X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3131 1612

    Wysłany: 4 lutego, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Pinkflower - jestem po spektaklu i mogę polecić jeśli lubisz komedie 😁 humor czasem absurdalny ale można się pośmiać 😄

    Jednorożec - przykro mi :( trzymam kciuki za kolejny cykl!

    Taaak, lubię bardzo. Dziękuję za polecenie 😘

    izzy91 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 4 lutego, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nastawiam się na jutrzejszy mega ciężki dzień. Mój drugi dzień okresu zawsze jest tragiczny brzuch boli do tego leje się ze mnie jak z kranu. Będzie hardcore. P. Ma druga zmianę więc będę sama z młodymi. Przynajmniej Franek nie ma basenu. Najwyżej będę im całe popołudnie czytac w łóżku

    NiedoszlaWielodzietna lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 440 964

    Wysłany: 4 lutego, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Już nastawiam się na jutrzejszy mega ciężki dzień. Mój drugi dzień okresu zawsze jest tragiczny brzuch boli do tego leje się ze mnie jak z kranu. Będzie hardcore. P. Ma druga zmianę więc będę sama z młodymi. Przynajmniej Franek nie ma basenu. Najwyżej będę im całe popołudnie czytac w łóżku
    Wirtualnie przytulam. I życzę dużo siły jutro

    Start starań: Czerwiec 2023

    4 x 💔

    W domu 2 zdrowych dzieci :)
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 5 lutego, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w nowym tygodniu.

    Ja dzis wracam do pracy po tygodniu urlopu. Zupełnie nie wypoczelam. Obudziłam się z bólem żołądka i mdlosciami 🤦🏼‍♀️ w nocy budziłam się zlana potem, także nie wiem czy nie będzie jakiejś jelitowki czy coś 🤦🏼‍♀️
    Dobrego dnia i smacznej kawusi! 😘

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ile jeszcze do wiosny? Ta pogoda jest okropna 😩
    Roszpunka oby Ci się nie rozwinęło.

    Miłego dnia ☀️

    Echo, S.Roszpunka, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 5 lutego, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z przewidywaniami zdycham.
    Dzień wyjęty z życiorysu. Dobrze że tak naprawdę dzisiaj nic nie muszę P. Jest kochamy zrobił mi śniadanie do łóżka i kazał leżeć

    Echo lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 5 lutego, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Trzymajcie się ciepło kochane ❤️ pogoda nas nie rozpieszcza.. Byle do wiosny 🌷

    Dużo zdrówka dla tych, co się źle czują 🌷🌷🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 09:12

    Butterfly23, S.Roszpunka, Pinkflower, NiedoszlaWielodzietna lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny zmiana planów 🙈 jestem umówiona do immunologa, ale nie chce już czekać. Za dwa tygodnie idę do kliniki, zobaczę czy lekarz ogarnie immuno. Mam nadzieję, że tak i ominie mnie podróż na drugi koniec Polski ✊🏻

    alauda, Elza1234, izzy91, Moni89, Echo, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 5 lutego, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki! Miłego tygodnia :)

    Nie odzywam się, ale zawsze Was podczytuję. Zeszły tydzień miałam zabiegany bo przyjechała moja szefowa z zagranicy więc trzeba było "zabawiać" delegację. Wyjścia wieczorne mnie wykończyły i po ich wyjezdzie popołudniami padałam jak mucha.
    Ogólnie tez staram się nie nakręcać staraniami. W tym cyklu nie robiłam nawet owulaków, więc nawet nie wiem czy owulka już była, czy dopiero będzię. W nosie ....
    Ze zdrowiem lepiej, więc muszę umówić wizytę w klinice .... szczerze... nie chce mi się. Ale może takie nastawienie jest lepsze niż jakbym się miała napinać i stresować.

    Butterfly, na jakiego lekarza się zdecydowałaś?

    Jednorożec, przykro mi z powodu @ :( Miałam nadzieję, że szybko zobaczymy u Ciebie dwie kreski....

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda chyba Cię myślami ściągnęłam ☺️ myślałam dziś o Tobie. Na T.B a Ty jesteś u E.B czy I.N?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 10:30

    alauda lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 5 lutego, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 5 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny
    Ja dziś od rana na telefonie z klinika, czy mają w końcu decyzję z UM, ale nadal nie mają..
    a mnie tak bolą piersi, że chyba miałam owulację, więc cykl może nie będzie trwał wieki , tylko te 32-34 dni, więc kurczy mi się czas 🙈
    Pozostaje mi CZEKAĆ CIERPLIWIE, przecież tak to lubię..

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 5 lutego, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda chyba Cię myślami ściągnęłam ☺️ myślałam dziś o Tobie. Na T.B a Ty jesteś u E.B czy I.N?

    Jestem u IN. Zaczynałam u TB. Na kazdej mojej wizycie u niego byla IN. Kiedy zaszłam w ciążę, to zaproponował, żebym przeniosła się do niej, jeśli chcę prowadzić ciążę w klinice. A że nie zdążyłam nawiązać jakieś emocjonalnej więzi z TB, to się zgodziłam i tak zostało. IN juz mnie zna i całą moją historię więc na razie nic nie zmieniam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 10:40

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 5 lutego, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    Nie strasz mnie! Ja tez gdzieś z tyłu głowy mam, że może mam jakis stan zapalny. Tylko, że ja już odpuściłabym histeroskopię. Wyciągnęłabym od razu białą flagę.
    Trzymam kciuki aby w tym cyklu się udalo :)

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Jestem u IN. Zaczynałam u TB. Na kazdej mojej wizycie u niego byla IN. Kiedy zaszłam w ciążę, to zaproponował, żebym przeniosła się do niej, jeśli chcę prowadzić ciążę w klinice. A że nie zdążyłam nawiązać jakieś emocjonalnej więzi z TB, to się zgodziłam i tak zostało. IN juz mnie zna i całą moją historię więc na razie nic nie zmieniam.
    No i super. Najważniejsze żebyś była zadowolona i czuła się zaopiekowana.

  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 5 lutego, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    U mnie dziewczyny zmiana planów 🙈 jestem umówiona do immunologa, ale nie chce już czekać. Za dwa tygodnie idę do kliniki, zobaczę czy lekarz ogarnie immuno. Mam nadzieję, że tak i ominie mnie podróż na drugi koniec Polski ✊🏻

    Wspaniała wiadomość, że nie chcesz już czekać❤️! Myślisz,że gin zinterpretuje badania i zleci leczenie? W klinice, do której chodziłam wręcz zmuszają do kontaktu z immunologiem i potem stosują się do zleconego przez niego leczenia. Jak byłam na iui to wręcz upewniali się kilka razy czy jestem zaopatrzona w leki od immunologa. Nie chcę za bardzo ostudzac entuzjazmu 😔 martwię się, że stracisz czas. Naprawdę nie ma żadnego immunologa w Twojej okolicy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 11:58

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wspaniała wiadomość, że nie chcesz już czekać❤️! Myślisz,że gin zinterpretuje badania i zleci leczenie? W klinice, do której chodziłam wręcz zmuszają do kontaktu z immunologiem i potem stosują się do zleconego przez niego leczenia. Jak byłam na iui to wręcz upewniali się kilka razy czy jestem zaopatrzona w leki od immunologa. Nie chcę za bardzo ostudzac entuzjazmu 😔 martwię się, że stracisz czas. Naprawdę nie ma żadnego immunologa w Twojej okolicy?
    Immunologów, którzy zajmują się niepłodnością jest raptem kilku. I tylko o nich można tu na forum przeczytać. Paśnik, Malinowski i Sydor. Jest jakaś immunolog w Gdańsku, znalazłam o niej raptem jedną opinię. W tym temacie nie chce ryzykować. W klinice czasu nie stracę, bo idę do lekarza, którego wybrałam na swojego prowadzącego do ivf. Z tego co się zorientowałam, to akceptuje badania immunologiczne i przepisuje co potrzebne. Ale wiadomo jak jest ze swoją starą pacjentką, a nową. Różnie może być 🙂

  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 5 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeszcze mam ten cykl, ale gin no tłumaczył ostatnio że ja chodziłam ze stanem zapalnym dwa lata prawdopodobnie więc mogę mieć zmiany w endometrium w postaci polipów i inne cuda a to może skutecznie blokować zajście w ciążę

    Okropnie mi przykro 😔 byłaś fatalnie prowadzona przez tamtą lekarkę...słów brakuje na jej niekompetencje... Na szczęście teraz jesteś pod dobrą opieką, więc wierzę, że sytuacja szybko się zmieni

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 5 lutego, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Immunologów, którzy zajmują się niepłodnością jest raptem kilku. I tylko o nich można tu na forum przeczytać. Paśnik, Malinowski i Sydor. Jest jakaś immunolog w Gdańsku, znalazłam o niej raptem jedną opinię. W tym temacie nie chce ryzykować. W klinice czasu nie stracę, bo idę do lekarza, którego wybrałam na swojego prowadzącego do ivf. Z tego co się zorientowałam, to akceptuje badania immunologiczne i przepisuje co potrzebne. Ale wiadomo jak jest ze swoją starą pacjentką, a nową. Różnie może być 🙂

    Koleżanka z forum, która przeszła BARDZO długą drogę i teraz jest w zdrowej, silnej ciąży poleciła mi niedawno panią dr Małgorzatę Jarosz, z kliniki Invimed w Gdyni. Ona korzysta z teleporad, bo nie mieszka w Trójmieście i jest naprawdę zachwycona. Dopiero po jej leczeniu zaskoczyło. Może mogłabyś tam spróbować? Nie musiałabyś jechać na drugi koniec Polski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 12:12

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 5 lutego, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Koleżanka z forum, która przeszła BARDZO długą drogę i teraz jest w zdrowej, silnej ciąży poleciła mi niedawno panią dr Małgorzatę Jarosz, z kliniki Invimed w Gdyni. Ona korzysta z teleporad, bo nie mieszka w Trójmieście i jest naprawdę zachwycona. Dopiero po jej leczeniu zaskoczyło. Może mogłabyś tam spróbować? Nie musiałabyś jechać na drugi koniec Polski
    O niej pisałam wyżej. Zobaczę co powie lekarz. Nie znam opinii o tej lekarce. O dr S są osobne wątki, widzę ile pomógł kobietom. I chyba mimo wszystko wybrałabym go. Ale dziękuję ☺️

    Echo lubi tę wiadomość

‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ