X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam dzisiaj lenia :) siedzę w necie i grzebie o dongu, dobrze,że mała śpi to nie mam wyrzutów sumienia ....
    Pogrzebałam w necie Madziu na amerykańskich stronach i kurczę nakręciłam się, mnóstwo dziewczyn pisze,że po nim zachodzi,ale....stosują go w większej dawce. Po jednej na dzień to taka wersja soft na pms a jak na owulację to nawet do 4 sztuk na dobę,ale też uzależnione jest to od wagi. Mam 160 cm i 63 kg więc lekka nadwagę mam i chyba zacznę od 2 na dobę jak Ty Magda :)

    Kurcze....a na @ jak zawsze w zegarku i czułam,że się zbliża tak dzisiaj ciiiisza ....cholera!

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomału sie zbieram.


    Wynajmowała któraś z Was domek nad Soliną. Mam kilka na oku ale wolałabym sprawdzony :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, muszę jeszcze jakoś ustalić jak długo dawkować bo np. Werka z topiku zielarskiego pisała,że po odstawieniu owulacja pojawia się po około 4 dniach hmm...
    Magda,a jak się w ogóle po dongu czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Dziewczynki, popatrzyłam sobie na wykresy z cykli, w których zaszły w ciążę inne dziewczyny oznaczając kryteria takie jakie ja mam czyli : wiek,naturalne zachodzenie ( eliminowałam nawet leki wspomagające owu) i co praktycznie wszystkie łączy? chora tarczyca!, kurcze muszę sprawdzić też ten parametr....zawsze miałam dobry wynik ,ale lata płyną i to,że 3 lata temu było super to nie znaczy,że teraz jest oki i od tego chyba zacznę w 3dc oznaczę sobie przy okazji estradiolu TSH...

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Wiecie co Dziewczynki, popatrzyłam sobie na wykresy z cykli, w których zaszły w ciążę inne dziewczyny oznaczając kryteria takie jakie ja mam czyli : wiek,naturalne zachodzenie ( eliminowałam nawet leki wspomagające owu) i co praktycznie wszystkie łączy? chora tarczyca!, kurcze muszę sprawdzić też ten parametr....zawsze miałam dobry wynik ,ale lata płyną i to,że 3 lata temu było super to nie znaczy,że teraz jest oki i od tego chyba zacznę w 3dc oznaczę sobie przy okazji estradiolu TSH...
    Justi zrób badania, być może masz w normie ale przy górnej granicy i będziesz musiała zażywać eutyrox. A dlaczego nie ma Cię na fb?

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 wrote:
    Justi zrób badania, być może masz w normie ale przy górnej granicy i będziesz musiała zażywać eutyrox. A dlaczego nie ma Cię na fb?

    Marti, bo z Mężem się umówiliśmy kiedyś,że nie korzystamy z tego wynalazku ;)

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mogłabyś założyć konta fikcyjnego :-P

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysiadam... mam dosc... aaaaa!
    Normalnie mi cierpliwosci brakuje.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Magda, muszę jeszcze jakoś ustalić jak długo dawkować bo np. Werka z topiku zielarskiego pisała,że po odstawieniu owulacja pojawia się po około 4 dniach hmm...
    Magda,a jak się w ogóle po dongu czujesz?

    Ja czytałam na innym forum i tam dziewczyny bardzo polecały. Tylko że właśnie brały tak do 2 dni po owulacji. Nie zaobserwowałam jakiś innych oznak niż wiecej śluzu.

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 wrote:
    A nie mogłabyś założyć konta fikcyjnego :-P
    Zawsze można,ale jak się tak umawiam ( nieważne z kim) to już się tego trzymam choćby mnie kroili i soli :) :)

    Majamia, spokojnie, spokojnie....możemy rozładować jakoś Twoje ciśnienie ??

    Dwie brunetki i blondynka leżą na porodówce. Pierwsza brunetka mówi:
    - Będę miała chłopca, bo podczas poczęcia byłam pod spodem.
    Druga brunetka:
    - Ja będę miała dziewczynkę, bo podczas poczęcia byłam na górze.
    Na to blondynka:
    - A ja będę miała bliźniaki!

    Zastanawia się blondynka w ciąży:
    - A może to nie moje?

    Grochpaproch, Marti83 lubią tę wiadomość

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi rozumiem :-)

    Majamia co się dzieje?

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny ja od rana u teściów bo pilnuje córki szwagierki bo ona pojechała z teściową na chemię. Ładna pogoda jest to siedzimy na podwórku ale co raz werka mi gdzieś ucieka.

    Kurcze tak dawno nie było u nas dobrych wieści...oby te wszystkie ziółka zadziałały ja tak mocno trzymam za was wszystkie kciuki.
    A może któraś z was chce żebym wysłała swoje testy owu ? Zostało mi kilka to bym mogła wysłać wiecie takie z wiruskami ciążowymi. Za darmo bo to takie tanie z allegro były i bym wysłała zwykłym listem

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najchetniej dzieci wyslalabym dzis w kosmos. Biegaja po domu. Prosba, tłumaczeniem sie nie da i wysiadm, bo juz krzycze... aaaa! No nie moge!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary , to wszystkim niezaciążonym musiałabyś wysłać hihi , jedyny wirus na jaki się piszę hihihi :);)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to nie problem ile mam to mogę wysłać tylko nie pamiętam ile mam ale myślę że z 5 to na pewno

    W ogóle mi tak czasem głupio jak wy tak się staracie tyle czasu a u mnie raz i już i to takie nie fair jest :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Hej hej dziewczyny ja od rana u teściów bo pilnuje córki szwagierki bo ona pojechała z teściową na chemię. Ładna pogoda jest to siedzimy na podwórku ale co raz werka mi gdzieś ucieka.

    Kurcze tak dawno nie było u nas dobrych wieści...oby te wszystkie ziółka zadziałały ja tak mocno trzymam za was wszystkie kciuki.
    A może któraś z was chce żebym wysłała swoje testy owu ? Zostało mi kilka to bym mogła wysłać wiecie takie z wiruskami ciążowymi. Za darmo bo to takie tanie z allegro były i bym wysłała zwykłym listem
    Hilary ja moge ale kupić :-) Przydadzą Ci sie pieniądze :-) I tak miałam kupować na allegro :-D

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawy ten dong,ale ja na razie wstrzymuje się z suplementami do czerwcowej wizyty.Zobaczę co tam gin dla mnie ciekawego wymyśli.

    Justi,tsh zawsze warto zbadać.Ja miałam zlecone badanie po poronieniu i wyszło podwyższone,mimo że w laboratoryjnej normie.Wcześniej badałam prawie 4.lata temu i było ok.

    Majamia,duzo cierpliwości i spokoju życzę.Weź pare głębokich oddechów,zaparz sobie dobrą kawkę czy herbatę i będzie lepiej.Znam ten ból,bo tez ma dwójkę takich szalonych,tylko moje starsze to jeszcze odpyskowac potrafią

    Hilary,ja takie wirusy to chętnie przyjmę ;)Ale w sumie mi by były potrzebne teraz dopiero chyba w czerwcu więc może jakaś inna dziewczyna teraz wirusków by potrzebowała :)

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Najchetniej dzieci wyslalabym dzis w kosmos. Biegaja po domu. Prosba, tłumaczeniem sie nie da i wysiadm, bo juz krzycze... aaaa! No nie moge!
    Skąd ja to znam :-( Na nic tłumaczenia, dopiero jak się ze złości czasem popłaczę to wtedy nagle przytomnieją :-(

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch - sasiedzi za niedlugo opieke na mnie zesla... nosz masakraaa! Ostatnio dre sie jak opetana, a do nivh nic nie dociera.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:

    W ogóle mi tak czasem głupio jak wy tak się staracie tyle czasu a u mnie raz i już i to takie nie fair jest :/

    Bardzo dobrze,że się udało szybko i nie powinno być tobie wcale głupio.
    Życie dla każdej z nas pisze inny scenariusz i tak naprawdę średni wpływ na to mamy,więc trzeba przyjąć na klatę to co jest.

    Marti83, Justi77 lubią tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ