X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Starania o T臋czowego Malucha 馃寛馃挌
Odpowiedz

Starania o T臋czowego Malucha 馃寛馃挌

Oce艅 ten w膮tek:
  • Elza1234 Autorytet
    Post贸w: 1857 1744

Wys艂any: 28 lutego, 13:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    izzy91 wrote:
    Elza, Alauda - by膰 mo偶e pisalyscie ju偶, ale po punckji transfer jest planowany na ten sam cykl? Czy p贸藕niej? Nie puszczam kciuk贸w 馃槈

Pinkflower oby si臋 wszystko uda艂o bez kolejnego czekania!!!

Jednoro偶ec - super plany na jutro, mam nadziej臋 偶e zastanie was 艂adna pogoda 馃尀

Ja mimo ci臋偶kiej nocy mam dzi艣 jaki艣 przyp艂yw ch臋ci robienia czegokolwiek, ogarn臋艂am kuchnie, robi臋 drugie pranie, zam贸wi艂am sobie nowe buty i dresy 偶eby by艂o w czym wychodzic z wozkiem 馃ぃ
    U mnie na pewno odroczony, wi臋c za miesi膮c je艣li nic si臋 nie wykrzaczy

3 lata stara艅
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech si臋 dzieje magia
  • Pinkflower Autorytet
    Post贸w: 1190 535

Wys艂any: 28 lutego, 13:16

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Jednoro偶ec89 wrote:
    Pinki widz臋 偶e jedziemy na tym samym w贸zku.
    Te偶 bym chcia艂a mie膰 histero na pocz膮tku kwietnia. W przysz艂ym cyklu jak tylko ogarn臋 powt贸rny wymaz zaczn臋 bra膰 lutein臋 偶eby okres szybko przyszed艂 bo bez lek贸w pewnie zn贸w cykle mi si臋 rozwlek膮.

Boje si臋 tej histero, bo pono膰 mam mie膰 mini histeroskopie, do kt贸rej narz臋dzia s膮 tak ma艂e 偶e nie trzeba znieczulenia tylko leki przeciwb贸lowe i odczucia b贸lowe s膮 mniejsze ni偶 przy dro偶no艣ci. Zobaczymy.

Jutro b臋dziemy do zoo z dzie膰mi. Krakowie przybywam !

Jednoro偶ec, tak dok艂adnie. Mam nadziej臋, 偶e nam si臋 to po prostu wszystko jak najszybciej uda zrobi膰. Ale ja ju偶 odpuszczam ile czasu bedzie trzeba tyle poczekam byle ta histero zrobi膰.
    Dzwoni艂am jeszcze w miejsce gdzie znalaz艂am 偶e 1750 kosztuje ale okaza艂o si臋 偶e to bez znieczulenia a babka na recepcji powiedzia艂a, 偶e to zale偶y jaki kto艣 ma pr贸g b贸lu i 偶e cz臋sto kobiety nie s膮 w stanie tego wytrzyma膰. A ze znieczuleniem to jest ju偶 inny rodzaj i wychodz膮 prawie 4 ko艂a 馃槥 Pani mi powiedzia艂a, ze mucha i biocenoza do tego wa偶ne s膮 tylko 3 miesiace a cytologia rok. Wi臋c chyba p贸jd臋 na NFZ i niech zrobi膮 tyle ile mog膮 i niech b臋dzie.

Jednoro偶ec super plany macie 鉂

2023-2 馃挃

Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 馃寛
  • Echo Autorytet
    Post贸w: 3123 1810

Wys艂any: 28 lutego, 13:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    alauda wrote:
    Dzi臋ki Dziewczyny za s艂owa otuchy, ale 40 letnie jaja nie s膮 niestety pierwszej 艣wie偶o艣ci ;)

Boj臋 si臋, 偶e b臋dzie mniej ni偶 trzy i w og贸le nie dojdzie do punkcji. Wtedy zn贸w pieni膮dze na stymulacj臋 p贸jd膮 w b艂oto + 艂adowa艂am si臋 hormonami bez sensu.

Moze w nast臋pnym cyklu b臋dzie wi臋cej p臋cherzyk贸w antralnych.

Mi艂ego dnia rownie偶 wszystkim 偶ycz臋鈽锔

Alauda, dlaczego tak piszesz? U mnie je艣li b臋d膮 dwa p臋cherzyki,to b臋dzie SUPER i nikt nie my艣li o tym 偶eby odwo艂ywa膰 punkcje.

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Jednoro偶ec89 Autorytet
    Post贸w: 3238 3542

Wys艂any: 28 lutego, 13:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A powiem wam 偶e na walentynki kupili艣my sobie Disney plus na rok, tak bajki dla dzieci ;) ale te偶 neflic coraz bardziej mnie nudzi. Nie ma co ogl膮da膰. A 偶e mamy go wsp贸lnego i wychodzi kilka z艂otych co miesi膮c to zdecydowali艣my si臋 na disneja jeszcze.
    Wpad艂 mi w oko cudowny serial Spryciarz jak kt贸ra艣 ma po polecam z ca艂ego serca

Pinkflower lubi t臋 wiadomo艣膰

Dawniej Biedrona89

11.2021- puste jajo p艂odowe 馃挃

17.07.2018 - Franio 馃挋馃挋

17.04.2021 - Ja艣 馃挋馃挋

Kwas foliowy, Wit D3

Morfologia nasienia - 鉁

HyCoSy - oba jajowodu dro偶ne

Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowato艣膰 endometrium

"P贸ki B贸g nie raczy ods艂oni膰 przysz艂o艣ci ludzkiej, ca艂a ludzka m膮dro艣膰 b臋dzie si臋 mie艣ci膰 w tych paru s艂owach: Czeka膰 i nie traci膰 nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 13:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    izzy91 wrote:
    Elza, Alauda - by膰 mo偶e pisalyscie ju偶, ale po punckji transfer jest planowany na ten sam cykl? Czy p贸藕niej? Nie puszczam kciuk贸w 馃槈

Ja mimo ci臋偶kiej nocy mam dzi艣 jaki艣 przyp艂yw ch臋ci robienia czegokolwiek, ogarn臋艂am kuchnie, robi臋 drugie pranie, zam贸wi艂am sobie nowe buty i dresy 偶eby by艂o w czym wychodzic z wozkiem 馃ぃ

Izzy, Hej 鉂 ju偶 tak nied艂ugo zosta艂o do porodu.
    Super, ze energia jest 馃槝 a stylowki musz膮 si臋 zgadza膰 馃グ

izzy91 lubi t臋 wiadomo艣膰

2023-2 馃挃

• Butterfly23 Autorytet
    Post贸w: 6947 6913

Wys艂any: 28 lutego, 13:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Izzy jak si臋 czujesz? To ju偶 ostatki 馃槏 lekarz co艣 m贸wi艂, 偶e Zuzia mo偶e si臋 urodzi膰 wcze艣niej?

Jednoro偶ec ale super! Oby wam pogoda dopisa艂a. Ja mam chyba wszystko z tych platform. Ale fakt, netflix to ju偶 nuda.

Alauda trzymamy mocno kciuki za Twoje jajeczka 馃馃徎馃馃徎馃馃徎

alauda lubi t臋 wiadomo艣膰

Starania od 2017r.

03.2023 馃挃 8tc

馃懇馃徏
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

馃さ鈥嶁檪锔
    Wszystko ok 鉁旓笍
  • alauda Autorytet
    Post贸w: 2391 1754

Wys艂any: 28 lutego, 13:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    izzy91 wrote:

Ja r贸wnie偶 nie mam transferu w tym cyklu, chyba z tego wzgl臋du jakie leki bior臋.
    Lekarka powiedziala, 偶e gdybym sz艂a innym protoko艂em, endo by uros艂o i by艂oby co transferowa膰, to mia艂abym ju偶 w tym samym cyklu.

83; AMH 0,45

Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

10.2021 馃懅馃徎 鉂わ笍

05.23 馃挃 9/10tc 艂y偶eczkowanie

鉃★笍 IVF -> 鉂勶笍
  • alauda Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 13:52

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Echo wrote:
    Alauda, dlaczego tak piszesz? U mnie je艣li b臋d膮 dwa p臋cherzyki,to b臋dzie SUPER i nikt nie my艣li o tym 偶eby odwo艂ywa膰 punkcje.

Nie wiem dlaczego tak jest. Wydaje mi si臋, 偶e nie jest to jaka艣 sztywna zasada i pewnie ostatecznie mog膮 te偶 pr贸bowa膰 pobra膰 dwa jaja.
    Jutro si臋 dowiem. Id臋 do innego lekarza na monitoring wi臋c zobacz臋, co on o tym my艣li.

83; AMH 0,45

Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

10.2021 馃懅馃徎 鉂わ笍

鉃★笍 IVF -> 鉂勶笍
  • izzy91 Autorytet
    Post贸w: 1480 1987

Wys艂any: 28 lutego, 14:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Elza, Alauda rozumiem! Mam nadziej臋 偶e zobaczymy tu nied艂ugo wasze kreseczki 馃グ

Butterfly ja si臋 czuj臋 dobrze jak na 9 miesi膮c, czasem dopadnie zgaga i ci臋偶ko si臋 obr贸ci膰 w nocy, ale trzymam si臋 my艣li 偶e mog艂o by膰 gorzej i 偶e ju偶 nied艂ugo 馃槈 2 tyg temu na wizycie wszystko by艂o pozamykane na cztery spusty, zobaczymy co jutro si臋 oka偶e ale mam takie ma艂e marzenie 偶eby mi si臋 chociaz troch臋 szyjka zacz臋艂a skraca膰 bo jako艣 tak czuj臋 w ko艣ciach 偶e Zuza nie b臋dzie si臋 pcha艂a na 艣wiat i czeka mnie indukcja 馃槄

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

03.2023 - 9tc 馃挃

25.03.2024 - Zuzia 馃挀 3300g, 53cm 馃寛

age.png
  • Echo Autorytet
    Post贸w: 3123 1810

Wys艂any: 28 lutego, 14:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    alauda wrote:
    Nie wiem dlaczego tak jest. Wydaje mi si臋, 偶e nie jest to jaka艣 sztywna zasada i pewnie ostatecznie mog膮 te偶 pr贸bowa膰 pobra膰 dwa jaja.
    Jutro si臋 dowiem. Id臋 do innego lekarza na monitoring wi臋c zobacz臋, co on o tym my艣li.

Alauda, bardzo mnie niepokoi to co piszesz. Ja nigdy nie mia艂am takiej rozmowy, a mam ni偶sze amh i nie mam ani jednego dziecka (tylko poronienia na koncie), wi臋c moja sytuacja wydaje si臋 by膰 tragicznie z艂a. A Ty piszesz,偶e odm贸wi膮 punkcji jak b臋d膮 tylko dwa jajeczka..? Dla mnie to s膮 A呕 dwa jajeczka i trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie 馃馃馃崁鉂わ笍馃檹馃寛

alauda lubi t臋 wiadomo艣膰

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • alauda Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 15:16

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Echo wrote:
    Alauda, bardzo mnie niepokoi to co piszesz. Ja nigdy nie mia艂am takiej rozmowy, a mam ni偶sze amh i nie mam ani jednego dziecka (tylko poronienia na koncie), wi臋c moja sytuacja wydaje si臋 by膰 tragicznie z艂a. A Ty piszesz,偶e odm贸wi膮 punkcji jak b臋d膮 tylko dwa jajeczka..? Dla mnie to s膮 A呕 dwa jajeczka i trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie 馃馃馃崁鉂わ笍馃檹馃寛

Zgadzam si臋 z Tob膮, bo co je艣li przy nast臋pnych stymulacjach b臋d臋 mie膰 tylko jeden p臋cherzyk. Rezerwa ca艂y czas spada i jako艣 ekstremalnie lepiej na pewno nie b臋dzie.

Poza tym ja za to p艂ac臋, wi臋c je艣li ta decyzja nie by艂aby podyktowana jakimikolwiek zdrowotnymi kwestiami, to powinni t膮 punkcj臋 zrobi膰.

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

83; AMH 0,45

10.2021 馃懅馃徎 鉂わ笍

鉃★笍 IVF -> 鉂勶笍
  • Butterfly23 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 15:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    alauda wrote:
    Zgadzam si臋 z Tob膮, bo co je艣li przy nast臋pnych stymulacjach b臋d臋 mie膰 tylko jeden p臋cherzyk. Rezerwa ca艂y czas spada i jako艣 ekstremalnie lepiej na pewno nie b臋dzie.

Poza tym ja za to p艂ac臋, wi臋c je艣li ta decyzja nie by艂aby podyktowana jakimikolwiek zdrowotnymi kwestiami, to powinni t膮 punkcj臋 zrobi膰.
    Alauda nie daj si臋 zby膰. Nie ma co czeka膰 a偶 uzyskasz wi臋cej jajeczek. Bo co je艣li nie uzyskasz? To, 偶e s膮 dwa, nie znaczy 偶e one s膮 s艂abej jako艣ci. Bez punkcji si臋 tego nie dowiemy.
    Ja my艣l臋, 偶e tu nie ma 偶adnych wskaza艅 medycznych. Pogadaj jutro z lekarzem na ten temat.

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

Starania od 2017r.

03.2023 馃挃 8tc

馃懇馃徏

馃さ鈥嶁檪锔
    Wszystko ok 鉁旓笍
  • Elza1234 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 15:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Butterfly23 wrote:
    Alauda nie daj si臋 zby膰. Nie ma co czeka膰 a偶 uzyskasz wi臋cej jajeczek. Bo co je艣li nie uzyskasz? To, 偶e s膮 dwa, nie znaczy 偶e one s膮 s艂abej jako艣ci. Bez punkcji si臋 tego nie dowiemy.
    Ja my艣l臋, 偶e tu nie ma 偶adnych wskaza艅 medycznych. Pogadaj jutro z lekarzem na ten temat.
    Zgadzam si臋.
    Obserwuje na instagramie tak膮 dziewczyn臋. Nie ma jajowod贸w, wi臋c tylko in vitro. Ma niskie amh bardzo, mimo 偶e ma 25 lat. Ma jedno dziecko z in vitro, teraz mia艂a punkcje, bo chc膮 drugie, mia艂a dos艂ownie 3 jajka. I ma dwa zdrowe zarodki.
    To 偶e masz 40 lat nic nie znaczy, bo mo偶e si臋 okaza膰, 偶e b臋dziesz mie膰 wi臋cej zarodk贸w ni偶 ja, mimo 偶e lat mam 30.
    G艂owa do g贸ry :)

Echo, Butterfly23 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3 lata stara艅
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech si臋 dzieje magia
  • Elza1234 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 17:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nasza Lia jest ju偶 ten po punkcji.
    By膰 mo偶e b臋dzie mia艂a 艣wie偶y transfer. P贸ki co ma 13 zarodk贸w, tak偶e kciuki za ni膮, 偶eby jak najwi臋cej przetrwa艂o 馃挭馃檹

Pinkflower, izzy91, S.Roszpunka, Echo, pandzia 馃惣 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3 lata stara艅
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech si臋 dzieje magia
  • Jednoro偶ec89 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 17:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Posm臋ce wam ale kto jak nie wy mnie zrozumie膰.

Wczoraj solidnie si臋 wyp艂aka艂am uderzy艂o mnie solidne poczucie pora偶ki . Mialam ju偶 by膰 w ci膮偶y....

Dawniej Biedrona89

17.07.2018 - Franio 馃挋馃挋

17.04.2021 - Ja艣 馃挋馃挋

Kwas foliowy, Wit D3

Morfologia nasienia - 鉁

"P贸ki B贸g nie raczy ods艂oni膰 przysz艂o艣ci ludzkiej, ca艂a ludzka m膮dro艣膰 b臋dzie si臋 mie艣ci膰 w tych paru s艂owach: Czeka膰 i nie traci膰 nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 21:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Jednoro偶ec89 wrote:

Wczoraj solidnie si臋 wyp艂aka艂am uderzy艂o mnie solidne poczucie pora偶ki . Mialam ju偶 by膰 w ci膮偶y....

Jednoro偶ec 馃珎 taka by艂am pozytywna a niestety ostatnio te偶 mam gorszy czas. Wczoraj wyp艂aka艂am i wygada艂am si臋 kole偶ance przez chyba godzin臋. Potem mnie mega g艂owa bola艂a ale ul偶y艂o mi bardzo. Powiedzia艂am jej o 2馃挃 a ona by艂a w ci臋偶kim szoku bo stwierdzila 偶e nie by艂o zupe艂nie nic po mnie wida膰. Ehh jak mo偶na dobrze udawa膰 dobra min臋.

2023-2 馃挃

• Butterfly23 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 21:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Jednoro偶ec89 wrote:

Jeste艣 ju偶 troch臋 na tym forum i wiesz jak jest. Wbrew wszystkiemu co si臋 m贸wi i my艣li nie jest 艂atwo zaj艣膰 w ci膮偶臋. Straci艂a艣 du偶o czasu przez niekompetentn膮 lekark臋, kt贸ra bagatelizowa艂a Twoj膮 blizn臋 po CC.

I nie pisz prosz臋, 偶e niemo偶no艣膰 zaj艣cia w ci膮偶臋 jest pora偶k膮.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 28 lutego, 21:23

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

Starania od 2017r.

03.2023 馃挃 8tc

馃懇馃徏

馃さ鈥嶁檪锔
    Wszystko ok 鉁旓笍
  • Butterfly23 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 21:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Pinkflower wrote:
    Jednoro偶ec 馃珎 taka by艂am pozytywna a niestety ostatnio te偶 mam gorszy czas. Wczoraj wyp艂aka艂am i wygada艂am si臋 kole偶ance przez chyba godzin臋. Potem mnie mega g艂owa bola艂a ale ul偶y艂o mi bardzo. Powiedzia艂am jej o 2馃挃 a ona by艂a w ci臋偶kim szoku bo stwierdzila 偶e nie by艂o zupe艂nie nic po mnie wida膰. Ehh jak mo偶na dobrze udawa膰 dobra min臋.
    Oj tak, mo偶na. Ale robimy to dla w艂asnego komfortu. Bo chyba nie ma nic gorszego od tych wsp贸艂czuj膮cych spojrze艅 i ludzi, kt贸rzy nie wiedz膮 jak maj膮 si臋 zachowa膰.

Starania od 2017r.

03.2023 馃挃 8tc

馃懇馃徏

馃さ鈥嶁檪锔
    Wszystko ok 鉁旓笍
  • Jednoro偶ec89 Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 22:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mam gorszy czas psychicznie, pewnie po okresie minie teraz powiem wam 偶e licz臋 na t膮 histero, czyta艂am na w膮tku o niszach 偶e ginekolodzy zgodnie twierdz膮 偶e krew w macicy nie sprzyja zagnie偶d偶eniu a wr臋cz uniemo偶liwia膰. M贸j lekarz chcia艂 dobrze da艂 mi szans臋 ale ju偶 na ostatnio na monitach kr臋ci艂 g艂ow膮, m贸wi艂 偶e krew zostaje w uchy艂ku i mimo pi臋knej owulacji nie jestem w ci膮偶y i histeroskopie jest konieczna nawet ju偶 nie ze wzgl臋du na dziecko ale stany zapalny b臋d膮 nawraca膰.

Dawniej Biedrona89

17.07.2018 - Franio 馃挋馃挋

17.04.2021 - Ja艣 馃挋馃挋

Kwas foliowy, Wit D3

Morfologia nasienia - 鉁

• Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 22:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Butterfly23 wrote:
    Oj tak, mo偶na. Ale robimy to dla w艂asnego komfortu. Bo chyba nie ma nic gorszego od tych wsp贸艂czuj膮cych spojrze艅 i ludzi, kt贸rzy nie wiedz膮 jak maj膮 si臋 zachowa膰.

Dok艂adnie tak. To wsp贸艂czucie tylko jeszcze bardziej dobija

2023-2 馃挃

鈥光 766 767 768 769 770 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zapisz si臋 na newsletter:

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Sucho艣膰 pochwy - najcz臋stsze przyczyny, objawy i leczenie

Sucho艣膰 pochwy to wstydliwa dolegliwo艣膰, która dotyka wielu kobiet. Kiedy si臋 pojawia? Jakie s膮 najcz臋stsze przyczyny problemów z odpowiednim nawil偶eniem pochwy? Czy sucho艣膰 pochwy mo偶na leczy膰? 

CZYTAJ WI臉CEJ

Jak radzi膰 sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niep艂odno艣膰 i masz problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋?

Tylko osoby, które do艣wiadczy艂y przed艂u偶aj膮cych si臋 stara艅 o dziecko, wiedz膮 jak trudne mog膮 by膰 pytania ze strony innych... "A Wy kiedy b臋dziecie mieli dziecko?" jest jednym z najcz臋stszych. Jak odpowiada膰 na trudne pytania? Jak radzi膰 sobie z emocjami podczas przed艂u偶aj膮cych si臋 stara艅 o dziecko? I dlaczego problemy z p艂odno艣ci膮 s膮 tak trudnym emocjonalnie do艣wiadczeniem? Przeczytaj artyku艂 do艣wiadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzie艅 pracuje z parami borykaj膮cymi si臋 z niep艂odno艣ci膮! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Owulacja 鈥 kiedy owulacja zwi臋kszy szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋

Kiedy owulacja? Wi臋kszo艣膰 kobiet wie, 偶e owulacja to czas, w którym mo偶liwe jest zaj艣cie w ci膮偶臋. Ale kiedy dok艂adnie ona wyst臋puje, jakie s膮 objawy owulacji, jak j膮 rozpozna膰 lub co mo偶e na ni膮 wp艂ywa膰 nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz par臋 prostych instrukcji jak obserwowa膰 swoje cia艂o pomo偶e Ci wielokrotnie zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋.

CZYTAJ WI臉CEJ