X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3143 1625

    Wysłany: 29 stycznia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Powiem wam hit.
    Dzwoniłam z czystej ciekawości do szpitala zapytać o korekcję blizny po CC. Termin za dwa lata laparoskopowo. Histeroskopia nie wchodzi w grę.
    I teraz najlepsze mówię to tej piguły ( rozmawiała ze mną jakby była w pracy za karę była chamska i opryskliwa ) że dobra ale to przez nich mam problem bo to ich lekarz źle mnie zszył przy CC a ona do mnie a co Pani myśli że jest jedyną? Mamy mnóstwo takich przypadków. Wkurzyłam się i mówię do niej nie ma się Pani czym chwalić bo to świadczy o poziomie waszego szpitala. Nakrzyczała na mnie że mam jej nie obrażać i rzuciła słuchawką.

    Co za babskoooooo :o jeszcze tak otwarcie przyznaje takie rzeczy. Szok. Porażka

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 29 stycznia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Powiem wam hit.
    Dzwoniłam z czystej ciekawości do szpitala zapytać o korekcję blizny po CC. Termin za dwa lata laparoskopowo. Histeroskopia nie wchodzi w grę.
    I teraz najlepsze mówię to tej piguły ( rozmawiała ze mną jakby była w pracy za karę była chamska i opryskliwa ) że dobra ale to przez nich mam problem bo to ich lekarz źle mnie zszył przy CC a ona do mnie a co Pani myśli że jest jedyną? Mamy mnóstwo takich przypadków. Wkurzyłam się i mówię do niej nie ma się Pani czym chwalić bo to świadczy o poziomie waszego szpitala. Nakrzyczała na mnie że mam jej nie obrażać i rzuciła słuchawką.
    Dobrze jej powiedziałaś..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 29 stycznia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dziś znowu antybiotyk na 10 dni 🤡

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1348 1176

    Wysłany: 29 stycznia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 🥰
    Butterfly widzę że intensywnie działasz z badaniami 👍 najgorsze właśnie jest to oczekiwanie. Dla kogoś niecierpliwego to tortury 😁
    Roszpunka i Pinkflower fajnie się czyta, że tak się wkręciłyście w dbanie o lepsze zdrowie i sylwetkę. Każda aktywność jest dobra, a jeśli dochodzi do tego dieta to już w ogóle luks. Ja czekam na wiosnę aż będzie trochę cieplej żeby jeździć rowerem, teraz jak jest taka pogoda to nic się nie chce, więc tym bardziej ukłony dla was 🙂
    Bezimienna dobrze, że masz w czym wybierać. Chyba wybrałabym serce ❤️
    Jednorożec rozmowa faktycznie dziwna, ale przecież to nie pielęgniarka jest odpowiedzialna za źle wykonaną operację...ja rozumiem że ona się zdenerwowała bo ludzie często wyżywają się na pielęgniarkach za błędy lekarzy, bo lekarzowi nie wypada wygarnąć 🤷 może zadzwoń bezpośrednio do tego który Cię operował? Jak mi mój lekarz źle pobrał materiał to mu wygarnęłam.

    Mamausia, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 29 stycznia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam tam tylko przez ciekawość żeby wiedzieć jakie są możliwości na NFZ ale ich nie ma. Muszę wyłożyć kasę na zabieg niestety

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Hej dziewczyny, miłego popołudnia ☺️
    Bezimienna zmiany, zmiany 😎 fajnie, że poszłaś za głosem serca.
    Jednorożec jeszcze jest szansa, nie odpuszczam kciuków. Poziom rozmowy z pielęgniarką bez komentarza....🤦🏼‍♀️
    Butterfly robiłaś badania do dr S pewnie w diagnostyce? Jeśli tak to ja miałam kiry w kilka dni (jakoś do tyg) a było napisane że 20 pare dni. Więc znacznie szybciej.

    Ja czekam i czekam na tą receptę na antybiotyk .. ma być dzisiaj
    Kiry mam już dawno zrobione 🙂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec ręce opadają… Durna baba.
    Jeśli lekarz Ci wystawi skierowanie na histeroskopię do szpitala, to będziesz mieć na NFZ. Pogadaj z nim.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 29 stycznia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jednorożec ręce opadają… Durna baba.
    Jeśli lekarz Ci wystawi skierowanie na histeroskopię do szpitala, to będziesz mieć na NFZ. Pogadaj z nim.
    Nie będę go nawet pytać bo terminy mnie trzymają nie będę czekac dwa lata na zabieg bo tyle się czeka na tą korektę.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, o rany! Ale chamska! Ciekawe czy rozmowa była nagrywana, żeby zgłosić do gdzieś. Tylko gdzie? 🤔

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 29 stycznia, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec ze tacy ludzie pracują w szpitalach. Dramat…. W tym kraju, żeby chorować, trzeba być zdrowym 💩.

    Ja jestem po monitoringu, pęcherzyk 22mm na prawym jajniku, Endo 12 więc szykuje się gruba 🦍 bo to11 dzień cyklu . Ogólnie pytałam czy warto robić wymazy i usłyszałam, że jak mam się na tym skupiać i zastanawiać to zrobimy dla mojego spokoju 😂. Więc pobieram w czwartek. Proga mam jeszcze zrobić z zalecenia ze względu na ten wykres ostatni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 17:02

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 29 stycznia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Jednorożec, o rany! Ale chamska! Ciekawe czy rozmowa była nagrywana, żeby zgłosić do gdzieś. Tylko gdzie? 🤔
    Mam wrażenie, że rozmowy nagrywają tylko w prywatnych klinikach.. masakra. Nigdy nie spotkałam się z tak chamską obsługą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 17:01

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Mam wrażenie, że rozmowy nagrywają tylko w prywatnych klinikach.. masakra. Nigdy nie spotkałam się z tak chamską obsługą.

    Bardzo możliwe. Straszne to jest.


    Rety, jak mi się nie chciało wychodzić na siłownię. Mężowi też nie. Ale powiedziałam, że musimy, że będzie nam lepiej. No to jedziemy 🙂

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 29 stycznia, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki nie rozumiem jak można być dla kogoś nie miłym na codzień a co mowa jeżeli chodzi o temat zdrowia, jak dla kogoś można być takim okropnym. Ale to problem jest w tej osobie - nie radzi sobie z emocjami i wylewa na innych, tylko jak gdzieś pracuje- to powinna trzymać się standardów, i min kultury zachować 😉

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Ja dziewczynki nie rozumiem jak można być dla kogoś nie miłym na codzień a co mowa jeżeli chodzi o temat zdrowia, jak dla kogoś można być takim okropnym. Ale to problem jest w tej osobie - nie radzi sobie z emocjami i wylewa na innych, tylko jak gdzieś pracuje- to powinna trzymać się standardów, i min kultury zachować 😉

    Dokładnie. Aż strach trafić na taką osobę leżąc w szpitalu 😞


    O mamo! Jak mnie się dzisiaj ćwiczyć nie chciało! Jeszcze ludzie mnie irytowali jak zobaczyłam, że większość ludzi nie dezynfekuje sprzętu z którego korzystali 😡

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 29 stycznia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nieprawdopodobne aby tyle czekać na zabieg w kraju któremu teoretycznie zależy na rodzeniu się dzieci…

    Co do diety - ja dawno temu złapałam dożywotnia subskrypcję Lewandowskiej i ogólnie to nie przestrzegam od a do z, ale obiady robię stamtąd :) fajna opcja jak się pracuje i nie ma czasu stać przy garach. A udało mi się tak schudnąć już 10 kg bez głodowania, teraz mam prawidłową wagę na szczęście chociaż idealnie byłoby jeszcze kilka kg zrzucić bo to jednak górna granica prawidłowego BMI u mnie…

    Pozdrawiam Was dziewczyny, nie mam czasu tu często zaglądać, ale bardzo mi pomaga bycie tu z Wami.

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 29 stycznia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, chciałam Wam tylko powiedzieć,że gestapo byłby z Was bardzo dumny 😄! Super,że tak dbacie o dietę i odpowiednią ilość ruchu ❤️

    Jednorożec, miałam tę niewątpliwą przyjemność być przez chwilę w szpitalu w Sączu i to było niezapomniane przeżycie 😆 jakbym cofnęła się do PRLu. Piękne czasy 😅

    PS. Ja też nie spałam całą noc, a musiałam wstać wcześnie 🙈

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, ja na samą myśl o Twoim gestapo to się go boję 🙈😂

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Echo, ja na samą myśl o Twoim gestapo to się go boję 🙈😂
    Ja też! Ja mam już nawet jego cały wizerunek przed oczami. 190 cm, napakowany jak Pudzian, łysy z długą brodą i spojrzeniem zabójcy 🤣

    Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 29 stycznia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Echo, ja na samą myśl o Twoim gestapo to się go boję 🙈😂

    I bardzo dobrze! Cisnij na siłownię i dbaj o dietę jak do tej pory, to go nie wyśle do Ciebie 😂! Niech to będzie dodatkową motywacją 💪

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 29 stycznia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja też! Ja mam już nawet jego cały wizerunek przed oczami. 190 cm, napakowany jak Pudzian, łysy z długą brodą i spojrzeniem zabójcy 🤣

    Haha 😂 jest trochę niższy i bez brody, ale za to wydziarany 😂

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 709 710 711 712 713 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ