X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina no widocznie bardzo rósł mi poziom bety. Bo aż w szoku w recepcji była jak dzwoniłam się rejestrować do giną. Ale jak mówię po przytulaniu powiedziałam do mojego " zobaczysz w ciąży będę" i jakoś 5 dni później test robilam i tam mało widoczna, ale była kreska. Nie wiem jak to możliwe, ale widocznie córka była sprytna i raz dwa przez jajniki i przytulisa się do nowego lokum heh :) taka sprytna już była a teraz to mały strus pedziwiatr;) a wiem że wtedy zaszłam bo przed temu chyba prawie 2 tygodnie nic nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 12:43

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 super, gratuluję super, czekamy na dalsze wieści, jakie objawy się zaczynają ?

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    A kiedy powinnaś dostać @? Trzymam kciuki aby twoje przeczucie się sprawdziło?
    Teoretycznie tak 27 marca bo ostatnio 2 faza mi się skrócila. Ale nie nakręcam się bo wiadomo jak czasami jest z tym widzi się to co się chce zobaczyć:)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Mamabyc3 super, gratuluję super, czekamy na dalsze wieści, jakie objawy się zaczynają ?
    A tak jak w 2 poprzednich pierwsze to właśnie mnóstwo sluzu "ala" plodne go tyle że bialy/mleczny jakbym @ miała. Stan cery czyli plecy kilka syfkow i ból piersi idący od pach rozpierajacy. Ale mówię wiem że organizm pokazuje czasami to co chcemy zobaczyć/ poczuć. Więc spokojnie żyje sobie jeszcze te kilka dni bez stresu jak zawsze, bo może być gorzkie rozczarowanie:) może w poniedziałek zrobię test choć chciałam w środę;)

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyć- trzymam kciuki.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 - ja mam testować 28 marca, korci mnie wcześniej ale nie wiem czy ma to sens. Chyba poczekam spokojnie do 28 :)
    Ciekawe czy to co obserwujesz i widzisz w twoim ciele to już to :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 kciuki !

    A ja już wróciłam i jestem trochę rozczarowana...
    Ciąża potwierdzona. Gin pobrał mi cytologię i od razu tam brzuch pomacał, stwierdził że macica rozpulchniona i że jest ciąża ale wczesna gdzieś 3,5/4 tygodnia więc na usg jeszcze za wcześnie...dostałam skierowanie na badania i następna wizyta...aż 19 kwietnia i wtedy usg...strasznie późno i pewnie wybiorę się prywatnie na usg

    ana79 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wierzę, że liczyłaś na więcej ale kochana spokojnie szybko zleci i już będzie po świętach i będziesz podglądać kruszynkę :)
    Ciesz się, stanem w którym jesteś ;)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams ciesze się bardzo :) Ale takim badaniem to nie można sprawdzić cy na 100 jest wszystko ok...pójdę na usg prywatnie i wtedy będę spokojniejsza :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    karolinams ciesze się bardzo :) Ale takim badaniem to nie można sprawdzić cy na 100 jest wszystko ok...pójdę na usg prywatnie i wtedy będę spokojniejsza :)
    Rozumiem, dla swojego spokoju idź prywatnie na wizytę :) , pewnie zrobiłabym podobnie :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary-może dlatego testy wychodziły takie bladziusie bo do zapłodnienia doszło pöźniej.Ja też bym poszła prywatnie ,zobaczyć czy jeden fasolek czy dwa ;)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    Hilary-może dlatego testy wychodziły takie bladziusie bo do zapłodnienia doszło pöźniej.Ja też bym poszła prywatnie ,zobaczyć czy jeden fasolek czy dwa ;)
    nom pewnie tak i tak samo teraz się nie dziwie że objawów za bardzo nie mam :P
    hahah ale by było jakby 2 były :O

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja bym na twoim miejscu poszła prywatnie spawdzić, nawet to czy zarodek zagnieździł sie w dobrym miejscu. Trochę dziwne, że lekarz nie zrobił USG. Mi zawsze robił na pierwszej wizycie i nie ważne czy to był 5 czy 7 tydz.

    A co do bliźniaków to ja bym chciała, ale mało realne bo w rodzinie tylko jeden był taki przypadek. U siostry mojej mamy:)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary racja idź prywatnie bo z brzucha tobie wyrozyla no nie wiem. Ja bym wolala zobaczyć te kropkę na monitorze ;) ale napewno wszytsko dobrze

    Ale ja dziś produktywna jestem umylam wszytskie okna poszłam przekopac chociaż czesc ogrodu bo trzeba zabrać się trochę już. A mój chłop wielce zmęczony... :/ i nie ma kto robić w ogrodzie. Ale bynajmniej się wyzylam trochę ;)

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc ale masz pałera:) Tak to już jest z tymi facetami:) Jak powie że zrobi to zrobi, i nie trzeba mu co pól roku przypominać:)

    Masz swój domek? My w tym roku chyba też zaczniemy budowę, jak działkę sprzedamy. Narazie załatwiamy wszystkie papiery, strasznie długo to wszystko schodzi.

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w domu jedno rodzinnym podzielonym jakby na 2 mieszkania w 1 części mieszkają moi rodzice w 2 my. Ale ogród mamy swój także nie narzekam :) z resztą na co mam swoje miejsce bez kredytów więc ja jestem szczęśliwa.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ten mój mąż wogole jeszcze do czegoś się garnal jeśli chodzi o pracę przydomowe bądź by się nauczyć coś naprawić. Ale nie ten to typowy facec z bloku który nigdy węgla nie musiał nosić, ciąć drzewa, kości trawy czy zwykłych śmietnikow wynosić.
    . Zawsze zmęczony zawsze za chwilę. Prędzej ja się za męskie pracę wezmę niż on. To mnie tak irytuje, że w końcu chyba mu pi... w ten pusty czasami le. Co się otrzasnie i zauważy że mieszkając w domu to nie tylko praca po 8h i wolne...

    Ahhh znów się wyzalilam i mi lżej:)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 23 marca 2017, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba się wyrzalic to pomaga. Mybyez mieszkamy w domku z rodzicami, my na jednym pietrze a oni na drugim :)
    Mój znów ciągle w kolo domu, garazu robi ze w domu jest na jedzenie i spanie :)
    Dwie skrajności :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ale mi sie te cykl dłuży, ja chcę już lato.

    Co do domu, my się skredytowaliśmy i kupiliśmy nieduży szereg. W tym roku mamy remont salonu (powiększamy go o werandę), aż mam gęsią skórkę jak o tym pomyślę.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 fajnie własne to własne, nie trzeba się ustawiać pod innych.
    Powiększacie o tarasik tak? dobrze rozumiem. My mamy też taki plan powiększyć pokój o tarasik/balkon. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ