X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 28 stycznia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Kochana Ty chyba jesteś 12 dpo dopiero! Póki nie ma @ to wszystko jest możliwe! A miałaś monitoring bo jak ovu się przesunie to możesz nie być nawet 12dpo:)
    Miałam monit i wiem precyzyjnie kiedy miałam owulację. Plan jest taki że jeszcze jutro wezmę luteinę w razie coś. We wtorek powtórzę test i pewnie we wtorek już ją odstawie i grzecznie poczekam na okres.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 28 stycznia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Dzięki dziewczyny ❤️. Ogólnie dostałam trzy oferty, i na kolejne dwie jeszcze czekam, jestem ukierunkowana w stronę jednej, i pewnie tak się skończy. Posłucham serca i tego co lubię, bo lubię pracę w gastro… bez względu na wszystkie niedogodności. Pracę w klinice stomatologicznej też dostałam, ale serce podpowiadało mi coś innego. A tam będę miała faktycznie faktycznie wpływ na rozwój firmy, swój rozwój i innych osób. Żółto-czarna firma nie dawała mi tej możliwości, wszystko było bardzo mocno zdalnie sterowane, nas na stanowiskach zarządzających traktowali jak zwykłych parobków z mnóstwem obowiązków, ale nie mieliśmy na nic wpływu, ani na planowanie, koszty itd. 😹 zobaczymy jak inne oferty, ale to stety albo niestety w gastronomii zawsze czułam się najlepiej, najlepiej mi się pracowało, i lubiłam najbardziej. 😂 musicie mi uwierzyć, że wysłane CV tam było bardziej z ciekawości, bo co mi szkodzi, ale zupełnie nie brałam pod uwagę, że tak się ta historia zakończy. 😂 ale wypowiedzenie przyjęte, na koniec lutego jeszcze mam urlop. ☺️

    Trzymam mocno kciuki! 🤗❤️

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 29 stycznia, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bezimienna serca nie oszukasz :)
    My też gotujemy (mimo że byliśmy na pudłach a finansowo to mamy lepiej niż kiedykolwiek teraz, ale jednak jak samemu ugotujesz to wiesz co tam wkładasz).
    U nas zupa z batata i ryż z indykiem, papryka i cukinia :) mega i mamy obiady na początek tygodnia.

    Na śniadanka to jajecznicę, twarogi i jogurt z owocami u nas wchodzi.

    Na kolację zawsze sałatka z dressingiem z cebuli i octu balsamicznego (robisz dressing i masz na miesiąc, mega praktyczne)

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Udanego tygodnia!
    Ja dziś fatalnie się czuję. Czekam aż mi ta wredna 🦍 się rozkręci. Ale idzie idzie i dojść nie może 😤
    A na obiad będę robić szybkie tagliatelle w sosie pomidorowym.

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 29 stycznia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej. Udanego tygodnia!
    Ja dziś fatalnie się czuję. Czekam aż mi ta wredna 🦍 się rozkręci. Ale idzie idzie i dojść nie może 😤
    A na obiad będę robić szybkie tagliatelle w sosie pomidorowym.
    Uwielbiam takie obiady bo pierwsze szybko a po drugie makaron mogę jeść w każdej postaci.
    U mnie będą łazanki dzisiaj.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1834

    Wysłany: 29 stycznia, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny! 🍰

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 29 stycznia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia! :))

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek w nowym tygodniu!

    Smacznej kawusi!
    Śniadanko zjedzone (w miarę smaczne było) - trzymam się diety z Vitalii 🙂 podoba mi się tam opcja, że można wymieniać potrawy.
    Wczoraj kiepsko się czułam- zakwasy+ogólnie łamanie w kościach, ból gardła, ale dziś jest znacznie lepiej! Pod wieczór jak mąż wróci z pracy pójdziemy na siłownię, w ciągu dnia jeszcze sobie pohulam hula-hopem.
    Muszę napisać do mojego nowego gin, który zlecił mi badania, czy mogę pod koniec tygodnia oddać krew na te badania jeśli jestem przeziębiona.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3143 1625

    Wysłany: 29 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, miłego dnia ❤
    Nie mogłam zasnąć do około 2 w nocy. Leżałam i męczyłam się. Na szczęście nie jest źle i narazie nie ma zgona

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę sobie popatrzeć tą Vitalię 🙂
    Ja na śniadanko zjadłam bułkę z jajecznicą, do tego pomidorek i ogórek. I od dziś piję zakwas z buraka 😁

    Roszpunka podziwiam i trzymam kciuki ✊🏻
    Ja nie mogę się totalnie przemóc do żadnej aktywności fizycznej 😞 jestem totalnie na siebie o to zła.

    S.Roszpunka, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej dziewczynki, miłego dnia ❤
    Nie mogłam zasnąć do około 2 w nocy. Leżałam i męczyłam się. Na szczęście nie jest źle i narazie nie ma zgona
    Ja dziś też miałam ciężką noc. Już tak bardzo nie mogę się doczekać wiosny 🥹

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 29 stycznia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Muszę sobie popatrzeć tą Vitalię 🙂
    Ja na śniadanko zjadłam bułkę z jajecznicą, do tego pomidorek i ogórek. I od dziś piję zakwas z buraka 😁

    Roszpunka podziwiam i trzymam kciuki ✊🏻
    Ja nie mogę się totalnie przemóc do żadnej aktywności fizycznej 😞 jestem totalnie na siebie o to zła.

    Ja jestem zła na siebie, że nie zaczęłam wczesniej. Nie obwiniam się o to, że zajadałam stresy- tak reaguję i to mi "pomagało" psychicznie rok temu. Ale jak już byłam w miarę pozbierana psychicznie, to po co to ciągnęłam.... choć powód braku aktywności fizycznej był inny - bo przecież mogę być w ciąży! Teraz do tego podchodzę inaczej... jeśli będę, to super! Przecież nie będę leżeć i pachnieć! Jasne, że jeśli lekarz zabroni, to inna sprawa, ale jeśli pozwoli nadal chodzić na siłownię i choćbym miała pospacerować na bieżni, albo chodzić na jakieś zajęcia grupowe typu stretching, joga, zdrowy kregoslup, to tylko mi to na zdrowie wyjdzie!
    Jeśli chcesz, to Ci mogę wysłać z Vitalii przykładowe przepisy 🙂 ja z tych nielubiacyh stać przy garach, także im mniej roboty, tym lepiej 😂

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2844 2697

    Wysłany: 29 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej dziewczynki, miłego dnia ❤
    Nie mogłam zasnąć do około 2 w nocy. Leżałam i męczyłam się. Na szczęście nie jest źle i narazie nie ma zgona
    Ja też nie mogłam spać.. myślałam że szlag mnie trafi, bo musiałam wstać o 5:30..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Ja jestem zła na siebie, że nie zaczęłam wczesniej. Nie obwiniam się o to, że zajadałam stresy- tak reaguję i to mi "pomagało" psychicznie rok temu. Ale jak już byłam w miarę pozbierana psychicznie, to po co to ciągnęłam.... choć powód braku aktywności fizycznej był inny - bo przecież mogę być w ciąży! Teraz do tego podchodzę inaczej... jeśli będę, to super! Przecież nie będę leżeć i pachnieć! Jasne, że jeśli lekarz zabroni, to inna sprawa, ale jeśli pozwoli nadal chodzić na siłownię i choćbym miała pospacerować na bieżni, albo chodzić na jakieś zajęcia grupowe typu stretching, joga, zdrowy kregoslup, to tylko mi to na zdrowie wyjdzie!
    Jeśli chcesz, to Ci mogę wysłać z Vitalii przykładowe przepisy 🙂 ja z tych nielubiacyh stać przy garach, także im mniej roboty, tym lepiej 😂
    Nie ma co się obwiniać. Ja też zajadałam. Ale z tą aktywnością to jest masakra 🙈 liczę, że wiosną trochę ruszę tyłek.
    A wyślij mi coś, chętnie popatrzę :)

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3143 1625

    Wysłany: 29 stycznia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Muszę sobie popatrzeć tą Vitalię 🙂
    Ja na śniadanko zjadłam bułkę z jajecznicą, do tego pomidorek i ogórek. I od dziś piję zakwas z buraka 😁

    Roszpunka podziwiam i trzymam kciuki ✊🏻
    Ja nie mogę się totalnie przemóc do żadnej aktywności fizycznej 😞 jestem totalnie na siebie o to zła.

    Butterfly, ja też nie jestem fanką aktywności niestety. Ale właśnie rowerek albo orbitrek jest dla mnie ok bo jadę I mogę jednocześnie nie wiem oglądać serial albo sprawdzić coś na tel i leci. Chociaż czasem jadę I wyłączam mózg żeby się zresetować.
    Wiem, że trening silowy najlepszy ale ja się zwyczajnie nie nadaje do tego bo chyba bym sobie krzywdę zrobiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 12:13

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3143 1625

    Wysłany: 29 stycznia, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja też nie mogłam spać.. myślałam że szlag mnie trafi, bo musiałam wstać o 5:30..

    Kurcze dziewczyny to co to było:/ sprawdzałam i nie było pełni. Yhhh

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9461 10031

    Wysłany: 29 stycznia, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie na wyniki jest najgorsze… crossmatch 3-8 dni, cytokiny 10-20 dni, albo mlr 12-18. Mam nadzieję, że będą jak najszybciej. Ale nie ukrywam, zaczynam się denerwować. Nie wiem czym bardziej. Że coś wyjdzie, czy że nie.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 29 stycznia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam hit.
    Dzwoniłam z czystej ciekawości do szpitala zapytać o korekcję blizny po CC. Termin za dwa lata laparoskopowo. Histeroskopia nie wchodzi w grę.
    I teraz najlepsze mówię to tej piguły ( rozmawiała ze mną jakby była w pracy za karę była chamska i opryskliwa ) że dobra ale to przez nich mam problem bo to ich lekarz źle mnie zszył przy CC a ona do mnie a co Pani myśli że jest jedyną? Mamy mnóstwo takich przypadków. Wkurzyłam się i mówię do niej nie ma się Pani czym chwalić bo to świadczy o poziomie waszego szpitala. Nakrzyczała na mnie że mam jej nie obrażać i rzuciła słuchawką.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1338 1348

    Wysłany: 29 stycznia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miłego popołudnia ☺️
    Bezimienna zmiany, zmiany 😎 fajnie, że poszłaś za głosem serca.
    Jednorożec jeszcze jest szansa, nie odpuszczam kciuków. Poziom rozmowy z pielęgniarką bez komentarza....🤦🏼‍♀️
    Butterfly robiłaś badania do dr S pewnie w diagnostyce? Jeśli tak to ja miałam kiry w kilka dni (jakoś do tyg) a było napisane że 20 pare dni. Więc znacznie szybciej.

    Ja czekam i czekam na tą receptę na antybiotyk .. ma być dzisiaj

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.09 1668g 🥰

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3143 1625

    Wysłany: 29 stycznia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    To czekanie na wyniki jest najgorsze… crossmatch 3-8 dni, cytokiny 10-20 dni, albo mlr 12-18. Mam nadzieję, że będą jak najszybciej. Ale nie ukrywam, zaczynam się denerwować. Nie wiem czym bardziej. Że coś wyjdzie, czy że nie.

    Butterfly, dokladnie, to czekanie jest najgorsze 🥺
    Myślę, że wyniki będą szybciej. Cytokiny z diagnostyka miałam na pewno dużo szybciej niz podane 25 dni roboczych.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
‹‹ 708 709 710 711 712 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ