X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 wyslalam ci zapro do przyjaciolek zaakceptuj to se pogadamy :)

    Marti83 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch my tez mielismy wczoraj <3 i dupa z tego wyszla tez bylam zla az mnie mąż rano przepraszał hahaha

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 uff, kamień z serca :-( Bo ja tak tęskniłam za Wami :'( Czytałam ale wolałam nie pisać. Bo wetdy napisałam że leciałam po małego do żłobka bo mi panie wydzwaniały, ze ma zapalenie spojówek a trochę chyba spanikowąły te panie bo na szczęście nic mu nie było już.
    kurcze, ja taka jestem, ze nie zapytam a biorę do siebie :-P

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde na nastepny raz dostaniesz lanie ..wirtualne..

    Wariatko a o co ja bym miala byc zla na ciebie.az mi teraz glupio ze przeze mnie nie pisalas ale skad moglam wiedziec.

    My tu tolerancyjne sa wyluzuj odrazu sie nie czepiamy nawet jak mamy odmienne poglady .

    Marti83 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeden z nielicznych watkow gdzie tak fajnie sie pisze.

    Marti83 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 Wiem, wariatka jestem :-P nie mogłas wiedzieć... Ja niestety nie zawsze mam kiedy napisać ale czasem sie odezwę :-P
    Zaraz zmykam z pracy i po dzieci jadę ale na pewno jeszcze się do Was odewę:-) Dziewczyny, nakręcacie pozytywnie :-D
    Miłego popołudnia Wam wszystkim życzę :-)
    Ps. czy mogę dołączyć na fb? Będzie można się zobaczyć :-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 o matko ale Ty to jesteś :P

    Oj dziewczyny może nic jeszcze straconego, korzystajcie jak teraz możecie a potem czekamy na testowanie albo na @

    no właśnie z tym sczepieniem to myślicie że doktorka nie będzie się czepiać że zamiast po roczku to przyjdziemy po 2 miesiącach ?

    Marti83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 pewnie ze tak, musisz napisać tutaj do majamia dane swoje na fb i ona cie do grupy doda

    Marti83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary :), intuicja najważniejsza, masz wątpliwości to poczekaj lub podpytaj się ....ja chyba poczekałabym bo najwyraźniej nie jest mała w formie .
    Basik też lubię prosto z mostu :)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    To jeden z nielicznych watkow gdzie tak fajnie sie pisze.

    A to szczera prawda :) Ja wprawdzie mało się udzielam,bo czas nie zawsze pozwala .I prawda jest taka,że chciałam już rzucić w cholerę te starania ale mi tego forum szkoda :D no i jakąś taka moc dziewczyny dajecie i nadzieję,że jednak warto bo a nuż tym razem się uda
    Dobra,zmykam po dzieciaki co by nie musiały w przedszkolu nocować ;) A że dziś bez auta jestem to zapowiada się długa droga do domu,bo pogoda dopisuje to pewnie zaliczymy wszystkie place zabaw po drodze

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Marti83 o matko ale Ty to jesteś :P


    no właśnie z tym sczepieniem to myślicie że doktorka nie będzie się czepiać że zamiast po roczku to przyjdziemy po 2 miesiącach ?

    Spokojnie,rozsądna lekarka i tak by nie zasczepiła dziecka z podejrzeniem choroby.Moje wszystkie szczepienia miały opóźnione z róznych względów i żaden lekarz się nie czepiał,raz tylko pielęgniarka bo w papierach jej się nie zgadza ale to akurat olałam.
    Dobra ,teraz już naprawdę lecę bo te moje naprawdę będą nocowac w przedszkolu

    Hilary lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi czekamy na wyniki z niecierpliwością!

    Basik, przykro mi z powodu koleżanki.. Jakoś nieważne kogo to spotyka, to strasznie mi żal tej mamusi... :-(

    Hilary, ja bym poczekała. Ja ostatnio często przekładałam szczepienia, bo zawsze któraś chora.
    Za to na bilans dwulatka poszłam jak tylko młoda skończyła 2 latka.. i żałuję, a przy okazji zmieniłam pediatrę, bo tak mnie podkur... że masakra :-o Wiadomo, że to dziecko i może nie mieć humoru (a w dodatku była zmęczona i podziębiona), a ta kur** opierdzieliła mnie z góry na dół, że dziecko się zachować nie umie i jak myśmy mogli z takim dzieckiem przyjść (a dzwoniłam do przychodni, że mała ma katar i jest marudna to kazały mi przyjść). No i jeszcze na uspokojenie i do spania ssała smoczek i chodziła w pieluszce to dodatkowy opierdziel zebraliśmy...

    A ja dziś się ledwo ruszam. Rano schylałam się po coś i już zostałam w takiej pozycji... :-( teraz odrobinę lepiej, ale nie w każdej pozycji mogę siedzieć no i plecy nadal strasznie bolą... Nie wiem co to, bo ani mnie nie przewiało, nic mi nie strzyknęło...
    Także dzień do dupy...

    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo lepiej prosti z mostu a nie za plecami.

    Rybenko co za po..a lekarka dobrze zrobilas ze zmienilas

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wo jej to ciekawe co ci się zrobiło...
    A lekarka jakąś chora...
    No to pewnie poczekam i pójdę za tydzień

    Mój dzisiaj do 15 tylko pracował:) zaraz obiad zjemy i mieliśmy porozwozic zaproszenia ale mu się nie chce i za to jedziemy na działkę trawę skosić i dzieci z psem się wybiegają :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary,lekarka zdrowo walnięta...może jeszcze zażąda aby 2 latek sprawnie posługiwał się nożem i widelcem eh niektórzy mijają się z powołaniem, zdecydowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, to Ty niedługo dowiesz się jakiej płci jest Twoje dzieciątko :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie miec dzialke

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justu77 nie wiem ki3dy będę miała teraz usg. Te trzecie chyba jest jakoś w 22-24 tygodniu to jeszcze trochę i się dowiem mam nadzieję:)

    Basik a pewnie ze fajnie :) tzn to jest taki ogródek działkowy z domkiem w mieście w sumie niedaleko domu więc ja często z dziećmi na piechotę chodzę. Mamy tam kilka krzaczkow, kilka kwiatków a reszta to trawa i właśnie teraz na urodziny zbieramy kasę zamiast prezentów żeby kupić huśtawki, piaskownice i domek.

    No ale jednak znowu zmiana planów...coś ten mój mąż dzisiaj niezdecydowany :D jedziemy jednak do teściów bo mają sporo roboty na gospodarce i chce im pomóc i od razu da się im zaproszenia

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, ja z prawie dwumiesiecznym opoznieniem mojego szczepilam. Lekarka nic nie mowila. W ogole sama zaleca przeciaganie szczepien - bo np nie chce szczepic kilkoma szczepionkami na raz.

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, to fajnie :)
    my też mamy działkę i bliziutko, 5 min spacerkiem :) ale sąsiadów mamy wrednych.... kupiliśmy ją bardzo zaniedbaną, jak 1 córka była malutka, to zanim ją trochę ogarnęliśmy to była zima i w 2 ciąży byłam. Komicznie wyglądałam z grabiami z wielkim brzuchem :-P
    i też chcemy jakiś plac zabaw dzieciakom zrobić ale najpierw trawnik musimy normalny zrobić bo zamiast trawy są chwasty :-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 16:50

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ