X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Dla mnie to nie problem ile mam to mogę wysłać tylko nie pamiętam ile mam ale myślę że z 5 to na pewno

    W ogóle mi tak czasem głupio jak wy tak się staracie tyle czasu a u mnie raz i już i to takie nie fair jest :/


    Nie myśl tak, każdej z nas się uda :-D Ja na razie mam wstrzymane przynajmniej do czerwca bo pod koniec mam TK głowy i nie moge być w ciąży. To w zwiazku z moimi zawrotami. Poza tym to mi się przykro zrobiła, jak pani doktor neurolog do której chodziłam, stwierdziła u mnie nerwicę :-( a jak jej powiedziałam, że myślę o kolejnym dziecku to mi powiedziała, ze ona mnie leczyć nie będzie, ze powinnam iśc do psychiatry z tą nerwicą i ze sobie nie poradzę z czwórka dzieci:-( A jak powiedziałam mojemu lekarzowi rodzinnemu, to powiedział, ze super :-)

    Ja to bym tak chciała zajść w ciąże po wakacjach, bo moje dzieci letnie są i tak byłoby super, a poza tym to koleżanka z pracy wróciłaby we wrześniu już i nie było by długo luki. Ale z drugiej strony to boję się, ze jak bede tak odkładać to bedą problemy :-( Ale tak jak Wam pisałam, niedawno usunęłam wkładkę i niby 6 m-cy to będzie zielone światło w październiku. Ale się rozpisałam :-(

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Grochpaproch - sasiedzi za niedlugo opieke na mnie zesla... nosz masakraaa! Ostatnio dre sie jak opetana, a do nivh nic nie dociera.

    Jakbyś o mnie pisała :D A najgorsze,że ja mam taką jedną upierdliwą sąsiadkę,że jak dzieci są głośno to puka nam w ścianę a kiedyś to mi nawet kazała czytać książki o wychowaniu....

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiecie po prostu nie chce żeby któreś z was przykro było.
    A te testy to powysyłam. Jak będę w domu wieczorem albo jutro rano policzek ile mam i mogę dla każdej chętniej po 1 wysłać ale bez przesady ja za to pieniędzy nie chce bo mi to grosze wyniosło chyba za 10 sztuk plus 2 ciazowe zapłaciłam 5 czy 10 zł a koperty i znaczki mam więc nic nie będę wydawać chyba że któraś będzie chciała poleconym to tam z 5 zl pewnie za wysyłkę by wyniosło

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia to dużo siły i cierpliwości... Na czasem to jakieś diabełki w tych dzieciach się budzą:/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti dziwny ten lekarz na prawdę przecież nie powinna żadnego swojego zdania na ten temat wyrazać bo to twoja sprawa

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Marti dziwny ten lekarz na prawdę przecież nie powinna żadnego swojego zdania na ten temat wyrazać bo to twoja sprawa
    No widzisz, czasem trafi sie na takich. To była kobieta, zresztą sama ma 3 dzieci... Olałam ją, nie chodzę już do niej i jest lepiej. Przestałam się też przejmować tak mocno niektórymi rzeczami i jest o wiele lepiej :-) Niestety mój problem ma korzenie w dzieciństwie, to że jestem taka nerwowa czy coś. Mój tata strasznie pił :-( ale teraz jest dobrze, a to nie wątek na takie tematy :-)

    Justi77 lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze zrobiłaś że już do niej nie chodzisz
    Ja za to mam problem ze stresem bo czasem takimi głupotami się stresuje... a jak mam coś ważnego np jak był nasz ślub kościelny albo matura czy nowa praca to bez brania nervomiksu się nie obejdzie...dlatego prawko będę robić po porodzie dopiero :/ no ale to nie na temat forum

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    No i dobrze zrobiłaś że już do niej nie chodzisz
    Ja za to mam problem ze stresem bo czasem takimi głupotami się stresuje... a jak mam coś ważnego np jak był nasz ślub kościelny albo matura czy nowa praca to bez brania nervomiksu się nie obejdzie...dlatego prawko będę robić po porodzie dopiero :/ no ale to nie na temat forum
    Porusze na chwilkę Twój temat. Ja tez sie stresuję różnymi sytuacjami. Prawko zrobiłam 15 lat temu ale tak sie bałam jeździć, ze dopiero jak przeprowadzilismy się na wieś do mojego rodzinnego domu to sytuacja nie zmusiła i dopiero drugi rok jeżdżę autem. Ale teraz sobie nie wyobrażam :-P Widzisz, jaka ja durna jestem, jeszcze w ciąży nie jestem a już się porodu boję :-(

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia ja czasami też się dre jak czarownica, kazr3j z nas czasem nerwy puszczają bo ileż można prosić.... i każdy kto ma dziecko zrozumie mnie to zawsze weekendami słychać na drugim końcu miasta.

    Marti nie wiem co to za lekarz ale niech sama idzie do psychologa albo psychiatry...

    Marti83, Justi77 lubią tę wiadomość

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, a ja myślałam, ze tylko ja sie tak drę :-P Mój mąż mnie czasem upomina, że pół wsi mnie slyszało. A ja mu na to że mam to w nosie i w takim razie niech sam im coś powie :-P Bo najlepiej udawać, że się nie słyszy jak dzieci wariują...

    Justi77 lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti no właśnie mnie też sytuacja zmusza. Mąż ciągle w pracy i jak chce gdzieś jechać dalej muszę coś załatwić czy nawet na przedstawienie do synka do przedszkola to muszę teściów prosić a z 3 dzieci to już w ogóle będzie mi trudno. I wiem że prawko się przyda i będę wtedy w pełni niezależna będę sobie jeździć gdzie chce tylko właśnie trzeba najpierw zdać:/ a w ciąży nie będę narażać dziecka na taki stres i wątpię że sama bym dała radę stres opanować bo u mnie to od razu bierze mnie na wymioty :/ nervomix mi pomaga chociaż to ziołowe to może działa jak placebo ale działa i to najważniejsze a w ciąży nie będę się tym faszerować jakoś ten rok ostatni jeszcze się przemęczę i po następnej zimie idę zdawać:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Marti no właśnie mnie też sytuacja zmusza. Mąż ciągle w pracy i jak chce gdzieś jechać dalej muszę coś załatwić czy nawet na przedstawienie do synka do przedszkola to muszę teściów prosić a z 3 dzieci to już w ogóle będzie mi trudno. I wiem że prawko się przyda i będę wtedy w pełni niezależna będę sobie jeździć gdzie chce tylko właśnie trzeba najpierw zdać:/ a w ciąży nie będę narażać dziecka na taki stres i wątpię że sama bym dała radę stres opanować bo u mnie to od razu bierze mnie na wymioty :/ nervomix mi pomaga chociaż to ziołowe to może działa jak placebo ale działa i to najważniejsze a w ciąży nie będę się tym faszerować jakoś ten rok ostatni jeszcze się przemęczę i po następnej zimie idę zdawać:)
    To będziemy z Tobą myślami :-) Teraz to pewnie, ze odpuść.:-)
    Ja już powoli będę zmykać, dziś odbieram malutkiego ze żłobka i do domu, a potem mam wyjście do fryzjera :-D

    Hilary lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti super :) pochwal się nowa fryzura potem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 14:54

    Marti83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, zrobię zdjęcie jeśli wyjdzie fryzura :-P
    Zmieniam fryzjerkę i idę pierwszy raz ale miesiąc temu obcięła mnie bardzo fajnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 14:55

    Hilary lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie co chwilę klikam lubię to !! co z Wami Dziewczyny ??...

    Hilary, jeszcze raz to usłyszysz, bardzo się cieszę i sądzę,że wszystkie tutaj Dziewczyny, że tak szybko zaszłaś w ciążę!! Część z nas wiedząc jak ciężko bywa z zajściem ma już inną perspektywę ( zazdrość czy inne dosyć niskie stany raczej tutaj są nam obce)i dodam,że na tym forum jędzowatych bab nie ma i oby tak zostało.

    Marti83, Hilary, Rybaaaa lubią tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grochpaproch wrote:
    Jakbyś o mnie pisała :D A najgorsze,że ja mam taką jedną upierdliwą sąsiadkę,że jak dzieci są głośno to puka nam w ścianę a kiedyś to mi nawet kazała czytać książki o wychowaniu....
    Czyli nie ma ze mna najgorzej? :D

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj nie ma gdzie indziej by sie kilka znalazlo hahaha

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi77 wrote:
    Normalnie co chwilę klikam lubię to !! co z Wami Dziewczyny ??...

    Jak to co?mu tu zarąbiste babki jesteśmy to i lajki zbieramy ;) :D

    Justi77 lubi tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • Grochpaproch Przyjaciółka
    Postów: 98 68

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Czyli nie ma ze mna najgorzej? :D

    O,nie,wierz mi :D jak tak jak mocno te moje potwory kocham to tak samo mocno mam ochotę czasem je spakować w paczkę i wysłać do Zimbabwe czy gdzie tam dalej można ;)

    Justi77, Enii lubią tę wiadomość

    WPY2p2.png Kc2Op2.png

    Św.Rita-patronka spraw trudnych i beznadziejnych
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 19 maja 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no cos ty.nie ma powodu aby ci bylo glupio. Cieszymy sie ze jestescie w ciazy i mamm nadzieje ze nie dlugo wszystkie do was doloacYmy:)

    Ja tez czasami sie dre na dzieci,choc potem mam wyrzuty sumienia ze mnie ponioslo:(

    Justi77, Hilary lubią tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ