X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama- po 3 wyzszych temp.
    Aria- kochana, jeszcze moze za wczesnie, ja dalej trzymam kciuki!

    aria40, PodwojnaMama lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obilam test biel bije po oczach !!! Czekamy ...

    Aria widzę ze skrzydelka opadly ci tak samo jak mi zaczynam ssiee nastawiać nastawiać ze nic z tego.

    Podwojnamam mi doopiero cztery dni temu zaznaczylo owulacje, takze poczekaj :)


    Mamabyc ach te chlopy jełopy...

    Basik bidulko trzymam kciuki by szybko zakonczyl się ten nieprzyjemny proces nawet niewiem jak napisac, przepraszam i współczuję ogromnie.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik bardzo mi przykro...wiem co przezywasz....trzymaj sie.aby szybko wszystko sie oczyscilo!!!!!

    Aria40 oraz Karolinams-wykresy bardzo ladne!!!moim zdaniem testy moga sie jeszcze mylic.
    Jutro powtarzajcie:)))a potem do skutku...

    U mnie nadzieji brak-spadek coraz bardziej.nie robie testow.
    W dodatku wczoraj mloda sie rozchorowala wiec czeka nas siedzenie w domu i tyle.zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie,bo na razie ma goraczke i lekki bol gardla...
    Choc w sumie dobrze,ze nie ma upalow bo wtedy trudno by wytrzymac w domu.
    Pozdrawiam wszystkich

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wasze chłopy sa takie walniete, że gdy spotkają się z kumplami często zapominają o Bożym świecie? Tu nie chodzi o to że mi to przeszkadza a niech idzie na piwo czy kilka oczywiście nie widzę problemu. Bo każdy potrzebuje czasu że znajomymi, ale kuźwa ten mój to przeginą mało kiedy zdarzy się że wróci o normalnej porze i w stanie normalnym. Zazwyczaj nad ranem albo rano i to pijany jjak prosie. A j ja jak jestem wciekla to oczywiście ta zła bo jak mogę być zła o to że się napil " przecież nie chodzę na dzwiki tylko siedzę z kumplami" zawsze jego słowa. Tu nawet nie chodzi o to ale gdyby cokolwiek się stało to on cały dzień jest nie do życia to nawet mi nie pomoże. No poprostu wieczne dziecko, które nie musi myśleć o odpowiedzialności tylko ważne że chce się nachlac tu i teraz i cały świat gówno mnie obchodzi. Wasi też tak mają czy tylko ten mój jest jakiś dziwny....

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Aria poczekajcie kilka dni może za wcześnie na test :)

    aria40 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Mi też się wydaje że testy mogą jeszcze nie wychodzić także cały czas trzymam kciuki

    Mamabyc3 ja też mojemu nie bronie iść wypić ale mój mnie wkurza jak nie przychodzi o umówione godzinie np umawiam się z nim że idzie na piwo i ma wrócić np o 3 a on się spoznia. Godzina 4 a go jeszcze nie ma. Dzwonie a on ze zaraz będzie i przyłazi o 5... Już przedostatnio my powiedziałam że następnym razem to zamknęła drzwi na klucz i go nie wpuszcza niech śpi na klatce no to ostatnio przyszedł punktualnie i było spoko ciekawe do kiedy tak będzie:p

    U nas zimno ale słonecznie. Udało się i.mąż ma jeszcze dzisiaj wolny dzień, jutro do pracy. Idziemy zaraz do takiej knajpki bo ma być grill i animatorzy dla dzieci, potem na lody i chyba do domu pogramy coś ogladniemy jakąś kolacje dobra zrobię i tyle chyba że jeszcze coś wymyślimy żeby gdzieś pojechać.
    Miłej niedzieli :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja kiedyś zamknęłam drzwi mężowi bo juz tez przesadzal i kilka krotnie go ostrzegał am. Przespal się w samochodzie i juz się nie spoznia:)
    Grochpaproch testowalas?

    PodwojnaMama, Hilary lubią tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje jestescie kochane

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    A czy wasze chłopy sa takie walniete, że gdy spotkają się z kumplami często zapominają o Bożym świecie? Tu nie chodzi o to że mi to przeszkadza a niech idzie na piwo czy kilka oczywiście nie widzę problemu. Bo każdy potrzebuje czasu że znajomymi, ale kuźwa ten mój to przeginą mało kiedy zdarzy się że wróci o normalnej porze i w stanie normalnym. Zazwyczaj nad ranem albo rano i to pijany jjak prosie. A j ja jak jestem wciekla to oczywiście ta zła bo jak mogę być zła o to że się napil " przecież nie chodzę na dzwiki tylko siedzę z kumplami" zawsze jego słowa. Tu nawet nie chodzi o to ale gdyby cokolwiek się stało to on cały dzień jest nie do życia to nawet mi nie pomoże. No poprostu wieczne dziecko, które nie musi myśleć o odpowiedzialności tylko ważne że chce się nachlac tu i teraz i cały świat gówno mnie obchodzi. Wasi też tak mają czy tylko ten mój jest jakiś dziwny....

    Mamabyc3 musisz z nim pogadać, wg mnie wyrośnie z tego. Zależy jeszcze jak często to się zdarza. Mój miał tak czasem jak był młodszy, ale dojrzał na szczęście i już nie ma potrzebu zalania się w trupa, ani przyjemności z tego.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam fajnie,bo moj w ogole nie pije:)))
    Szczerze mowiac to ja bym tez sie mega wkurzala i nie pozwalala na takie wracanie o dziwnych godzinach.
    A potem umieranie kolejny dzien.Rozumiem jakies wesele czy cos,ale w innym przypadku to troche dziecinne....
    Rozumiem twoja frustracje...

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jejku, ale mnie prawa pachwina boli :/ az cala kuleje :/ myslicie, ze moze to byc od nacisku dziecka? Chyba troszke jeszcze za wczesnie...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki i jak pogoda u Was? U mnie 19 stopni dzisiaj i ciagle slonce :D zawitalismy do domu i starzy odpoczynek a dzieci dalej energia i biegaja z dziecmi na dworzu ;)

    Mamabyc a ile lat ma Twoj maz? Ja tez mysle ze z tego wyrosnie. Moj maz kiedys przy spotkaniach z kolegami tez lubial wypic, ale to bylo jeszcze kiedy w Polsce mieszkalismy a od dobrych kilku lat ani nie pije, chyba ze piwo smakowe ani nie chodzi na spotkania bo wyrosl z tego. Woli spotkac sie rdzinnie w domu itp. i wierze Ci ze jestes zdenerwowana bo najgorszy ten dzien zmarnowany kiedy on chory na kacu a Ty bys gdzies poszla czy ogolnie z nim czas spedzila.Moze rozmowa cos da, tylko w tedy kiedy sie lepiej poczuje ;)

    evve dzieki :)

    Karolina zapas tetsow jest to testuj codziennie a my trzymamy kciuki zeby w koncu blada kreseczka wyszla <3

    Madzik jak corcia sie czuje? Zdrowka dla niej <3

    Hilary cudownie ze mozesz czas z mezem spedzic :)

    Magada i super patent z tymi drzwiami :D dobrze ze poszedl do auta spac a nie dobijal sie do domu do upadlego ;)

    Basik jak sytuacja u Ciebie? Ruszylo sie cos? <3

    Maja mija na to zeby dziecko uciskalo to faktycznie za wczesnie ale moze jakas kolke w pachwinie masz? Cos lepiej jest czy mocniej boli?

    Zastawilismy sobie z mezem stol przekaskami i robimy sobie krotki seans filmowy przed ogarnianiem dzieci do kolacji i kapieli :)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie młody 31 lat może i przejdzie nie wiem jego koledzy mają prawie po 40 a wciąż tak się zachowuja. Ehhhh zobaczymy jak nie to nie będę go też wpuszczać do domu :D

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc to juz w tym wieku raczej wypadaloby wydoroslec ;) ale moze nastepnym razem jak sie przespi na wycieraczce to pomoze ;)

    Basik mysle o Tobie <3 jak sie czujesz?

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku a mój ma dopiero 25 to jeszcze tyle czasu będzie takie szopy robił:O U mojego jest ten plus że on za dużo nie pije, tylko te jego spóźnienia mnie wkurzają. Czasem mówię mu ze może wrócić o której chce i wtedy się nie czepiam ale jak mówię zeby był o 3 to kurde nie bez powodu chce żeby o tej był..

    Majamia może to że macica się rozciąga i rośnie?

    Dobra u nas dzieci uspane to teraz będzie film i popcorn :) Miłego wieczorku

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny :( boli caly dzien. Troche rozruszalam, wiec najgorzej nie jest, ale taki bol, ze masakra... mam nadzieje, ze wszystko ok bedzie...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia moze nospe wez

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Nie wiem dziewczyny :( boli caly dzien. Troche rozruszalam, wiec najgorzej nie jest, ale taki bol, ze masakra... mam nadzieje, ze wszystko ok bedzie...
    Nospe i poloz się do łóżka jak będzie boleć mocno to na IP. Ale może miałaś jakiś stres dziś czy cos

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 1 maja 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak mamamija lepiej dziś się czujesz?

    Basik jak się trzymasz?

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 1 maja 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej kwestii mam super moj nie wychodzi z kumplami na picie, ale jak przyjdaa do domu znajomi to tez potrafi wypic ale od razu go dam lozka i po zawodach.

    Majamia jak sie czujesz?

    Basik jak u ciebie sytuacja jak się czujesz?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 07:49

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ