Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1439 638

    Wysłany: 9 maja, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Dziś beta 8.91
    Także koniec ciąży nr 3

    Elza, bardzo mi przykro 🥺🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1439 638

    Wysłany: 9 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Cześć dziewczynki.

    Echo, Elza...... nawet nie wiem co napisać. Jest mi cholernie przykro, że tyle Was spotyka złego 💔💔

    Ja powoli zbieram siły na nową walkę. Metforminę nadal biorę, ale albo dawka jest nie taka, albo na mnie nie działa. Nie dość że ogólnie jestem gruba, to zauważyłam, że mam potwornie wzdęty brzuch po Metforminie 🤦🏼‍♀️ czy mam mniejszy apetyt po niej? Nie. Wspomagam się innymi suplementami na zmniejszenie apetytu. Cykle tez na pewno sie nie skracają jak "obiecywał" lekarz. Wrecz sie wydłużają. Ten tydzień bez treningu jakiegokolwiek, bo jestem po usunięciu zęba 🤷🏼‍♀️
    24.05. mam wizytę u nowej lekarki. Czemu? Po przemyśleniu (długo mi to zajęło 😂) stwierdzam, że lekarz, który przepisał Metforminę ma ochotę mnie zbywać. Jeśli jego podejście pokryje się z nową lekarką, to spoko. Ale odczuwam jakiś niepokój i lekkie marnowanie czasu. Tę lekarkę obserwuję na IG (poleca ją dziewczyna, która stracila już kilka ciąż). I ostatnio coś u tej lekarki skomentowałam, na co lekarka odpisała jak ona podeszłaby do problemu. Także przeanalizowaliśmy z mężem i uznaliśmy, że możemy jedynie (albo aż?) stracić tylko pieniądze. Ale jeśli miałaby konkretny plan na mnie, to możemy więcej jednak zyskać.

    A poza tym co u mnie? Troszkę odpoczęliśmy w górach, ale jednak było stanowczo za krótko.
    Myślę, że będę już troszkę częściej tu zaglądać 🙂 ściskam Was mocno! ❤️

    Roszpunko witaj ❤️

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7492 7710

    Wysłany: 9 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Dziś beta 8.91
    Także koniec ciąży nr 3
    😔😔😔

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7492 7710

    Wysłany: 9 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Roszpunka ❤️ a przypomnij swoje wyniki krzywej, jaka była insulina?

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1292 1088

    Wysłany: 9 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza 😞

    Echo, po jogurtach na bank nie, bo jak ich nie jadłam w większej ilości, to też miałam wzdęty brzuch. Mam tak od kiedy biorę Metforminę.

    Butterfly, insulina na czczo była 7.80. Po 1h 65.10, po 2h 48,20.
    HOMA-IR tego samego dnia wynosiło 1.64


    Lekarz przepisując mi Metforminie powiedział, że ogólnie jakbyśmy się nie starali, to by na pewno nie zlecał tego, bo nie ma podstaw, ale chce żeby mi ułatwić spadek wagi, wyregulować cykl i zapobiec cukrzycy ciążowej 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:20

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Echo Autorytet
    Postów: 3348 1923

    Wysłany: 10 maja, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, jesteśmy z Tobą 🫂💔 Nie pytam jak się czujesz, bo to wiem 🫂

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 10 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Roszpunko, dobrze że jesteś 🙂
    W jakiej postaci bierzesz metforminę? Może wystarczy zmienić formę. Ja miałam strasznie wzdęty brzuch i rewolucje żołądkowe po metformaxie, jak zmieniłam na glucophage to wszystko przeszło i czuję się lekko. Oczywiście o ile nie poszaleje z jedzeniem 😁
    To są krzywe sprzed brania metforminy czy po?

    Elza przytulam mocno 🫂

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1292 1088

    Wysłany: 10 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Witaj Roszpunko, dobrze że jesteś 🙂
    W jakiej postaci bierzesz metforminę? Może wystarczy zmienić formę. Ja miałam strasznie wzdęty brzuch i rewolucje żołądkowe po metformaxie, jak zmieniłam na glucophage to wszystko przeszło i czuję się lekko. Oczywiście o ile nie poszaleje z jedzeniem 😁
    To są krzywe sprzed brania metforminy czy po?

    Elza przytulam mocno 🫂


    Cześć ❤️ to są krzywe przed. Biorę Glucophage 🙂 może mam faktycznie nieodpowiednią metforminę 🤷🏼‍♀️ bo czy jest potrzebna, czy nie, to nie wiem. Ja się nie znam na tym i słucham lekarza. Kazał brać, to biorę. Ale! Jak wyjechaliśmy, to niekiedy zapomniałam wziąć wieczorem metforminkę i czułam się lekko, a tam jednak pozwalaliśmy sobie na więcej- tu goferek z bitą śmietaną, tu lody, a tu czipsy 🙈😂 prawa wyjazdu 😂😂😂

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Miśka_95 Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 10 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziękuję kochane, już jestem po wizycie i jestem bardzo zmieszana...
    Jeśli chodzi o wyniki to:
    - mąż ma hla-c c2c2 czyli ten najgorszy bo ja mam kirAA
    - u mnie wyszły przeciwciała p/plemnikowe niewiele podwyższone, ale jednak
    - cytokiny podobno nie jakoś bardzo źle, drobne odchyły od normy, najważniejszy czynnik tnf alfa w normie.
    - cross match 20% czyli w porządku
    - badania nasienia męża super, poprawiły się i u niego brak przeciwciał p/plemnikowych

    Metoda leczenia proponowana przez dr to SZCZEPIENIA limfocytami partnera pullowane ze względu na przeciwciała i C2C2. Gdy zapytałam o inne metody to tylko immunoglobuliny a ich koszt to 40 tys. Według dr brak innych możliwości leczenia. Zaproponował 3 szczepienia, potem ponowna kontrola wyników i ewentualne doszczepianie. W ciąży również accofil, acard i heparyna.

    Dziewczyny ja juz sama nie wiem, nie zgadzam się na szczepienia, nie jestem jeszcze na tyle zdesperowana żeby zdecydować się na metodę, która w innych krajach jest zabroniona.
    Zastanawiam się tylko czy moje wyniki są aż takie tragiczne, że pozostają tylko szczepienia? Dla mnie szczepienia to ostatnia deska ratunku. Niestety dr nie zgadza się na inne leczenie bez szczepień i ja już nie wiem co mam teraz robić. Może wy jesteście mi w stanie coś doradzić? ☹️

    Cześć dziewczyny,
    Przepraszam, że tak wciskam wam się w wątek ale podczytuje od czasu do czasu i muszę coś napisać.

    Magdanka wczoraj byłam u młodego dr M i jestem w szoku. Usłyszałam od niego praktycznie to samo co TY. Immunoglobuliny koszt 40 tys. i mi pomogą tylko szczepienia. Przy czym ja mam KIR bx brakuje mi dwóch implantacyjnych. Cytokiny niby ok . Cross match 6,3 - powiedział, że to źle, a ja wszędzie czytam, że dobrze. A na dodatek nie było kompletu moich badań a powinny być. Nie było przeciwciał p/plemnikowych- podobno obsuwa w laboratorium. Człowiek jedzie ponad 200 km, płaci za wizytę na wstępie a oni nawet nie poinformują, że nie ma kompletu badań i co mi z takiej konsultacji. Wolałabym ją przełożyć na inny termin. Pomimo braku wszystkich badań od razu dał skierowanie na szczepienie i chciał mnie już zapisywać. Paranoja. Receptę i zalecenia wymusiłam na nim. Był widocznie niezadowolony moimi pytaniami.

    HSC 01.2023 - polipowate endometrium
    04.2023 6tc💔
    09.2023 HSG
    09.2023 ⏸
    10.2023 6tc/9tc 💔
    03.2024 Sono HSG

    MTHFR C677T homo
    kariotypy OK
    AMH 2,3
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1898

    Wysłany: 10 maja, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    Już mi się nawet wczoraj nie chciało płakać.
    Napisałam do lekarza, odpisał mi tylko „proszę odpocząć, widzimy się w czerwcu”
    Także umówiłam wizytę na 6 czerwca.
    Ładnie mi prolutex podpił proga, z 10 na 30. Także myślę, że dostanę krwawienia koło wtorku.
    Nie wiem co dalej. Myślę, że uprę się na przepisanie heparyny, bo tego jeszcze nikt mi nigdy nie dał. Myślę że dwa nieudane transfery są już wskazaniem do tego.
    Widzę jednak jedno. Po tym co przeszłam, kolejne niepowodzenia zaczynają co raz szybciej po mnie spływać.. skorupa na mnie wyrosła

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 871 772

    Wysłany: 10 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂
    Roszpunko miło że jesteś 😍
    Elza 😢

    Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023:
    09.01 CB
    09.04 puste jajo płodowe
    09.06 puste jajo płodowe
    04.09 CB
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka (12+0)

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 3348 1923

    Wysłany: 10 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_95 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Przepraszam, że tak wciskam wam się w wątek ale podczytuje od czasu do czasu i muszę coś napisać.

    Magdanka wczoraj byłam u młodego dr M i jestem w szoku. Usłyszałam od niego praktycznie to samo co TY. Immunoglobuliny koszt 40 tys. i mi pomogą tylko szczepienia. Przy czym ja mam KIR bx brakuje mi dwóch implantacyjnych. Cytokiny niby ok . Cross match 6,3 - powiedział, że to źle, a ja wszędzie czytam, że dobrze. A na dodatek nie było kompletu moich badań a powinny być. Nie było przeciwciał p/plemnikowych- podobno obsuwa w laboratorium. Człowiek jedzie ponad 200 km, płaci za wizytę na wstępie a oni nawet nie poinformują, że nie ma kompletu badań i co mi z takiej konsultacji. Wolałabym ją przełożyć na inny termin. Pomimo braku wszystkich badań od razu dał skierowanie na szczepienie i chciał mnie już zapisywać. Paranoja. Receptę i zalecenia wymusiłam na nim. Był widocznie niezadowolony moimi pytaniami.

    Z daleka od takich... Dzięki, że napisałas. Dobrze wiedzieć, że badania nie mają dla niego znacznia, bo i tak zleca jedno, bardzo niebezpieczne leczenie.

    Czy możecie mi napisać co to za lekarz? Może być na priv

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1898

    Wysłany: 10 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowski młody. Jest też stary - ma taką samą filozofię prowadzeni pacjentek- milion badań za milion zł tylko w jednym labie.

    Echo lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3348 1923

    Wysłany: 10 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza 🫂💔

    Drugi nieudany transfer jest jak drugie poronienie - otwiera drzwi na konkretne leczenie. Myślę, że teraz powinnaś dostać zestaw leków.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄1HB ✖ wada genetyczna
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1292 1088

    Wysłany: 10 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, jest mi tak potwornie przykro, że znowu musisz przez to przechodzić 😞 żadne słowa nie ukoją tego co czujesz, co czujecie z mężem. Mam nadzieję, że Twój lekarz wprowadzi Ci heparynę. Przytulam mocno 🫂❤️

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    11 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 10 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_95 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Przepraszam, że tak wciskam wam się w wątek ale podczytuje od czasu do czasu i muszę coś napisać.

    Magdanka wczoraj byłam u młodego dr M i jestem w szoku. Usłyszałam od niego praktycznie to samo co TY. Immunoglobuliny koszt 40 tys. i mi pomogą tylko szczepienia. Przy czym ja mam KIR bx brakuje mi dwóch implantacyjnych. Cytokiny niby ok . Cross match 6,3 - powiedział, że to źle, a ja wszędzie czytam, że dobrze. A na dodatek nie było kompletu moich badań a powinny być. Nie było przeciwciał p/plemnikowych- podobno obsuwa w laboratorium. Człowiek jedzie ponad 200 km, płaci za wizytę na wstępie a oni nawet nie poinformują, że nie ma kompletu badań i co mi z takiej konsultacji. Wolałabym ją przełożyć na inny termin. Pomimo braku wszystkich badań od razu dał skierowanie na szczepienie i chciał mnie już zapisywać. Paranoja. Receptę i zalecenia wymusiłam na nim. Był widocznie niezadowolony moimi pytaniami.

    Czyli jego strategią teraz jest proponowanie szczepień każdemu, niezależnie od wyników. Myślałam, że tylko jego ojciec daje na wszystko szczepienia, ale on zrobił się taki sam. Przykre to bardzo. Mnie też chciał od razu zapisywać na termin za kilka dni. Jakie dostałaś zalecenia i recepty? Mi się nie udało, chyba byłam za mało stanowcza i teraz trochę żałuję bo w końcu zapłaciłam dużo kasy, a nie walczyłam o coś co mi się należy ☹️

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 826 619

    Wysłany: 10 maja, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko też nie wiem do kiedy trzeba brać ten glucophage, też chciałabym go już odstawić a biorę już dwa lata. Często o nim zapominam 😬 chyba musimy to skonsultować z lekarzem 🤔

    Elza myślę że teraz heparyna powinna być u Ciebie włączona. Ginekolodzy dają profilaktycznie po poronieniach

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1439 638

    Wysłany: 10 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny strategia żeby wszystkich szczepić i robić na tym kasę. Czyty biznes i zysk. On by każda z nas zaszczepił na pewno 🥺 przeraża mnie to

    Elza 🫂 jest to okropne ale ja 2 poronienie przeszłam "lepiej" bo nie było czekania prawie miesiąc na 💔
    Człowiek się uodparnia 🥺 to pierwsze mnie zniszczyło

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2027 1898

    Wysłany: 10 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mnie pierwsza strata okropnie zniszczyła. Byłam jak zombie chyba przez miesiąc.
    A teraz mam takie: o, znowu? Ok..
    myślę że dużo gorzej byłoby mi się pozbierać, gdybym słyszała serce. Ale nigdy nie dobrnęłam do tego etapu.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
  • Miśka_95 Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 10 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka, tak mi przykro, że oni wykorzystują sytuację w jakiej się znalazłyśmy 😔
    Accofil 1 amp od 14 dc, potem 16 dc ,następnie co 3 dni
    Encorton 10mg codziennie po śniadaniu
    fraxyparyna 0,4 od 14 dc
    Acard 150 na noc

    po potwierdzeniu ciązy prograf 1x1 przez 15 dni, wizyta: test cba, aptt, inr, d-dimery

    Ja odniosłam wrażenie, że on na siłę w tym moich badaniach próbował się czegoś przyczepić żeby poprzeć te szczepienia pomimo braku kompletu badań. Powiedziałam że szczepienia to dla mnie ostateczność, że maiłam niedawno drożność i u mnie z tym też jest problem bo w tych jajowodach co chwilę coś zalega (miałam już dwa razy robioną- dwa razy z trudem kontrast przechodził pod ciśnieniem), że chciałabym spróbować bez tych szczepień, to mi powiedział czy chcę ryzykować bo najprawdopodobniej znowu poronię bez szczepień. Wcześniej na badania bardzo upierał się żebym zrobiła u niego w G, kiedy chciałam zrobić w APC. W APC wyniosło by mnie to kilkaset złotych taniej, on twierdził że u niego robią dokładniej, są bardziej rozszerzone, a przecież oni te próbki i tak do APC zanoszą. Dałam się naciągnąć. Dopiero we wrześniu mam wizytę u doc Paśnika, sama nie wiem co do tej pory robić...

    HSC 01.2023 - polipowate endometrium
    04.2023 6tc💔
    09.2023 HSG
    09.2023 ⏸
    10.2023 6tc/9tc 💔
    03.2024 Sono HSG

    MTHFR C677T homo
    kariotypy OK
    AMH 2,3
‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ