X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 26 lutego, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    U mnie widac trzy pęcherzyki, chociaz jeden jest mniejszy i ma jakieś 0,75. Musi nadgonić, bo nie będzie punkcji.

    W czwartek mam kolejny monitoring. Wtedy decyzja czy jest punkcja i kiedy (sobota albo poniedzialek).
    Mocne kciuki!

    alauda lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    U mnie dziewczyny, bardzo słabo psychicznie wiec się mało odzywam za co przepraszam. Skuteczie brak okresu psuje mi humor, nie mogę się skupić w pracy a jeszcze mam zastępstwo więc ledwo wyrabiam. Czuje sie żałośnie jak mam mieć monitoring cyklu jak ja nawet okresu nie dostaje. Już sobie wkręciłam, że pewnie jakas torbiel tam urosła albo nie wiadomo co. Do mojej ginekolog terminu nie ma więc zapisalam się do jakiejś kobiety na znanymlekarzu i juz mam drgawki, że będę musiała komuś od nowa opowiadać swoje przejscia. Wizytę mam dopiero jutro wieczorem więc może do tego czasu zwariuje. Sorki za smęty
    Ale nie musisz się jej spowiadać. Powiedz, że przyszłaś, bo nie masz miesiączki a testy negatywne. Jak się zapyta czy byłaś w ciąży, powiedz prawdę. Ale nie zagłębiaj się. Jak zapyta czy starasz się teraz o dziecko, powiedz, że narazie nie. Idziesz tam tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda na USG.

    A może być tak, że babka Ci mocno podpasuje, będzie dociekliwa, będzie miała jakiś plan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 12:38

    Pinkflower lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    U mnie widac trzy pęcherzyki, chociaz jeden jest mniejszy i ma jakieś 0,75. Musi nadgonić, bo nie będzie punkcji.

    W czwartek mam kolejny monitoring. Wtedy decyzja czy jest punkcja i kiedy (sobota albo poniedzialek).
    Kciuki! A jak leki? Zostają bez zmian czy zwiększyła dawkę?

    alauda lubi tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2919 2080

    Wysłany: 26 lutego, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Kciuki! A jak leki? Zostają bez zmian czy zwiększyła dawkę?

    Na razie bez zmian, dopiero w srode odstawiam clo i zwiekszam dawkę menopuru.


    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3708 3826

    Wysłany: 26 lutego, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala kciuki!

    Dostałam jakis antybiotyk. Nie wie jaki bo będę mieć go jutro dopiero:)

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 26 lutego, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest super 💪 w sumie 21 jajek. Punkcja sb lub pon 😊 kolejna wizyta w czwartek

    Butterfly23, Jednorożec89, Echo, Pinkflower, pandzia 🐼, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • alauda Autorytet
    Postów: 2919 2080

    Wysłany: 26 lutego, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Jest super 💪 w sumie 21 jajek. Punkcja sb lub pon 😊 kolejna wizyta w czwartek

    Pięknie!🍀 Może odstąpisz jakieś 3 jaja? 😄

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Jest super 💪 w sumie 21 jajek. Punkcja sb lub pon 😊 kolejna wizyta w czwartek
    O Cię pani 😁 prawdziwy kurnik 😁✊🏻🥚🍀

    Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dziewczyny idziecie tak samo, ale super! Będą emocje 😁🍀

    Elza1234 lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4129 2448

    Wysłany: 26 lutego, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, byłam bardzo mocno przybita i musiałam trochę odreagować przez weekend. Nadrabiam wątek 💋

    Alauda i Elza, bardzo mocno trzymam za Was kciuki 🤞🤞🤞🤞🍀🌈🙏🩷❤️ idziecie jak burza 💪🔥

    Elza, ja też poproszę o odłożenie kilku dla mnie 💋❤️
    Co do Twojego pytania: w PL mówili,że trzeba się wstrzymać ze współżyciem praktycznie od rozpoczęcia stymulacji do punkcji/transferu (dość restrykcyjne wytyczne), a w CZ nic nie mówili.

    Pinki, dobrze, że idziesz do gin. Trzeba zrobić USG żeby sprawdzić co tam się dzieje i ewentualnie rozpocząć leczenie. Trzymam kciuki 🤞🍀

    Butterfly, jak się czujesz? Wszystko u Ciebie ok ❤️?

    Roszpunko, jesteś niesamowita. Bardzo Cię podziwiam za siłę ❤️ Jak u Ciebie zdrówko? Czujesz się już lepiej?

    Jednorożec, cieszę się, że się dogadałas z mężem. Dobrze, że rozmawiacie o wszystkim ❤️

    Smerfetka, dużo ostatnio ćwiczysz, prawda? Jesteś na jakiejś diecie, czy po prostu starasz się być aktywna?

    Elza1234, alauda lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2837 2689

    Wysłany: 26 lutego, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Pięknie!🍀 Może odstąpisz jakieś 3 jaja? 😄
    Bardzo proszę 😅 bo czuję że jeszcze dzień/dwa i się nie ruszę

    alauda, Echo lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1545 1823

    Wysłany: 26 lutego, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziewczynki, byłam bardzo mocno przybita i musiałam trochę odreagować przez weekend. Nadrabiam wątek 💋

    Smerfetka, dużo ostatnio ćwiczysz, prawda? Jesteś na jakiejś diecie, czy po prostu starasz się być aktywna?

    Staram się być aktywna i nieźle mi to wychodzi :) odnosnie diety - na pewno więcej warzyw sobie ogarniam bo teraz już są coraz smaczniejsze.

    I jak odreagowałaś przez weekend, lepsze masz samopoczucie ? :)

    Pogoda jest świetna! Łapcie pozytywną energię ze słońca! ☀️

    Echo lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • alauda Autorytet
    Postów: 2919 2080

    Wysłany: 26 lutego, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Bardzo proszę 😅 bo czuję że jeszcze dzień/dwa i się nie ruszę

    Powiem Ci, że pod tym względem trochę Ci współczuję.🤭 Ale będzie dobrze, kobity wytrzymają wiele 💪🏻☺️

    Elza1234, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo ja się mam dobrze, dziękuję ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1805 1481

    Wysłany: 26 lutego, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, toż to hodowla na całego 😂 tak jak napisała Butterfly - kurnik hahahahaha

    Echo, dziękuję ze pytasz 😘 niby jest lepiej, ale na pewno nie idealnie.

    Elza1234, Echo lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3112 1571

    Wysłany: 26 lutego, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Jest super 💪 w sumie 21 jajek. Punkcja sb lub pon 😊 kolejna wizyta w czwartek

    Elza gratulacja ogromna ❤🤞

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3112 1571

    Wysłany: 26 lutego, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokombinowałam mocno i dziś byłam na wizycie. Pani doktor świetna, zresztą opinia 5.0 się z tym zupełnie pokrywa. Porozmawiałyśmy bardzo dużo. Ona tez by zaleciła acard I heparynę przy staraniach. Dostałam dupka na wywołanie okresu. Co się okazuje po USG możliwe, że mam 8 mm polipa na endometrium. Nie jest to na 100% pewne bo koniec cyklu to nie jest dobry czas na taką ocenę. Możliwe, że on wypadnie razem z okresem więc po mam przyjść na kontrolę. Po całej też mojej historii Pani doktor bardzo zaleciła zrobienie histeroskopii i dostałam skierownaie. Poleciła mi konkretnego lekarza i szpital, że nie ma długich kolejek. Po wszystkim co jej opowiedziałam ona powiedziała, że celowałaby w immunologię bo w ciążę zachodzę ale że z jakiegoś powodu ona się nie utrzymuje. Albo, że może mam jakieś zrosty albo coś. Zapomniałam jedynie powiedzieć o cytokinach i że miałam antybiotyk. Ale wątpię żeby to zmieniło jej zdanie na temat histeroskopii bo bardzo nalegała na to.
    Teraz mam mocna rozkmine czy nie zmienić lekarza bo do niej jest mnóstwo terminów ale może bedzie takim moim lekarzem że tak powiem awaryjnym np jak do mojej nie będzie terminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 18:37

    alauda, Butterfly23, S.Roszpunka, Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2919 2080

    Wysłany: 26 lutego, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower, jednak Motylek miał rację - lekarka okazała się w porządku a miałaś swoje obawy☺️

    Uważam że super, że skierowała Cie na histero. Ja też wolałabym mieć świadomość że tam w środku wszystko jest ok lub może być też przyczyną niepowodzeń. Trzeba wyeliminować wszystko jeśli jest taka możliwość.

    Butterfly23, Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9454 10024

    Wysłany: 26 lutego, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Pokombinowałam mocno i dziś byłam na wizycie. Pani doktor świetna, zresztą opinia 5.0 się z tym zupełnie pokrywa. Porozmawiałyśmy bardzo dużo. Ona tez by zaleciła acard I heparynę przy staraniach. Dostałam dupka na wywołanie okresu. Co się okazuje po USG możliwe, że mam 8 mm polipa na endometrium. Nie jest to na 100% pewne bo koniec cyklu to nie jest dobry czas na taką ocenę. Możliwe, że on wypadnie razem z okresem więc po mam przyjść na kontrolę. Po całej też mojej historii Pani doktor bardzo zaleciła zrobienie histeroskopii i dostałam skierownaie. Poleciła mi konkretnego lekarza i szpital, że nie ma długich kolejek. Po wszystkim co jej opowiedziałam ona powiedziała, że celowałaby w immunologię bo w ciążę zachodzę ale że z jakiegoś powodu ona się nie utrzymuje. Albo, że może mam jakieś zrosty albo coś. Zapomniałam jedynie powiedzieć o cytokinach i że miałam antybiotyk. Ale wątpię żeby to zmieniło jej zdanie na temat histeroskopii bo bardzo nalegała na to.
    Teraz mam mocna rozkmine czy nie zmienić lekarza bo do niej jest mnóstwo terminów ale może bedzie takim moim lekarzem że tak powiem awaryjnym np jak do mojej nie będzie terminu.
    A miałam nosa z tym, że Ci podpasuje 😍
    Szczerze? Wyszłaś od niej z większą wiedzą i zaleceniami niż od swojej lekarz. Na pierwszej wizycie od razu dostałaś skierowanie na histeroskopię. Dostałaś zalecenia. Chyba między Wami kliknęło.

    Pinkflower, Echo lubią tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3112 1571

    Wysłany: 26 lutego, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę szok, że takiego miałaś nosa :P a ja, że czulam że coś jest nie tak w tym cyklu.
    Powiem Wam, że tak ta wizyta przebiegła, że nie mialam żadnych płaczy ani nic. Taka konkretna, spokojna rozmowa. Szkoda właśnie, że tego skierowania nie dostałam wcześniej macie racje. Bedzie mi przykro bardzo bo szpital, zabieg trudno chociaż się boję usypiania bo ta lekarka mówiła, że w tym szpitalu wie że to robią pod narkozą. Ale najbardziej będzie mi szkoda tego, że to znowu wszystko potrwa i starania się przesuną 😪
    Teraz pytanie do kogo na kontrolę iść po miesiączce? Nie wiem. Ta lekarka z dziś też wgl zanegowała monitoring, ze po co skoro mam swoje owulacje i zachodzę w ciążę. To tu trochę tak mam, że nie wiem co w tym aspekcie o tym myśleć. Do mojej ginekolog juz pisałam ona robi histero ale prywatnie, nie zapłacę 4 albo 5 koła za to raczej bo się zrujnuje.
    A tego polipa to chyba nie muszę się obawiać, prawda ? Jakoś go zlekceważyłam. Pamietam że raz miałam i usunął się z okresem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 19:01

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ