X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Starania o T臋czowego Malucha 馃寛馃挌
Odpowiedz

Starania o T臋czowego Malucha 馃寛馃挌

Oce艅 ten w膮tek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Post贸w: 6949 6913

Wys艂any: 28 lutego, 22:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Jednoro偶ec89 wrote:
    Mam gorszy czas psychicznie, pewnie po okresie minie teraz powiem wam 偶e licz臋 na t膮 histero, czyta艂am na w膮tku o niszach 偶e ginekolodzy zgodnie twierdz膮 偶e krew w macicy nie sprzyja zagnie偶d偶eniu a wr臋cz uniemo偶liwia膰. M贸j lekarz chcia艂 dobrze da艂 mi szans臋 ale ju偶 na ostatnio na monitach kr臋ci艂 g艂ow膮, m贸wi艂 偶e krew zostaje w uchy艂ku i mimo pi臋knej owulacji nie jestem w ci膮偶y i histeroskopie jest konieczna nawet ju偶 nie ze wzgl臋du na dziecko ale stany zapalny b臋d膮 nawraca膰.
    Koniecznie musisz mie膰 to zrobione. Ale dobrze, 偶e ju偶 jeste艣 bli偶ej ni偶 dalej. A po histeroskopii chwila moment b臋dziesz w ci膮偶y 馃馃徎

Jednoro偶ec89, Echo lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Starania od 2017r.

03.2023 馃挃 8tc

馃懇馃徏
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

馃さ鈥嶁檪锔
    Wszystko ok 鉁旓笍
  • Jednoro偶ec89 Autorytet
    Post贸w: 3238 3542

Wys艂any: 28 lutego, 22:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Teraz przede mn膮 miesi膮c totalnego luzu, zero stara艅, gin zasugerowa艂 zeby powdtrzyamc si臋 od 馃悵馃悵馃悵 do powtornego wymazu libido mi skoczy w kosmos ale dla wy偶szego celu si臋 po艣wi臋cam i my艣l臋 偶e po trzech miesi膮cach obsesykego my艣lenia tylko o staraniach dobrze mi to zrobi.

Dawniej Biedrona89

11.2021- puste jajo p艂odowe 馃挃

17.07.2018 - Franio 馃挋馃挋

17.04.2021 - Ja艣 馃挋馃挋

Kwas foliowy, Wit D3

Morfologia nasienia - 鉁

HyCoSy - oba jajowodu dro偶ne

Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowato艣膰 endometrium

"P贸ki B贸g nie raczy ods艂oni膰 przysz艂o艣ci ludzkiej, ca艂a ludzka m膮dro艣膰 b臋dzie si臋 mie艣ci膰 w tych paru s艂owach: Czeka膰 i nie traci膰 nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Post贸w: 3123 1810

Wys艂any: 28 lutego, 23:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Alauda, wiesz o co walczysz 馃敟 jeste艣 bardzo siln膮 kobiet膮, ogromnie Ci臋 podziwiam za Twoj膮 si艂臋 i determinacj臋. Wiem jak trudny jest teraz czas, ale nie daj sobie wm贸wi膰, ze dwa to za ma艂o. Walczysz o to jedno najlepsze i nie ma znaczenia ile ich b臋dzie 馃寛鉂わ笍

Jednoro偶ec, jestem przekonana,偶e histeroskopia i naprawa niszy jest Twoim ostatnim puzzlem w tej uk艂adance. Ju偶 nied艂ugo b臋dziemy cieszy膰 si臋 z Twoich dw贸ch kreseczek 馃拫鉂わ笍

Izzy kochana, ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 Twoich wpis贸w jak ju偶 maluszek b臋dzie w Twoich r臋kach 馃槏鉂わ笍 Na sama my艣l mam 艂zy szcz臋艣cia w oczach 馃ス馃グ Wszystko b臋dzie dobrze, zobaczysz. Jestem o Ciebie i Tw贸j por贸d spokojna.

izzy91 lubi t臋 wiadomo艣膰

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Echo Autorytet

Wys艂any: 28 lutego, 23:56

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Elza1234 wrote:
    Nasza Lia jest ju偶 ten po punkcji.
    By膰 mo偶e b臋dzie mia艂a 艣wie偶y transfer. P贸ki co ma 13 zarodk贸w, tak偶e kciuki za ni膮, 偶eby jak najwi臋cej przetrwa艂o 馃挭馃檹

Lia idzie jak burza 馃敟馃グ鉂わ笍 Trzymam mocno kciuki 馃馃馃馃馃崁馃寛鉂わ笍馃拫馃挭

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
  • pandzia 馃惣 Autorytet
    Post贸w: 728 607

Wys艂any: 29 lutego, 01:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Kochane trzymam kciuki za Wasze jajeczka 馃崁
    histeroskopia jest wa偶nym elementem w naszej diagnostyce.
    Izzy, ciocie z ovu czekaj膮 te偶 na Zuzi臋,ale ten czas zlecia艂!

Elza1234, Pinkflower, izzy91 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo p艂odowe
    09.06 puste jajo p艂odowe
    04.09 CB
    2024:
    Marzec 鈴革笍
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    S艂aby przyrost bety 馃槩

馃挃
    Zesp贸艂 antyfosfolipidowy 鉁
    Badanie genetyczne po poronieniu 鉁
    Kariotypy 鉁
    Panel urogenitalny 鉁
    AMH 3.81
    Kir AA鉂
    Pai -1 homo鉂
    TSH鉂 Euthyrox 50
    Cholesterol listopad 猬嗭笍鉂
    Pozosta艂e badania hormonalne 鉁
    USG 3d macicy 鉁
    Stycze艅 24' : histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk
    Allo mlr 鉁
    Cross match 鉁

Seminogram: czerwiec morfologia 12% , wrzesie艅 morfologia 1%
    test MAR 鉁
    Listopad morfologia 4%
    DNA plemnik贸w 鉁
    馃懇馃徏95'
    馃懆馃徏93'
  • Pinkflower Autorytet
    Post贸w: 1190 535

Wys艂any: 29 lutego, 08:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Wiecie co wgl wyczyta艂am tu na forum odno艣nie polipa. Dziewczyna bra艂a niepokalanka tak ca艂e cykle i lekarz jej zwr贸ci艂 uwag臋, 偶e to by膰 mo偶e przez niego polip ur贸s艂 bo zaburzy艂a si臋 za bardzo rownowaga hormonalna. Bior臋 w艂a艣nie castagnus ci膮giem od listopada i dzi臋ki temu spad艂a mi prolaktyna. Ale chyba sobie przez to wyhodowa艂am polipa 馃う鈥嶁檧锔 odstawi膰 go na jaki艣 czas ? Zapomnia艂am o tym powiedzie膰 w poniedzia艂ek na wizycie

2023-2 馃挃

Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 馃寛
  • Magdanka Autorytet
    Post贸w: 734 574

Wys艂any: 29 lutego, 09:10

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej kochane 馃グ
    Izzy jeszcze chwilka i b臋dziesz trzyma艂a swoj膮 Zuzi臋 w ramionach 鉂わ笍 to b臋dzie na pewno wspania艂e uczucie.
    Jednoro偶ec masz konkretnego gina, dobrze 偶e da艂 kilka cykli na spr贸bowanie, ale nie przeci膮ga艂 tego w niesko艅czono艣膰. Teraz wiadomo 偶e trzeba pozby膰 si臋 niszy i si臋 uda.
    Tak czytam was i rozmy艣lam...czy naprawd臋 histeroskopia jest potrzebna u ka偶dej? Bo wiele z was ju偶 mia艂o, a te kt贸re nie mia艂y to za chwil臋 b臋d膮 mie膰. A ja nigdy od ginekologa nie us艂ysza艂am takiej propozycji... M贸wi膮 tylko 偶e wszystko wygl膮da dobrze ja USG. Zawsze ka偶dego musz臋 dopytywa膰 o dalsze dzia艂ania, albo oni mnie pytaj膮 co ja jeszcze proponuje. Dlaczego tak jest, mo偶e mi te偶 jest potrzebna histeroskopia, a 偶aden s艂owem nie pi艣nie... 鈽癸笍

izzy91 lubi t臋 wiadomo艣膰

08.2022 7tc 馃挃
    09.2023 10tc 馃挃
  • pandzia 馃惣 Autorytet
    Post贸w: 728 607

Wys艂any: 29 lutego, 09:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Magdanka, u mnie te偶 na USG zawsze wszystko pi臋knie wygl膮da :) ale jednak co od 艣rodka , to.od 艣rodka. Nawet dr Sydor wspomnia艂 o biopsji zanim powiedzia艂am, 偶e mam ju偶 wyznaczony termin. Powiedzia艂,偶e super.

Ponawiam pytanie odno艣nie terminu w艂a艣nie do immuno, ch臋tnie przyjm臋 je艣li jeszcze nie zwlonilas :)

2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo p艂odowe
    09.06 puste jajo p艂odowe
    04.09 CB
    2024:
    Marzec 鈴革笍
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    S艂aby przyrost bety 馃槩

馃挃
    Zesp贸艂 antyfosfolipidowy 鉁
    Badanie genetyczne po poronieniu 鉁
    Kariotypy 鉁
    Panel urogenitalny 鉁
    AMH 3.81
    Kir AA鉂
    Pai -1 homo鉂
    TSH鉂 Euthyrox 50
    Cholesterol listopad 猬嗭笍鉂
    Pozosta艂e badania hormonalne 鉁
    USG 3d macicy 鉁
    Stycze艅 24' : histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk
    Allo mlr 鉁
    Cross match 鉁

Seminogram: czerwiec morfologia 12% , wrzesie艅 morfologia 1%
    test MAR 鉁
    Listopad morfologia 4%
    DNA plemnik贸w 鉁
    馃懇馃徏95'
    馃懆馃徏93'
  • Bezimienna Autorytet
    Post贸w: 1735 1693

Wys艂any: 29 lutego, 09:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, troch臋 Was podczytuj臋, ale u mnie trwa intensywny czas i nie za bardzo te偶 mam co Wam pisa膰.

Elza i Alauda trzymam kciuki za Wasze jaja 鉁.

Ja zacz臋艂am now膮 prac臋 i na dzie艅 dobry jestem chora 馃憖. Wi臋c walcz臋 z przezi臋bieniem, na najbli偶sze trzy miesi膮ce totalnie odpuszczam lekarzy, w marcu wracamy do cateringu dietetycznego, bo b臋dzie 艂atwiej ogarnia膰 posi艂ki.
    Co mnie nie zmiennie bawi, to 偶e boj臋 si臋, 偶e teraz zajd臋 w ci膮偶臋.
    Troch臋 czuj臋 takie rozerwanie, bo bardzo bym chcia艂a, ale jednocze艣nie bardzo si臋 boj臋, 偶e tak wyjdzie w pierwszym miesi膮cu nowej pracy 馃槄鈥 pewnie rozumiecie o co chodzi鈥

alauda, Echo, Elza1234, S.Roszpunka lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• alauda Autorytet
    Post贸w: 2391 1754

Wys艂any: 29 lutego, 09:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Bezimienna, super, ze si臋 odezwa艂as :) My艣la艂am o Tobie i o tym jak tam Ci idzie w nowej pracy:)

I nie martw sie na zapas - nawet je艣li zajdziesz w cia偶臋, to wszystko si臋 jako艣 u艂o偶y. 鉂わ笍

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

83; AMH 0,45

Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

10.2021 馃懅馃徎 鉂わ笍

05.23 馃挃 9/10tc 艂y偶eczkowanie

鉃★笍 IVF -> 鉂勶笍
  • Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 09:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 馃グ
    Izzy jeszcze chwilka i b臋dziesz trzyma艂a swoj膮 Zuzi臋 w ramionach 鉂わ笍 to b臋dzie na pewno wspania艂e uczucie.
    Jednoro偶ec masz konkretnego gina, dobrze 偶e da艂 kilka cykli na spr贸bowanie, ale nie przeci膮ga艂 tego w niesko艅czono艣膰. Teraz wiadomo 偶e trzeba pozby膰 si臋 niszy i si臋 uda.
    Tak czytam was i rozmy艣lam...czy naprawd臋 histeroskopia jest potrzebna u ka偶dej? Bo wiele z was ju偶 mia艂o, a te kt贸re nie mia艂y to za chwil臋 b臋d膮 mie膰. A ja nigdy od ginekologa nie us艂ysza艂am takiej propozycji... M贸wi膮 tylko 偶e wszystko wygl膮da dobrze ja USG. Zawsze ka偶dego musz臋 dopytywa膰 o dalsze dzia艂ania, albo oni mnie pytaj膮 co ja jeszcze proponuje. Dlaczego tak jest, mo偶e mi te偶 jest potrzebna histeroskopia, a 偶aden s艂owem nie pi艣nie... 鈽癸笍

Hejo Magdanka, ja te偶 si臋 zastanawialam nad histero bo wi臋kszo艣膰 dziewczyn pisa艂a, 偶e ma zrobione. Poszlam do innego ginekologa i odrazu skierowanie i to powtorzyla jakie艣 5 razy, 偶e po takich przej艣ciach uwaza 偶e trzeba to wykonac. Wi臋c rozumiem Tw贸j zaw贸d.

2023-2 馃挃

• Echo Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 10:03

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 馃グ

Magdanka, my艣l臋, 偶e warto zrobi膰 histeroskopie. B臋dziesz spokojniejsza,a w USG nie wida膰 stanu zapalnego. Jest to bardzo wa偶ne badanie i te偶 nie rozumiem dlaczego nie dosta艂a艣 jeszcze skierowania. Zawsze mo偶esz powiedzie膰 gin, 偶e Tw贸j immunolog Ci zaleci艂 histeroskopie z cd138 i potrzebujesz skierowania. Nie spotka艂am si臋 z odmowa w takiej rozmowie 馃崁

Masz mo偶liwo艣膰 um贸wi膰 si臋 na konsultacje w najbli偶szym czasie? Terminy s膮 r贸偶ne i lepiej dzia艂a膰 szybko 馃馃

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
  • Echo Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 10:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Bezimienna wrote:
    Hej dziewczyny, troch臋 Was podczytuj臋, ale u mnie trwa intensywny czas i nie za bardzo te偶 mam co Wam pisa膰.

Ja zacz臋艂am now膮 prac臋 i na dzie艅 dobry jestem chora 馃憖. Wi臋c walcz臋 z przezi臋bieniem, na najbli偶sze trzy miesi膮ce totalnie odpuszczam lekarzy, w marcu wracamy do cateringu dietetycznego, bo b臋dzie 艂atwiej ogarnia膰 posi艂ki.
    Troch臋 czuj臋 takie rozerwanie, bo bardzo bym chcia艂a, ale jednocze艣nie bardzo si臋 boj臋, 偶e tak wyjdzie w pierwszym miesi膮cu nowej pracy 馃槄鈥 pewnie rozumiecie o co chodzi鈥

Bezimienna, biedaku 馃様 Jak sobie radzisz? Chodzisz chora do pracy? Trzymaj si臋 ciep艂o kochana 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
  • Echo Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 10:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mam dobre wie艣ci! Wyniki wymaz贸w z nosogardzieli i migda艂k贸w s膮 ujemne, wi臋c mog臋 spokojnie podej艣膰 do bada艅 dla immuno 馃敟 wygl膮da na to,偶e m贸j katar jest po prostu alergiczny. Um贸wi艂am badania na 7.03 馃馃

alauda, Butterfly23, Elza1234, S.Roszpunka lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

2023 鈾 - 2 馃枻
    2024 鈾 - IVF 鉁
    .......
  • Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 10:14

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Echo wrote:
    Mam dobre wie艣ci! Wyniki wymaz贸w z nosogardzieli i migda艂k贸w s膮 ujemne, wi臋c mog臋 spokojnie podej艣膰 do bada艅 dla immuno 馃敟 wygl膮da na to,偶e m贸j katar jest po prostu alergiczny. Um贸wi艂am badania na 7.03 馃馃

Echo, bardzo si臋 ciesz臋 馃槝鉂

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

2023-2 馃挃

• Pinkflower Autorytet

Wys艂any: 29 lutego, 10:16

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Bezimienna wrote:

Bezimienna, kt贸ra ofert臋 zaakceptowa艂a艣? W gastro ?
    Jak Ci w nowe pracy?

Nic si臋 nie b贸j, co ma by膰 to b臋dzie a Ty si臋 postaraj nie stresowac. 馃槝

2023-2 馃挃

• Bezimienna Autorytet
    Post贸w: 1735 1693

Wys艂any: 29 lutego, 10:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dzi臋kuj臋 dziewczyny. Chodz臋 chora, bo co innego zrobi膰. Mia艂am propozycj臋 by mie膰 dzi艣 wolne, ale wczoraj nie by艂o jeszcze takiej masakry jak dzi艣 馃槄.

Og贸lnie dzi艣 id臋 czwarty dzie艅, wi臋c jestem ca艂kiem 艣wie偶o. Ucz膮c si臋 wszystkiego od 0 czuj臋 si臋 jakbym nigdy wcze艣niej nie pracowa艂a. Ale m贸wi膮, 偶e dobrze sobie radz臋 馃槄. Musz臋 pozna膰 podstawy lokalu, wszystko od a do z. W ramach ciekawostki, b臋d臋 uczestniczy膰 w sesji zdj臋ciowej 馃槄, wi臋c mo偶liwe 偶e i kiedy艣 m贸j ryjek ujrzycie na materia艂ach promuj膮cych firm臋 馃槀.

Echo, Elza1234, S.Roszpunka lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• Smerfetkaa Autorytet
    Post贸w: 736 658

Wys艂any: 29 lutego, 10:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej, a ja dzisiaj testowa艂am, oczywi艣cie biel :(

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 29 lutego, 10:27

馃崁馃馃徎馃挮
  • izzy91 Autorytet
    Post贸w: 1480 1987

Wys艂any: 29 lutego, 10:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Echo wrote:
    Echo wspania艂e wie艣ci! 馃コ鉂わ笍

Echo lubi t臋 wiadomo艣膰

03.2023 - 9tc 馃挃

25.03.2024 - Zuzia 馃挀 3300g, 53cm 馃寛

age.png
  • izzy91 Autorytet
    Post贸w: 1480 1987

Wys艂any: 29 lutego, 10:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Smerfetkaa wrote:
    Hej, a ja dzisiaj testowa艂am, oczywi艣cie biel :(
    Przykro mi :( kt贸ry dpo? Mo偶e jeszcze jest szansa?

03.2023 - 9tc 馃挃

25.03.2024 - Zuzia 馃挀 3300g, 53cm 馃寛

age.png
鈥光 767 768 769 770 771 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zapisz si臋 na newsletter:

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Niedob贸r kwasu foliowego - zaskakuj膮ce wyniki bada艅

Niemal偶e ka偶da kobieta staraj膮ca si臋 o dziecko ma 艣wiadomo艣膰, 偶e podczas stara艅 oraz w czasie ci膮偶y powinna suplementowa膰 kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazuj膮 na du偶e problemy z jego przyswajalno艣ci膮. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mog膮 by膰 tego skutki? Nawet pomimo za偶ywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ci膮gu mog膮 by膰 nara偶one na ryzyko chorób/powik艂a艅 zwi膮zanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzi膰? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WI臉CEJ

Endometrioza a starania o ci膮偶臋 - poruszaj膮ce historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadan膮 jeszcze do ko艅ca chorob膮, 偶e postawienie prawid艂owej diagnozy mo偶e zaj膮膰 lata... A w艂a艣ciwa diagnoza i szybkie podj臋cie odpowiedniego leczenia, to najwa偶niejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które staraj膮 si臋 o dziecko. Trzy kobiety podzieli艂y si臋 z nami swoimi do艣wiadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzy艅stwa. Przeczytaj historie, które dodaj膮 skrzyde艂 i nadziei, 偶e pomimo trudów b臋dzie dobrze! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Starania o dziecko i ci膮偶a po poronieniu - prawdziwe historie 鈾

"Prawdziwe historie kobiet staraj膮cych si臋 o dziecko" - opowie艣膰 o Karolinie, która do艣wiadczy艂a bolesnej straty w 21. tygodniu ci膮偶y... Jak sama mówi: wszystko uk艂ada艂o si臋 idealnie, nic nie wskazywa艂o na to, 偶e co艣 mo偶e by膰 nie tak. "Starania o dziecko i ci膮偶a po poronieniu" -  o bólu, bezsilno艣ci, traumie, ale równie偶 o pi臋knym odrodzeniu, niegasn膮cej nadziei i szcz臋艣liwym zako艅czeniu. 

CZYTAJ WI臉CEJ