X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Dziewczynki rozumiem jak się czujecie, chciałam tylko napisać że jeśli ktoś traktuje ten wątek tylko przejściowo albo na "czarna godzinę" to tak na prawdę jego strata. Jesteście super wartościowymi babkami i to jak się kazda tu o każdą martwi jest niesamowite ❤️
    Wiem że sama mniej się tu udzielam ale cały czas czytam i trzymam kciuki 😘
    Izzy kochana, my wiemy, że Ty jesteś. Czytasz nas, na bieżąco zdajesz relację co u Ciebie. Dzielisz się swoimi przygotowaniami do porodu. Pokazałaś nam wózek, podzieliłaś się z tym co planujesz mieć w wyprawce. I to jest super. Ja rozumiem, że Ty nie chcesz nam o wszystkim szczegółowo pisać, jak na swoim miesięcznym, ale jesteś. I to jest ważne 😘

    izzy91, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam tak dwa16 mm dwa 15 mm i jeden 14 mm jak za dużo dojrzeje to nie wiem czy gin zgodzi się na zastrzyk, z czego cztery są w lewym tym dobrym jajniku
    Pewnie nie
    O kurczę to Ty teraz poleciałaś 😁 lekarz może nie podać zastrzyku jeśli wszystkie będą dojrzałe.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka zdrówka 😘 kuruj się.
    Ja dziś dziewczynki na kolację jem pinse z burattą a od jutra catering 🫣 trzymajcie za mnie kciuki!
    Na wagę boję się wejść…

    S.Roszpunka, alauda, izzy91, Smerfetkaa, Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 11 lutego, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Smerfetka zdrówka 😘 kuruj się.
    Ja dziś dziewczynki na kolację jem pinse z burattą a od jutra catering 🫣 trzymajcie za mnie kciuki!
    Na wagę boję się wejść…

    Będę trzymać kciuki!

    Moja dieta mnie demotywuje.... mam tę z niskim IG i tyję.... bosko..... I non stop głodna jestem przy tej diecie....

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Będę trzymać kciuki!

    Moja dieta mnie demotywuje.... mam tę z niskim IG i tyję.... bosko..... I non stop głodna jestem przy tej diecie....
    Polubiłam za kciuki- dziękuję 😘

    Ja bym chyba wróciła do tej diety, która Ci służyła. Ważny jest deficyt, duża ilość warzyw w diecie, produkty pełnoziarniste. I na pewno tamta dieta, którą miałaś też była o niskim indeksie.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 11 lutego, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Polubiłam za kciuki- dziękuję 😘

    Ja bym chyba wróciła do tej diety, która Ci służyła. Ważny jest deficyt, duża ilość warzyw w diecie, produkty pełnoziarniste. I na pewno tamta dieta, którą miałaś też była o niskim indeksie.

    Ja chyba się wstrzymam z tym niskim IG, bo ja zjem np. obiad i momentalnie wciągnęłabym wszystko co słodkie.... No i ten głód potworny 🤦🏼‍♀️
    Na pewno będę się trzymać tego, by nie pić kawy z mlekiem poza posiłkami, bo po tym mam odlot. Wczoraj z moją Madzią przed kinem bylysmy na kawie (ja pilam) i gorącej czekoladzie (Madzia pila). Pomijam to, że nie podobał mi się film, ale i tak miałam odlot.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Ja chyba się wstrzymam z tym niskim IG, bo ja zjem np. obiad i momentalnie wciągnęłabym wszystko co słodkie.... No i ten głód potworny 🤦🏼‍♀️
    Na pewno będę się trzymać tego, by nie pić kawy z mlekiem poza posiłkami, bo po tym mam odlot. Wczoraj z moją Madzią przed kinem bylysmy na kawie (ja pilam) i gorącej czekoladzie (Madzia pila). Pomijam to, że nie podobał mi się film, ale i tak miałam odlot.
    No to coś z tą dietą jest nie tak. Jakby była dobrze zbilansowana, miała w sobie dużo białka, nie czułabyś głodu od razu. I pewnie są ciągutki na słodkie.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam tak dwa16 mm dwa 15 mm i jeden 14 mm jak za dużo dojrzeje to nie wiem czy gin zgodzi się na zastrzyk, z czego cztery są w lewym tym dobrym jajniku
    Pewnie nie

    Daj znać jutro po wizycie 😘

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 11 lutego, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Daj znać jutro po wizycie 😘
    Dam na pewno. Wieści będą z samego rana:)

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 11 lutego, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Smerfetka zdrówka 😘 kuruj się.
    Ja dziś dziewczynki na kolację jem pinse z burattą a od jutra catering 🫣 trzymajcie za mnie kciuki!
    Na wagę boję się wejść…

    Trzymam 🤞❤

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 11 lutego, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro lecę do diabetologa. Ciekawe co powie na moje wyniki 🫣

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 11 lutego, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby jutro był dla nas dobry dzień 💪🙏

    Echo, Pinkflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 11 lutego, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, w końcu mam chwilę żeby z Wami porozmawiać. Miałam bardzo ciężki dzień, bo teściowie postanowili nas odwiedzić... Oszczędze Wam szczegółów, ale powiem Wam, że muszę zerwać z nimi kontakt na czas staran i ewentualnej ciąży, bo nie udźwigne tego poziomu stresu... Dla własnego i dziecka bezpieczeństwa...

    Magdanka, ja też to pamiętam 🥺💔

    Butterfly, trzymam tak mocno kciuki,że zaraz mi odpadną! Chociaż zupełnie niepotrzebnie,bo doskonale wiem, że poradzisz sobie z dietą ❤️ Wróciłaś do Brokuła?

    Roszpunko, ja tak miałam na NTFY. Odkąd mam Malinowy Box/Fitkalorie nie mam ochoty na słodycze,nie podjadam, nie mam uczucia,że po posiłku muszę coś jeszcze zjeść itd. Ja też myślę, że masz źle dobrana dietę/katering 😔 Będę Cię mocno zachęcać do zmiany, bo widać jak wiele wysiłku w to wszystko władasz i jak bardzo jesteś zmotywowana ❤️

    Jednorożec 🦄, wow! Trzymam bardzo mocno kciuki ❤️

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Magda65 Autorytet
    Postów: 493 698

    Wysłany: 11 lutego, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Pewnie wiecie, dlaczego się odzywam, o ile mnie jeszcze pamiętacie. Zaglądam do was, kibicuję każdej z osobna i czekam na dobre wieści. Mam nadzieję, że rozumiecie, trudno tu wracać, czasami naprawdę nie wiadomo, jak się zachować, co powiedzieć, żeby nie miało to złego wydźwięku. Sama wiem, że był moment, kiedy ostatnie, o czym chciałam słyszeć, to czyjeś pozytywne zakończenie. Może moja historia nie była długa, może nie dość tragiczna, ale dla mnie były to najtrudniejsze chwile w życiu i jestem wam dozgonnie wdzięczna za to, że byłyście. Wiem, że będą tu szczęśliwe zakończenia i naprawdę chcę cieszyć się razem z wami ❤️
    Ściskam ja i 6-tygodniowa Ada 🌈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 23:30

    S.Roszpunka, Pinkflower, Butterfly23, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    🍼💗
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 11 lutego, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda65 wrote:
    Hej, dziewczyny! Pewnie wiecie, dlaczego się odzywam, o ile mnie jeszcze pamiętacie. Zaglądam do was, kibicuję każdej z osobna i czekam na dobre wieści. Mam nadzieję, że rozumiecie, trudno tu wracać, czasami naprawdę nie wiadomo, jak się zachować, co powiedzieć, żeby nie miało to złego wydźwięku. Sama wiem, że był moment, kiedy ostatnie, o czym chciałam słyszeć, to czyjeś pozytywne zakończenie. Może moja historia nie była długa, może nie dość tragiczna, ale dla mnie były to najtrudniejsze chwile w życiu i jestem wam dozgonnie wdzięczna za to, że byłyście. Wiem, że będą tu szczęśliwe zakończenia i naprawdę chcę cieszyć się razem z wami ❤️
    Ściskam ja i 6-tygodniowa Ada 🌈

    Oczywiście, że Cię pamiętamy ❤️ Jak się czujecie z Adą? Wszystko u Was w porządku?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2454

    Wysłany: 11 lutego, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, właśnie to do mnie dotarło 😭 Rok temu było to czekanie na poronienie - styczeń 2023. Jakimś zrządzeniem losu każda z nas znalazła się w tym samym czasie i w tym samym miejscu. Popatrzcie jak my od tamtego czasu dojrzałysmy, jak wiele już wiemy, jak wiele przeszłyśmy 😭

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 11 lutego, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, zmienię na pewno, bo się wykończę psychicznie. Mam nadzieję, że dojdziesz do równowagi jak tylko zerwiecie kontakty z Twoimi teściami. Nie ma co z toksycznymi ludźmi się męczyć. U mnie dziś minął równy rok jak zobaczyłam 2 kreski.... 2 blade kreseczki, które dały dużo radości i tego samego dnia pozytywna beta.... W sumie dopiero teraz to sobie uświadomiłam. A jeszcze rano mężowi mówiłam, że maleństwo miałoby 4 miesiące i by się uśmiechało, zastanawialiśmy się do kogo byłoby podobne. Rozmawialiśmy o tym z uśmiechem, bez łez 🙂 pewnie gorzej będzie w marcu, ale nie chcę o tym teraz myśleć. Mam nadzieję, że też przejdę przez to bezboleśnie 🙂

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Magda65 Autorytet
    Postów: 493 698

    Wysłany: 12 lutego, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Oczywiście, że Cię pamiętamy ❤️ Jak się czujecie z Adą? Wszystko u Was w porządku?

    Echo, dziękuję, tak, wszystko u nas w porządku. Ada jest złotym dzieckiem, każdemu życzę takiego niemowlęcia, a sobie oby tak dalej.
    Trzymam kciuki za waszą procedurę! Dobrze, że jesteście już na tym etapie ❤️ A ludźmi, którzy nie są w stanie tego pojąć, lepiej teraz nie zaprzątaj sobie głowy.

    Dokładnie, dla każdej z nas już minął albo zaraz minie rok. Szybko zleciał ten czas.

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    🍼💗
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 12 lutego, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojrzały dwa pęcherzyki. Dzisiaj zastrzyk i działamy:)

    Echo, Butterfly23, izzy91, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3130 1610

    Wysłany: 12 lutego, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dojrzały dwa pęcherzyki. Dzisiaj zastrzyk i działamy:)

    Czyli wszystko super 🤞❤

    Jednorożec89 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
‹‹ 733 734 735 736 737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ