X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 6 marca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Tylko jedną komórka nadaje się do zaplodnienia 😌Mam dopiero dzwonić w poniedziałek.

    Wystarczy jeden 🙏🍀🌈💋❤️ niech rośnie zdrowo ❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • alauda Autorytet
    Postów: 2820 2037

    Wysłany: 6 marca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się bardzo dobrze. Wiadomo, trochę jestem skołowana ale juz siedzę przed laptopem :)

    Wiem, ze wystarczy jeden zarodek ale żeby chociaż był ten JEDEN. Na szczeście za duzo o tym nie myślę i dlatego pewnie przez weekend nie będę siedzieć jak na szpilkach.

    A dobra wiadomość, że moje endo miało dzisiaj prawie 1cm! Urosło! :)

    Echo, Elza1234, Pinkflower, Butterfly23, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 143 32

    Wysłany: 6 marca, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Marzec to mój pierwszy stymulowany cykl (w pełni, za pierwszym razem musiałam odstawić leki z powodu torbieli), zażywam Clarzole, Ovestin, a na pęknięcie pęcherzyka dostałam Ovitrelle. Jestem ciekawa czy któraś z was zaszła dzięki temu w ciążę i czy u każdej pojawiło się plamienie implantacyjne. Jeśli tak to po ilu dniach od zastosowania zastrzyku. U mnie mija właśnie 13 dzień od podania Ovitrelle.

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Leki w ciąży:
    2x Progesteron benis 100 1 tab.,
    1X Cyclogest 400 1 glob.,
    3x2 Rutinoscorbin,
    Witaminy,
    Acard 150 od 14 tyg. raz dziennie
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
    "Wiara i nadzieja umierają ostatnie"
    06.05 progesteron 43
    08.05 ⏸️, HCG 24.20
    10.05 HCG 93.19
    16.05 wizyta u gin 👩🏼‍⚕️
    31.05 widzieliśmy twoje serduszko ♥️
    1.07 krwiaczek
    15.07 Pierwsze prenatalne, ślicznie rośniesz maluszku <3
    05.09 💙💙
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1258 1257

    Wysłany: 6 marca, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ostatnio jest mi mega ciężko i mam trochę zaległości. Trzymam mocno kciuki, ciągle o was myślę i oczywiście nieustannie 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 12:50

    Elza1234, Pinkflower, Butterfly23, Echo, S.Roszpunka, Moni89 lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3633 3763

    Wysłany: 6 marca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja trzy cykle stymulowane za mną i nie jestem w ciąży ale ja mam inne problemy które są przyczyną i żadna stymulacja prawdopodobnie mi nie pomoże.

    Ala kciuki, oby była z tego fasolka.

    Pokłóciliśmy się z mężem z jego siostra, ona ma serio lajtowe podejście do życia. Siadła na mnie ostatnio że powinna wrócić do pracy. Chciałbym pracować ale wiem że pełny etat tak jak u niej nie wchodzi u mnie w grę bo nie mieszkam z matką która robiłaby za mnie wszystko. Ona nawet nie wie o której jej dzieci kończą lekcje bo teściowa ogarnia wszytko, szczytem jej kulinarnych możliwości jest ugotowanie wody na herbatę, przychodzi z roboty i nic nie musi. Jakbym tak miała też bym szła do pracy choćby dzisiaj

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 6 marca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Kochane ostatnio jest mi mega ciężko i mam trochę zaległości. Trzymam mocno kciuki, ciągle o was myślę i oczywiście nieustannie 🤞🤞🤞

    To jest nas dwie 💔❤️ przytulam mocno ❤️ Jak będziesz potrzebować pogadać,to jesteśmy.

    Daj znać jak się ogólnie czujesz i co u Ciebie słychać ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 13:52

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 6 marca, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Czuję się bardzo dobrze. Wiadomo, trochę jestem skołowana ale juz siedzę przed laptopem :)

    Wiem, ze wystarczy jeden zarodek ale żeby chociaż był ten JEDEN. Na szczeście za duzo o tym nie myślę i dlatego pewnie przez weekend nie będę siedzieć jak na szpilkach.

    A dobra wiadomość, że moje endo miało dzisiaj prawie 1cm! Urosło! :)

    Wow! Jakie piękne endo 🥰😍 idealne warunki przygotowałaś dla maluszka 🥰

    Jaki masz plan na następne dni? Jak chcesz zapełnić sobie czas?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 6 marca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Czuję się bardzo dobrze. Wiadomo, trochę jestem skołowana ale juz siedzę przed laptopem :)

    Wiem, ze wystarczy jeden zarodek ale żeby chociaż był ten JEDEN. Na szczeście za duzo o tym nie myślę i dlatego pewnie przez weekend nie będę siedzieć jak na szpilkach.

    A dobra wiadomość, że moje endo miało dzisiaj prawie 1cm! Urosło! :)

    Alauda, kochana trzymam kciuki za Twojego kropka. Niech się pieknie rozwija 🤞🤞🤞🤞🤞🫂🫂❤🌈

    alauda lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2682 2524

    Wysłany: 6 marca, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Nadzieja trzy cykle stymulowane za mną i nie jestem w ciąży ale ja mam inne problemy które są przyczyną i żadna stymulacja prawdopodobnie mi nie pomoże.

    Ala kciuki, oby była z tego fasolka.

    Pokłóciliśmy się z mężem z jego siostra, ona ma serio lajtowe podejście do życia. Siadła na mnie ostatnio że powinna wrócić do pracy. Chciałbym pracować ale wiem że pełny etat tak jak u niej nie wchodzi u mnie w grę bo nie mieszkam z matką która robiłaby za mnie wszystko. Ona nawet nie wie o której jej dzieci kończą lekcje bo teściowa ogarnia wszytko, szczytem jej kulinarnych możliwości jest ugotowanie wody na herbatę, przychodzi z roboty i nic nie musi. Jakbym tak miała też bym szła do pracy choćby dzisiaj
    A co ją interesuje Twoja praca? … brak słów

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Echo Autorytet
    Postów: 4045 2379

    Wysłany: 6 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Nadzieja trzy cykle stymulowane za mną i nie jestem w ciąży ale ja mam inne problemy które są przyczyną i żadna stymulacja prawdopodobnie mi nie pomoże.

    Ala kciuki, oby była z tego fasolka.

    Pokłóciliśmy się z mężem z jego siostra, ona ma serio lajtowe podejście do życia. Siadła na mnie ostatnio że powinna wrócić do pracy. Chciałbym pracować ale wiem że pełny etat tak jak u niej nie wchodzi u mnie w grę bo nie mieszkam z matką która robiłaby za mnie wszystko. Ona nawet nie wie o której jej dzieci kończą lekcje bo teściowa ogarnia wszytko, szczytem jej kulinarnych możliwości jest ugotowanie wody na herbatę, przychodzi z roboty i nic nie musi. Jakbym tak miała też bym szła do pracy choćby dzisiaj

    Kochana, niech droga siostra zajmie się swoim życiem, a Twoje zostawi w spokoju. Pójdziesz do pracy wtedy kiedy będziesz na to gotowa, a jej wymiar sama sobie ustalisz z pracodawcą. Wiem, że Ci zależy i takie komentarze bolą,ale spróbuj to olać 😘 już wystarczająco dużo masz teraz na głowie

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2828 1388

    Wysłany: 6 marca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Nadzieja trzy cykle stymulowane za mną i nie jestem w ciąży ale ja mam inne problemy które są przyczyną i żadna stymulacja prawdopodobnie mi nie pomoże.

    Ala kciuki, oby była z tego fasolka.

    Pokłóciliśmy się z mężem z jego siostra, ona ma serio lajtowe podejście do życia. Siadła na mnie ostatnio że powinna wrócić do pracy. Chciałbym pracować ale wiem że pełny etat tak jak u niej nie wchodzi u mnie w grę bo nie mieszkam z matką która robiłaby za mnie wszystko. Ona nawet nie wie o której jej dzieci kończą lekcje bo teściowa ogarnia wszytko, szczytem jej kulinarnych możliwości jest ugotowanie wody na herbatę, przychodzi z roboty i nic nie musi. Jakbym tak miała też bym szła do pracy choćby dzisiaj

    Jednorożec, uwielbiam te osoby, które lubią planować życie innym. Niech spada ale domyślam się, że wkurza taka gadka. Co za baba, widać nie ma problemów to zajmuje się innych życiem

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 1384 1725

    Wysłany: 6 marca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zmiotło mnie z planszy. Ostatnia @ i kolejne rozczarowanie bardzo mocno wpłynęło na moje życie. Przepraszam że mało mnie tutaj.. ale samo życie jest ostatnio trudne. 😥 cieszę się, że Wasze plany idą w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że niedługo jedna z Was zacznie nas zarażać wiruskami, a widzę że szanse są bardzo duże 🥰

    Motylku- też ostatanio nie ćwiczę.. nie mam siły, bo w sumie jem bardzo mało. Mam nadzieję że jak pogoda będzie ładniejsza to ja i Ty - będziemy już ćwiczyć regularnie 💪🏻

    Jednorożec89 - siostra Twojego męża to nudzi się, żeby mówić co masz robić? Bardzo nie lubię takich osób, które mówią innym jak powinni żyć. Niech założy Twoje buty i się wypowie wtedy :)

    Alauda- ale piękne endo! 👌🏻😎

    alauda lubi tę wiadomość

    Idź do przodu z uniesioną głową, bo jesteś warta KAŻDEGO marzenia, które kiełkuje w Twojej głowie! 🧡
  • alauda Autorytet
    Postów: 2820 2037

    Wysłany: 6 marca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Wow! Jakie piękne endo 🥰😍 idealne warunki przygotowałaś dla maluszka 🥰

    Jaki masz plan na następne dni? Jak chcesz zapełnić sobie czas?

    Tez się cieszę, że ruszyło pod wpływem hormonów. Pewnie jeśli miałabym jakieś zrosty po łyżeczkowaniu to raczej nie ruszyłoby z miejsca.

    Nie mam specjalnego planu. Naprawdę nie myślę o tym za duzo, bo tez nie nastawiam się z wielką nadzieją, że coś z tego wyjdzie. Może to dziwne, ale czuję się jakby nic takiego się dzisiaj nie wydarzyło... dzień jak co dzień. Zobaczymy w poniedziałek czy z tego jednego jaja będzie jakaś blastka :)

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2820 2037

    Wysłany: 6 marca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Kochane ostatnio jest mi mega ciężko i mam trochę zaległości. Trzymam mocno kciuki, ciągle o was myślę i oczywiście nieustannie 🤞🤞🤞

    Pandzia, trzymaj się ciepło. Jakby co to jesteśmu tutaj dla Ciebie ❤️

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2820 2037

    Wysłany: 6 marca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Nadzieja trzy cykle stymulowane za mną i nie jestem w ciąży ale ja mam inne problemy które są przyczyną i żadna stymulacja prawdopodobnie mi nie pomoże.

    Ala kciuki, oby była z tego fasolka.

    Pokłóciliśmy się z mężem z jego siostra, ona ma serio lajtowe podejście do życia. Siadła na mnie ostatnio że powinna wrócić do pracy. Chciałbym pracować ale wiem że pełny etat tak jak u niej nie wchodzi u mnie w grę bo nie mieszkam z matką która robiłaby za mnie wszystko. Ona nawet nie wie o której jej dzieci kończą lekcje bo teściowa ogarnia wszytko, szczytem jej kulinarnych możliwości jest ugotowanie wody na herbatę, przychodzi z roboty i nic nie musi. Jakbym tak miała też bym szła do pracy choćby dzisiaj

    Na pewno na nisza duzo u Ciebie miesza. Mam nadzieję, ze uda się ją skorygować jak najmniejszym kosztem - w sensie bez rozcinania brzucha.

    I nie przejmuj się gadaniem innych. Niestety niektórzy ludzie to nieogary, którym włosy przepacaja się własnie od ugotwania wody na herbatę. Dziwię się, że teściowa jest az tak pomocna. Wiem, że pewnie jako babcia chce pomóc ale powinna też wyznaczyć jakieś granice. Przyzwyczai się kogoś do pewnych zachowań i później cieżko z tego wybrnąć.

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2820 2037

    Wysłany: 6 marca, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    To jest nas dwie 💔❤️ przytulam mocno ❤️ Jak będziesz potrzebować pogadać,to jesteśmy.

    Daj znać jak się ogólnie czujesz i co u Ciebie słychać ❤️

    Echo, przytulam ❤️ Mam nadzieję, że jak juz wszystko ruszy u Ciebie - badania, procedura itp to odzyskasz chociaż trochę siły i wróci również nadzieja na lepsze jutro ❤️

    Echo lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1762 1454

    Wysłany: 6 marca, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, trzymam mocno kciuki za ten jeden jedyny zarodek, żeby się pięknie rozwijał 🤗❤️

    alauda lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 6 marca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wklejam Wam przepis na kurczaka w sosie orzechowym. Bardzo dobry i szybki obiad ☺️

    https://ibb.co/CVxQyk7

    alauda, Elza1234, Moni89, S.Roszpunka, Echo lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 6 marca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia kochana trzymaj się i pamiętaj, że my tu jesteśmy 😘

    Smerfetka przytulam Cię 🫂 najgorsze jest to comiesięczne rozczarowanie… co do ćwiczeń i diety będziemy się razem motywować 🥰
    Roszpunka mnie pomału zaraża siłownią 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 15:02

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1551 2079

    Wysłany: 6 marca, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda - 🤞🤞🤞 za jajo, niech się ładnie rozwija ❣️

    Pandzia, Smerfetka, Echo - przytulam was mocno. Niedługo wyjdzie dla was słońce 🌞

    S. Roszpunka czy ja dobrze widziałam że jesteś logopeda? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego, dziś światowy dzień logopedy 😄🥳

    Butterfly mój mąż robi bardzo podobnego kurczaka, tylko jeszcze dodaje czarnuszkę, pychotka 🥰 co do motywacji do ćwiczeń to za jakies dwa miesiące chętnie dołączę 😁



    alauda, S.Roszpunka, Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
‹‹ 781 782 783 784 785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ