. Ostatnio udawała,że mnie nie widzi chociaż byłyśmy na tym samym wydarzeniu. Oczywiście ani razu nie zapytała co u mnie i jak ja się czuję. Po prostu odpisuje na moje pytania,ale nic poza tym. Trudno, może teraz ma inne rzeczy na głowie i dlatego tak się zachowuje. Nie biorę tego do siebie.

    Tak mi się wydaje właśnie, że ona nie wie jak do mni podejść, co może itd. Ale no szkoda :/ Może rzeczywiście jest jej ciężko I tej Twojej koleżance też. Może ona myśli, że jak bedzie pisać Ci o ciąży to będzie Ci przykro. Ale no szkoda, że nawet nie zapyta to tak niewiele a przecież jednak tak dużo. Tak sobie myślę może nie pyta żeby nie rozgrzebywać bolesnych spraw. Tylko że ja zawsze wszystkich lubię usprawiedliwiać 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 19:54

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 26 stycznia, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny, u mnie chyba cykl stracony (dużo stresu w pracy, do tego przyplątała się do mnie jakaś grypa). Teraz co prawda dopiero początek cyklu ale nie nastawiam się bo coś dużo się dzieje. Niestety mamy sezon grypowy, pocieszam się, że lepiej teraz niż jak miałabym być w ciąży. W ciąży która straciłam kilka miesięcy temu miałam Covid w 5tc…kto wie czy to nie to…

    Ja testuje w Walentynki… i aż mi przykro, że bede wtedy przechodziła comiesięcznego doła… no cóż cyklu się nie wybiera… zawsze testowałam w dniu spodziewanej miesiączki… ale może teraz trochę wcześniej aby załamka była kilka dni przed…ile dni wcześniej wychodziły Wam testy?

    Dziewczyny, śledzę Wasze posty o badaniach pewnie przyjdę się Was poradź jak zdecyduje się na ten krok. Najpóźniej latem.

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 26 stycznia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dziewczynki na żelazo i ferrytynę dobry jest zakwas z buraka

    Potwierdzam! Można kupić lub zrobić samemu! Ktoś wrzucał nawet przepis tylko nie wiem na którym forum.
    Tylko jak zaczynacie pić to zacznijcie od 1/4 szklanki potem więcej bo jak od razu więcej to WC -
    Efekt przeczyszczenia gwarantowany 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 20:27

    Echo, Butterfly23, alauda lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 26 stycznia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @pinkflower
    @echo

    Odnośnie koleżanek/ przyjaciółek…ja zauważałam że jak się jest szczęśliwym to tych przyjaciół ma się dużo.. jak jest w życiu pod górkę i to Ty potrzebujesz wsparcia to widzisz kto zostaje, kto szuka tego kontaktu, kto mimo wszystko rozbija ten mur, który nie raz buduje się.

    Druga sprawa.. ja nikogo nie usprawiedliwię, że ktoś nie wie jak rozmawiać.. że mu ciężko… nie wiadomo jakie tematy poruszać bo można i o pogodzie pogadac : że kurna zimno, że śnieg! Pamiętajcie, że kto ma zostać to zostanie w naszym świecie ❤️ Mam wrażenie że to w niektórych osobach jest problem.. nie rozumieją ze my potrzebujemy normalności - po prostu! Dziewczyny telefon działa w dwie strony 🥰

    Echo, Pinkflower, alauda lubią tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Echo Autorytet
    Postów: 4142 2463

    Wysłany: 26 stycznia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja też zawsze to powtarzam,że telefon działa w dwie strony 🥂

    Smerfetkaa, Pinkflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 26 stycznia, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ta koleżanka to z troski… może to głupie, ale mi ciężko się słucha, „ogłoszeń ciążowych” po poronieniach (oczywiście zawsze gratuluję i życzę wszystkim jak najlepiej)… może po prostu dobre intencje, słabe wykonanie.

    Nie wiem, może jestem naiwna, ale zawsze zakładam dobre intencje i po prostu rozmawiam jak mam wątpliwości… mój mąż to coś o tym wie, że nie odpuszczę dopóki nie wyjaśnimy sytuacji…

    A co do znajomych to też trochę zajmuje, aby znaleźć tych właściwych :) nic na siłę :)

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3145 1629

    Wysłany: 27 stycznia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, jakie plany na weekend? 😘
    Ja jestem zła na siebie bo zjadłam wczoraj paczka z czekolada. I to jest okropne bo śniadanie obiad ok a potem mam ciągoty na słodycze. Wkurza mnie to okropnie. Dziś będę robić Brownie z fasoli od hiperinsulinki. Dam znać potem czy wyszło.

    Wczoraj robilam bajgle od niej i spoko wyszły na mące orkiszowej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia, 09:11

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1350 1182

    Wysłany: 27 stycznia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dobre stwierdzenie, że telefon działa w dwie strony! Można po prostu zapytać co słychać, a rozmowa jakoś dalej się potoczy. Przecież to też nie jest tak, że cały czas tylko mówimy o poronieniu, każda z nas prowadzi normalne życie, więc ja trochę nie rozumiem takich koleżanek które nagle przestają się odzywać. Myślę, że nie ma co na siłę utrzymywać kontaktu z takimi osobami 🙂

    Smacznej kawusi kochane ☕
    Jakie plany na weekend?

    Pinkflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1350 1182

    Wysłany: 27 stycznia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej dziewczynki, jakie plany na weekend? 😘
    Ja jestem zła na siebie bo zjadłam wczoraj paczka z czekolada. I to jest okropne bo śniadanie obiad ok a potem mam ciągoty na słodycze. Wkurza mnie to okropnie. Dziś będę robić Brownie z fasoli od hiperinsulinki. Dam znać potem czy wyszło.

    Koniecznie daj znać czy wyszło. Kiedyś robiłam Brownie z fasoli to wyszło całkiem całkiem, ale jednak czuć było tą fasolę 😬 co do podjadania słodyczy to nie wiem co Ci doradzić bo też mam z tym problem. Zwłaszcza wieczorem włącza się ssanie na coś niezdrowego

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3145 1629

    Wysłany: 27 stycznia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Koniecznie daj znać czy wyszło. Kiedyś robiłam Brownie z fasoli to wyszło całkiem całkiem, ale jednak czuć było tą fasolę 😬 co do podjadania słodyczy to nie wiem co Ci doradzić bo też mam z tym problem. Zwłaszcza wieczorem włącza się ssanie na coś niezdrowego

    No tak się właśnie zastanawiam czy nie bedzie tego czuć 😋 dam znać. Najgorsza zmora te słodycze, po co to wgl ktoś wymyślił 🤣
    Co do planów idziemy dziś na kabaret wieczorem. A Ty jakie plany ? 😘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9462 10033

    Wysłany: 27 stycznia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej dziewczynki, jakie plany na weekend? 😘
    Ja jestem zła na siebie bo zjadłam wczoraj paczka z czekolada. I to jest okropne bo śniadanie obiad ok a potem mam ciągoty na słodycze. Wkurza mnie to okropnie. Dziś będę robić Brownie z fasoli od hiperinsulinki. Dam znać potem czy wyszło.

    Wczoraj robilam bajgle od niej i spoko wyszły na mące orkiszowej.
    Hej 😘
    Nie bądź na siebie zła, bo to jest błędne koło. Zjadłaś pączka i ok. On Ci nie zniweczy wszystkiego. Ale ja też tak mam. Śniadanie ok, obiad ok a kolacja masakra 🤦🏼‍♀️ tylko, że ja akurat nie mam ciągutek na słodkie na szczęście.
    Ja właśnie ogarnęłam chatę, zmieniłam pościel, złożyłam pranie, zaraz zrobię śniadanko bo oczywiście zapomniałam rano tabletki wziąć 🤦🏼‍♀️ i lecimy na zakupy. Nie chwaliłam się chyba, że małż pół stycznia i cały luty w domu 😁 ale w marcu za to go nie będzie 😞

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9462 10033

    Wysłany: 27 stycznia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    No tak się właśnie zastanawiam czy nie bedzie tego czuć 😋 dam znać. Najgorsza zmora te słodycze, po co to wgl ktoś wymyślił 🤣
    Co do planów idziemy dziś na kabaret wieczorem. A Ty jakie plany ? 😘
    Ooo zazdro!

‹‹ 703 704 705 706 707 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ