X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 16 lutego, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ja cały weekend pracuje, także świeć panie nad moją duszą

    O jeju, to akurat życzę żeby szybko i bezboleśnie zleciało 🤞

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 16 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co, mnie znowu ucho boli ale to myślę że z mojej głupoty. Wiem, że nie powinnam czyścić uszu patyczkami No ale to zrobiłam i mam teraz. Mam tendencje do przytykania i zapalen. Ostatnio mialam przetykane w sierpniu a potem w ten sam dzień zaczely się plamienia a ciąża się skończyła 😔 Jeju dziś mam jakiś ciężki wieczór, wszystko do mnie wraca. 19 będzie rok od 1 poronienia 😪

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Pan doktor powiedział, że obraz USG nie wskazuje na policystyczne jajniki, mam dosłownie po kilka sztuk pęcherzyków, gdzie kilka lat temu miałam całe jajniory pokryte. Jeśli chodzi o immunologię, to powiedział, że cytokiny nie są jakoś mocno rozjechane, kiry ok, ale brakuje implantacyjnych chyba dwóch, choć mi się wydaje, że jednego i że być może immunolog da na to accofil. Był bardzo zdziwiony, że allo nie wzrosło po poronieniu. I tu mnie zaskoczył, bo od razu wspomniał o szczepieniach. Powiedział, że zaakceptuje zalecenia immunologa. Mamy zrobić kariotypy, a ja testosteron, shbg i androstendion żeby wykluczyć wysokie androgeny, bo mam dość cienkie endometrium. Dziś 7,6mm i ciałko żółte w prawym jajniku. Powiedział też, że on by wolał leki od immunologa od razu do in vitro wdrożyć, ale tu będę z nim rozmawiać, bo ja będę chciała spróbować choć 2-3 cykle naturalnie z zaleceniami immunologa. Także tak. Uczucia mam mieszane. Myślałam, że lekarz pójdzie na żywioł, wyjdę od niego ze stertą recept i że od razu będziemy działać, ale on nie ukrywał, że się boi. Rozumiem to i szanuję.
    Powiedział, że 20% przypadków to niepłodność immunologiczna, a reszta to niepłodność idiopatyczna. Ale przyczyna gdzieś jest. Często w budowie jajowodów, nawet jeśli w laparoskopii jest wszystko ok.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Jakie plany na weekend dziewczyny?
    Ja gotuje właśnie krem z pora na jutro, sprzątam. Potem robię sobie maseczkę i użyje rollera nowego przy tym. Może się jej więcej wchłonie, łudze sie ze się odmłodze 😅
    Planów brak. Siedzę w domu, ogarnę coś, może obejrzę. Taki dzień lajcikowy.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2921 2083

    Wysłany: 16 lutego, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, myślałam, że dopiero w przyszłym tygodniu masz wizytę.
    Może lekarz nie tyle co się boi ale nie chce Was naciągać na niepotrzebne koszty i uważa, że lepiej byłoby najpierw skonsultować te wyniki z immunologiem.

    A wcześniej miałaś problemy z endo na tym etapie cyklu czy to dopiero teraz coś wyszło?

    Też uważam, że zawsze gdzieś jest jakaś przyczyna niepowodzeń. Musi być. Ale ivf ominie problem budowy jajowodów ale już niektórych innych kwestii nie.

    Kiedy planujecie wizytę u immunologa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 21:14

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 16 lutego, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hektar prasowania więc pewnie jutro będę to ogarniać. Kupilam sobie wino na wieczór napije się trochę bo po dzisiejszej wizycie mam doła. Chciałabym żeby stał się jakiś cud i wymazy wyszły ok to za trzy tygodnie będę po zabiegu ale raczej malo realne

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 16 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po części rozumiem jego podejście, że leczenie immuno pod in vitro - bo szczepienia czy immunoglobuliny działają krótko (immunoglobuliny na pewno) i czasem po prostu szkoda czasu na próbowanie, bo trzeba walczyć z czasem, żeby wykorzystać efekt ich działań. Z tego co widzę dziewczyny immunoglobuliny biorą tylko przed in vitro, bo one działają chyba maks 3 cykle w kosztują kilka tysięcy.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Motylku, myślałam, że dopiero w przyszłym tygodniu masz wizytę.
    Może lekarz nie tyle co się boi ale nie chce Was naciągać na niepotrzebne koszty i uważa, że lepiej byłoby najpierw skonsultować te wyniki z immunologiem.

    A wcześniej miałaś problemy z endo na tym etapie cyklu czy to dopiero teraz coś wyszło?

    Też uważam, że zawsze gdzieś jest jakaś przyczyna niepowodzeń. Musi być. Ale ivf ominie problem budowy jajowodów ale już niektórych innych kwestii nie.

    Kiedy planujecie wizytę u immunologa?
    Też tak myślałam 😂 na szczęście wczoraj dostałam sms. Pomyliłam z wizytą u diabetologa, źle sobie zapisałam w kalendarzu, na odwrót.
    Tzn tu o naciąganiu nie ma mowy, bo od razu powiedział, że nie idziemy w cykle stymulowane i monitoringi bo to bez sensu. Zresztą, ja bym się nawet nie zgodziła.
    Wizyta u immuno pod koniec marca.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Po części rozumiem jego podejście, że leczenie immuno pod in vitro - bo szczepienia czy immunoglobuliny działają krótko (immunoglobuliny na pewno) i czasem po prostu szkoda czasu na próbowanie, bo trzeba walczyć z czasem, żeby wykorzystać efekt ich działań. Z tego co widzę dziewczyny immunoglobuliny biorą tylko przed in vitro, bo one działają chyba maks 3 cykle w kosztują kilka tysięcy.
    O mamo droga. To są takie ceny? Jeżeli o szczepienia chodzi to powiedział, że tu trzeba szybko działać.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 16 lutego, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Cześć dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Pan doktor powiedział, że obraz USG nie wskazuje na policystyczne jajniki, mam dosłownie po kilka sztuk pęcherzyków, gdzie kilka lat temu miałam całe jajniory pokryte. Jeśli chodzi o immunologię, to powiedział, że cytokiny nie są jakoś mocno rozjechane, kiry ok, ale brakuje implantacyjnych chyba dwóch, choć mi się wydaje, że jednego i że być może immunolog da na to accofil. Był bardzo zdziwiony, że allo nie wzrosło po poronieniu. I tu mnie zaskoczył, bo od razu wspomniał o szczepieniach. Powiedział, że zaakceptuje zalecenia immunologa. Mamy zrobić kariotypy, a ja testosteron, shbg i androstendion żeby wykluczyć wysokie androgeny, bo mam dość cienkie endometrium. Dziś 7,6mm i ciałko żółte w prawym jajniku. Powiedział też, że on by wolał leki od immunologa od razu do in vitro wdrożyć, ale tu będę z nim rozmawiać, bo ja będę chciała spróbować choć 2-3 cykle naturalnie z zaleceniami immunologa. Także tak. Uczucia mam mieszane. Myślałam, że lekarz pójdzie na żywioł, wyjdę od niego ze stertą recept i że od razu będziemy działać, ale on nie ukrywał, że się boi. Rozumiem to i szanuję.
    Powiedział, że 20% przypadków to niepłodność immunologiczna, a reszta to niepłodność idiopatyczna. Ale przyczyna gdzieś jest. Często w budowie jajowodów, nawet jeśli w laparoskopii jest wszystko ok.

    Hej Motylku, czyli jajniory się poprawiły, to super.
    Też obstawiam, że dostaniesz accofil na brak kirów implantacyjnych.
    Lekarz nie wspomniał np o tych immunoglobulinach ? A Ty co o tym myślisz ? Wiem, że na szczepienia się nie zgodzisz.
    Myślę, że to dobrze ze lekarz mówi szczerze jakie ma stanowisko i obawy. Wydaje mi się, że wizyta u immunologa może dużo wnieść i trzymam za nią mocno 🤞
    Czyli takie endo masz odrazu po owulacji ? Zawsze tak bylo ? A może to jednorazowa sytuacja

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hej Motylku, czyli jajniory się poprawiły, to super.
    Też obstawiam, że dostaniesz accofil na brak kirów implantacyjnych.
    Lekarz nie wspomniał np o tych immunoglobulinach ? A Ty co o tym myślisz ? Wiem, że na szczepienia się nie zgodzisz.
    Myślę, że to dobrze ze lekarz mówi szczerze jakie ma stanowisko i obawy. Wydaje mi się, że wizyta u immunologa może dużo wnieść i trzymam za nią mocno 🤞
    Czyli takie endo masz odrazu po owulacji ? Zawsze tak bylo ? A może to jednorazowa sytuacja
    Wg rozpiski brakuje mi tylko jednego kiru implantacyjnego. Myślę, że źle spojrzał.
    Co do endometrium to mam takie od dawna. W okolicach owulacji 5-6 mm.
    Wspominał o immunoglobulinach, że immunolog może zlecić. Albo szczepienia. Wiecie, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. I jeśli lekarz mi powie, że tylko szczepienia mogą pomóc, to będziemy o tym myśleć. Ale ja jak mam być szczera, to ja już nie chce. Widocznie nie jest nam dane dziecko. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Taka wieczna walka i dążenie do tego, też nie jest dobre.
    Zobaczymy co powie dr S.

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 16 lutego, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Wg rozpiski brakuje mi tylko jednego kiru implantacyjnego. Myślę, że źle spojrzał.
    Co do endometrium to mam takie od dawna. W okolicach owulacji 5-6 mm.
    Wspominał o immunoglobulinach, że immunolog może zlecić. Albo szczepienia. Wiecie, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. I jeśli lekarz mi powie, że tylko szczepienia mogą pomóc, to będziemy o tym myśleć. Ale ja jak mam być szczera, to ja już nie chce. Widocznie nie jest nam dane dziecko. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Taka wieczna walka i dążenie do tego, też nie jest dobre.
    Zobaczymy co powie dr S.

    Tak bardzo mi przykro, że to jest takie trudne 😔
    Liczę na doktora S 🙏🤞❤🫂

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Tak bardzo mi przykro, że to jest takie trudne 😔
    Liczę na doktora S 🙏🤞❤🫂
    A Ty kochana wybierasz się do immuno czy dopiero jak zajdziesz w ciążę? Bo wy macie już wszystkie badania, prawda? I leki też już masz?

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 16 lutego, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    A Ty kochana wybierasz się do immuno czy dopiero jak zajdziesz w ciążę? Bo wy macie już wszystkie badania, prawda? I leki też już masz?

    Tak mi jest źle i jestem mega wku*wina, że takie wspaniale kobiety jak Ty i dziewczyny tutaj maja taka trudna drogę do macierzyństwa.

    Doktor powiedział, że mam wrócić do niego dopiero z dobra nowiną i wynikami leukocytów po accofilu.
    Mamy wszystko zrobione to czego on wymagał.
    Tak, leki rozpisane mam od niego od grudnia plus jeszcze heparynę od gin. Juz kupione wszystko czeka.
    A jak będzie to zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 22:42

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 16 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Tak mi jest źle i jestem mega wku*wina, że takie wspaniale kobiety jak Ty i dziewczyny tutaj maja taka trudna drogę do macierzyństwa.

    Doktor powiedział, że mam wrócić do niego dopiero z dobra nowiną i wynikami leukocytów po accofilu.
    Mamy wszystko zrobione to czego on wymagał.
    Tak, leki rozpisane mam od niego od grudnia plus jeszcze heparynę od gin. Juz kupione wszystko czeka.
    A jak będzie to zobaczymy.
    Trzymam mocno kciuki, z taką obstawą musi się udać ✊🏻🍀

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 17 lutego, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam wczoraj na wątku medycznym z dziewczynami. Immunoglobuliny są na jeden cykl. One się do max 5 tygodni w organizmie utrzymują. I tylko do in vitro i to jeszcze najlepiej na przebadanym zarodku… Także to jest już naprawdę wyższa szkoła jazdy.

    Miłej soboty ☀️

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 17 lutego, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Trzymam mocno kciuki, z taką obstawą musi się udać ✊🏻🍀

    Dziękuję kochana ❤ będziecie teraz badać kariotypy? Nie robiliście jeszcze ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3129 1609

    Wysłany: 17 lutego, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pisałam wczoraj na wątku medycznym z dziewczynami. Immunoglobuliny są na jeden cykl. One się do max 5 tygodni w organizmie utrzymują. I tylko do in vitro i to jeszcze najlepiej na przebadanym zarodku… Także to jest już naprawdę wyższa szkoła jazdy.

    Miłej soboty ☀️

    Kurde, nie bylam też tego świadoma 😔
    Nie chcesz próbować się wcześniej dostać do doktora S ? Chociaż on też kariotypow wymaga więc dobrze jak do niego też je będziecie mieli

    Pamiętasz taka dziewczynę Roxie_eS? Ona na pewno miała wlewy jakieś i starali się naturalnie z tego co czytalam. Może z nią pogadasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 10:15

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9460 10030

    Wysłany: 17 lutego, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Dziękuję kochana ❤ będziecie teraz badać kariotypy? Nie robiliście jeszcze ?
    Kariotypy to wymóg do ivf więc musimy zrobić. Chociaż musielibyśmy mieć już naprawdę nie wiem jakiego pecha, żeby tam coś jeszcze wyszło.
    Do dr są teraz terminy na kwiecień/ maj.

  • Echo Autorytet
    Postów: 4137 2453

    Wysłany: 17 lutego, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Cześć dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Pan doktor powiedział, że obraz USG nie wskazuje na policystyczne jajniki, mam dosłownie po kilka sztuk pęcherzyków, gdzie kilka lat temu miałam całe jajniory pokryte. Jeśli chodzi o immunologię, to powiedział, że cytokiny nie są jakoś mocno rozjechane, kiry ok, ale brakuje implantacyjnych chyba dwóch, choć mi się wydaje, że jednego i że być może immunolog da na to accofil. Był bardzo zdziwiony, że allo nie wzrosło po poronieniu. I tu mnie zaskoczył, bo od razu wspomniał o szczepieniach. Powiedział, że zaakceptuje zalecenia immunologa. Mamy zrobić kariotypy, a ja testosteron, shbg i androstendion żeby wykluczyć wysokie androgeny, bo mam dość cienkie endometrium. Dziś 7,6mm i ciałko żółte w prawym jajniku. Powiedział też, że on by wolał leki od immunologa od razu do in vitro wdrożyć, ale tu będę z nim rozmawiać, bo ja będę chciała spróbować choć 2-3 cykle naturalnie z zaleceniami immunologa. Także tak. Uczucia mam mieszane. Myślałam, że lekarz pójdzie na żywioł, wyjdę od niego ze stertą recept i że od razu będziemy działać, ale on nie ukrywał, że się boi. Rozumiem to i szanuję.
    Powiedział, że 20% przypadków to niepłodność immunologiczna, a reszta to niepłodność idiopatyczna. Ale przyczyna gdzieś jest. Często w budowie jajowodów, nawet jeśli w laparoskopii jest wszystko ok.

    Butterfly, bardzo się cieszę, że jesteś już po konsultacji. Przynajmniej wiesz, że będzie akceptować zalecenia innego lekarza. Myślę, że rozmowa z dr S wiele wyjaśni i może wiele pomoc🤞🍀 Kiedy masz umówiona wizytę? Wiem, że dla Ciebie wiąże się to z dużą logistyka,ale warto. Pan dr poświęci Ci tyle czasu ile będziesz potrzebować i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Twoja walka jeszcze się nie kończy kochana ❤️💋🍀

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ