X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Echo, oczywiście,że trzeba szukać, czerpać wiedzy od kilku specjalistów,żeby zrobić wszystko co się da.
    Tylko stwierdzenie, że przez te leki straciłaś ciążę według mnie są zbyt mocne. Jeszcze od innego lekarza tej specjalizacji to już w ogóle skok.
    Wiesz,że z całego serducha życzę Ci jak najlepiej i trzymam kciuki za to,żebyś była świetnie przygotowana do tego szczęśliwego transferu 🍀

    Wiem kochana, Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo ważne, dziękuję że jesteś ❤️ Mnie też jest przykro jak o tym wszystkim pomyśle,bo ja naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam żeby utrzymać ciążę 😔

    Myślę, że musi się zgrać wiele rzeczy ze sobą. I każdej coś innego pomoże. Niestety jedynym rozwiązaniem jest próbować dalej 😔 Dlatego chce dać szansę J., ale nie nastawiam się, że mi pomoże. Szczerze mówiąc to wszystko jest dla mnie trudne i czuje się bardzo już tym wszystkim przytłoczona 😔 same dojazdy do J.to dla mnie duży problem, a do tego procedurę robię w innym kraju. Przeszłam już tak długa drogę, a dalej nic nie wiem. Jestem tak bardzo tym wszystkim zmęczona...

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izzy91 wrote:

    A my dziś świętujemy 1 miesiąc Zuzi, moja mała dziewczynka nie jest już noworodkiem 🥹

    Wszystkiego najlepszego dla naszego słoneczka ❤️❤️❤️ niech rośnie zdrowo ❤️💋

    izzy91 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1330 600

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alauda, jak najbardziej rozumiem o co chodzi i trzymam kciuki za Twoj wynik 🤞

    Incognitko, też robiłam kariotypy prywatnie I czekałam jakieś 2-3 tygodnie na wynik.

    Izzy, wszystkiego dobrego dla Zuzi ❤️ czas naprawdę tak szybko leci

    izzy91 lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Incognitko czy masz już termin pobrania kariotypów? Jeśli wyjdą wam prawidłowe to raczej nie ma co omawiać i możesz ruszyć dalej. Bardzo rzadko wychodzą nieprawidłowe. Czy planujesz jeszcze jakieś inne badania? Dużo siły dla Ciebie, niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo to wszystko długo trwa ☹️

    Jednorożec czyli miałaś spa dla włosów, dobrze że w końcu się zrelaksowałaś 🙂

    Na pobranie krwi do badań już nie musimy się umawiać, pojedziemy chyba 6 maja. W maju umówię się do gina na cytologię i zobaczę co zaleci.
    A co byście mi poleciły jeżeli u małego była wada serca, wodogłowie, zwapnienie na wątrobie? Miałyście podobne przypadki?

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1966 1841

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Na pobranie krwi do badań już nie musimy się umawiać, pojedziemy chyba 6 maja. W maju umówię się do gina na cytologię i zobaczę co zaleci.
    A co byście mi poleciły jeżeli u małego była wada serca, wodogłowie, zwapnienie na wątrobie? Miałyście podobne przypadki?
    Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.
    U nas żadna niestety nie doszła do tak zaawansowanej ciąży. Także w tej kwestii raczej musiałabyś szukać pomocy na wątku o poronieniach

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 25 kwietnia, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    Na pobranie krwi do badań już nie musimy się umawiać, pojedziemy chyba 6 maja. W maju umówię się do gina na cytologię i zobaczę co zaleci.
    A co byście mi poleciły jeżeli u małego była wada serca, wodogłowie, zwapnienie na wątrobie? Miałyście podobne przypadki?

    Bardzo mi przykro 🥺 💔 Elza dobrze podpowiada - wątek poronienie to kopalnia wiedzy. Jest duża szansa, że znajdziesz tam odpowiedź i wsparcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 17:12

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7181 7256

    Wysłany: 25 kwietnia, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty. Dużo z niej wyniosłaś. Jeśli chodzi o zmianę nawyków, myślę, że dwa tygodnie wystarczy i możesz zrobić krzywe.

    Elza, z całego serca Ci życzę, żeby Twój sen był proroczy ✊🏻 trzymam mocno kciuki 🍀

    Izzy, kiedy to zleciało, dopiero pisałaś o tym, że pojechałaś do szpitala. Wszystkiego dobrego dla Was ❤️

    Elza1234, izzy91 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 25 kwietnia, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie pytanie jeszcze...
    Co jeżeli coś faktycznie jest nie tak z naszymi kariotypami? Klinika? Zostaje tylko invitro?

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1966 1841

    Wysłany: 25 kwietnia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitka wrote:
    A takie pytanie jeszcze...
    Co jeżeli coś faktycznie jest nie tak z naszymi kariotypami? Klinika? Zostaje tylko invitro?
    Wtedy to już Wasza decyzja, czy próbujecie naturalnie ale jest to obarczone ryzykiem kolejnego chorego płodu/dziecka czy in vitro. Nikt was nie może do niczego zmusić.
    Ale najmądrzejsze rozwiązanie wtedy wg mnie to in vitro z badaniem zarodków
    Jednak źłe kariotypy to naprawdę rzadkość. Częściej się zdarza po prostu wada plodu nieznanego pochodzenia.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Incognitka Autorytet
    Postów: 454 567

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Wtedy to już Wasza decyzja, czy próbujecie naturalnie ale jest to obarczone ryzykiem kolejnego chorego płodu/dziecka czy in vitro. Nikt was nie może do niczego zmusić.
    Ale najmądrzejsze rozwiązanie wtedy wg mnie to in vitro z badaniem zarodków
    Jednak źłe kariotypy to naprawdę rzadkość. Częściej się zdarza po prostu wada plodu nieznanego pochodzenia.


    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi❤️
    Znikam w tryb incognito, bo cóż mi zostało.

    Życzę każdej z Was wszystkiego co najlepsze🍀🍀🌈🌈🌈

    Elza1234, Echo, Pinkflower, Magdanka lubią tę wiadomość

    18.03.2023⏸️➡️04.2023 8/9tc💔19.08.23⏸️18.12.2023 19+6tc💔
    Mój Maleńki wraz z Tobą odeszła część Nas
    Nie umiem przestać o Tobie myśleć😭😭
    Tak bardzo czekaliśmy na spotkanie z Tobą💔
    Tak bardzo chcieliśmy żebyś z Nami został👣
    Mam nadzieję, że czułeś jak bardzo Cię kochaliśmy❤️
    Kiedyś Cię przytulę😍
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1330 600

    Wysłany: 25 kwietnia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Incognitko, naprawdę bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Przytulam Cię mocno i życzę wszystkiego dobrego 🫂❤️

    Jak najbardziej możesz tutaj z Nami na wątku zostać ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 19:55

    Magdanka lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 774 602

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli chodzi o trzymanie diety, to ja też potrzebuje kopa, bo ostatnio ostro poleciałam. Śniadanie jest zdrowe a później tylko ciasta, słodycze i czipsy, a wieczorem zjadłabym jeszcze do tego wszystkiego kebaba 😂 dzisiaj pozwoliłam sobie na to wszystko i właśnie piekę pizzę 😂
    Ale od jutra już dołączam do was, będzie zdrowa dieta i zero podjadania 🤞

    Elza1234, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem tylko i wyłącznie ze słodkim 🫣 na zasadzie jednego batona typu Be Diet albo kilka kostek czekolady Lindt z pomarańczą dziennie. Nie wiem co ja mam z tą czekolada 🙈 pomocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 21:02

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, dawaj adres. Jadę do Ciebie na tą pizzę 😍❤️

    Magdanka lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 774 602

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ja mam problem tylko i wyłącznie ze słodkim 🫣 na zasadzie jednego batona typu Be Diet albo kilka kostek czekolady Lindt z pomarańczą dziennie. Nie wiem co ja mam z tą czekolada 🙈 pomocy
    To bardzo mały problem, naprawdę niewielkie ilości. A czekolada Lindt jest taka pyszna...naprawdę jesteś twarda, że zjadasz tylko kilka kostek a nie całą tabliczkę 😁

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7181 7256

    Wysłany: 25 kwietnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli chodzi o słodkie to mnie nie ciągnie. Gorzej z chipsami i fastfoodami. Wczoraj postanowiłam sobie zrobić cheat meal taki na pełnego i to był ogromny błąd. Były chipsy, kebab. Chipsów dużo nie zjadłam, bo też mnie jakoś od nich odrzuciło. Ale już sobie poluzowałam i dziś ciężko wrócić na dobre tory. Miałam dziś ochotę na wszystko co niezdrowe.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 814 712

    Wysłany: 26 kwietnia, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ogromnie Was podziwiam za trud jaki wkladacie w dietę. Kilka kostek czekolady i to już grzech to ja nawet nie piszę ile ja potrafię pochłonąć słodyczy! Chociaż teraz mam mniej ochoty na słodkie.

    Elza, dziś Twój pierwszy dzień ciąży! Afirmuję, ma się udać teraz 😘😘

    Miłego dnia wszystkim ☀️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59


    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Wy też codziennie macie ochotę na słodkie tak jak ja 🫣? U mnie to jest głównie czekolada, ale za dobre ciasto dam się pokroić 🫣

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza mocne kciuki 🤞🤞❤️❤️❤️ Jak samopoczucie?

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Echo Autorytet
    Postów: 3257 1894

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja jeśli chodzi o słodkie to mnie nie ciągnie. Gorzej z chipsami i fastfoodami. Wczoraj postanowiłam sobie zrobić cheat meal taki na pełnego i to był ogromny błąd. Były chipsy, kebab. Chipsów dużo nie zjadłam, bo też mnie jakoś od nich odrzuciło. Ale już sobie poluzowałam i dziś ciężko wrócić na dobre tory. Miałam dziś ochotę na wszystko co niezdrowe.

    Najbardziej kochasz kebab,co? U mnie to są makarony i gnocchi wszelkiej maści, a do tego ciasta 🤤

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
‹‹ 921 922 923 924 925 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ