X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2019 1889

    Wysłany: 27 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jednorożec, pewnie tak jest jak mówisz. Teraz musisz się zregenerować i wrócić do zdrowia, ale jak będzie taka potrzeba, to bardzo Ci polecam Cyclogest - on nie powoduje podrażnień.
    Potwierdzam. Wg nie czuję że coś biorę.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 855 748

    Wysłany: 27 marca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Pandzia, dobrze, że nie jest tego dużo. Może faktycznie to tylko podrażnienie albo mini krwiaczek, a leki swoją drogą mogły się przyczynić. Kiedy masz następna wizytę kontrolną? Czy to jest uzależnione od tego jaki będzie wynik bety?

    Gin mi powiedział,że być może ciałko żółte wyrzuciło zbyt mała ilość progesteronu i po prostu potrzebuję go więcej dlatego przepisał mi cyclogest bo on jest po 400 mg a utrogestan po 200mg. I dlatego mogły wystąpić plamienia. Mam zrobić betę i proga w piątek i mu wysłać. Wtedy zobaczymy co dalej, kiedy wizyta.
    Tą dzisiejszą betę zrobiłam nadprogramowo. Stresuje się bardzo. Jednorożec bardzo Ci dziękuję,że wierzysz że się uda. Potrzeba mi takich słów ale też widoku dobrze przyrastajacej bety :)

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 855 748

    Wysłany: 27 marca, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec a nie mozesz poprosić gina o inną formę luteiny?

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 27 marca, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jednorożec a nie mozesz poprosić gina o inną formę luteiny?

    Poproszę na pewno tylko powiem tak w tym cyklu biorę ją samą z siebie biore bo bez stymulację moje cykle są mega rozjechane boję się że się przeciagnie niewiadomo ile a jakby wymaz wyszedł dobrze chcę zabieg umówić najszybciej jak to możliwe dlatego biorę proga na wywołanie okresu a tylko takiego mam w domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca, 15:59

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 855 748

    Wysłany: 27 marca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Poproszę na pewno tylko powiem tak w tym cyklu biorę ją samą z siebie biore bo bez stymulację moje cykle są mega rozjechane boję się że się przeciagnie niewiadomo ile a jakby wymaz wyszedł dobrze chcę zabieg umówić najszybciej jak to możliwe dlatego biorę proga na wywołanie okresu a tylko takiego mam w domu
    Rozumiem, lepiej zadziałać żeby był na czas :)

    Właśnie mam info, że morfologii nie zrobią bo wyszedł skrzep. Świetnie, a chciałam skontrolować po Accofilu.

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 855 748

    Wysłany: 27 marca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 646,2
    Ja już na prawdę nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby było dobrze. Nie dam rady już.

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2019 1889

    Wysłany: 27 marca, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny beta 646,2
    Ja już na prawdę nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby było dobrze. Nie dam rady już.
    Zabrzmi to głupio pewnie. Ale chyba pozostaje ci odpocząć i nie zalewać się kortyzolem :(
    Wiem, że łatwo się mówi, ale w takiej sytuacji chyba już tylko spokój może cię uratować :(

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 27 marca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny beta 646,2
    Ja już na prawdę nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby było dobrze. Nie dam rady już.
    Pandzia robisz wszystko co możliwe żeby było dobrze nie możesz sobie nic zarzucić. Wiem że latwo się mówi ale postaraj się trochę odpocząć. Jesteśmy z Tobą

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 3319 1914

    Wysłany: 27 marca, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny beta 646,2
    Ja już na prawdę nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby było dobrze. Nie dam rady już.

    Pandziu, robisz wszystko dobrze, to nie Twoja wina 🥺💔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3294 3568

    Wysłany: 27 marca, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę się wcinać ale posiew mykologiczny i bakteriologiczny mam ujemny.
    Jak tylko mój okres się pojawi umawiam histeroskopie

    Elza1234, Pinkflower, Echo, Butterfly23, alauda lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2019 1889

    Wysłany: 27 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzie, dokładnie. To nie Twoja wina!
    Jednorożec, to dobre wieści :))

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1420 627

    Wysłany: 27 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny beta 646,2
    Ja już na prawdę nie wiem co mogę jeszcze zrobić żeby było dobrze. Nie dam rady już.

    Pandzia, pamiętaj że jesteśmy dla Ciebie tutaj 😭🫂🫂🫂🫂

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 855 748

    Wysłany: 27 marca, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec super wiadomość 🙂

    Pisałam do dr S i gin. Dr S o dziwo odpisał, kazał dzwonić wieczorem

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2466 1799

    Wysłany: 27 marca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia 😢🫂

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3319 1914

    Wysłany: 27 marca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Jednorożec super wiadomość 🙂

    Pisałam do dr S i gin. Dr S o dziwo odpisał, kazał dzwonić wieczorem

    Pewnie zwiększy dawkę Accofilu. Daj znać co i jak 🤞🥺

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 813 613

    Wysłany: 27 marca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandziulka kochana, mam nadzieję że dowiesz się czegoś konkretnego od doktora 💞 przytulam Cię mocno ❤️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 813 613

    Wysłany: 27 marca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Pan doktor bardzo miły, dopytywał o wiele szczegółów, przeglądał nasze badania i dopytywał. Jako jedyny lekarz z jakim do tej pory rozmawiałam, powiedział że musi być jakaś przyczyna moich poronień i ją znajdziemy. Powiedział żeby nie bać się tego kiru AA bo to nie jest wyrok i na to da accofil. Zapytałam o acard i heparynę- powiedział, że tak, ale nie ze względu na mutacje pai i mthfr, ale ze względu na wysokie limfocyty podczas podawania accofilu, aby zapobiec zakrzepom i najprawdopodobniej tylko do 12tc i będziemy kontrolować czy będzie potrzeba dalej. Mówił też, że mutacja pai często idzie w parze z innymi czynnikami immunologicznymi. O biopsji nic nie wspominał i ja też nie pytałam. Tłumaczył bardzo dużo, ale nie byłam w stanie tego zapamiętać, bo większość dla mnie to czarna magia. Oczywiście zlecił jeszcze dodatkowe badania , które od razu wykonaliśmy. Zostawiliśmy tam prawie 3 tysiące 🙄 trochę mnie dziwi cross match tylko u mnie i bez allo-mlr, obawiam się że to typowo pod szczepienia.
    Boję się , że on będzie nakłaniał do szczepień bo wspominał o tym. Tam była cała kolejka dziewczyn do szczepień, jedno szczepienie kosztuje 1100 zł...

    Echo lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3319 1914

    Wysłany: 27 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie. Pan doktor bardzo miły, dopytywał o wiele szczegółów, przeglądał nasze badania i dopytywał. Jako jedyny lekarz z jakim do tej pory rozmawiałam, powiedział że musi być jakaś przyczyna moich poronień i ją znajdziemy. Powiedział żeby nie bać się tego kiru AA bo to nie jest wyrok i na to da accofil. Zapytałam o acard i heparynę- powiedział, że tak, ale nie ze względu na mutacje pai i mthfr, ale ze względu na wysokie limfocyty podczas podawania accofilu, aby zapobiec zakrzepom i najprawdopodobniej tylko do 12tc i będziemy kontrolować czy będzie potrzeba dalej. Mówił też, że mutacja pai często idzie w parze z innymi czynnikami immunologicznymi. O biopsji nic nie wspominał i ja też nie pytałam. Tłumaczył bardzo dużo, ale nie byłam w stanie tego zapamiętać, bo większość dla mnie to czarna magia. Oczywiście zlecił jeszcze dodatkowe badania , które od razu wykonaliśmy. Zostawiliśmy tam prawie 3 tysiące 🙄 trochę mnie dziwi cross match tylko u mnie i bez allo-mlr, obawiam się że to typowo pod szczepienia.
    Boję się , że on będzie nakłaniał do szczepień bo wspominał o tym. Tam była cała kolejka dziewczyn do szczepień, jedno szczepienie kosztuje 1100 zł...

    Magdanka, z Twojej relacji wynika, że była to bardzo udana wizyta. Bardzo się cieszę, że trafiłas do kogoś sensownego i wszystko wyjaśnił 😘 nawet, jeśli nie wszystko było w pełni zrozumiałe,to doceniam, że poświęcił na to czas i nie potraktował Cię z góry. Czy dostałaś Accofil do naturalnych starań? Jakie badania musiałas wykonać? Co tak dużo kosztowało? Czy coś jeszcze musicie zrobić w późniejszym terminie? Mam tak dużo pytań 🙈

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7370 7530

    Wysłany: 27 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka z tego co wiem, to ten lekarz „lubi” szczepienia. Ale cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty i mam nadzieję, że to już ostatnia prosta do Twojej upragnionej ciąży ❤️

    Pandzia mocno Cię przytulam 🫂

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Echo Autorytet
    Postów: 3319 1914

    Wysłany: 27 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia, jesteśmy z Tobą kochana ❤️💔

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
‹‹ 850 851 852 853 854 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ