X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1345 1164

    Wysłany: 11 lutego, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Naszło mnie takie przemyślenie. Podzielę się z Wami, możecie się ze mną nie zgodzić, możecie o mnie źle pomyśleć. Wpadła Jamini do nas na wątek napisać, że jest w szpitalu, że szyjka krótka itp. Wy się martwicie, wywołujecie, pytacie jak się czuje. Jednorożec chyba przekopała wątki żeby znaleźć info od niej, nie wiem.
    Jamini wyszła do domu, miała wizyty u swojego lekarza i nawet znać nie dała czy wszystko jest ok.
    Uważam, że to jest nie w porządku wobec Was. My nie jesteśmy wątkiem przejściowym, albo taką zapchaj dziurą. Żeby współczuć, trzymać kciuki to do nas. Ale żeby informować co się dalej dzieje, to nas już nie trzeba…

    Słuszne spostrzeżenie. Też mnie to zabolało że wpadła tu zrobić tylko zamieszanie, a niech się zastanawiają i martwią! Może nie będę miła, ale pamiętam że zawsze lubiła zwracać na siebie uwagę twierdząc że ma najgorzej. A jak ja poroniłam to twierdziła że musi zrobić sobie przerwę bo za dużo negatywnych emocji, bardzo mnie to zszokowało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 16:31

    S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 11 lutego, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku a wiesz że pomyślałam ostatnio podobnie, czytałam te ciążówki żeby się dowiedzieć co i jak bo się martwiłam chociaż nie lubię tam zaglądać bo bolą mnie ciążowe dyskusje, przykro mi się robi jak to czytam, a sama z siebie nic nie napisze więc przestałam się przejmować. Wpadła, napisała post że nie jest ok, wszystkie współczujemy, martwimy się a ona przyszła i poszła bo oczekuje współczucia. Sory ale albo jest z nami na bieżąco albo lepiej jest nie pisać. Wiem chamska jestem . Denerwuje mnie takie coś podobnie jak jednorazowe posty lasek w stylu jestem 10 dni po i jest bladzioch tylko po to żeby się pochwalić a potem nie pisze już nic.

    Magdanka, S.Roszpunka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Naszło mnie takie przemyślenie. Podzielę się z Wami, możecie się ze mną nie zgodzić, możecie o mnie źle pomyśleć. Wpadła Jamini do nas na wątek napisać, że jest w szpitalu, że szyjka krótka itp. Wy się martwicie, wywołujecie, pytacie jak się czuje. Jednorożec chyba przekopała wątki żeby znaleźć info od niej, nie wiem.
    Jamini wyszła do domu, miała wizyty u swojego lekarza i nawet znać nie dała czy wszystko jest ok.
    Uważam, że to jest nie w porządku wobec Was. My nie jesteśmy wątkiem przejściowym, albo taką zapchaj dziurą. Żeby współczuć, trzymać kciuki to do nas. Ale żeby informować co się dalej dzieje, to nas już nie trzeba…

    Niestety, ja mam takie same myśli. Ktoś może wierzyć lub nie bo nie znamy się na żywo. Ale ja naprawdę się o nią martwiłam i co chwilę sprawdzałam czy coś napisała i Wy zapewne tez a tu nic.
    Czasem mam wrażenie, że my jesteśmy tylko na złe momenty i nara. To po prostu boli i jest niesprawiedliwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 16:51

    S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Słuszne spostrzeżenie. Też mnie to zabolało że wpadła tu zrobić tylko zamieszanie, a niech się zastanawiają i martwią! Może nie będę miła, ale pamiętam że zawsze lubiła zwracać na siebie uwagę twierdząc że ma najgorzej. A jak ja poroniłam to twierdziła że musi zrobić sobie przerwę bo za dużo negatywnych emocji, bardzo mnie to zszokowało.

    😔

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Witam was w niedzielę z zapaleniem pęcherza....
    Muszę się jakoś ogarnąć bo o 7 rano mam gina. Gość specjalnie dla mnie przyjeżdża wcześniej do roboty bo nie miał miejsce a ja muszę mieć USG.

    Następne miesiące na forum będę ekscytujące. Ruszacie z procedurami więc myślę że może ktoś jakieś dwie kreseczki ktoś w końcu pokaże:) nie moge się doczekać

    Jednorożec, lepiej coś z pęcherzem? 😐

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 11 lutego, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki rozumiem jak się czujecie, chciałam tylko napisać że jeśli ktoś traktuje ten wątek tylko przejściowo albo na "czarna godzinę" to tak na prawdę jego strata. Jesteście super wartościowymi babkami i to jak się kazda tu o każdą martwi jest niesamowite ❤️
    Wiem że sama mniej się tu udzielam ale cały czas czytam i trzymam kciuki 😘

    Jednorożec89, Pinkflower, Elza1234, alauda, S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 11 lutego, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Jednorożec, lepiej coś z pęcherzem? 😐
    Dziekje że pytasz, ogólnie tak wzięłam końska dawkę furaginy, zrobiłam sobie ciepły okład na brzuch i pije już trzecią butelkę wody żeby wyplukac bakterie, P. Mi przyniósł piwo bo jest moczopędne i jest trochę lepiej juz boli mniej mam nadzieję że do jutra przejdzie bo dni pladne nadchodza o ile gin pozwili mi wziąć Ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 17:09

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dziekje że pytasz, ogólnie tak wzięłam końska dawkę furaginy, zrobiłam sobie ciepły okład na brzuch i pije już trzecią butelkę wody żeby wyplukac bakterie, P. Mi przyniósł piwo bo jest moczopędne i jest trochę lepiej juz boli mniej mam nadzieję że do jutra przejdzie bo dni pladne nadchodza o ile gin pozwili mi wziąć Ovitrelle

    Trzymam kciuki żeby dziadostwo sobie poszło 🤞
    Czyli może powiedzieć żeby lepiej ovitrelle nie brać ale starać i tak się można? Bo pamiętam, że chyba 5 pęcherzykow teraz masz

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1832

    Wysłany: 11 lutego, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jednorozec89 - tą wodę pij z dużą ilością cytryny! I jedz żurawinę! :)

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1832

    Wysłany: 11 lutego, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziewczynki, mam pytanie. Czy zawsze czujecie owulacje ? Bo ja ostatnie miesiące mega czułam że ten pęcherzyk pęka bo mnie po prostu kłuło bardzo. A teraz 23 dc i nie wiem czy ona była. 2 dni temu mnie trochę jajnik kłuł ale nie tak jak zwykle. I wydaje mi się, że od wczoraj bolą mnie już piersi tak minimalnie. A zwykle po owulce je czuje i z każdym dniem coraz bardziej do miesiączki. Teraz jakoś tak niestandardowo. Takie rozkminy przy sobocie 😅

    Pinkflower - ja czuję owulację, wiem z której strony bedzie,
    ale kiedyś w ogóle nie czułam. A może wcześniej tak człowiek nie słuchał organizmu 🤔

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Pinkflower - ja czuję owulację, wiem z której strony bedzie,
    ale kiedyś w ogóle nie czułam. A może wcześniej tak człowiek nie słuchał organizmu 🤔

    Kurcze, no może była taka lżejsza że tak powiem bo coś tam kłuło.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1551 1832

    Wysłany: 11 lutego, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to hej dziewczyny 😘
    Ja cały tydzień chorowałam.. i nie zapowiada się, że to się zmieni, zachciało się chodzić bez szalika i czapki. Cieszę się że macie plany i sukcesywnie do ich spełniania dążycie. Miłej niedzieli! ⭐️

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 11 lutego, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjęłyście mi z głowy myśli apropo zachowania Jamini..

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 11 lutego, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Trzymam kciuki żeby dziadostwo sobie poszło 🤞
    Czyli może powiedzieć żeby lepiej ovitrelle nie brać ale starać i tak się można? Bo pamiętam, że chyba 5 pęcherzykow teraz masz

    Mam tak dwa16 mm dwa 15 mm i jeden 14 mm jak za dużo dojrzeje to nie wiem czy gin zgodzi się na zastrzyk, z czego cztery są w lewym tym dobrym jajniku
    Pewnie nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 18:02

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1345 1164

    Wysłany: 11 lutego, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam tak dwa16 mm dwa 15 mm i jeden 14 mm jak za dużo dojrzeje to nie wiem czy gin zgodzi się na zastrzyk, z czego cztery są w lewym tym dobrym jajniku
    Pewnie nie

    Jednorożec to dużo naprodukowałaś. Jeśli lekarz nie zgodzi się na podanie ovitrelle, to zamierzasz i tak się starać czy odpuszczasz?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 11 lutego, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jednorożec to dużo naprodukowałaś. Jeśli lekarz nie zgodzi się na podanie ovitrelle, to zamierzasz i tak się starać czy odpuszczasz?
    Nie wiem... Podejmę decyzje jutro po wizycie zobaczymy co powie i do będzie na USG

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1345 1164

    Wysłany: 11 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    W ogóle to hej dziewczyny 😘
    Ja cały tydzień chorowałam.. i nie zapowiada się, że to się zmieni, zachciało się chodzić bez szalika i czapki. Cieszę się że macie plany i sukcesywnie do ich spełniania dążycie. Miłej niedzieli! ⭐️

    To kuruj się kochana 🥰 pij herbatę z miodem i cytrynka i zjedz kanapkę z czosnkiem, mi zawsze pomaga 🥰

    Smerfetkaa lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 11 lutego, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.

    Poczytałam co napisałyście 🙂

    Jednorożec, trzymam kciuki za jutrzejsze USG. No i mam ogromną nadzieję, że zapalenie minie szybko!

    Butterfly, podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisałaś o Jamini. Dlatego ja "nie wywoływałam" jej. Życzę jak najlepiej jej i dzieciątko, ale nas potraktowała jak gówno za przeproszeniem. Napiszę o dramie, niech się pomartwią, a ja pomilczę. Tak to niestety odebrałam.

    Izzy, ale Ty piszesz! Zostałaś z nami ❤️

    Jednorożec89, Magdanka, Butterfly23, izzy91 lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Słuszne spostrzeżenie. Też mnie to zabolało że wpadła tu zrobić tylko zamieszanie, a niech się zastanawiają i martwią! Może nie będę miła, ale pamiętam że zawsze lubiła zwracać na siebie uwagę twierdząc że ma najgorzej. A jak ja poroniłam to twierdziła że musi zrobić sobie przerwę bo za dużo negatywnych emocji, bardzo mnie to zszokowało.
    Też to pamiętam… I mam takie samo zdanie.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Motylku a wiesz że pomyślałam ostatnio podobnie, czytałam te ciążówki żeby się dowiedzieć co i jak bo się martwiłam chociaż nie lubię tam zaglądać bo bolą mnie ciążowe dyskusje, przykro mi się robi jak to czytam, a sama z siebie nic nie napisze więc przestałam się przejmować. Wpadła, napisała post że nie jest ok, wszystkie współczujemy, martwimy się a ona przyszła i poszła bo oczekuje współczucia. Sory ale albo jest z nami na bieżąco albo lepiej jest nie pisać. Wiem chamska jestem . Denerwuje mnie takie coś podobnie jak jednorazowe posty lasek w stylu jestem 10 dni po i jest bladzioch tylko po to żeby się pochwalić a potem nie pisze już nic.
    Nie jestem chamska, absolutnie. Ona tu przyszła napisać tylko to, że jest w szpitalu, zrobić zamieszanie w okół swojej osoby. Jest ogromną panikarą i chciała po prostu żeby jej współczuć i ją „ojojać”. Wyszła ze szpitala i sorry. Nie potrzebuje już Was.

‹‹ 732 733 734 735 736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ