X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 stron! Ale nastukałyśmy tego! Teraz już same podwójne krechy muszą na testach być.

    Hilary, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia wiem że szybciej ale się nie nastawiam żeby się nie rozczarować albo nie panikować że np powinnam poczuc już a nie czuje :)

    A mialyscie w ciąży jakieś dziwne zachcianki np ogorek z czekolada ? :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a ja dorwalam w biedronce te co pisalas hehe mmmm pyszne ogoreczki :) ale nie aż tak dziwacznych zachcianki nie miałam tzn np. Najpierw czekoladę a 10min później ogórki to tak ale na raz nie ;D

    Majamia ale zrobiłaś mi apetyt heh już wiem co w czwartek idę kupić.

    A mówiłam wiele razy i siostrze, ale kończy się na obrazie majestatu wielkiej pani. A młodemu tez mówię, ale jak grochem o ścianę pójdę do drugiego pokoju a ten swoje. Wywale go do babci to wróci jak bumerang. To nawet nie chodzi o niego, bo muszę przyznać czy jak ma jakieś pieniądze i kupić sobie zelki czy coś to podzieli się. to siostra powinna też pomyśleć że skoro czasem siedzi tu prawie cały dzień to może albo dać pieniadze bądź mu kupić coś, ale nie. A jak czasem zdarzy się, że kupi to tak żeby moje nie dostały a wtedy te siedzą i rycza. Bo ona nauczyła się że mama nic nie chce za opiekę ani jedzenia dla niego ( jeszcze rok temu mieli dość kiepska sytuację finansowa) ale teraz żyją sobie jak królowie to by mogła dać chociaż 100zl na miesiąc by coś mu kupić.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprocz was nie mam bliskiej osoby do wygadania sie no oprocz meza ale to facet.

    A nie powiedzialam najwazniejszego podczas tej klotni moja Magda(starsza corka lat 11) zczaila o co chodzi i wrecz kazala sobie prawde powiedziec.
    Po rozmowie z mezem podeszlismy czysto medycznie do tego.I jej wytlumaczylismy ze tak sie stalo a nie inaczej.Magda chyba zrozumiala .po rozmowie powiedziala mamusiu to niczyja wina a napewno nie twoja.i stwierdzila ze podejrzewala cos bo widziala jak ciagle placze niby po kryjomu i obiecala nie mowic Zuzi .bo ona i tak nie zrozumie a by przezywala

    Co do zachcianek. To mialam podobnie Hilary tez ogorki z czekolada albo zajadalam ciastkami tak mialam przy ciazy z mlodsza.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 2 maja 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik my bardzo chętnie cie wysluchamy, eee tam facetowi się czasem zwierzac to jak by nikomu. A kobieta kobietę zawsze zrozumie w końcu chyba każda z nas tu się zalogowała by móc czasem się wygadac :) masz bardzo mądra córkę skoro to zrozumiała w końcu do to jeszcze dziecko, szkoda tylko że musiała dowiedzieć się podczas kłótni. Rośnie ci bardzo mądra młoda kobieta to skarb . Wogole nie rozumiem jak można komuś zazdrościć dzieci przecież to nienormalne. Mama pewnie też nie wiedziała co zrobić w takiej sytuacji jak zaczęła się awantura, moja to pewnie by się popłakala ona nie znosi jak się kloce z siostrą zawsze to bardzo przeżywa

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 hehe też muszę upolować te z biedry :p No to kiepsko z tą siostra widocznie się przyzwyczaiła że zostawia dziecko i nic nie musi więcej...

    Basik po to właśnie jesteśmy żeby się tu wygadac jedna drugiej :) Ja niby mam dwie przyjaciółki ale czasem lepiej jest się wygadac komuś takiemu 'obcemu'
    Masz bardzo mądra córkę:)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    100 stron! Ale nastukałyśmy tego! Teraz już same podwójne krechy muszą na testach być.

    Mam nadzieje ze 100 strona przyniesie mi szczescie ;)

    A teraz przyszlam do Was z goraca herbata i zabieram sie za czytanie i odpisywanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa i co maz na Ciebie sie wczoraj szykowal? ;) a plamienia dalej masz?

    A z tymi weekendami zakrapianymi przez meza to nie da sie inaczej? Nie umie odmowic procentow? Kurcze tak pomyslalam ze dobrze ze nic sie nie stalo ale w razie W to ciezko czuc sie bezpiecznie wiedzac ze nie bedziesz mogla na nim polegac.

    Majzu co to za lamanie sie ;) przeciez ladna masz tempke i nie oszukujmy sie dziewczyny, ale wiekszosci kobiet testy nie wychodza w 10, 11 czy 12dpo, tylko po prostu jestesmy niecierpliwe i testujemy wczesniej widzac biel na tescie i lapiemy dola.

    Magada ja licze ciagle ze lada dzien zobacze tutaj II kreski na tescie i ze pociagniecie mnie ze soba <3

    Hilary a co to sa kartacze? Ale Ci sie udalo z tym jedzeniem dzisiaj :) przynajmniej przy garach nie musialas stac ;)

    Evve witaj i rozgosc sie :)

    Mamabyc oj podziwiam Cie za ten plot ;) serio bo wiekszosc kobiet przesypia dnie w 1 trymestrze a Ty z plotem walczylas, ale duma czlowieka rozpiera jak widzi efekt koncowy, wiec rozumiem :)

    A z tym siostrzencem to brak slow. Nie rozumiem Twojej siotry jak mozna dajac na caly dzien dziecko pod opieke nie dac na jego wyzywienie, tym bardziej ze mama nic nie bierze za ta opieke, rece opadaja :(

    Basik jeju czytam i oczy wybaluszam :( jak mozna powiedziec takie slowa?????? Nie miesci mi sie to w glowie. I sobie mysle ze w takich momentach naprawde z rodzina to tylko na zdjeciu i lepiej jakby o ciazy nie wiedzieli, przynajmniej bolu by nie sprawili.

    Ciezko mi to zrozumiec dziewczyny ze nie ktore z Was nie maja wsparcia w rodzinie :( czytam Was od poczatku i za kazdym razem kiedy bylyscie pozostawione same sobie to mialam ochote Was przytulic <3

    A corcie Basik masz cudowna <3 madra dziewczynka <3

    Ja nie mialam zadnych zachcianek oprocz arbuza z synem w ciazy tak jak wczesniej mowilam ;)

    Wiecie w ogole zaczelam czytac watek od poczatku, przezywac Wasze pierwsze testy :)

    Hilary i Majamia mozecie cos napisac o swoich najmlodszych dzieciaczkach? Czy chodza juz, cos mowia itp. uwielbiam sluchac o dzieciach, zwlaszcza na tym etapie kiedy wszystkiego sa ciekawe :D

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc moja wlasnie tez tak reguje mama

    Hilary masz duzo racji

    Podwojna mama co tu duzo gadac moja sioatra jest nienormalna

    Co do mojej cory no ona jest dojrzalsza niz by wypadalo w wieku 11lat jezeli chodzi o tematy organizmow seksow ciaz itp itd one duzo wiedza obydwie moze dlatego Madzia potrafila to ogarnac

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik- czytalam przez co przeszłas- wspólczuję Ci, jest to bardzo bolesne. Nie znam Twojej siostry , ale wiem, ze czasami w złosci mozna powiedziec rzeczy których się wcale mie mysli. Twoja corka na pewno martwiła się Twoim stanem i płaczem - moze to i dobrze ze wie o co chodzi, wyobraznia potrafi napisac najgorsze scenariusze. Mamabyc3- moze trzeba siostrze wprost powiedziec zeby zostawiala kase ma swoje dziecko. Moja siostra jest o 15 lat ode mnie młodsza takze nasze relacje są zupelnie inne.
    U mnie chyba dzisiaj ovu - ale mam miesiąc przerwy i zagryzając wargi muszę to przetrzymac bez serduch. Mam nadzieję, ze nie macie mi za złe ze tak bezpardonowo weszłam w toczące się rozmowy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 22:44

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama poprostu ja z tych ludzi co nie lubią siedzieć na dupie i czekać aż ktoś coś za nich zrobi bo wiem że czasem śmierci bym się prędzej doczekała:)

    Basik to biedna też mama bo pewnie nawet nie wie po której stronie stanąć.

    A co do facetów to poprostu mój tak ma że nie potrafi odmówić niektórym i tyle, a że głowa już nie ta to też dużo nie potrzeba by się nachlac porządnie. To też zależy akurat z kim się jest w towarzystwie bo jedyni powiedzą żeby nie pić tyle, a drudzy " a ty co pantofle żony będziesz słuchać możesz się napic" bynajmniej u nas tak jest. Moj ma poprostu niektórych znajomych po 40lat a zachowanie 15latkow. Z jednym już mu nie pozwalam się spotykać nie i koniec no tamten to wog9le jak dla mnie patologia niby żona, dzieci a jak jego była w ciąży to potrafił jej ukratkiem zanosi piwo i fajki do innego pokoju. A ona na 2 dzień zkacowana a w 6 miesiącu ciąży... później płacz i lament jak urodziła w 33tc bo dziecko ledwo odratowali. Ja myślę że poprostu po tym kolesiem mam taki uraz do jego znajomych. A też były właśnie 2 razy sytuację że kwzalam mu się wynosic tylko to się zmienilo na 2 miesiace no ręce opadają...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Mamabyc jakbym siebie widziala he he ja uwielbiam co chwile robic w domu remonty. Zmieniac co popadnie i nie czekam na meza az bedzie mial czas tylko sama dzialam ;) a radosc po skonczeniu jest ogromna.

    A z tym dawnym znajomym to dobrze ze to zakonczylas. Tacy ludzie maja zly wplyw na druga osobe i nie dziwie sie ze sie teraz boisz i masz taki uraz. To ze facet nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za rodzine to czesto sie zdarza, ale zeby kobieta byla tak nie odpowiedzialna i taki start temu maluszkowi dac na tym swiecie to serce mi peka za kazdym razem kiedy slysze taka historie :(

    Jak sie brzuchatki czujecie?

    Troszke smutno na watku sie zrobilo. Mam nadzieje ze jakas fasolka w Maju tu sie pojawi :)

    Basik jak sie czujesz?

    Dni do owulacji lecialy mi szybko a teraz wleka sie strasznie ;) i mimo ze staram sie glowe zajmowac czym innym to z tylu glowy ciagle zastanawianie sie czy sie udalo czy nie, ale nawet jak @ przyjdzie to chwila smutku i do dzialania :) na synka i corcie tyle lat czekalam to teraz tez sie uda :) teraz czy za rok ale sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evve a zapomnialam spytac ;) a czemu masz przerwe od staran? Oj wierze ze bedzie ciezko bo jednak majac swiadomoac ze owulka jest to wiadomo ze juz by sie podzialalo ;)

    No cos Ty. Jakie wtracanie sie do rozmowy ;) im nas wiecej tym przyjemniej :)

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny...u mnie beznadziejny dzien.
    Dzisiaj dostalam okres co bylo do przewidzenia...kolejne testowanie jakos pod koniec maja...
    Ale musze wam powiedziec,ze ten kwiecien to na naszym testowym watku wcale nie byl szczesliwy..
    Bardzo malo pozytywow...oby maj byl troche lepszy...
    Poza tym corcia na szczescie juz po chorobie wiec obylo sie bez wizyty u lekarza..za to maz dzisiaj byl na ostrym dyzurze ortopedycznym-znowu ma problem z szyja...ech caly dom na mojej glowie-wlasnie posprzatalam cale mieszkanie,bo zaraz mamy gosci.ciasto upieczone,wszystko gotowe a ja padam na twarz....a jutro do pracy.

    Basik wspolczuje historii z siostra.....ja uwazam,ze pewnych rzeczy nawet w zlosci sie nie mowi..bylo to ponizej pasa...
    Ja bym wstala i wyszla..
    Trzymaj sie.
    A jak Wam dziewczyny mija ostatni dzien majowki???

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej po malu lepiej juz tak nie krwawie po malu mysle o kolejnych staraniach ..moze to glupie ale chec posiadania dziecka jest tetaz jeszcze wieksza.

    Madzik tule

    Dziewczynki buziale

    My zaraz pojdziemy na spacer tylko kawe wypijemy

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 maja 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja u teściów na imieninach. Mąż w pracy. Podczytałam was ale wieczorem albo jutro usiądę i coś więcej naskrobie. Miłego dnia kochane :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach to dlatego takie pustki bo w Pl Swieto dzisiaj ;) to czas rodzinnie spedzacie.

    Hilary wlasnie sie usmialam jak swirowalas przed testowanie i sprawdzalas co godzine czy cycki urosly hi hi

    Madzik przykro mi :( ale juz zaciskam kciuki za Majowe testowanie :)

    Zdrowka dla meza zeby bol minal i super ze corcia sie wykurowala :) a co za ciasto pieklas?

    Basik dobrze ze juz lepiej jest :) i to prawda. Ja po kazdej stracie bardziej chcialam dziecka. Ciezko to wytlumaczyc ale wlasnie tak jest, wiec jak gin da zielone swiatlo to do dziela :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 maja 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ide niedlugo to sie dowiem

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik a kiedy masz wizyte?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 maja 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama serio nie wiesz co to kartacze? :O To takie jakby pyzy z ziemniaków a w środku mięso takie mielone. Tylko one są takie duże a nie małe jak pyzy. Do tego najlepiej zasmaszka że skwarek i cebulką. Wpisz w.Google jak wyglądają:)
    Hehe no jeszcze niedawno panikowałam z testami a już zaraz 14 tydzień czyli 2 trymestr zaczynam :)

    Basik roku chyba zrozumiałe że jeszcze bardziej się chce dziecka

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ