X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1895

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Przepraszam, że tak wjeżdżam w wasz wątek ale chciałam zapytać...
    Otóż jestem po dwóch poronieniach i mamy skierowanie na badanie karotypów na NFZ.
    Jak długo czekałyście na wyniki?

    Pandzia, trzymam ogromnie za Was kciuki, rośnijcie zdrowo❤️🍀🍀

    Cześć Incognitko, ja robiłam prywatnie i czekałam ok 3 tygodnie na wyniki. Trzymam mocno kciuki żeby u Ciebie wszystko było ok 🤞🤞❤️

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1895

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do osób, które robią krzywe lub po prostu pilnują cukru: jak szybko po odstawieniu słodyczy robiłyście badania? Czy w dwa tygodnie można się zresetować?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 774 602

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam was, muszę nadrobić.
    Jeśli chodzi o branie żelaza, to zgodnie z tym czego mnie uczyli na studiach i w pracy, to bez wyraźnych wskazań typu anemia z niedoboru żelaza lub niska hemoglobina, nie zaleca się jego przyjmowania. Najpierw tylko dieta, wyrównanie poziomu tarczycy i laktoferyna. Dlatego ja mając ferrytyne na poziomie 13 zamierzam tylko postarać się z dietą.

    Echo fajnie że już jesteś po wizycie i masz spojrzenie z innej strony. Prof J znana jest z tego że krytykuje metody innych immunologów. Dla mnie to nie do zaakceptowania bo taki zestaw pomógł innym dziewczynom świetnie, a w tamtym momencie robiłaś wszystko co mogłaś by tą ciążę uratować. Jeśli jeszcze powie, że to przez szczepienia na covid to już w ogóle dla mnie nie lekarz tylko szur...

    Incognitko ja robiłam na NFZ i czekałam na wyniki 2 tygodnie

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1895

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, nie chce zostać źle zrozumiana, więc muszę to podkreślić: ja piszę tylko i wyłącznie o swoim przypadku, który może być nietypowy i nie wpisujący się w żaden schemat. Nie oceniam przypadków innych osób ani ich leczenia. Nie twierdzę też że któryś lekarz jest zły czy dobry. Oboje są świetni w swoim zakresie,a do mnie należy wybór komu zaufam. Dziele się z Wami moimi obawami co do zaleconego leczenia i jestem teraz bardziej ostrożna z lekami,ale nie mam na myśli, że w ogóle takie leczenie jest co do zasady złe. Mam nadzieję, że teraz rozumiecie moje intencje 💋

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Kobea Ekspertka
    Postów: 227 187

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka🙂
    Super Echo, że wizyta udana 😘 myślę że jak miałaś dobre wyniki insuliny i glukozy to od razu klika grzeszkoiich nie zaburzy 🙂

    Byłam zaszczepiona na covid 3 razy 😄 i nie doszukiwalabym się związku.

    Znalazłam i czytałam badania o accofilu i jego skuteczności i jest to potwierdzone🙂 ale jakbym miała genotyp bx to bym go nie brała oprócz kilku dawek na początku.


    Ta krzywa insulinowa jest bardzo ważna jeseli chodzi o płodność , ja myślałam że miałam dobre wyniki 3.5 , 43 , 35 a był za duży wyrzut insuliny i miałam hipoglikemię. Zwiększyłam tłuszcz , białko i się unormowało.

    Ja ferrytyne miałam dobra przed ciążą i nie zaleca się stosowania żelaza zaraz przed staraniami i w pierwszym trymestrze właśnie że względu na wolne rodniki i stres oksydacyjny. Ale i tak w 2 trymestrze musiałam brać żelazo bo mój apetyt był beznadziejny i ciężko było trzymać dobra dietę.

    Elza powodzenia jutro ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 13:10

    Elza1234, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    39+2 Alexander 🌈
  • Kobea Ekspertka
    Postów: 227 187

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitko 😘 ja niestety dostałam skierowanie na kariotypy w czerwcu 2023, badanie miałam teraz 15.04.24 a wynik w lipcu 2024😄 tylko ja robilam na Podkarpaciu a tu jest chyba tylko jedna poradnia na NFZ także to zależy od regionu.

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    39+2 Alexander 🌈
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Przepraszam, że tak wjeżdżam w wasz wątek ale chciałam zapytać...
    Otóż jestem po dwóch poronieniach i mamy skierowanie na badanie karotypów na NFZ.
    Jak długo czekałyście na wyniki?

    Pandzia, trzymam ogromnie za Was kciuki, rośnijcie zdrowo❤️🍀🍀
    Cześć Incognitko 😊 pamiętam Cię z sierpniowego wątku, na którym też byłam,choć bardzo krotko. Bardzo mi przykro z tego powodu co Cię spotkało.
    Ja robiłam kariotypy prywatnie i wynik miałam za ok. 3 tyg. Planujesz robić jeszcze jakieś badania w najbliższym czasie?

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, cieszę się, że masz jakiś plan. Będąc na Twoim miejscu próbowałabym wszystkiego i myślę, że każda opinia lekarza może wnieść coś dobrego.
    Nigdy nie zaszkodzi zrobić dodatkowych badań a może akurat wniosą one coś kluczowego. Podświadomie pewnie wybierzesz to co może Tobie pomóc❤️

    Zmobilizowałaś mnie tym postem, żeby również bardziej zadbać o swoją dietę. Ciężko mi sobie wbić do głowy jak wielki wpływ na nasz organizm ma dieta przeciwzapalna. Moze zanim dojdzie u mnie do kolejnej stymulacji, to uda mi się podpicować komórki również dietą.

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, mało się ostatnio udzielam ale nie zapomniałam o Twoim transferze jutro. Trzymam mocno kciukasy i jestem z Tobą myślami i sercem 🤞🤞❤️❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    pandziu, fizycznie nieźle, gorzej z psycha 🤪😂 końcówka to taki mocny PMS + zaczyna wjeżdżać stres przedporodowy.
    A Ty jak się czujesz ? Trzymam kciuki ✊🍀

    A ja właśnie fizycznie zaczynam się czuć gorzej. Nie mam typowych mdłości ale czasem mnie zamuli i najlepsza pozycja to leżąca. Ogólnie troszkę jestem słabsza. Oczywiście jakieś obawy także są czy wszystko w porządku.

    Cieszę się,że jesteś już tak blisko spotkania z dzieckiem ☺️ stres każdego złapie na takim etapie, tym bardziej jak to pierwszy poród😄

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2429 1780

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower, ja pewnie po antybiotyku wolalabym powtórzyć biopsję, zeby miec czarno na białym, że stanu zapalnego nie ma.
    Na wątku o stanie zapalnym endo wiele dziewczyn musiało przejść kilka antybiotykoterapii zanim pozbyli się tego cholerstwa + stosowały probiotyki i zioła.Ale pewnie to zależy od tego jak poważny jest stan zapalny.

    Ja patrzę na to pod kątem tego jednego zarodka, którego mamy. Jeśli wyjdzie mi stan zapalny, to po leczeniu muszę być pewna, ze jest tam "czysto".

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, oczywiście,że trzeba szukać, czerpać wiedzy od kilku specjalistów,żeby zrobić wszystko co się da.
    Tylko stwierdzenie, że przez te leki straciłaś ciążę według mnie są zbyt mocne. Jeszcze od innego lekarza tej specjalizacji to już w ogóle skok.
    Wiesz,że z całego serducha życzę Ci jak najlepiej i trzymam kciuki za to,żebyś była świetnie przygotowana do tego szczęśliwego transferu 🍀

    Magdanka lubi tę wiadomość

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Cześć Incognitko 😊 pamiętam Cię z sierpniowego wątku, na którym też byłam,choć bardzo krotko. Bardzo mi przykro z tego powodu co Cię spotkało.
    Ja robiłam kariotypy prywatnie i wynik miałam za ok. 3 tyg. Planujesz robić jeszcze jakieś badania w najbliższym czasie?

    Również stamtąd kojarzę twój Nick. Cieszę się, że wyszło do Ciebie słoneczko🍀.
    Na razie musimy wykonać te kariotypy, omówić wynik z genetykiem i zobaczymy na co dalej mnie pokierują🙄
    Chciałaby zacząć starania jak najszybciej, a tu los jak zawsze ma inne zamiary i wszystko pod górę 😣

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 25 kwietnia, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Również stamtąd kojarzę twój Nick. Cieszę się, że wyszło do Ciebie słoneczko🍀.
    Na razie musimy wykonać te kariotypy, omówić wynik z genetykiem i zobaczymy na co dalej mnie pokierują🙄
    Chciałaby zacząć starania jak najszybciej, a tu los jak zawsze ma inne zamiary i wszystko pod górę 😣
    Incognitko, jasne,że każda na tym wątku chciałaby już ☺️ ale lepiej przejsc całą diagnostykę i zmniejszyć prawdopodobieństwo kolejnego niepowodzenia. Mam nadzieję,że masz dobrego lekarza, który Cię pokieruje na tej drodze 😊

    Incognitka lubi tę wiadomość

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3557

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój okres łaskawie powrócił:) jutro lekarz u plan działania poza tym spędziłam pół dnia u fryzjera na pielęgnacji włosów :) zmieniłam sobie grzywkę z grzywki na bok na prostą i P. Orzekł że odjęłam sobie 10 lat😁

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mój okres łaskawie powrócił:) jutro lekarz u plan działania poza tym spędziłam pół dnia u fryzjera na pielęgnacji włosów :) zmieniłam sobie grzywkę z grzywki na bok na prostą i P. Orzekł że odjęłam sobie 10 lat😁
    Facet zauważył?? 😄 A tak serio, to miły komplement 😊

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 774 602

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Również stamtąd kojarzę twój Nick. Cieszę się, że wyszło do Ciebie słoneczko🍀.
    Na razie musimy wykonać te kariotypy, omówić wynik z genetykiem i zobaczymy na co dalej mnie pokierują🙄
    Chciałaby zacząć starania jak najszybciej, a tu los jak zawsze ma inne zamiary i wszystko pod górę 😣

    Incognitko czy masz już termin pobrania kariotypów? Jeśli wyjdą wam prawidłowe to raczej nie ma co omawiać i możesz ruszyć dalej. Bardzo rzadko wychodzą nieprawidłowe. Czy planujesz jeszcze jakieś inne badania? Dużo siły dla Ciebie, niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo to wszystko długo trwa ☹️

    Jednorożec czyli miałaś spa dla włosów, dobrze że w końcu się zrelaksowałaś 🙂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1504 2018

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, trochę nadrobiłam :)

    Echo super że jesteś zadowolona z wizyty i nie jechałaś na darmo ☺️

    Elza mocne kciuki za jutrzejszy transfer 🤞😘

    Jednorożec fajnie że zmiana, pewnie od razu lepsze samopoczucie 😁 ja to jestem mało odważna jeśli chodzi o włosy i każda zmianę rozkminiam pół roku 😅

    Kasiek końcówka się dłuży a potem się ja ledwo pamięta 😅

    A my dziś świętujemy 1 miesiąc Zuzi, moja mała dziewczynka nie jest już noworodkiem 🥹

    Elza1234, Kasiek789, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3557

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza ja mam bzika jeśli chodzi o długość. Ścięcie dwóch centymetrów to wyzwanie ale grzywkę noszę już jakiś czas i po prostu zmieniłam jej formę

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1895

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Echo, cieszę się, że masz jakiś plan. Będąc na Twoim miejscu próbowałabym wszystkiego i myślę, że każda opinia lekarza może wnieść coś dobrego.
    Nigdy nie zaszkodzi zrobić dodatkowych badań a może akurat wniosą one coś kluczowego. Podświadomie pewnie wybierzesz to co może Tobie pomóc❤️

    Zmobilizowałaś mnie tym postem, żeby również bardziej zadbać o swoją dietę. Ciężko mi sobie wbić do głowy jak wielki wpływ na nasz organizm ma dieta przeciwzapalna. Moze zanim dojdzie u mnie do kolejnej stymulacji, to uda mi się podpicować komórki również dietą.

    Masz rację, nie można się poddawać 🍀 Utrzymanie diety jest jednym z najtrudniejszych zadań w procesie starań, ja się złamałam na miesiąc 🙈 Będziemy się w tym wspierać ❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 15:16

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
‹‹ 920 921 922 923 924 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ