X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 29 stycznia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo w N.S. ginekologia jest teraz nowa i piękna. Super wyposażona, pokojowe dwuosobowe z łazienkami ładne i czyste, tylko że szkoda że za tym nie poszła zmiana mentalna personelu. Położne niektóre spoko inne to rzeczywiście jakby z PRL się urwały już nie będę mówić jakie dyrdymały opowiadają matkom po porodzie i te młode dziewczyny co pierwszy raz rodziły wierzą w to bo położne ale jak ja to slyszalam to sobie myślałam że większych bzdur nie słyszałam w życie. Z lekarzy najlepszy specjalista to ordynator który jest jedną z najgorszych świń jakieś w życiu spotkałam.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1338 1348

    Wysłany: 29 stycznia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Kiry mam już dawno zrobione 🙂
    Tak wiem. Chodziło mi o okres oczekiwania na wynik.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    I bardzo dobrze! Cisnij na siłownię i dbaj o dietę jak do tej pory, to go nie wyśle do Ciebie 😂! Niech to będzie dodatkową motywacją 💪

    Ołnooooł! 😂😂😂

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 29 stycznia, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Echo w N.S. ginekologia jest teraz nowa i piękna. Super wyposażona, pokojowe dwuosobowe z łazienkami ładne i czyste, tylko że szkoda że za tym nie poszła zmiana mentalna personelu. Położne niektóre spoko inne to rzeczywiście jakby z PRL się urwały już nie będę mówić jakie dyrdymały opowiadają matkom po porodzie i te młode dziewczyny co pierwszy raz rodziły wierzą w to bo położne ale jak ja to slyszalam to sobie myślałam że większych bzdur nie słyszałam w życie. Z lekarzy najlepszy specjalista to ordynator który jest jedną z najgorszych świń jakieś w życiu spotkałam.

    Masakra 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1348 1176

    Wysłany: 29 stycznia, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki byłam dzisiaj u ginekologa (inny niż poprzednio,bardzo polecany) i mam wrażenie że oni lecą schematami. Pokazałam mu wyniki trombofilii i zespołu antyfosfolipidowego i powiedział, że to jest cała diagnostyka. Zaleca mi staranie się, a od pozytywnego testu clexane 0,4 i bez acardu bo po nim są tylko plamienia. Czyli jeszcze inaczej niż poprzedni, a myślałam że on powie mi coś nowego. Zapytał czego od niego oczekuje, powiedziałam że chce żeby doradził mi jakie badania jeszcze mogę zrobić bo ja się boję znowu zajść w ciążę i ją stracić. Pytałam o immunologię to polecił mi dwie panie doktor z Warszawy. Mówił że prowadzi ciążę z zaleceniami immunologów, nie ma problemu. Jak chciałam pobrać wymazy na muchę to się trochę zdziwił bo mówił że bardzo rzadko przez to można stracić ciążę i pobiera tylko głównie przed ivf. No ale powiedziałam że chcę więc pobrał mi od razu z cytologią płynną. Powiedział, że mój przypadek nie jest taki straszny porównując do innej pacjentki która dopiero w 7 ciąży urodziła dziecko. Kurna czy tamtej pani też nic nie zalecał, tylko próbowanie do skutku.... Ogólnie przemiły lekarz, ale mam wrażenie że poronienia to nie jego działka. Wydałam 5 stów a wiem tyle ile wcześniej...

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 29 stycznia, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę a wiecie co? Dlaczego my nie zgłaszamy tego co się dzieje w szpitalach?

    Ja po pierwszym porodzie bylam zrażona i nic z tym nie zrobiłam.

    Drugi poród był magiczny (ale domowy).

    Trzeci marzy mi się domowy, dlatego chce naturalnie, bez wspomagania farmakologicznego zajść w ciążę bo niestety to jest przeciwskazaniem.

    Kto wie może strzelam sobie w przysłowiową stopę i nie zajdę w te ciąże tak łatwo… jak macie namiary jak naturalnie wspomagać płodność to chętnie się zainteresuję:)

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 30 stycznia, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczynki byłam dzisiaj u ginekologa (inny niż poprzednio,bardzo polecany) i mam wrażenie że oni lecą schematami. Pokazałam mu wyniki trombofilii i zespołu antyfosfolipidowego i powiedział, że to jest cała diagnostyka. Zaleca mi staranie się, a od pozytywnego testu clexane 0,4 i bez acardu bo po nim są tylko plamienia. Czyli jeszcze inaczej niż poprzedni, a myślałam że on powie mi coś nowego. Zapytał czego od niego oczekuje, powiedziałam że chce żeby doradził mi jakie badania jeszcze mogę zrobić bo ja się boję znowu zajść w ciążę i ją stracić. Pytałam o immunologię to polecił mi dwie panie doktor z Warszawy. Mówił że prowadzi ciążę z zaleceniami immunologów, nie ma problemu. Jak chciałam pobrać wymazy na muchę to się trochę zdziwił bo mówił że bardzo rzadko przez to można stracić ciążę i pobiera tylko głównie przed ivf. No ale powiedziałam że chcę więc pobrał mi od razu z cytologią płynną. Powiedział, że mój przypadek nie jest taki straszny porównując do innej pacjentki która dopiero w 7 ciąży urodziła dziecko. Kurna czy tamtej pani też nic nie zalecał, tylko próbowanie do skutku.... Ogólnie przemiły lekarz, ale mam wrażenie że poronienia to nie jego działka. Wydałam 5 stów a wiem tyle ile wcześniej...
    :( niestety tak jest że oni lecą schematem i dopiero po 3 poronieniach jakoś bardziej się przejmują… a statystyka mówi że już dwa poronienia po sobie są wskazaniem do badań… ktoś napisał jakieś zalecenia i oni jak roboty powtarzają. Nie mogę się doczekać aż sztuczna inteligencja będzie nas diagnozowała, na więcej się to zda…

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 30 stycznia, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczynki byłam dzisiaj u ginekologa (inny niż poprzednio,bardzo polecany) i mam wrażenie że oni lecą schematami. Pokazałam mu wyniki trombofilii i zespołu antyfosfolipidowego i powiedział, że to jest cała diagnostyka. Zaleca mi staranie się, a od pozytywnego testu clexane 0,4 i bez acardu bo po nim są tylko plamienia. Czyli jeszcze inaczej niż poprzedni, a myślałam że on powie mi coś nowego. Zapytał czego od niego oczekuje, powiedziałam że chce żeby doradził mi jakie badania jeszcze mogę zrobić bo ja się boję znowu zajść w ciążę i ją stracić. Pytałam o immunologię to polecił mi dwie panie doktor z Warszawy. Mówił że prowadzi ciążę z zaleceniami immunologów, nie ma problemu. Jak chciałam pobrać wymazy na muchę to się trochę zdziwił bo mówił że bardzo rzadko przez to można stracić ciążę i pobiera tylko głównie przed ivf. No ale powiedziałam że chcę więc pobrał mi od razu z cytologią płynną. Powiedział, że mój przypadek nie jest taki straszny porównując do innej pacjentki która dopiero w 7 ciąży urodziła dziecko. Kurna czy tamtej pani też nic nie zalecał, tylko próbowanie do skutku.... Ogólnie przemiły lekarz, ale mam wrażenie że poronienia to nie jego działka. Wydałam 5 stów a wiem tyle ile wcześniej...
    Niestety oni mają te swoje wytyczne i czasem zamiast ruszyć głową to idą po siatce z jakiś rekomendacji i tyle.
    Ale dziewczyny, naprawdę jeżeli macie taką możliwość, spróbujcie iść do giną w klinice. To jest inny wymiar pomocy, bo tam jest wszystko na miejscu bez głupich pytań

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1348 1176

    Wysłany: 30 stycznia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Niestety oni mają te swoje wytyczne i czasem zamiast ruszyć głową to idą po siatce z jakiś rekomendacji i tyle.
    Ale dziewczyny, naprawdę jeżeli macie taką możliwość, spróbujcie iść do giną w klinice. To jest inny wymiar pomocy, bo tam jest wszystko na miejscu bez głupich pytań
    To był lekarz który pracuje również w klinice

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia, 08:14

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 30 stycznia, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka z acardem to z tego co czytam co dziewczyny piszą, to są jakieś nowe badania i acard nie jest taki bezpieczny i bez echa dla zarodka. Że najlepiej go wprowadzać po 12 tc. I w połączeniu z heparyną często wywołuje krwawienia.
    MUCHa powinna być obowiązkowa. Najgorzej jak wiesz, że nic nie wiesz… Idziesz z nadzieją, a dostajesz obuchem.
    U Ciebie jest raczej problem z utrzymaniem ciąży. I albo sama heparyna wystarczy, albo problem jest gdzie indziej. Ty masz kiry zrobione, prawda? I nie masz implantacyjnych? To accofil. Ale tu już musisz iść do immunologa. A może idź z tym co już masz, to też na pewno dużo powie lekarzowi i coś już zaradzi.

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 30 stycznia, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    To był lekarz który pracuje również w klinice
    To jestem w szoku..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 30 stycznia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie MUCHa mi wczoraj pani na wizycie powiedziała, że raczej bez konkretnych przyczyn i objawów tego się nie wykonuje, ale zrobimy dla mojego świętego spokoju i żebym się na tym nie skupiała. Więc zrobimy i też będzie spoko, jak widzę ile z Was jest bezobjawowych i ma z tym problem, to głupota byłoby nie zbadanie się…


    Poznałam warunki pracy w drugim miejscu, super kasa, lepsze godziny pracy, ale tak straciłam vibe z tym miejscem, że świadomie rezygnuje z tych udogodnień. To miała być rozmowa, a raczej omowienie warunków, zasad premiowania, a szczerze poszło czy szło w tak dziwna stronę, że sie zastanawiałam po co w ogóle były poprzednie etapy. Nie chce zdradzać szczegółów, ale wielokrotnie szef szefów na tej rozmowie podważał to co mówię lub sobie kpił, chodziło w moich domysłach o to, by wywrzeć niezdrowe, stresujące i niekomfortowe warunki i jak się w nich sprawdzę. Ale to trochę brzmi jak couching lat ‘90. 🫥

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1348 1176

    Wysłany: 30 stycznia, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka z acardem to z tego co czytam co dziewczyny piszą, to są jakieś nowe badania i acard nie jest taki bezpieczny i bez echa dla zarodka. Że najlepiej go wprowadzać po 12 tc. I w połączeniu z heparyną często wywołuje krwawienia.
    MUCHa powinna być obowiązkowa. Najgorzej jak wiesz, że nic nie wiesz… Idziesz z nadzieją, a dostajesz obuchem.
    U Ciebie jest raczej problem z utrzymaniem ciąży. I albo sama heparyna wystarczy, albo problem jest gdzie indziej. Ty masz kiry zrobione, prawda? I nie masz implantacyjnych? To accofil. Ale tu już musisz iść do immunologa. A może idź z tym co już masz, to też na pewno dużo powie lekarzowi i coś już zaradzi.

    Tak mam kiry zrobione i mam kirAA i żadnych implantacyjnych. Z tego co wiem to accofil przepisuje tylko kilka immunologów, a mi się szczerze do Krakowa nie chce już jechać i spróbuję z jego polecenia pani doktor w Warszawie. Ale sądzę że ona poleci encorton.
    Tak właśnie on mówił że jak przepływy będą słabe to się włącza acard po 12 tygodniu. On ma również specjalizację z perinatologii więc w tym zakresie chyba ma aktualną wiedzę.
    No cóż, cieszę się że mam was bo od was dużo więcej wiem, a nie bierzecie tyle za konsultacje 😁

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 30 stycznia, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie momentami przeraża jak mało badań lekarze zalecają i jakie czasem mają olewcze podejście do bezplodnosci.
    Ja mam dzisiaj kiepski dzień. Najchętniej bym z łóżka nie wychodzila, mam doła. Odstawiam luteinę bo nic z tego i nie ma sensu tego przedłużać. Naprawdę jest mi cholernie przykro. Spodziewałam się nie wiadomo czego po tej stymulacji a tu najprawdopodobniej nic z tego nie będzie.
    W sumie chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata i cuda tam mogli się stać na dole

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 30 stycznia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka z acardem to z tego co czytam co dziewczyny piszą, to są jakieś nowe badania i acard nie jest taki bezpieczny i bez echa dla zarodka. Że najlepiej go wprowadzać po 12 tc. I w połączeniu z heparyną często wywołuje krwawienia.
    MUCHa powinna być obowiązkowa. Najgorzej jak wiesz, że nic nie wiesz… Idziesz z nadzieją, a dostajesz obuchem.
    U Ciebie jest raczej problem z utrzymaniem ciąży. I albo sama heparyna wystarczy, albo problem jest gdzie indziej. Ty masz kiry zrobione, prawda? I nie masz implantacyjnych? To accofil. Ale tu już musisz iść do immunologa. A może idź z tym co już masz, to też na pewno dużo powie lekarzowi i coś już zaradzi.

    Poważnie? Już jest inna wersja w temacie Acardu? To ja już nie wiem co mam robić... Dr S zalecal od pozytywnego testu/transferu. Muszę go o to zapytać jak będę na wizycie 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 30 stycznia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczynki byłam dzisiaj u ginekologa (inny niż poprzednio,bardzo polecany) i mam wrażenie że oni lecą schematami. Pokazałam mu wyniki trombofilii i zespołu antyfosfolipidowego i powiedział, że to jest cała diagnostyka. Zaleca mi staranie się, a od pozytywnego testu clexane 0,4 i bez acardu bo po nim są tylko plamienia. Czyli jeszcze inaczej niż poprzedni, a myślałam że on powie mi coś nowego. Zapytał czego od niego oczekuje, powiedziałam że chce żeby doradził mi jakie badania jeszcze mogę zrobić bo ja się boję znowu zajść w ciążę i ją stracić. Pytałam o immunologię to polecił mi dwie panie doktor z Warszawy. Mówił że prowadzi ciążę z zaleceniami immunologów, nie ma problemu. Jak chciałam pobrać wymazy na muchę to się trochę zdziwił bo mówił że bardzo rzadko przez to można stracić ciążę i pobiera tylko głównie przed ivf. No ale powiedziałam że chcę więc pobrał mi od razu z cytologią płynną. Powiedział, że mój przypadek nie jest taki straszny porównując do innej pacjentki która dopiero w 7 ciąży urodziła dziecko. Kurna czy tamtej pani też nic nie zalecał, tylko próbowanie do skutku.... Ogólnie przemiły lekarz, ale mam wrażenie że poronienia to nie jego działka. Wydałam 5 stów a wiem tyle ile wcześniej...

    Ehh...Ja też miałam wczoraj wizytę u kogoś innego niż dotychczas, bo poszukuje lekarza, który się mną zaopiekuje przed i po transferze oraz do prowadzenia ciąży. Czyli krótko mówiąc szukam ginekologa, żadnych cudów. W związku z tym, że do ivf podchodzę za granicą, to nie mogę iść do żadnej kliniki, więc chodzę do tych, którzy w tych klinikach pracują lub mają doświadczenie ale prowadzą prywatny gabinet. Niestety, wczoraj pani dr nie spodobało się, że podchodzę do ivf gdzieś indziej niż ona pracuje, wizyta była cholernie nieprzyjemna, nerwowa i bezsensowna... Będę próbować gdzieś indziej, ale te wizyty są koszmarne,a ja też nie mam nieograniczonych środków... Trzeba szukać dalej i życzę nam obu żeby ktoś w końcu się znalazł 😘❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 30 stycznia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    To jestem w szoku..

    A ja wcale 😔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 30 stycznia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    O właśnie MUCHa mi wczoraj pani na wizycie powiedziała, że raczej bez konkretnych przyczyn i objawów tego się nie wykonuje, ale zrobimy dla mojego świętego spokoju i żebym się na tym nie skupiała. Więc zrobimy i też będzie spoko, jak widzę ile z Was jest bezobjawowych i ma z tym problem, to głupota byłoby nie zbadanie się…


    Poznałam warunki pracy w drugim miejscu, super kasa, lepsze godziny pracy, ale tak straciłam vibe z tym miejscem, że świadomie rezygnuje z tych udogodnień. To miała być rozmowa, a raczej omowienie warunków, zasad premiowania, a szczerze poszło czy szło w tak dziwna stronę, że sie zastanawiałam po co w ogóle były poprzednie etapy. Nie chce zdradzać szczegółów, ale wielokrotnie szef szefów na tej rozmowie podważał to co mówię lub sobie kpił, chodziło w moich domysłach o to, by wywrzeć niezdrowe, stresujące i niekomfortowe warunki i jak się w nich sprawdzę. Ale to trochę brzmi jak couching lat ‘90. 🫥
    O Boże. Co za buractwo :o najgorzej że mógłby się tak cały czas zachowywać…

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4140 2458

    Wysłany: 30 stycznia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    O właśnie MUCHa mi wczoraj pani na wizycie powiedziała, że raczej bez konkretnych przyczyn i objawów tego się nie wykonuje, ale zrobimy dla mojego świętego spokoju i żebym się na tym nie skupiała. Więc zrobimy i też będzie spoko, jak widzę ile z Was jest bezobjawowych i ma z tym problem, to głupota byłoby nie zbadanie się…


    Poznałam warunki pracy w drugim miejscu, super kasa, lepsze godziny pracy, ale tak straciłam vibe z tym miejscem, że świadomie rezygnuje z tych udogodnień. To miała być rozmowa, a raczej omowienie warunków, zasad premiowania, a szczerze poszło czy szło w tak dziwna stronę, że sie zastanawiałam po co w ogóle były poprzednie etapy. Nie chce zdradzać szczegółów, ale wielokrotnie szef szefów na tej rozmowie podważał to co mówię lub sobie kpił, chodziło w moich domysłach o to, by wywrzeć niezdrowe, stresujące i niekomfortowe warunki i jak się w nich sprawdzę. Ale to trochę brzmi jak couching lat ‘90. 🫥

    Ehh 😔 cały czas pod górkę 😔 ale ja to rozumiem, ja też ciągle trafiam do takich

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 30 stycznia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna. Problem polega na tym, że MUCHa jest bezobjawowa. Więc na jakie lekarz chce objawy czekać żeby ją zbadać?
    A co do szefa to ooo red flag. Jeśli ktoś, tak się zachowuje niby dla zbudowania presji, żeby zobaczyć jak pracownik reaguje, tzn że pod wpływem presji on tak działa. A można mieć przysłowiowy nóż na gardle i zdrowe podejście.

    Echo ta lekarka to też jakaś śmieszna. Masz prawo się leczyć tam gdzie chcesz.

    Echo lubi tę wiadomość

‹‹ 710 711 712 713 714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ