X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 5 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Pinki ja mam problem bardzo podobny do Twojego moje cykle to jakaś maskara, rozjechane jak zaba na autostradzie. Mega długie. Nigdy nie wiem czego się spodziewać a na stymulację są książkowe 28 dni. Zawsze bym tak chciała

    Ps. Pierwszy raz od 24 h zaczynam być głodna. Chyba dziadostwo przechodzi

    Jednorożec yhhh No więc właśnie. 28 dni to byłoby cudowne a nie takie czekanie. Ja będę bardzo nalegać na to już w okresie starań. Czy takie leki do stymulacji są bardzo drogie ?

    Może to było jakieś zatrucie ?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 5 marca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Jednorożec yhhh No więc właśnie. 28 dni to byłoby cudowne a nie takie czekanie. Ja będę bardzo nalegać na to już w okresie starań. Czy takie leki do stymulacji są bardzo drogie ?

    Może to było jakieś zatrucie ?

    U nas panuje jeslitówka taka jednodniowa, dzieci w przedszkolu to mają. Franek miał w tamtym tygodniu ale on dwa razy zwymiotował i było po krzyku.

    Jesli chodzi o ceny. Opakowanie lametty ok 50 złotych, podobnie luteina pod język, najdroższy jest Ovitrelle bo on kosztuje 150 złotych za jeden zastrzyk.

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 5 marca, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki 💋 Jak się dzisiaj czujecie? Mam nadzieję, że jest chociaż trochę lepiej.

    Jednorożec, wracaj do zdrowia.

    Butterfly, czy migrena minęła?

    Pinki, dobrze, że @ przyszła. Butterfly ma rację, warto ten cykl wyrównać. Wiem dobrze jak jest z tym ciężko, bo moje też nie są super równe po drugiej stracie.. Rozumiem problem.

    Alauda, jak u Ciebie sytuacja? 🙏🍀

    Elza, jakieś newsy🍀🙏? Jak się czujesz?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 5 marca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kochane ogólnie dobrze, dziękuję że pytacie 😘 migrena przeszła choć dziś obudziłam się z bólem głowy, ale na szczęście się nie rozwinęło. Ogólnie mam kryzys psychiczny, źle się czuję sama ze sobą, nie mogę na siebie patrzeć, jest mi bardzo przykro, że to co schudłam to już połowa do mnie wróciła 😫 jestem na siebie zła, czuję, że sama siebie zawiodłam. Ale nie ma co się użalać, bo od tego nic się nie zmieni. Czekam tylko aż się ciepło zrobi i będę chodzić na długie spacery, może od czasu jakaś bieżnia na siłowni wleci. Dziś u mnie taka paskudna pogoda, że gdybym mogła to cały dzień pod kołdrą bym przeleżała.

    Echo a Ty jak tam? Kiedy lecisz robić immunologię?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 5 marca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo - czuję się jako tako. Ciągle bolą mnie jajniki jak chodzę czy siadam.
    Wieści żadnych, będę dzwonić dopiero pod koniec tygodnia. Ale uznaje, że brak telefonu to dobry znak, bo widocznie wszystko nadal się rozwija.
    A Ty jak się czujesz?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Sylwiaa373 Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 5 marca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniu kontrolnym, beta 2.87 więc wg norm laboratorium “nieciężarna”. USG wszystko pięknie, więc niczego nie “zepsuli” na zabiegu czyszczenia macicy 💪🏼 mam do wykonania w kwietniu badania dodatkowe-TSH, CRP i toksoplazmozę igG i igM .
    niestety lekarz nadal powtarza, żeby 3 miesiące zaczekać ze staraniem, a ja tak bardzo chcę już… jeszcze to wyczekiwanie pierwszej @ po stracie.. ostatnio nawet sobie wkręciłam że wyczułam już owulację ale jednak nic takiego się nie stało więc do @ jeszcze daleko😪 czuję że ten czas będzie się bardzo dłużył, ale mam nadzieję że później będzie wszystko ok i szybko nam się uda zajść w zdrową ciążę która się tym razem utrzyma 🙏🏼❤️
    Trzymam nadal kciuki za was wszystkie dziewczęta i obyśmy już w najbliższych miesiącach chwaliły się pozytywnymi testami i rosnącymi betami! 💪🏼❤️🔥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 14:48

  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 5 marca, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 🥰
    Jednorożec też ostatnio miałam podobne dolegliwości do Twoich, całą noc rzyganie i kolejny dzień jak z krzyża zdjęta, a to było akurat w dzień lotu. Dla pocieszenia powiem że to trwa max dwa dni i będziesz jak nowa 🙂 musi być jakiś dziwny wirus 🤢

    Butterfly niestety zima i długie wieczory nie sprzyjały trzymaniu diety i ćwiczeniom, bo nic się nie chciało. Ale zaraz będzie wiosna i tak jak mówisz, spacerki i jazda na rowerze będą bardzo przyjemne i pomocne w zrzuceniu kilku kg 🙂 będziemy się nawzajem motywować bo też mam plan włączyć więcej aktywności 🙂

    Kochane czy macie może kontakt z Pandzią? Zaprosiłam ją do przyjaciółek żeby ustalić co z terminem u dr S, ale chyba nie zagląda na forum albo nie zauważyła zaproszenia. Chciałam oddać jej mój termin bo pisała że chętnie skorzysta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 15:35

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 5 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Hej kochane 🥰
    Jednorożec też ostatnio miałam podobne dolegliwości do Twoich, całą noc rzyganie i kolejny dzień jak z krzyża zdjęta, a to było akurat w dzień lotu. Dla pocieszenia powiem że to trwa max dwa dni i będziesz jak nowa 🙂 musi być jakiś dziwny wirus 🤢

    Butterfly niestety zima i długie wieczory nie sprzyjały trzymaniu diety i ćwiczeniom, bo nic się nie chciało. Ale zaraz będzie wiosna i tak jak mówisz, spacerki i jazda na rowerze będą bardzo przyjemne i pomocne w zrzuceniu kilku kg 🙂 będziemy się nawzajem motywować bo też mam plan włączyć więcej aktywności 🙂

    Kochane czy macie może kontakt z Pandzią? Zaprosiłam ją do przyjaciółek żeby ustalić co z terminem u dr S, ale chyba nie zagląda na forum albo nie zauważyła zaproszenia. Chciałam oddać jej mój termin bo pisała że chętnie skorzysta.

    Magdanka, dałam znać Pandzi żeby zerknęła.

    Magdanka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1762 1454

    Wysłany: 5 marca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!

    Dobrego popołudnia Wam życzę i smacznej kawusi.
    Wróciłam z pracy i wypiłam kawkę, ale chyba jeszcze jedną wypiję, i zjem do niej kawałek serniczka 🙈😂 Ogólnie to lekko głowa mnie dziś pobolewa, na razie wytrzymuję bez tabletek.

    Butterfly, nie przejmuj się kilogramami! Za chwilę będziesz miała na pewno więcej ruchu, niech tylko ciepło się zrobi na dobre. Wczoraj Ci wysłałam motywatora 😂

    Dzisiaj się uśmiałam w pracy, bo dzieciaki mnie znają jako nigdy nie krzyczącą "panią logopedę". A dziś przyszłam do jednej z grup, nauczycielka, która była na zastępstwie totalnie sobie nie radziła z dziećmi. Biegały po sali jak opętane i już miałam wizję rozwalonych głów. Jak się wydarłam! O mamo, samej siebie się przestraszyłam 😂 Dzieci stanęły jak wryte, popatrzyły na mnie, a jedno dziecko "ojej, zdenerwowaliśmy panią S" 😂😂 Ale podziałało 🤷🏼‍♀️ Szkoda, że mnei gardło boli 😂 Mnie to rozśmieszyło, ale jakie miałam wyrzuty sumienia że nakrzyczalam 🙈

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 5 marca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko Ty jesteś moim motywatorem 😘
    A co do dzieciaków, no czasem jak nic nie działa to trzeba krzyknąć. Ale Ty nie krzyknęłaś na nich, tylko do nich. Żeby się zatrzymali i żeby można było do nich dotrzeć. Także nie miej wyrzutów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 18:40

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 5 marca, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec, tak ten ovitrelle drogi. W tamtym roku były jaja że w nie w każdej aptece dało się kupić. Teraz jest ok ?

    Butterfly, znam te kryzysy 🫂 ja w stresie nie jem, nie mam siły na ćwiczenia bo mnie blokuje. A potem zajadam stresy. Ostatnio znowu u mnie ćwiczenia leżą. Sinusoida. Bedzie lepiej, damy radę. ❤

    Sylwia, kochana a może warto dać sobie czas, odpocząć i porobić badania. Chociaż domyślam się, że chcesz już natychmiast wrócić do staran 🫂

    Magdanka, co u Ciebie ? Jak po urlopie ? 😘

    Roszpunko, smacznego serniczka 😘

    S.Roszpunka, Sylwiaa373 lubią tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 5 marca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ovitrelle też pamiętam jazdy w poszukiwaniu, ale jeszcze większe problemy były z dostępnością clostilbegytu do stymulacji, nie wiem jak jest teraz ale możesz się zorientować Pinki, żeby w razie czego Twoja gin może przepisała Ci inny lek łatwiej dostępny 🙂

    Dziękuję że pytasz 😘 u mnie w porządku, po urlopie mam dużo energii i czuję że nadchodzi wiosna bo humor jakiś lepszy i aż chce się żyć 😁 a jeśli chodzi o starania to narazie się poddałam, nie mam siły szukać nowego lekarza, mam dość wydawania hajsu a każdy mówi to samo albo mnie się pyta co ja proponuje.. chyba bym do ciebie nie szła gdybym wiedziała! Ostatnio pisał do mnie mój gin na jakim etapie jestem i czy robię jakaś diagnostykę. No serio? Nic mi nie zaproponował i pyta czy sama na coś wpadałam.. ehhh mam wrażenie że oni traktują mnie jak jakąś koleżankę a nie pacjentkę.

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 5 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Z ovitrelle też pamiętam jazdy w poszukiwaniu, ale jeszcze większe problemy były z dostępnością clostilbegytu do stymulacji, nie wiem jak jest teraz ale możesz się zorientować Pinki, żeby w razie czego Twoja gin może przepisała Ci inny lek łatwiej dostępny 🙂

    Dziękuję że pytasz 😘 u mnie w porządku, po urlopie mam dużo energii i czuję że nadchodzi wiosna bo humor jakiś lepszy i aż chce się żyć 😁 a jeśli chodzi o starania to narazie się poddałam, nie mam siły szukać nowego lekarza, mam dość wydawania hajsu a każdy mówi to samo albo mnie się pyta co ja proponuje.. chyba bym do ciebie nie szła gdybym wiedziała! Ostatnio pisał do mnie mój gin na jakim etapie jestem i czy robię jakaś diagnostykę. No serio? Nic mi nie zaproponował i pyta czy sama na coś wpadałam.. ehhh mam wrażenie że oni traktują mnie jak jakąś koleżankę a nie pacjentkę.

    No to się cieszę, że samopoczucie dobre i humor Ci dopisuje ❤ daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Tak to szukanie i kasa która leci jak woda, to jest szok ile ta diagnostyka kosztuje.
    Jestem w szoku, że sam z siebie lekarz napisał. No wow. Ehh kurcze szkoda, że nie zaproponował wlansie czegoś nowego, od siebie.

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 5 marca, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrellem nie ma problemu, po clo w tamtym roku jeździłam na Słowację. Nie wiem jak teraz

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1184 1013

    Wysłany: 5 marca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    No to się cieszę, że samopoczucie dobre i humor Ci dopisuje ❤ daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Tak to szukanie i kasa która leci jak woda, to jest szok ile ta diagnostyka kosztuje.
    Jestem w szoku, że sam z siebie lekarz napisał. No wow. Ehh kurcze szkoda, że nie zaproponował wlansie czegoś nowego, od siebie.

    Też się zdziwiłam że po takim czasie napisał, może się pomylił xD ale napisałam mu że jego zalecenia wykonałam, ale chyba jeszcze wiele brakuje do pełnej diagnostyki, to odpisał mi powodzenia i że jak będę gotowa do mogę się do niego zgłosić. Dobry jest 😂😂😂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 5 marca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Też się zdziwiłam że po takim czasie napisał, może się pomylił xD ale napisałam mu że jego zalecenia wykonałam, ale chyba jeszcze wiele brakuje do pełnej diagnostyki, to odpisał mi powodzenia i że jak będę gotowa do mogę się do niego zgłosić. Dobry jest 😂😂😂

    Jaka łaska hit. Jak się Pani zdiagnozuje to zapraszam do mnie na wizyty, tak mi to brzmi w głowie 😅😅😅 to jest śmiech przez łzy

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1762 1454

    Wysłany: 5 marca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Też się zdziwiłam że po takim czasie napisał, może się pomylił xD ale napisałam mu że jego zalecenia wykonałam, ale chyba jeszcze wiele brakuje do pełnej diagnostyki, to odpisał mi powodzenia i że jak będę gotowa do mogę się do niego zgłosić. Dobry jest 😂😂😂

    Wariat nie lekarz 🙈

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 5 marca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani się zdiagnozuje, a ja zarobię potem na pani kasę…
    Hit
    Tak się cieszę, że wróciłam do pracy. Mój mózg był zajęty i nie myślał o tym, że spotka mnie to co nasza Lie.. tak się tego boję

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 5 marca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka lekarz sobie przypomniał o Tobie 🙈szkoda, że nie da nic od siebie.

    Elza w tym przypadku brak wiadomości to jest dobra wiadomość. Zarodki się codziennie rozwijają. 7 lub 8 marca będą je mrozić, tak? A jak to się liczy, punkcja jest dniem 0? Czyli dzisiaj to są trzydniowe zarodki?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 5 marca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Magdanka lekarz sobie przypomniał o Tobie 🙈szkoda, że nie da nic od siebie.

    Elza w tym przypadku brak wiadomości to jest dobra wiadomość. Zarodki się codziennie rozwijają. 7 lub 8 marca będą je mrozić, tak? A jak to się liczy, punkcja jest dniem 0? Czyli dzisiaj to są trzydniowe zarodki?
    Tak, cały dzień sobie to powtarzam, że brak wiadomości to dobra wiadomość.
    Wygląda na to, że w ndz o tej 11/12stej był jakby 1szy dzień.
    Bo on mi powiedział, że będą rozwijać do 5go lub 6go dnia- czyli 7 lub 8 marca. Więc wygląda na to, że dziś jest 3dniowy zarodek. W dniu, w którym zdecydują, że zarodki nadają się do mrożenia do mnie zadzwonią i dadzą znać.

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
‹‹ 779 780 781 782 783 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ