X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2708 2550

    Wysłany: 23 maja, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mamygin to ona jest tak cringowa, że aż mi słabo.
    Nie można powiedzieć, jest mega przedsiębiorcza, ale w życiu bym do niej jako do lekarza nie poszła

    Ale 500 zł za wizytę u giną to lekka przesada już. Co to za lekarz wg? Jakiś znany na insta?

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1271 1266

    Wysłany: 23 maja, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka super,że jest 🐒a Tobie Jednorożec nieco spokoju życzę ✊

    500 zł za wizytę a pewnie dowiesz się tyle co nic. Ja płacę 330, raz jak byłam na monitoringu to stówka ale też wizyta była szybka.
    Magdanka, idziesz na żywioł w tym cyklu?🔥🔥

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.06 1668g 💖

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1217 1053

    Wysłany: 23 maja, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Magdanka super,że jest 🐒a Tobie Jednorożec nieco spokoju życzę ✊

    500 zł za wizytę a pewnie dowiesz się tyle co nic. Ja płacę 330, raz jak byłam na monitoringu to stówka ale też wizyta była szybka.
    Magdanka, idziesz na żywioł w tym cyklu?🔥🔥

    Kochana, całą noc szukałam i szukałam opinii o lekarzach i najbardziej przekonała mnie dr Dądalska, która podobno współpracuje z dietetykiem, rozumie i akceptuje zalecenia immunologa, a dodatkowo przyjmuje blisko mnie. Zapisałam do do pani dr na wizytę 1 lipca. Wtedy będę już po konsultacji z immuno więc będę już trochę do przodu 🙂 a w tym miesiącu odpuszczę
    A co u Ciebie? Jak się czujesz?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1271 1266

    Wysłany: 23 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie przeszukałaś pół internetów, żeby znaleźć kogoś sensownego. Oby to był strzał w dziesiątkę. Dobry ginekolog prowadzący, godny zaufania to podstawa dobrej współpracy :)

    Dziękuję,że pytasz. Ja się czuję dobrze. Dzisiaj miałam wizytę u dentysty więc już odhaczone. A w niedzielę powiemy rodzicom o ciąży. Zamówiłam takie magnesy z napisem i USG :) już dłużej i tak nie ukryję brzucha. Dzisiaj porównałam zdjęcia z dzisiaj i z początku ciąży to wow, trochę urósł 😊

    Elza1234, Pinkflower lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    02.04 pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    16.04 mamy ♥️ 152ud, CRL 1.32
    29.04 CRL 2.59
    15.05 ♥️158ud, 5.29 Maluszka
    20.05 I prenatalne, niskie ryzyka
    12.06 150g dziewczynki 💗
    02.07 262g 🎀
    15.07 II prenatalne, 336g 🌸
    30.07 530g 💖
    27.08 1kg małej pandzi 🐼
    19.09 III prenatalne, 1404g
    24.06 1668g 💖

    APS, kariotyp, badanie genetyczne po poronieniu, MUCHa 2x, AMH, badania hormonalne, USG 3d macicy, allo mlr, cross match


    Kir AA, Pai- 1 homo, TSH, histeroskopia: stan zapalny endometrium -> antybiotyk

    On:

    Morfologia, test mar, chromatyna,kariotyp
    👩🏼95'
    👨🏼93'
    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 23 maja, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka trzymam kciuki żebyś trafiła w końcu na odpowiednią lekarz ✊🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 19:11

    Pinkflower, Magdanka lubią tę wiadomość

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1769 1455

    Wysłany: 23 maja, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mamygin.... dla mnie to jest po prostu influencerka, a nie lekarz, bizneswoman. Absolutnie nie umniejszalabym jej wiedzy, bo ma na pewno mega dużo. Ale też i za dużo jej jest. Kiedyś swój IG prowadziła bardzo medycznie, teraz sklepowo niestety.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3637 3769

    Wysłany: 23 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin jeżeli chodził o kasę jest naprawdę w porządku, jak ma dużą obsuwę wizyta jest gratis, wejście po receptę też jest gratis. Ostatnio jak wystraszyłam się tych plamień i poszłam to sprawdzić to policzył mi jak za monit 120 złotych, a regularna wizyta to 250.

    Co do mamy gin mam od niej segregator ciążowy, bardzo praktyczny, ale nie podoba mi się jej działalność, teraz jej profil z ginekologią nie ma nic wspólnego to jest czysta reklama sklepu

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1217 1053

    Wysłany: 23 maja, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec czyli to taki "ludzki" lekarz, chce pomóc, ale nie zdziera kasy na byle czym.
    Mój pierwszy gin też taki jest, często wizyty za darmo i zawsze pod telefonem, niestety jego możliwości diagnostyczne się skończyły i nie miał dalej pomysłu.
    Też mam nadzieję, że znajdę w końcu kogoś kto będzie miał na mnie plan 🙂

    Co do influencerow to jest też drugi popularny ginekolog, który kiedyś zadawał się z mamą gin. On to dopiero jest wystrzelony 😂 miałam z nim zajęcia na studiach, ciągle nawijał o swoich bogatych serdecznych przyjaciołach i nagrywał relacje, wiele nie wyniosłam z jego nauk.

    Pandzia rodzice na pewno się ucieszą z takiej niespodzianki 🥰 też chętnie zobaczymy zdjęcia rosnącego brzuszka o ile Ty chcesz pokazać 🥰

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 23 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka chyba wiem o kim piszesz 🙈
    Ja też mam segregator od mamyginekolog. Bardzo mi się marzył jak ona zaczęła je produkować. I jak zaszłam w ciążę od razu go zamówiłam.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1769 1455

    Wysłany: 23 maja, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem posiadaczką tego segregatora.... zaczęłam go wypełniać w ciąży.... niestety wiadomo jak się skończyło. I tak sobie leży. Ale na pewno jest przydatny.


    Dziewczyny, muszę pomarudzić. Boję się jutrzejszej wizyty u nowej lekarki niesamowicie. Jestem bardzo negatywnie nastawiona, bardzo pesymistycznie podchodzę do tej wizyty. Boję się, że nie otrzymam pomocy. I spodziewam się tego, że jutro to będzie moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani doktor. A wtedy już odstawiam wszystkie suple, które biorę.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2708 2550

    Wysłany: 23 maja, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Jednorożec czyli to taki "ludzki" lekarz, chce pomóc, ale nie zdziera kasy na byle czym.
    Mój pierwszy gin też taki jest, często wizyty za darmo i zawsze pod telefonem, niestety jego możliwości diagnostyczne się skończyły i nie miał dalej pomysłu.
    Też mam nadzieję, że znajdę w końcu kogoś kto będzie miał na mnie plan 🙂

    Co do influencerow to jest też drugi popularny ginekolog, który kiedyś zadawał się z mamą gin. On to dopiero jest wystrzelony 😂 miałam z nim zajęcia na studiach, ciągle nawijał o swoich bogatych serdecznych przyjaciołach i nagrywał relacje, wiele nie wyniosłam z jego nauk.

    Pandzia rodzice na pewno się ucieszą z takiej niespodzianki 🥰 też chętnie zobaczymy zdjęcia rosnącego brzuszka o ile Ty chcesz pokazać 🥰
    Ten taki wysoki? Na F?

    Butterfly23, Magdanka lubią tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 23 maja, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Również jestem posiadaczką tego segregatora.... zaczęłam go wypełniać w ciąży.... niestety wiadomo jak się skończyło. I tak sobie leży. Ale na pewno jest przydatny.


    Dziewczyny, muszę pomarudzić. Boję się jutrzejszej wizyty u nowej lekarki niesamowicie. Jestem bardzo negatywnie nastawiona, bardzo pesymistycznie podchodzę do tej wizyty. Boję się, że nie otrzymam pomocy. I spodziewam się tego, że jutro to będzie moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani doktor. A wtedy już odstawiam wszystkie suple, które biorę.

    Roszpunko, a jakie opinie ma ta Pani doktor ?
    Chyba wszystkie tu rozumiemy ten strach czy zostanie nam udzielona pomoc.
    Bardzo trzymam kciuki żebyś się pozytywnie zaskoczyła 🤞🤞🤞🤞🫂❤️

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1769 1455

    Wysłany: 23 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Roszpunko, a jakie opinie ma ta Pani doktor ?
    Chyba wszystkie tu rozumiemy ten strach czy zostanie nam udzielona pomoc.
    Bardzo trzymam kciuki żebyś się pozytywnie zaskoczyła 🤞🤞🤞🤞🫂❤️


    Bardzo dobre ma opinie. Ale stwierdzam, że ktoś kto ma złe opinie, to ja mogę być zachwycona. Ktoś może mieć mega dobre, a ja będę niezadowolona. Wiemy jak to działa.... nie każdemu się dogodzi.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 23 maja, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Dziewczyny, muszę pomarudzić. Boję się jutrzejszej wizyty u nowej lekarki niesamowicie. Jestem bardzo negatywnie nastawiona, bardzo pesymistycznie podchodzę do tej wizyty. Boję się, że nie otrzymam pomocy. I spodziewam się tego, że jutro to będzie moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani doktor. A wtedy już odstawiam wszystkie suple, które biorę.
    Z doświadczenia wiem, że im jestem bardziej optymistycznie na coś nastawiona, tym bardziej się zawodzę… Miałam tak ogromne nadzieje co do immunologa, dr z kliniki. I na tych nadziejach się skończyło. Życzę Ci z całego serca, aby Twoje nastawienie było odwrotne do tego co jutro usłyszysz. Wierzę, że pani dr będzie miała na Ciebie plan, który doprowadzi Cię do upragnionego dziecka 😘
    O której masz wizytę?

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 23 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Bardzo dobre ma opinie. Ale stwierdzam, że ktoś kto ma złe opinie, to ja mogę być zachwycona. Ktoś może mieć mega dobre, a ja będę niezadowolona. Wiemy jak to działa.... nie każdemu się dogodzi.

    No tak, rozumiem.
    Mam nadzieję, że będzie miała jakiś plan 🤞🤞🤞

    U mnie wśród znajomych dziś wysyp brzuszków. I wiecie co cholernie zazdroszczę a czuje się z tym okropnie 😞

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2708 2550

    Wysłany: 23 maja, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko, daj znać po jak odczucia
    Pink - zazdrość to całkowicie naturalna reakcja. Dla mnie zbliża się najgorsze 30 dni: dzień matki, dziecka i ojca. Od 3 lat to dla mnie trauma, mimo, że mam swoich rodziców.

    Wyłączę chyba wtedy telefon, bo nie wytrzymam tych postów i relacji na insta

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
  • Kobea Autorytet
    Postów: 251 195

    Wysłany: 23 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🙂
    Co do mamy gin to mam takie same odczucia😃 kiedyś bardzo lubiłam ale teraz to jest tragedia. Miałam segregator i książkę o ciąży, bardzo mi się przydały 🙂 lubię też jej książki kulinarne 😃

    Z tymi cenami to już naprawdę przeginają.... A wizyta u niektórych 5 minut i zero zaangażowania.

    Jednorożec to jestem w szoku, że u Janowca wizyta tylko 250, myślałam że z 500 to min.

    2 poronienia, 11tc i 7tc.
    age.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 2890 1418

    Wysłany: 23 maja, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Roszpunko, daj znać po jak odczucia
    Pink - zazdrość to całkowicie naturalna reakcja. Dla mnie zbliża się najgorsze 30 dni: dzień matki, dziecka i ojca. Od 3 lat to dla mnie trauma, mimo, że mam swoich rodziców.

    Wyłączę chyba wtedy telefon, bo nie wytrzymam tych postów i relacji na insta

    Przytulam mocno 🫂🫂🫂 ja do wczoraj czułam się silna, myślałam że w tym roku nie będzie tak źle ale to jednak wraca i uderza.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań, monit, Ovitrelle, owulacja potwierdzona-->🔴

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 23 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    No tak, rozumiem.
    Mam nadzieję, że będzie miała jakiś plan 🤞🤞🤞

    U mnie wśród znajomych dziś wysyp brzuszków. I wiecie co cholernie zazdroszczę a czuje się z tym okropnie 😞
    Wiem co czujesz, mam tak samo. Właśnie widziałam, że znajoma w trzeciej ciąży. I po prostu, po ludzku jest mi przykro.

  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1769 1455

    Wysłany: 23 maja, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza, przez przypadek polubiłam.

    Butterfly, o 19:40 dopiero.

    17.09.2009 ❤ córka, 27 tc
    03.2023 💔
    09.2024 💔
‹‹ 974 975 976 977 978 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ