X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 3233 1874

    Wysłany: 28 marca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Czuje się jak 💩. Biorę dalej leki bo gin kazał ale wiem, że to bez sensu. I ciągle zadaje sobie pytanie:dlaczego. Ale to takie pytanie bez odpowiedzi. Nigdy się nie dowiem. Mój organizm jest zbyt zjebany. Trzeba to przyznać.
    Chce mi się tylko płakać a oczywiscie mąż od rana po co ja płaczę. Bo chce i koniec.

    Pandziu, byłam na Twoim miejscu 😔 dobrze wiem jak się czujesz 😔 Ja też nie widziałam sensu przyjmowania dalej leków i robienia kolejnej bety. Robiłam to, bo tak mi kazali lekarze, a i tak wszyscy czekali aż beta spadnie. Dopiero wtedy mogłam powoli odstawiac leki... Największemu wrogowi nie życzyłabym żeby przechodził przez taki horror... Kochana, wszystkie emocje są teraz właściwe. Jesteśmy z Tobą 💔

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Echo Autorytet
    Postów: 3233 1874

    Wysłany: 28 marca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Czuję, że nic nie czuję.
    Obudziłam się rano u pierwsze co mnie uderzyło to poczucie, że się nie udało.
    Ale potem przywołałam się do porządku że przecież jestem niecałe 2 dni po transferze i ten zarodek to się nawet jeszcze nie zagnieździł..

    Jest za wcześnie na objawy. Nie trać nadziei 🙏🍀❤️

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1942 1805

    Wysłany: 28 marca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Jest za wcześnie na objawy. Nie trać nadziei 🙏🍀❤️
    Ja wiem, ja wiem. Zarodek, o ile w ogóle, to się dopiero implantuje. No ale emocje są różne.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 784 657

    Wysłany: 28 marca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam nadzieję,że nie będziecie złe,ale opuszczę forum na jakiś czas. Muszę ogarnąć swoje życie,a sporo spraw zawalilam przez ciągłe myśli o ciąży, nadziei, że z Accofilem,heparyna się uda. Nie chcę też przytłaczać was swoimi złymi emocjami, co już robię. A w najbliższych dniach wiadomo co będzie.
    Dziękuję za każdy jeden kciuk, za słowa wsparcia
    Płaczę jak to piszę, ale muszę się pogodzić z niesprawiedliwością jaka jest.
    Elza, mocno trzymam kciuki za Twojego kropka, wiem,że teraz się pięknie zagnieżdża. Oczywiście wpadnę zobaczyć Twoje kreseczki na teście.

    Izzy, mam nadzieję że u Was też wszystko w porządku!

    Trzymam kciuki za wszystkie wasze postępy, myślami będę z Wami 💕

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32



    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1942 1805

    Wysłany: 28 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny, mam nadzieję,że nie będziecie złe,ale opuszczę forum na jakiś czas. Muszę ogarnąć swoje życie,a sporo spraw zawalilam przez ciągłe myśli o ciąży, nadziei, że z Accofilem,heparyna się uda. Nie chcę też przytłaczać was swoimi złymi emocjami, co już robię. A w najbliższych dniach wiadomo co będzie.
    Dziękuję za każdy jeden kciuk, za słowa wsparcia
    Płaczę jak to piszę, ale muszę się pogodzić z niesprawiedliwością jaka jest.
    Elza, mocno trzymam kciuki za Twojego kropka, wiem,że teraz się pięknie zagnieżdża. Oczywiście wpadnę zobaczyć Twoje kreseczki na teście.

    Izzy, mam nadzieję że u Was też wszystko w porządku!

    Trzymam kciuki za wszystkie wasze postępy, myślami będę z Wami 💕
    Pamiętaj, że cały czas jesteśmy z Tobą myślami

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3266 3553

    Wysłany: 28 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia jak potrzebujesz odpoczac od forum to zrób sobie przerwę, ale możesz swobodnie możesz nam wyrzucać tutaj wszystkie emocje a my Cię wesprzemy jak możemy. Masz przed sobą trudne dni to zrozumiałe i jak potrzebujesz się żalić to dawaj śmiało. I wcale nas nie przytłaczasz złymi emocjami!

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7121 7188

    Wysłany: 28 marca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandziu 🫂🫂🫂❤️

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 769 596

    Wysłany: 28 marca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandzia wcale nas nie przytłaczasz. Stworzyłyśmy taką fajną przestrzeń gdzie każda ma prawo narzekać, martwić się i potrzebować się wygadać. Nasz wątek niestety nie jest tylko pozytywny, ale wspieramy się jak potrafimy. Gdybyś potrzebowała zadać jakieś pytanie, albo cokolwiek to jesteśmy tu dla Ciebie 😚

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • alauda Autorytet
    Postów: 2422 1770

    Wysłany: 28 marca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandziu, jeśli podtrzebujesz przerwy od forum, to odpocznij sobie. Ale nie musisz tego robić ze względu na nas. Jesteśmy tu aby się wspierać i mimo, że nie znamy się osobiście każda z nas jest tutaj dla Ciebie❤️

    Magdanka, Echo lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2422 1770

    Wysłany: 28 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście robioną biopsję endo? Zastanawiam się nad nią i jestem ciekawa, kiedy by mi mniej więcej wypadła.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3233 1874

    Wysłany: 28 marca, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandziu, jesteśmy tu na dobre i na złe. Nie opuszczaj wątku ze względu na nas 💔 Jesteśmy z Tobą całym sercem ❤️

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1295 584

    Wysłany: 28 marca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Dziewczyny, mam nadzieję,że nie będziecie złe,ale opuszczę forum na jakiś czas. Muszę ogarnąć swoje życie,a sporo spraw zawalilam przez ciągłe myśli o ciąży, nadziei, że z Accofilem,heparyna się uda. Nie chcę też przytłaczać was swoimi złymi emocjami, co już robię. A w najbliższych dniach wiadomo co będzie.
    Dziękuję za każdy jeden kciuk, za słowa wsparcia
    Płaczę jak to piszę, ale muszę się pogodzić z niesprawiedliwością jaka jest.
    Elza, mocno trzymam kciuki za Twojego kropka, wiem,że teraz się pięknie zagnieżdża. Oczywiście wpadnę zobaczyć Twoje kreseczki na teście.

    Izzy, mam nadzieję że u Was też wszystko w porządku!

    Trzymam kciuki za wszystkie wasze postępy, myślami będę z Wami 💕

    Pandziula, kochana nie musisz odchodzić ze względu na nas. Po to tu jesteśmy ❤
    Ale rozumiem Cię, odpocznij. Mam nadzieję, że wrócisz do nas ❤🫂

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1942 1805

    Wysłany: 28 marca, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście robioną biopsję endo? Zastanawiam się nad nią i jestem ciekawa, kiedy by mi mniej więcej wypadła.
    Ja byłam jakoś trochę po okresie. Ale lekarz u mnie jakoś nie zwracał uwagi na dc. Pobrał mi z reszta badań do in nitro.
    Ja miałam tą biopsję fotelową, nie w trakcie histero.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1295 584

    Wysłany: 28 marca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście robioną biopsję endo? Zastanawiam się nad nią i jestem ciekawa, kiedy by mi mniej więcej wypadła.

    Hejo, ja mam teraz mieć robioną przy histero w 20 dc. Mam tylko zaznaczone przez ginke żeby się wstrzymać ze staraniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 15:51

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3266 3553

    Wysłany: 28 marca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Hejo, ja mam teraz mieć robioną przy histero w 20 dc. Mam tylko zaznaczone przez ginke żeby się wstrzymać ze staraniami.
    Pinki a Ty robisz histero w szpitalu że znieczulenie ogólnym?

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • alauda Autorytet
    Postów: 2422 1770

    Wysłany: 28 marca, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, ja właśnie chcę mieć tą „fotelową”. Chciałabym się upewnić, że nie mam żadnego stanu zapalnego a mimo, że dostałam antybiotyk po łyżeczkowaniu, to i tak może coś się tam dziać. .. takie badanie na szybko, bez histero.

    No właśnie czytałam, że albo w pierwszej fazie cyklu pobierają albo tak jak pisze Pinki - ok 20dc. Zależy od tego co się bada i w sumie od preferencji lekarza.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3233 1874

    Wysłany: 28 marca, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Dziewczyny, w którym dniu cyklu miałyście robioną biopsję endo? Zastanawiam się nad nią i jestem ciekawa, kiedy by mi mniej więcej wypadła.

    Ja miałam tuż przed @ (19dc), ale nikogo to nie interesowało. Po prostu dali mi najbliższy wolny termin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 16:09

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1295 584

    Wysłany: 28 marca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Pinki a Ty robisz histero w szpitalu że znieczulenie ogólnym?

    Tak, dokładnie bo te polipy jeszcze do usunięcia. Pytalam ginekolog ale powiedziała że to nie do wytrzymania jest tylko na znieczuleniu miejscowym.
    Więc mam cała listę badań do zrobienia przed zabiegiem ale wyżuliłam je dziś właśnie na luxmed. W sumie nie ze wyżuliłam coś place za ten pakiet i mój pracodawca tex więc mi się należy

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 769 596

    Wysłany: 28 marca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinki czyli udało się załatwić histeroskopie w szpitalu na NFZ? Czy to w jakiejś prywatnej klinice Twojej ginekolog?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3266 3553

    Wysłany: 28 marca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Tak, dokładnie bo te polipy jeszcze do usunięcia. Pytalam ginekolog ale powiedziała że to nie do wytrzymania jest tylko na znieczuleniu miejscowym.
    Więc mam cała listę badań do zrobienia przed zabiegiem ale wyżuliłam je dziś właśnie na luxmed. W sumie nie ze wyżuliłam coś place za ten pakiet i mój pracodawca tex więc mi się należy
    Pinki ja mam histero ambulatoryjną na fotelu na lekach przeciwbólowych i znieczulenie miejscowym i w tym układzie mam wytrzymać ból związany z nisza i ewentualnymi innymi zmianami. Podobno doraźność jest gorsza ale i tak się boję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 16:22

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
‹‹ 852 853 854 855 856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ