Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 4207 2512

    Wysłany: 4 lutego 2024, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Pinkflower - jestem po spektaklu i mogę polecić jeśli lubisz komedie 😁 humor czasem absurdalny ale można się pośmiać 😄

    Jednorożec - przykro mi :( trzymam kciuki za kolejny cykl!

    Taaak, lubię bardzo. Dziękuję za polecenie 😘

    izzy91 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷
    05.11 połówkowe, 360 g dziewczynki 👶
    18.11 544 g słodkiej 🍓
    09.12 874 g 🩷
    23.12 1119 g 👸
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 4 lutego 2024, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nastawiam się na jutrzejszy mega ciężki dzień. Mój drugi dzień okresu zawsze jest tragiczny brzuch boli do tego leje się ze mnie jak z kranu. Będzie hardcore. P. Ma druga zmianę więc będę sama z młodymi. Przynajmniej Franek nie ma basenu. Najwyżej będę im całe popołudnie czytac w łóżku

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2024, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Już nastawiam się na jutrzejszy mega ciężki dzień. Mój drugi dzień okresu zawsze jest tragiczny brzuch boli do tego leje się ze mnie jak z kranu. Będzie hardcore. P. Ma druga zmianę więc będę sama z młodymi. Przynajmniej Franek nie ma basenu. Najwyżej będę im całe popołudnie czytac w łóżku
    Wirtualnie przytulam. I życzę dużo siły jutro

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 2076 1773

    Wysłany: 5 lutego 2024, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w nowym tygodniu.

    Ja dzis wracam do pracy po tygodniu urlopu. Zupełnie nie wypoczelam. Obudziłam się z bólem żołądka i mdlosciami 🤦🏼‍♀️ w nocy budziłam się zlana potem, także nie wiem czy nie będzie jakiejś jelitowki czy coś 🤦🏼‍♀️
    Dobrego dnia i smacznej kawusi! 😘

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ile jeszcze do wiosny? Ta pogoda jest okropna 😩
    Roszpunka oby Ci się nie rozwinęło.

    Miłego dnia ☀️

    Echo, S.Roszpunka, Pinkflower lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 5 lutego 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z przewidywaniami zdycham.
    Dzień wyjęty z życiorysu. Dobrze że tak naprawdę dzisiaj nic nie muszę P. Jest kochamy zrobił mi śniadanie do łóżka i kazał leżeć

    Echo lubi tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 5 lutego 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Trzymajcie się ciepło kochane ❤️ pogoda nas nie rozpieszcza.. Byle do wiosny 🌷

    Dużo zdrówka dla tych, co się źle czują 🌷🌷🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2024, 09:12

    Butterfly23, S.Roszpunka, Pinkflower, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny zmiana planów 🙈 jestem umówiona do immunologa, ale nie chce już czekać. Za dwa tygodnie idę do kliniki, zobaczę czy lekarz ogarnie immuno. Mam nadzieję, że tak i ominie mnie podróż na drugi koniec Polski ✊🏻

    alauda, Elza1234, izzy91, Moni89, Echo, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki! Miłego tygodnia :)

    Nie odzywam się, ale zawsze Was podczytuję. Zeszły tydzień miałam zabiegany bo przyjechała moja szefowa z zagranicy więc trzeba było "zabawiać" delegację. Wyjścia wieczorne mnie wykończyły i po ich wyjezdzie popołudniami padałam jak mucha.
    Ogólnie tez staram się nie nakręcać staraniami. W tym cyklu nie robiłam nawet owulaków, więc nawet nie wiem czy owulka już była, czy dopiero będzię. W nosie ....
    Ze zdrowiem lepiej, więc muszę umówić wizytę w klinice .... szczerze... nie chce mi się. Ale może takie nastawienie jest lepsze niż jakbym się miała napinać i stresować.

    Butterfly, na jakiego lekarza się zdecydowałaś?

    Jednorożec, przykro mi z powodu @ :( Miałam nadzieję, że szybko zobaczymy u Ciebie dwie kreski....

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda chyba Cię myślami ściągnęłam ☺️ myślałam dziś o Tobie. Na T.B a Ty jesteś u E.B czy I.N?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2024, 10:30

    alauda lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny
    Ja dziś od rana na telefonie z klinika, czy mają w końcu decyzję z UM, ale nadal nie mają..
    a mnie tak bolą piersi, że chyba miałam owulację, więc cykl może nie będzie trwał wieki , tylko te 32-34 dni, więc kurczy mi się czas 🙈
    Pozostaje mi CZEKAĆ CIERPLIWIE, przecież tak to lubię..

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda chyba Cię myślami ściągnęłam ☺️ myślałam dziś o Tobie. Na T.B a Ty jesteś u E.B czy I.N?

    Jestem u IN. Zaczynałam u TB. Na kazdej mojej wizycie u niego byla IN. Kiedy zaszłam w ciążę, to zaproponował, żebym przeniosła się do niej, jeśli chcę prowadzić ciążę w klinice. A że nie zdążyłam nawiązać jakieś emocjonalnej więzi z TB, to się zgodziłam i tak zostało. IN juz mnie zna i całą moją historię więc na razie nic nie zmieniam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2024, 10:40

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • alauda Autorytet
    Postów: 3277 2315

    Wysłany: 5 lutego 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    Nie strasz mnie! Ja tez gdzieś z tyłu głowy mam, że może mam jakis stan zapalny. Tylko, że ja już odpuściłabym histeroskopię. Wyciągnęłabym od razu białą flagę.
    Trzymam kciuki aby w tym cyklu się udalo :)

    10.2021 -👧🏻 ❤️ (iui)
    05.23 💔 9/10tc (naturals)

    4xIVF ➡️ 7 transferów ❌ ➡️ koniec starań
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Jestem u IN. Zaczynałam u TB. Na kazdej mojej wizycie u niego byla IN. Kiedy zaszłam w ciążę, to zaproponował, żebym przeniosła się do niej, jeśli chcę prowadzić ciążę w klinice. A że nie zdążyłam nawiązać jakieś emocjonalnej więzi z TB, to się zgodziłam i tak zostało. IN juz mnie zna i całą moją historię więc na razie nic nie zmieniam.
    No i super. Najważniejsze żebyś była zadowolona i czuła się zaopiekowana.

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 5 lutego 2024, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    U mnie dziewczyny zmiana planów 🙈 jestem umówiona do immunologa, ale nie chce już czekać. Za dwa tygodnie idę do kliniki, zobaczę czy lekarz ogarnie immuno. Mam nadzieję, że tak i ominie mnie podróż na drugi koniec Polski ✊🏻

    Wspaniała wiadomość, że nie chcesz już czekać❤️! Myślisz,że gin zinterpretuje badania i zleci leczenie? W klinice, do której chodziłam wręcz zmuszają do kontaktu z immunologiem i potem stosują się do zleconego przez niego leczenia. Jak byłam na iui to wręcz upewniali się kilka razy czy jestem zaopatrzona w leki od immunologa. Nie chcę za bardzo ostudzac entuzjazmu 😔 martwię się, że stracisz czas. Naprawdę nie ma żadnego immunologa w Twojej okolicy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2024, 11:58

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wspaniała wiadomość, że nie chcesz już czekać❤️! Myślisz,że gin zinterpretuje badania i zleci leczenie? W klinice, do której chodziłam wręcz zmuszają do kontaktu z immunologiem i potem stosują się do zleconego przez niego leczenia. Jak byłam na iui to wręcz upewniali się kilka razy czy jestem zaopatrzona w leki od immunologa. Nie chcę za bardzo ostudzac entuzjazmu 😔 martwię się, że stracisz czas. Naprawdę nie ma żadnego immunologa w Twojej okolicy?
    Immunologów, którzy zajmują się niepłodnością jest raptem kilku. I tylko o nich można tu na forum przeczytać. Paśnik, Malinowski i Sydor. Jest jakaś immunolog w Gdańsku, znalazłam o niej raptem jedną opinię. W tym temacie nie chce ryzykować. W klinice czasu nie stracę, bo idę do lekarza, którego wybrałam na swojego prowadzącego do ivf. Z tego co się zorientowałam, to akceptuje badania immunologiczne i przepisuje co potrzebne. Ale wiadomo jak jest ze swoją starą pacjentką, a nową. Różnie może być 🙂

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 5 lutego 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    Okropnie mi przykro 😔 byłaś fatalnie prowadzona przez tamtą lekarkę...słów brakuje na jej niekompetencje... Na szczęście teraz jesteś pod dobrą opieką, więc wierzę, że sytuacja szybko się zmieni

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Echo Autorytet
    Postów: 4311 2662

    Wysłany: 5 lutego 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Immunologów, którzy zajmują się niepłodnością jest raptem kilku. I tylko o nich można tu na forum przeczytać. Paśnik, Malinowski i Sydor. Jest jakaś immunolog w Gdańsku, znalazłam o niej raptem jedną opinię. W tym temacie nie chce ryzykować. W klinice czasu nie stracę, bo idę do lekarza, którego wybrałam na swojego prowadzącego do ivf. Z tego co się zorientowałam, to akceptuje badania immunologiczne i przepisuje co potrzebne. Ale wiadomo jak jest ze swoją starą pacjentką, a nową. Różnie może być 🙂

    Koleżanka z forum, która przeszła BARDZO długą drogę i teraz jest w zdrowej, silnej ciąży poleciła mi niedawno panią dr Małgorzatę Jarosz, z kliniki Invimed w Gdyni. Ona korzysta z teleporad, bo nie mieszka w Trójmieście i jest naprawdę zachwycona. Dopiero po jej leczeniu zaskoczyło. Może mogłabyś tam spróbować? Nie musiałabyś jechać na drugi koniec Polski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2024, 12:12

    Jeśli idziesz przez piekło - nigdy się nie zatrzymuj.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 5 lutego 2024, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Koleżanka z forum, która przeszła BARDZO długą drogę i teraz jest w zdrowej, silnej ciąży poleciła mi niedawno panią dr Małgorzatę Jarosz, z kliniki Invimed w Gdyni. Ona korzysta z teleporad, bo nie mieszka w Trójmieście i jest naprawdę zachwycona. Dopiero po jej leczeniu zaskoczyło. Może mogłabyś tam spróbować? Nie musiałabyś jechać na drugi koniec Polski
    O niej pisałam wyżej. Zobaczę co powie lekarz. Nie znam opinii o tej lekarce. O dr S są osobne wątki, widzę ile pomógł kobietom. I chyba mimo wszystko wybrałabym go. Ale dziękuję ☺️

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ