X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria, my to mamy babiniec hihi :), jak dajesz radę w kontekście dwóch dojrzewających dziewczyn?, moje to jakby im pozwolić to kłótnie bez końca....o wszystko ....Średnia naśladuje starszą co jest permanentnym zarzewiem kłótni .

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 maja 2017, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Majamia:)

    To była płatna szczepionka 5w1 hmmm, wiek 22 miesiące, 4 dawka i dopiero teraz ma odczyn. Pielęgniarka ( babka około 45 lat) powiedziała,że w jej historii drugi taki przypadek....
    Pierwszy, drugi, dwudziesty... zapisza NOP, to jako starsza dziewczynka bedzie pod obserwacja wieksza w przyszlosci przy kolejnych szczepieniach.
    Szczepienia to mega trudny temat... i kontrowersyjny. Tyle mozna sie dowiedziec o roznych rzeczach, ze masakra... i tyle wersji... jednak poszczepiennego odczynu bym nie pominela. Chociaz w tej tabelce w ksiazeczce zdrowia zeby lekarka napisala - co sie pojawiło i ile czasu po.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 16 maja 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi dlatego dużo pediatrów zaleca jednak te bezpłatne szczepionki bo masz kilka ukuc, ale żadne z nich nie zawiera aż tylu składników przez co niepożądane odczyty są rzadko, nawet lekarz w De jak mieszkaliśmy mówił " ja nie szczepie tymi 6w1 bo za dużo kłopotów z nimi jest". Ale ja również bym dała wpisać w razie jakichkolwiek reakcji poszczepienich następnych lekarz może inaczej zareagować a nie zbagatalizyje. I to nie oznacza że jesteś przeciw szczepienia;)

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 maja 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie zgodze co do darmowych, tam krztusiec nieoczyszczony i sama wybieram platne. Ale to nie temat na to. Niestety mamy ogromna decyzje do podjecia, bo szczepienia to ciezki temat... jednak warto odczynny zapisac, zeby w przyszlosci moc zareagowac wczesniej i uniknac tego.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 16 maja 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi raju jak wcześniej pięknie ci się udawało 1, 2 cykl , no to teraz też ci musi się udać :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki a ja sie buddz i widomosc sms ze moja kolezanka na ip dostala krwotoku tez byla w ciazy

    A ja dzis mam bardzo rozsciagliwy sluz czyzby szczyt owulki ?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki:)

    W środę mam z młoda pójść na kontrolną wizytę w sprawie tego odczynu i poproszę o wpisanie. Szczepienia to b.trudny temat,ale znam je trochę od "środka" bo pracowałam w firmie,która zajmowała się ich dystrybucją ....

    Miałam dzisiaj sen, niefajny....śniło mi się,że zrobiłam betę i wyszła ciąża a dostałam jednak okres....mąż mnie pocieszał a ja strasznie płakałam....nie pójdę na betę jednak....czuję do tej pory mega przygnębienie więc poczekam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 09:59

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Aria, my to mamy babiniec hihi :), jak dajesz radę w kontekście dwóch dojrzewających dziewczyn?, moje to jakby im pozwolić to kłótnie bez końca....o wszystko ....Średnia naśladuje starszą co jest permanentnym zarzewiem kłótni .

    Kłócą się o pierdoły, czasem są dla siebie złośliwe, ale tez uwielbiają razem spędzać czas. Mają siebie, więc niespecjalnie potrzebują koleżanek. Najmłodsza tylko jest taką jedynaczką :(, niestety jakbym zaszła w ciążę różnica wieku i tak będzie już duża. Emi kończy w sierpniu 6 lat.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Hej dziewczynki a ja sie buddz i widomosc sms ze moja kolezanka na ip dostala krwotoku tez byla w ciazy

    A ja dzis mam bardzo rozsciagliwy sluz czyzby szczyt owulki ?


    Basik jak szczyt to działajcie

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi bywają niestety sny co jeszcze długo trzymają w emocjach które im towarzyszyły :/

    Basik straszna wiadomość :(

    mnie spanie bierze ... chyba się zdrzemnę .. ale pewnie na pogodę ... tak ładnie i słonecznie z rana było ..a teraz szaro i buro i coś tam pada bo widzę, że kostka mokra na zewnątrz :/ ...

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria, to masz fajnie, moje jeszcze nie doceniają,że mają siebie i starsza przepędza młodszą bo "małpuje"....Gadają ze sobą dopiero jak są w łóżkach i trzeba spać :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to racja na temat szczepień lepiej nie wnikac w ten temat :) ja nie rozmawiam o szczepieniach, polityce i religii bo to zbyt kłótliwe tematy ;)

    Basik owszem wiec bierz meza. Przykro mi z powodu koleżanki..

    Justi77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, ze mną leżała dziewczyna na patologi też z krwotokiem,ale dziecko uratowali więc nadzieja mam nadzieję jest....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    A to racja na temat szczepień lepiej nie wnikac w ten temat :) ja nie rozmawiam o szczepieniach, polityce i religii bo to zbyt kłótliwe tematy ;)

    Też mam takie podejście, zbyt drażliwe tematy...

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety poronila


    dzis wezme w obroty Piotra :D

    co do dziewczynek moje maja 11 i 8 i pol roku i czasami to swiata poza soba nie widza a czasami mam ochote je wsadzic do wora i do odry bo tak się zrą

    ale to jest nic najgorsze jest ich to FOCHANIE ..hahha na mnie to dziala jak plachta na byka ...

    dzis ide do rodzinnego z mala odrazu wezme skierowanie na krew dla siebie takie ogolne dawno sie nie badalam a musze sprawdzic plytki chociaz od w sumie 15 lat jest ok

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha. Mnie sie ostatnio snilo, ze trzeci syn bedzie... do teraz co o tym pomysle, to serce az szybciej bije.

    Widac, ze tu dojrzale kobiety, bo nie wglebiaja sie w tematy ktore wywolac moga klotnie :) az chce sie pisac :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie hehehe :D

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina a Ty acard bierzesz przez cały cykl? (podglądałam na Twoim wykresie) ja słyszałam że dopiero po owu ..... a tak w ogóle Cześć Wszystkim!!!! :-)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh chociaż ktoś uważa mnie za dojrzała i powazna kobietę :) aż miło na sercu się zrobilo. O moich snach to lepiej się nie wypowiadam nie wiem co mam w tej głowie bo one są nienormalne.... Dobrze, że zawxyczaj o nich zapominam

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, bardzo przykro,że straciła ....

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ