Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9273 9834

    Wysłany: 28 lutego, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam gorszy czas psychicznie, pewnie po okresie minie teraz powiem wam że liczę na tą histero, czytałam na wątku o niszach że ginekolodzy zgodnie twierdzą że krew w macicy nie sprzyja zagnieżdżeniu a wręcz uniemożliwiać. Mój lekarz chciał dobrze dał mi szansę ale już na ostatnio na monitach kręcił głową, mówił że krew zostaje w uchyłku i mimo pięknej owulacji nie jestem w ciąży i histeroskopie jest konieczna nawet już nie ze względu na dziecko ale stany zapalny będą nawracać.
    Koniecznie musisz mieć to zrobione. Ale dobrze, że już jesteś bliżej niż dalej. A po histeroskopii chwila moment będziesz w ciąży 🤞🏻

    Jednorożec89, Echo lubią tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3613 3749

    Wysłany: 28 lutego, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przede mną miesiąc totalnego luzu, zero starań, gin zasugerował zeby powdtrzyamc się od 🐝🐝🐝 do powtornego wymazu libido mi skoczy w kosmos ale dla wyższego celu się poświęcam i myślę że po trzech miesiącach obsesykego myślenia tylko o staraniach dobrze mi to zrobi.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2324

    Wysłany: 28 lutego, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, wiesz o co walczysz 🔥 jesteś bardzo silną kobietą, ogromnie Cię podziwiam za Twoją siłę i determinację. Wiem jak trudny jest teraz czas, ale nie daj sobie wmówić, ze dwa to za mało. Walczysz o to jedno najlepsze i nie ma znaczenia ile ich będzie 🌈❤️

    Jednorożec, jestem przekonana,że histeroskopia i naprawa niszy jest Twoim ostatnim puzzlem w tej układance. Już niedługo będziemy cieszyć się z Twoich dwóch kreseczek 💋❤️

    Izzy kochana, już nie mogę się doczekać Twoich wpisów jak już maluszek będzie w Twoich rękach 😍❤️ Na sama myśl mam łzy szczęścia w oczach 🥹🥰 Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Jestem o Ciebie i Twój poród spokojna.

    izzy91 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2324

    Wysłany: 28 lutego, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nasza Lia jest już ten po punkcji.
    Być może będzie miała świeży transfer. Póki co ma 13 zarodków, także kciuki za nią, żeby jak najwięcej przetrwało 💪🙏

    Lia idzie jak burza 🔥🥰❤️ Trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞🤞🍀🌈❤️💋💪

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1190 1192

    Wysłany: 29 lutego, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za Wasze jajeczka 🍀
    histeroskopia jest ważnym elementem w naszej diagnostyce.
    Izzy, ciocie z ovu czekają też na Zuzię,ale ten czas zleciał!

    Elza1234, Pinkflower, izzy91 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 29 lutego, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co wgl wyczytałam tu na forum odnośnie polipa. Dziewczyna brała niepokalanka tak całe cykle i lekarz jej zwrócił uwagę, że to być może przez niego polip urósł bo zaburzyła się za bardzo rownowaga hormonalna. Biorę właśnie castagnus ciągiem od listopada i dzięki temu spadła mi prolaktyna. Ale chyba sobie przez to wyhodowałam polipa 🤦‍♀️ odstawić go na jakiś czas ? Zapomniałam o tym powiedzieć w poniedziałek na wizycie

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1111 909

    Wysłany: 29 lutego, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 🥰
    Izzy jeszcze chwilka i będziesz trzymała swoją Zuzię w ramionach ❤️ to będzie na pewno wspaniałe uczucie.
    Jednorożec masz konkretnego gina, dobrze że dał kilka cykli na spróbowanie, ale nie przeciągał tego w nieskończoność. Teraz wiadomo że trzeba pozbyć się niszy i się uda.
    Tak czytam was i rozmyślam...czy naprawdę histeroskopia jest potrzebna u każdej? Bo wiele z was już miało, a te które nie miały to za chwilę będą mieć. A ja nigdy od ginekologa nie usłyszałam takiej propozycji... Mówią tylko że wszystko wygląda dobrze ja USG. Zawsze każdego muszę dopytywać o dalsze działania, albo oni mnie pytają co ja jeszcze proponuje. Dlaczego tak jest, może mi też jest potrzebna histeroskopia, a żaden słowem nie piśnie... ☹️

    izzy91 lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1190 1192

    Wysłany: 29 lutego, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, u mnie też na USG zawsze wszystko pięknie wygląda :) ale jednak co od środka , to.od środka. Nawet dr Sydor wspomniał o biopsji zanim powiedziałam, że mam już wyznaczony termin. Powiedział,że super.

    Ponawiam pytanie odnośnie terminu właśnie do immuno, chętnie przyjmę jeśli jeszcze nie zwlonilas :)

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 29 lutego, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trochę Was podczytuję, ale u mnie trwa intensywny czas i nie za bardzo też mam co Wam pisać.

    Elza i Alauda trzymam kciuki za Wasze jaja ✊.

    Ja zaczęłam nową pracę i na dzień dobry jestem chora 👀. Więc walczę z przeziębieniem, na najbliższe trzy miesiące totalnie odpuszczam lekarzy, w marcu wracamy do cateringu dietetycznego, bo będzie łatwiej ogarniać posiłki.
    Co mnie nie zmiennie bawi, to że boję się, że teraz zajdę w ciążę.
    Trochę czuję takie rozerwanie, bo bardzo bym chciała, ale jednocześnie bardzo się boję, że tak wyjdzie w pierwszym miesiącu nowej pracy 😅… pewnie rozumiecie o co chodzi…

    alauda, Echo, Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • alauda Autorytet
    Postów: 2796 2025

    Wysłany: 29 lutego, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna, super, ze się odezwałas :) Myślałam o Tobie i o tym jak tam Ci idzie w nowej pracy:)

    I nie martw sie na zapas - nawet jeśli zajdziesz w ciażę, to wszystko się jakoś ułoży. ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 29 lutego, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰
    Izzy jeszcze chwilka i będziesz trzymała swoją Zuzię w ramionach ❤️ to będzie na pewno wspaniałe uczucie.
    Jednorożec masz konkretnego gina, dobrze że dał kilka cykli na spróbowanie, ale nie przeciągał tego w nieskończoność. Teraz wiadomo że trzeba pozbyć się niszy i się uda.
    Tak czytam was i rozmyślam...czy naprawdę histeroskopia jest potrzebna u każdej? Bo wiele z was już miało, a te które nie miały to za chwilę będą mieć. A ja nigdy od ginekologa nie usłyszałam takiej propozycji... Mówią tylko że wszystko wygląda dobrze ja USG. Zawsze każdego muszę dopytywać o dalsze działania, albo oni mnie pytają co ja jeszcze proponuje. Dlaczego tak jest, może mi też jest potrzebna histeroskopia, a żaden słowem nie piśnie... ☹️

    Hejo Magdanka, ja też się zastanawialam nad histero bo większość dziewczyn pisała, że ma zrobione. Poszlam do innego ginekologa i odrazu skierowanie i to powtorzyla jakieś 5 razy, że po takich przejściach uwaza że trzeba to wykonac. Więc rozumiem Twój zawód.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2324

    Wysłany: 29 lutego, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰
    Izzy jeszcze chwilka i będziesz trzymała swoją Zuzię w ramionach ❤️ to będzie na pewno wspaniałe uczucie.
    Jednorożec masz konkretnego gina, dobrze że dał kilka cykli na spróbowanie, ale nie przeciągał tego w nieskończoność. Teraz wiadomo że trzeba pozbyć się niszy i się uda.
    Tak czytam was i rozmyślam...czy naprawdę histeroskopia jest potrzebna u każdej? Bo wiele z was już miało, a te które nie miały to za chwilę będą mieć. A ja nigdy od ginekologa nie usłyszałam takiej propozycji... Mówią tylko że wszystko wygląda dobrze ja USG. Zawsze każdego muszę dopytywać o dalsze działania, albo oni mnie pytają co ja jeszcze proponuje. Dlaczego tak jest, może mi też jest potrzebna histeroskopia, a żaden słowem nie piśnie... ☹️

    Magdanka, myślę, że warto zrobić histeroskopie. Będziesz spokojniejsza,a w USG nie widać stanu zapalnego. Jest to bardzo ważne badanie i też nie rozumiem dlaczego nie dostałaś jeszcze skierowania. Zawsze możesz powiedzieć gin, że Twój immunolog Ci zalecił histeroskopie z cd138 i potrzebujesz skierowania. Nie spotkałam się z odmowa w takiej rozmowie 🍀

    Masz możliwość umówić się na konsultacje w najbliższym czasie? Terminy są różne i lepiej działać szybko 🤞🤞

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2324

    Wysłany: 29 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Hej dziewczyny, trochę Was podczytuję, ale u mnie trwa intensywny czas i nie za bardzo też mam co Wam pisać.

    Elza i Alauda trzymam kciuki za Wasze jaja ✊.

    Ja zaczęłam nową pracę i na dzień dobry jestem chora 👀. Więc walczę z przeziębieniem, na najbliższe trzy miesiące totalnie odpuszczam lekarzy, w marcu wracamy do cateringu dietetycznego, bo będzie łatwiej ogarniać posiłki.
    Co mnie nie zmiennie bawi, to że boję się, że teraz zajdę w ciążę.
    Trochę czuję takie rozerwanie, bo bardzo bym chciała, ale jednocześnie bardzo się boję, że tak wyjdzie w pierwszym miesiącu nowej pracy 😅… pewnie rozumiecie o co chodzi…

    Bezimienna, biedaku 😔 Jak sobie radzisz? Chodzisz chora do pracy? Trzymaj się ciepło kochana ❤️❤️❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 3965 2324

    Wysłany: 29 lutego, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dobre wieści! Wyniki wymazów z nosogardzieli i migdałków są ujemne, więc mogę spokojnie podejść do badań dla immuno 🔥 wygląda na to,że mój katar jest po prostu alergiczny. Umówiłam badania na 7.03 🤞🤞

    alauda, Butterfly23, Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 29 lutego, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Mam dobre wieści! Wyniki wymazów z nosogardzieli i migdałków są ujemne, więc mogę spokojnie podejść do badań dla immuno 🔥 wygląda na to,że mój katar jest po prostu alergiczny. Umówiłam badania na 7.03 🤞🤞

    Echo, bardzo się cieszę 😘❤

    Echo lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2667 1295

    Wysłany: 29 lutego, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Hej dziewczyny, trochę Was podczytuję, ale u mnie trwa intensywny czas i nie za bardzo też mam co Wam pisać.

    Elza i Alauda trzymam kciuki za Wasze jaja ✊.

    Ja zaczęłam nową pracę i na dzień dobry jestem chora 👀. Więc walczę z przeziębieniem, na najbliższe trzy miesiące totalnie odpuszczam lekarzy, w marcu wracamy do cateringu dietetycznego, bo będzie łatwiej ogarniać posiłki.
    Co mnie nie zmiennie bawi, to że boję się, że teraz zajdę w ciążę.
    Trochę czuję takie rozerwanie, bo bardzo bym chciała, ale jednocześnie bardzo się boję, że tak wyjdzie w pierwszym miesiącu nowej pracy 😅… pewnie rozumiecie o co chodzi…

    Bezimienna, która ofertę zaakceptowałaś? W gastro ?
    Jak Ci w nowe pracy?

    Nic się nie bój, co ma być to będzie a Ty się postaraj nie stresowac. 😘

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178

    zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 29 lutego, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Chodzę chora, bo co innego zrobić. Miałam propozycję by mieć dziś wolne, ale wczoraj nie było jeszcze takiej masakry jak dziś 😅.

    Ogólnie dziś idę czwarty dzień, więc jestem całkiem świeżo. Ucząc się wszystkiego od 0 czuję się jakbym nigdy wcześniej nie pracowała. Ale mówią, że dobrze sobie radzę 😅. Muszę poznać podstawy lokalu, wszystko od a do z. W ramach ciekawostki, będę uczestniczyć w sesji zdjęciowej 😅, więc możliwe że i kiedyś mój ryjek ujrzycie na materiałach promujących firmę 😂.

    Echo, Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1350 1697

    Wysłany: 29 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja dzisiaj testowałam, oczywiście biel :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego, 10:27

    Jeśli oczekujesz, że świat będzie dla Ciebie sprawiedliwy, bo Ty jesteś sprawiedliwy, oszukujesz siebie. To dokładnie tak jakbyś oczekiwał, że Lew Ciebie nie zje tylko dlatego, że Ty nie zjadłeś jego.
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1548 2074

    Wysłany: 29 lutego, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Mam dobre wieści! Wyniki wymazów z nosogardzieli i migdałków są ujemne, więc mogę spokojnie podejść do badań dla immuno 🔥 wygląda na to,że mój katar jest po prostu alergiczny. Umówiłam badania na 7.03 🤞🤞
    Echo wspaniałe wieści! 🥳❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1548 2074

    Wysłany: 29 lutego, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaa wrote:
    Hej, a ja dzisiaj testowałam, oczywiście biel :(
    Przykro mi :( który dpo? Może jeszcze jest szansa?

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
‹‹ 767 768 769 770 771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ