X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj na szczescie juz nie pije, ale pare malzenstw ktore znam rozpadly sie albo są na skraju rozpadu z powodu picia. Ja osobiscie nie popieram wyjsc osobno.

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia jak samopoczucie?

    Basik, co u Ciebie? Martwimy się :-*

    A mój już prawie 40 na karku a też wieczne dziecko. Tzn. ze spotkań z kumplami wyrósł. Zresztą znajomi się porozjeżdżali, na święta jak się zjadą do rodziny to wtedy aię umawiają, M wychodzi, ale w sumie niechętnie. Ale tylko się napije i już mu się podoba. Ale u nas "problemem" są częste spotkania rodzinne. Mamy b. dużą rodzinę i co chwila a to urofziny, a to chrzciny, a to znowu jakaś rocznica, święta... A nie da się imprezować na trzeźwo.. :-/ no i każdy weekend (tylko wiadomo już nie tak jak na imprezie jakiejś), ale też musi być %%%. Ile razy już się o to pokłóciliśmy, ale moje argumenty do niego nie trafiają.. Parę razy też już myślałam o rozstaniu.. Bo faktycznie, w weekend w razie "W" to nie można na niego liczyć.. Tylko na szczęście na razie to "W" się nie zdarzyło, więc moje emocje zawsze opadną i.. jakoś się kręci. Po cichu liczę, że kiedyś się to zmieni.. Potencjał jest, bo po powrocie z podróży poślubnej mąż rzucił palenie, tylko piwko i te sprawy to chyba za duże poświęcenie by było..

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 1 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane dzis doslownie mnie zalalo poki co krwawienie nie jest wieksze niz od mega obfitego okresu ale strasznie mnie lewy jajnik boli.jak sie czuje ?psyczicznie i fizycznie obolala.ale coz trzeba zyc dalej.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 1 maja 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik odezwij sie...jak sie czujesz??

    Majamia jak noc?jak sie czujesz?nadal cie boli?

    Aria widze,ze u ciebie negatyw i spadek...kurcze przykro mi:((
    Karolina a ty kiedy testujesz????dopiero 4 maja???ale twarda zawodniczka z ciebie:)))

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 1 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik w tym samym czasie napisalas...trzymaj sie.dobrze,ze nie musialas lezec w szpitalu i samo wszystko sie oczysci.
    Pewnie przerwy tez nie musicie robic od staran...choc pewnie na razie o tym nie myslisz....
    Sciskam mocno!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 1 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik przytulam <3

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Jest lepiej. Nospy w domu nie mam. Nie wiem jak orgaznim na nia bedzie reagowac, bo w pierwszej ciazy i pomiedzy ciazami ja po nospie wymiotuje dalej niz widzę.
    W nocy bolalo, ale znosnie. Jak maratony chodzilam sikac, to nadal kulalam. Teraz odrobine lepiej. Nie ciagnie, nie uciska, ale jeszcze nie wstalam calkiem z lozka :P

    Basik, trzymaj sie dzielnie! Moze warto byloby porozmawiac z jakims psychologiem?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 1 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam ból pachwiny w ciąży, ale później, to ucisk na nerw nie bardzo możno cokolwiek z tym zrobić.

    Już boli mnie brzuch na @, szkoda :(

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 maja 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Karolina a ty kiedy testujesz????dopiero 4 maja???ale twarda zawodniczka z ciebie:)))
    robiłam wczoraj i dziś negatyw, czekaam naa @ niestety.
    aria40 wrote:
    Już boli mnie brzuch na @, szkoda :(
    Tule kochana u mnie tez się zbliza tylko temp pozno spada.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 11:45

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 maja 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik tule kochana

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 1 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    miałam ból pachwiny w ciąży, ale później, to ucisk na nerw nie bardzo możno cokolwiek z tym zrobić.

    Już boli mnie brzuch na @, szkoda :(
    Ja bol pachwiny mialam, ale na dalszym etapie ciazy. Jak dzidzius na nerw naciskal i miejsca juz mial malutko. Jakos na takim wczesnym, to az dziwne...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 1 maja 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia a już dzisiaj lepiej się czujesz ?

    Jejku dziewczyny no szkoda...ale trzeba kolejny cykl zacząć pozytywnie

    U nas dzisiaj ciepłej ok 11 stopni i słoneczko świeci. Mąż w pracy od rana a my się wybieramy do teściów

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 1 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu nie zabraniam wychodzić bo jednak u nas tak się to potoczyło że w młodości nie mieliśmy dużo czasu żeby się wyszalec i teraz żebym go trzymała na siłę w domu to nic dobrego by nie dało. I tak on ma mało czasu żeby wyjść bo ciągle w pracy a jak już wychodzi to do garażu z kumplami się spotkają coś w aucie porobić i wypija po 2 piwa, czasem się zdarza że więcej albo jakaś wódkę. Do tego mamy taką umowę ze raz w roku może wyjść n dyskotekę czy do baru sam i ja tak samo sama mogę. A tak to wychodzimy razem na jakieś domówki i przeważnie raz, dwa razy w roku na dyskotekę. Jak mamy jakieś imprezy rodzinne to on biedny przeważnie nie pije bo musi prowadzić jak ja prawka jeszcze nie mam

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 1 maja 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Tule kochana u mnie tez się zbliza tylko temp pozno spada.

    Kurcze dziewczyny wyglada zatem,ze bedzie kolejne wspolne testowanie pod koniec maja,poczatek czerwca....
    Ech....niezla akcja by byla jakbym urodzila kolejne dziecko rowno 18 lat po pierwszym(nastarsza corka jest z lutego).
    Strasznieeee dziwnie...taka roznica wieku.....

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 1 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja dołączam do czekających na @ :( test negatywny :( nic to trzeba podnieść głowę i iść dalej ...

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 maja 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja mam jednego syna z stycznia a drugiego z 14 lutego haha dobre miesiace na porod,do lata ppdchowane maluchy. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 maja 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu alr u ciebie dopiero 9dpo :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 1 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:) nie odzywałam sie cały dzień, bo byliśmy w ZOO. Taki nieplanowany wypad. Było super:) Dzieci szczęśliwe i zmęczone.

    Karolina, Ari i Majzu ja dalej wierzę, że zobaczymy w tym cyklu dwie kreseczki:) ja dopiero 7dpo i juz nie mogę się doczekać testowania. Ale to najwcześniej w piątek.

    Basik tulę cię kochana. Odpocznij, nabierz sił i wracaj do staranek:)

    Madzik trzymam kciuki za następny cykl:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 1 maja 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pozamiatane jest @ :(

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Caly dzien poza domem bylismy. Z mezem wieczor spedzilam i czasu na forum nie bylo, ale juz koniec wolnego, wiec i czas na forum bedzie.

    Poczytam Was jutro a tymczasem zycze dobrej nocki :)

    Aria :( przykro mi jak cholera. Strasznie liczylam na 2 kreseczki.......... przytulam kochana!!!!

    aria40 lubi tę wiadomość

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ