X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2433 2312

    Wysłany: 28 lutego, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Elza, Alauda - być może pisalyscie już, ale po punckji transfer jest planowany na ten sam cykl? Czy później? Nie puszczam kciuków 😉

    Pinkflower oby się wszystko udało bez kolejnego czekania!!!

    Jednorożec - super plany na jutro, mam nadzieję że zastanie was ładna pogoda 🌞

    Ja mimo ciężkiej nocy mam dziś jakiś przypływ chęci robienia czegokolwiek, ogarnęłam kuchnie, robię drugie pranie, zamówiłam sobie nowe buty i dresy żeby było w czym wychodzic z wozkiem 🤣
    U mnie na pewno odroczony, więc za miesiąc jeśli nic się nie wykrzaczy

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2174 1038

    Wysłany: 28 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Pinki widzę że jedziemy na tym samym wózku.
    Też bym chciała mieć histero na początku kwietnia. W przyszłym cyklu jak tylko ogarnę powtórny wymaz zacznę brać luteinę żeby okres szybko przyszedł bo bez leków pewnie znów cykle mi się rozwleką.

    Boje się tej histero, bo ponoć mam mieć mini histeroskopie, do której narzędzia są tak małe że nie trzeba znieczulenia tylko leki przeciwbólowe i odczucia bólowe są mniejsze niż przy drożności. Zobaczymy.

    Jutro będziemy do zoo z dziećmi. Krakowie przybywam !

    Jednorożec, tak dokładnie. Mam nadzieję, że nam się to po prostu wszystko jak najszybciej uda zrobić. Ale ja już odpuszczam ile czasu bedzie trzeba tyle poczekam byle ta histero zrobić.
    Dzwoniłam jeszcze w miejsce gdzie znalazłam że 1750 kosztuje ale okazało się że to bez znieczulenia a babka na recepcji powiedziała, że to zależy jaki ktoś ma próg bólu i że często kobiety nie są w stanie tego wytrzymać. A ze znieczuleniem to jest już inny rodzaj i wychodzą prawie 4 koła 😞 Pani mi powiedziała, ze mucha i biocenoza do tego ważne są tylko 3 miesiace a cytologia rok. Więc chyba pójdę na NFZ i niech zrobią tyle ile mogą i niech będzie.

    Jednorożec super plany macie ❤

    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️ zostań 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Echo Autorytet
    Postów: 3749 2148

    Wysłany: 28 lutego, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, ale 40 letnie jaja nie są niestety pierwszej świeżości ;)

    Boję się, że będzie mniej niż trzy i w ogóle nie dojdzie do punkcji. Wtedy znów pieniądze na stymulację pójdą w błoto + ładowałam się hormonami bez sensu.

    Moze w następnym cyklu będzie więcej pęcherzyków antralnych.

    Miłego dnia rownież wszystkim życzę☀️

    Alauda, dlaczego tak piszesz? U mnie jeśli będą dwa pęcherzyki,to będzie SUPER i nikt nie myśli o tym żeby odwoływać punkcje.

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄✖ wada genetyczna

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3460 3657

    Wysłany: 28 lutego, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem wam że na walentynki kupiliśmy sobie Disney plus na rok, tak bajki dla dzieci ;) ale też neflic coraz bardziej mnie nudzi. Nie ma co oglądać. A że mamy go wspólnego i wychodzi kilka złotych co miesiąc to zdecydowaliśmy się na disneja jeszcze.
    Wpadł mi w oko cudowny serial Spryciarz jak któraś ma po polecam z całego serca

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2174 1038

    Wysłany: 28 lutego, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Elza, Alauda - być może pisalyscie już, ale po punckji transfer jest planowany na ten sam cykl? Czy później? Nie puszczam kciuków 😉

    Pinkflower oby się wszystko udało bez kolejnego czekania!!!

    Jednorożec - super plany na jutro, mam nadzieję że zastanie was ładna pogoda 🌞

    Ja mimo ciężkiej nocy mam dziś jakiś przypływ chęci robienia czegokolwiek, ogarnęłam kuchnie, robię drugie pranie, zamówiłam sobie nowe buty i dresy żeby było w czym wychodzic z wozkiem 🤣

    Izzy, Hej ❤ już tak niedługo zostało do porodu.
    Super, ze energia jest 😘 a stylowki muszą się zgadzać 🥰

    izzy91 lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️ zostań 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 8930 9440

    Wysłany: 28 lutego, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy jak się czujesz? To już ostatki 😍 lekarz coś mówił, że Zuzia może się urodzić wcześniej?

    Jednorożec ale super! Oby wam pogoda dopisała. Ja mam chyba wszystko z tych platform. Ale fakt, netflix to już nuda.

    Alauda trzymamy mocno kciuki za Twoje jajeczka 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    alauda lubi tę wiadomość

    03.2023- 8tc 💔

    👩🏼
    ✔️AMH, kir Bx, kariotypy
    ✖️Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo, crossmatch 36%, wysokie komórki NK, CD138+
    🤵‍♂️
    ✔️wszystko ok

    🔸zakończenie naturalnych starań po 7 latach
    🔸2025 🔜 kierunek in vitro
  • alauda Autorytet
    Postów: 2603 1890

    Wysłany: 28 lutego, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:
    Elza, Alauda - być może pisalyscie już, ale po punckji transfer jest planowany na ten sam cykl? Czy później? Nie puszczam kciuków 😉

    Pinkflower oby się wszystko udało bez kolejnego czekania!!!

    Jednorożec - super plany na jutro, mam nadzieję że zastanie was ładna pogoda 🌞

    Ja mimo ciężkiej nocy mam dziś jakiś przypływ chęci robienia czegokolwiek, ogarnęłam kuchnie, robię drugie pranie, zamówiłam sobie nowe buty i dresy żeby było w czym wychodzic z wozkiem 🤣

    Ja również nie mam transferu w tym cyklu, chyba z tego względu jakie leki biorę.
    Lekarka powiedziala, że gdybym szła innym protokołem, endo by urosło i byłoby co transferować, to miałabym już w tym samym cyklu.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2603 1890

    Wysłany: 28 lutego, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Alauda, dlaczego tak piszesz? U mnie jeśli będą dwa pęcherzyki,to będzie SUPER i nikt nie myśli o tym żeby odwoływać punkcje.

    Nie wiem dlaczego tak jest. Wydaje mi się, że nie jest to jakaś sztywna zasada i pewnie ostatecznie mogą też próbować pobrać dwa jaja.
    Jutro się dowiem. Idę do innego lekarza na monitoring więc zobaczę, co on o tym myśli.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1537 2062

    Wysłany: 28 lutego, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, Alauda rozumiem! Mam nadzieję że zobaczymy tu niedługo wasze kreseczki 🥰

    Butterfly ja się czuję dobrze jak na 9 miesiąc, czasem dopadnie zgaga i ciężko się obrócić w nocy, ale trzymam się myśli że mogło być gorzej i że już niedługo 😉 2 tyg temu na wizycie wszystko było pozamykane na cztery spusty, zobaczymy co jutro się okaże ale mam takie małe marzenie żeby mi się chociaz trochę szyjka zaczęła skracać bo jakoś tak czuję w kościach że Zuza nie będzie się pchała na świat i czeka mnie indukcja 😅

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3749 2148

    Wysłany: 28 lutego, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Nie wiem dlaczego tak jest. Wydaje mi się, że nie jest to jakaś sztywna zasada i pewnie ostatecznie mogą też próbować pobrać dwa jaja.
    Jutro się dowiem. Idę do innego lekarza na monitoring więc zobaczę, co on o tym myśli.

    Alauda, bardzo mnie niepokoi to co piszesz. Ja nigdy nie miałam takiej rozmowy, a mam niższe amh i nie mam ani jednego dziecka (tylko poronienia na koncie), więc moja sytuacja wydaje się być tragicznie zła. A Ty piszesz,że odmówią punkcji jak będą tylko dwa jajeczka..? Dla mnie to są AŻ dwa jajeczka i trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie 🤞🤞🍀❤️🙏🌈

    alauda lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄✖ wada genetyczna

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2603 1890

    Wysłany: 28 lutego, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Alauda, bardzo mnie niepokoi to co piszesz. Ja nigdy nie miałam takiej rozmowy, a mam niższe amh i nie mam ani jednego dziecka (tylko poronienia na koncie), więc moja sytuacja wydaje się być tragicznie zła. A Ty piszesz,że odmówią punkcji jak będą tylko dwa jajeczka..? Dla mnie to są AŻ dwa jajeczka i trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie 🤞🤞🍀❤️🙏🌈

    Zgadzam się z Tobą, bo co jeśli przy następnych stymulacjach będę mieć tylko jeden pęcherzyk. Rezerwa cały czas spada i jakoś ekstremalnie lepiej na pewno nie będzie.

    Poza tym ja za to płacę, więc jeśli ta decyzja nie byłaby podyktowana jakimikolwiek zdrowotnymi kwestiami, to powinni tą punkcję zrobić.

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 8930 9440

    Wysłany: 28 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Zgadzam się z Tobą, bo co jeśli przy następnych stymulacjach będę mieć tylko jeden pęcherzyk. Rezerwa cały czas spada i jakoś ekstremalnie lepiej na pewno nie będzie.

    Poza tym ja za to płacę, więc jeśli ta decyzja nie byłaby podyktowana jakimikolwiek zdrowotnymi kwestiami, to powinni tą punkcję zrobić.
    Alauda nie daj się zbyć. Nie ma co czekać aż uzyskasz więcej jajeczek. Bo co jeśli nie uzyskasz? To, że są dwa, nie znaczy że one są słabej jakości. Bez punkcji się tego nie dowiemy.
    Ja myślę, że tu nie ma żadnych wskazań medycznych. Pogadaj jutro z lekarzem na ten temat.

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023- 8tc 💔

    👩🏼
    ✔️AMH, kir Bx, kariotypy
    ✖️Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo, crossmatch 36%, wysokie komórki NK, CD138+
    🤵‍♂️
    ✔️wszystko ok

    🔸zakończenie naturalnych starań po 7 latach
    🔸2025 🔜 kierunek in vitro
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2433 2312

    Wysłany: 28 lutego, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Alauda nie daj się zbyć. Nie ma co czekać aż uzyskasz więcej jajeczek. Bo co jeśli nie uzyskasz? To, że są dwa, nie znaczy że one są słabej jakości. Bez punkcji się tego nie dowiemy.
    Ja myślę, że tu nie ma żadnych wskazań medycznych. Pogadaj jutro z lekarzem na ten temat.
    Zgadzam się.
    Obserwuje na instagramie taką dziewczynę. Nie ma jajowodów, więc tylko in vitro. Ma niskie amh bardzo, mimo że ma 25 lat. Ma jedno dziecko z in vitro, teraz miała punkcje, bo chcą drugie, miała dosłownie 3 jajka. I ma dwa zdrowe zarodki.
    To że masz 40 lat nic nie znaczy, bo może się okazać, że będziesz mieć więcej zarodków niż ja, mimo że lat mam 30.
    Głowa do góry :)

    Echo, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2433 2312

    Wysłany: 28 lutego, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Lia jest już ten po punkcji.
    Być może będzie miała świeży transfer. Póki co ma 13 zarodków, także kciuki za nią, żeby jak najwięcej przetrwało 💪🙏

    Pinkflower, izzy91, S.Roszpunka, Echo, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3460 3657

    Wysłany: 28 lutego, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posmęce wam ale kto jak nie wy mnie zrozumieć.

    Wczoraj solidnie się wypłakałam uderzyło mnie solidne poczucie porażki . Mialam już być w ciąży....

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2174 1038

    Wysłany: 28 lutego, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Posmęce wam ale kto jak nie wy mnie zrozumieć.

    Wczoraj solidnie się wypłakałam uderzyło mnie solidne poczucie porażki . Mialam już być w ciąży....

    Jednorożec 🫂 taka byłam pozytywna a niestety ostatnio też mam gorszy czas. Wczoraj wypłakałam i wygadałam się koleżance przez chyba godzinę. Potem mnie mega głowa bolała ale ulżyło mi bardzo. Powiedziałam jej o 2💔 a ona była w ciężkim szoku bo stwierdzila że nie było zupełnie nic po mnie widać. Ehh jak można dobrze udawać dobra minę.

    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️ zostań 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 8930 9440

    Wysłany: 28 lutego, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Posmęce wam ale kto jak nie wy mnie zrozumieć.

    Wczoraj solidnie się wypłakałam uderzyło mnie solidne poczucie porażki . Mialam już być w ciąży....
    Jesteś już trochę na tym forum i wiesz jak jest. Wbrew wszystkiemu co się mówi i myśli nie jest łatwo zajść w ciążę. Straciłaś dużo czasu przez niekompetentną lekarkę, która bagatelizowała Twoją bliznę po CC.

    I nie pisz proszę, że niemożność zajścia w ciążę jest porażką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 21:23

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023- 8tc 💔

    👩🏼
    ✔️AMH, kir Bx, kariotypy
    ✖️Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo, crossmatch 36%, wysokie komórki NK, CD138+
    🤵‍♂️
    ✔️wszystko ok

    🔸zakończenie naturalnych starań po 7 latach
    🔸2025 🔜 kierunek in vitro
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 8930 9440

    Wysłany: 28 lutego, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Jednorożec 🫂 taka byłam pozytywna a niestety ostatnio też mam gorszy czas. Wczoraj wypłakałam i wygadałam się koleżance przez chyba godzinę. Potem mnie mega głowa bolała ale ulżyło mi bardzo. Powiedziałam jej o 2💔 a ona była w ciężkim szoku bo stwierdzila że nie było zupełnie nic po mnie widać. Ehh jak można dobrze udawać dobra minę.
    Oj tak, można. Ale robimy to dla własnego komfortu. Bo chyba nie ma nic gorszego od tych współczujących spojrzeń i ludzi, którzy nie wiedzą jak mają się zachować.

    03.2023- 8tc 💔

    👩🏼
    ✔️AMH, kir Bx, kariotypy
    ✖️Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo, crossmatch 36%, wysokie komórki NK, CD138+
    🤵‍♂️
    ✔️wszystko ok

    🔸zakończenie naturalnych starań po 7 latach
    🔸2025 🔜 kierunek in vitro
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3460 3657

    Wysłany: 28 lutego, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam gorszy czas psychicznie, pewnie po okresie minie teraz powiem wam że liczę na tą histero, czytałam na wątku o niszach że ginekolodzy zgodnie twierdzą że krew w macicy nie sprzyja zagnieżdżeniu a wręcz uniemożliwiać. Mój lekarz chciał dobrze dał mi szansę ale już na ostatnio na monitach kręcił głową, mówił że krew zostaje w uchyłku i mimo pięknej owulacji nie jestem w ciąży i histeroskopie jest konieczna nawet już nie ze względu na dziecko ale stany zapalny będą nawracać.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2174 1038

    Wysłany: 28 lutego, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Oj tak, można. Ale robimy to dla własnego komfortu. Bo chyba nie ma nic gorszego od tych współczujących spojrzeń i ludzi, którzy nie wiedzą jak mają się zachować.

    Dokładnie tak. To współczucie tylko jeszcze bardziej dobija

    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️ zostań 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
‹‹ 766 767 768 769 770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ