X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Pysia a nie zauwazylam wczoraj tego linku ;) wozek nie jest zly ale dla mnie za masywna spacerowka. Gdybym mieszkala na wiosce to moze ale w miescie takie spacerowki to koszmar, chodzi mi tez o zakupy w sklepach gdzie wszedzie masa ludzi i jednak spacerowka dla mnie musi byc zgrabna.

    Zabka ja nie szukam juz wozka ;) akurat na gondole najmniej patrzylam bo malutka na Wiosne sie urodzi to na zime juz spacerowka bedzie i zima przejezdzimy w tej masywniejszej co kupilam wczoraj a na Wiosne i tak jak przy poprzednich dziciach kupie jakas lekka. Moze Grentoom :)

    Pozalatwiaj kochana sobie sprawy poki mozesz a synkowi oby szybko minelo.

    Basik pralka juz stoi?

    Weekend kobietki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 09:57

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka ja wlasnie kupilam tą sztaluge z lidla i tam jest w zestawie iles tam farbek i inne rzeczy. W sumie nie widzialam tego na żywo bo mąż kupil i wsadził do piewnicy od razu zeby mlody nie widział bo to dla niego drugi prezent oprcz tej mapy dumela.
    Wspołczuje samopoczucia, oby szybko mdlości mineły :)

    Podwójna ooo no to intensywny weekend sie szykuje, powodzenia z malowaniem :)

    Enii zrób badania tak jak dziewczyny piszą

    Simon no to sobie odpoczniesz na święta :)

    Mambyc heh z tą kanapą to i u nas jest problem...no tyle zabawek tam wpada...a potem ciezko wyciagnac...jak bedziemy kupować nową kanapę to bedę patrzec zeby nie miala takiej duzej szczeliny zeby nie wpadaly te zabawki :P

    Basik super ze rodzinka taki prezent sprawi :)

    żabka dobrze ze z synkiem juz lepiej

    olinka witaj :)

    Pysia ja się z henna brwi wstrzymałam w ciaży...teraz musze sie zapisac ale ciekawe czy beda jakies terminy bo chce przed swietami

    Podwójna woo 15 lat super :) Pysia 10 tez :) u nas w styczniu minie 9 lat jak jestesmy razem a po slubie i odkad mieszkamy razem bedzie 6 :)

    Ja mam wózek Xlander xQ I jest w miarę spoko. Może gdybym sama kupowała to bym wybrala jakis inny ale ten dostalismy od szwagierki po ich corce w super stanie wiec nie wybrzydzam :) Jedynie jako spacerowki jej nie używałam tylko kupiłam zwykłą parasolkę ze smiki bo ta w xlanderze strasznie duza i ciezka...

    Wczoraj juz sie nie odzywałam bo przyszło zamowienie z avon a ze to juz ze swiatrecznego katalogu to duzo zamowien bylo (3 pudla) i mialam co rozkladac. Potem obiad na szybko i na 17 pojechalismy do szwagierki na urodziny.
    Dzisiaj za to miałam jakis armagedon rano...Wstałam po 9. Wika się przebudziła więc ja nakarmiłam chyba do 10 jadła. Połózylam ją i poszłam ogarniac Werke po wstała czyli przebrałam ją i zrobiłam śniadanie. Wika znowu wstała, znowu ją nakarmilam a gdy ja odbijałam to mnie obrzygała :O Poleciałam szybko pod prysznic. Wrociłam i znowu ją nakarmiłam i dopiero wtedy zasnęła i mogłam iść zjesc śniadanie czyli po 12 :O :p
    Przyszła kolejna dostawa Avon tym razem 2 pudła muszę porozkłądać, pranie zebrac i z pralki rozwiesić i zrobić pizze na obiad.
    Na szczęście o 15 mąż wroci wiec pomoże mi reszte ogarniać :) I już od jutra ma wolne bo ma urlop :D

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA no i pochwale się bo dostałam prezent od męża :D Jak był w Lidlu po tą sztalugę to kupił mi pistolet na klej na gorąco i zestaw brokatowych klejów do tego :) Fajnie bo będę mogła robić fajne prace plastyczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 13:24

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no to kochanie sobie odpoczniesz z mezem :) razem Wam sie przyda odpoczynek.

    O to Ty Avonem na porzadnie sie zajmujesz jak tyle zamowien masz :) masz juz jakies profity z tego?

    No piekny prezent od meza :) u nas tez w okresie przedswiatecznym te pistolety sa. Dla Ciebie plastyczki jak znalazl ;) bedziesz miala zabawy.

    A jak sie ogolnie czujesz po porodzie? Juz zapomnialas ze rodzilas? ;)

    Pysia ja nie robie henny brwi ale mysle ze przeciez henna jest bezpieczna.

    Posprzatalam sobie pieknie na weekend i ide wczesniej po corcie zeby juz miec wolne a teraz puscilam sobie Damy i Wiesniaczki ukrainskie i lzy mi leca w jakiej biedzie ludzie z dziecmi zyja bez wody i ogrzewania :(

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna trochę odpoczniemy :) Chociaż mąż jak zwykle sporo roboty będzie miał, musimy do konca jeszcze kilka spraw zalatwic z urodzenim Wiki, On ma kilka wizyt u dentysty, 14 grudnia jedziemy na bioderka, 12 chyba mamy szczepienie pierwsze, musze go wyslac na morfologie i kilka badan zeby sobie sprawdzil czy wszystko ok, dla kolegi obiecał pomoc przy jego budowie, ogarnac musi naszego pasata bo jak na razie skoda nie sprzedana :/ no i najwazniejsze to remont kuchni bo sam bedzie robil z pomoca kolegi no i 6 styczni mamy chrzciny to tez pozalatwiac wszytsko i jedzenie porobic...ale czas na odpoczynek tez sie znajdzie :)

    Avonem zajmuje sie juz od 9 lat :P hehe ale na konto meza smieje sie ze to on jest konsultantem :P bo jak sie zapisywalam to nie mialam jeszcze dowodu wiec sie zapisalam na niego a teraz to juz nie mam co odkrecac bo wlasnie wypracowany mam odpust. Nie są to jakies kokosy ale zasze troche grosza, poza tym czesto są akcje punktowe z nagordami, jest tez taki klub rozy i wlasnie prezenty itd. Poza tym jestem w tym ze wzgledu na rozwoj i znajomosci...teraz jak siedze w domu z dziecmi to przynajmniej mam takie zajecie...kontakt z ludzmi itd wiec wszystko na plus :) a klientki juz mam stałe takie co w kazdym katalogu coś zamawiaja to też żal ich zostawiac...

    A czuje sie ok :) Zostało mi niecałe 2 kg do zrzucenia :) no i brzuch jeszcze taki troche jest ale jak skoncze polog to zaczne robic brzuszki. No i jeszcze troche plamię ale ja zawsze dosc dlugo tak mam

    Podwojna no wiadomo niektorzy zyja w strasznej biedzie niestety :/ ...ale akurat ogladalam ten program w wersji polskiej to to wszystko sztuczne jest i podbarwione...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam dla dziewczyn bebetto nico teraz mam Luca . ja muszę mieć duży wózek tzn z dużymi kołami bo używam dostawki plus zakupy wiec mały wózek by nie ujechal, albo ja bym nie dała rady ;)

    Hilary to fajnie ze będziesz miała pomoc męża chociaż coś pomoze :) a mam pytanie tobie każdy gadał na końcu tego nie rob tamtego. aż szału dostaje jak słyszę a tu jeszcze chodzisz zaprowadzić mała do przedszkola? a ty na zakupy duże chodzisz? a ty jeszcze mała ( młodsza ) nosisz na rękach? jak tak możesz nie boisz się? boże co mam usiasc na dupie i czekać na rozwiązanie które może być za 3 tygodnie czy 4 łatkę sama do przedszkola wysłać. ... ja nie wiem...

    jak ja będę z moim 15lat to chyba się pozabijamy haha, ale super fajnie się patrzy na stare małżeństwa jak ciągle widać miłość w oczach

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Hilary 2 kg wow pieknie ci zeszło wszystko jeszcze trochę to mniej będziesz ważyć niż przed ciaza

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 u mnie na szczescie tak nie było...raczej kazdy wiedzial ze musze poradzic z domem i dwojka pozostalych dzieci i ze nikt za mnie tego nie zrobi...wiec wspolczuje bo to pewbie bardzo denerwujaca...
    Noo mniej niz lrzed ciaza to raczwj bym nie chciala wazyc bo mialam 48 kg i ravzej bylo ok nawet teoche za malo. Tak z 49 bym migla nawet wazyc. Teraz mam 50 ale odchudzac sie nie bede tyle tylko ze brzuszki chce robic bo teraz mam taka skore teoche zwisającą i mnie denerwuje

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no to juz sporo lat dzialasz z Avonem i pewnie jak masz dobre i stale klientki to szkoda by bylo to rzucic a kontakt z ludzmi bedac w domu bardzo potrzebny :)

    A te 2kg kochana to nic i nawet jak Ci nie spadnie to ich nic a nic nie widac a brzuch i ta skora na brzuchu najgorsza ale ja ja zaakceptowalam bo przeciez to pamiatka po moich dzieciach :) i nie mam z tym problemu.

    No mi ta polska wersja tego programu tez nie podeszla. Wlasnie taka wyrezyserowana ale na Ukrainie i w Rosji na tych wioskach naprawde taka bieda jest bo moi dziadkowie pochodzili z tamtych stron i moi rodzice czesto do rodziny tam jezdzili i duzo sie napatrzyli jak ludzie za 300zl miesiecznie musza przezyc.

    Mamabyc chyba ze po 15 latach oaza spokoju u Was zagosci ha ha zycie pokaze. Ja z moim mezem to zawsze mowimy ze to przeznaczenie ze jestesmy razem ;) bo ja bylam akurat po zerwanych zareczynych przed Bozym Narodzeniem i poszlam na drinka ze swoim przyjacielem do baru 23 Grudnia i byl tam moj maz z 2 kolegami. Podszedl do mnie i powiedzial prosto z mostu ze bede jego juz na zawsze. Ja sie smialam jak glupia i pamietam jak dzis taka straszna mrozna zima a my razem wyszlismy z baru i do 6 rano chodzilismy po miescie i rozmawialismy. Odprowadzil mnie do domu i od Wigilii bylismy juz nie rozlaczni a 2 miesiace pozniej jechal juz ze mna do Niemiec :)

    Mamabyc to sie kochana nasluchasz na tej koncowce. Ale teraz ruch wskazany bo mozesz jedynie porod przyspieszyc ;) a pewnie ze fajnie byloby polezec ale samo sie nic nie zrobi, wiec takie gadanie ludzi strasznie meczy.

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wreszcie w domu:)
    Jak już byliśmy z Hannoverze to zaciągnęłam męża do Primarku i kilku innych sklepów;) hihi dzielny nic nie marudził.
    Kupiłam body krótkie długie śpiochy śliniaki wszystko białe albo szare z motywami.Wiecej dopiero po ustaleniu płci.
    Byliśmy u chińczyka na obiedzie,pyszny makaron robią.Mnie taki nigdy nie wychodzi.
    Jak czekaliśmy w klinice dziecięcej to bylo mnóstwo wózków na poczekalni;) oblukalam je hehe:) no i większość miała pompowane koła :)
    Niektóre takie kolumbryny że rety chyba dzieci do metra wzrostu mogą w tych gondolach spać ;)

    Jutro Was poczytam:* dobrej nocki:*

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni i co z tym komersem cos wiadomo?

    szkoda żę @ przyszla ale myśle że los sie uśmiechnie nie dlugo


    Aneczka ty sie nie przejmuj presja wazne zeby dzieciatko było zdrowe

    Mamabyć ja tez mam stracha mimo ze 3 cc bedzie

    Simon i jak tam u rodziców?

    Podwojna wózio śliczny



    Żabka i jak tam goraczka i Robercik

    olinka367 witaj :)


    dziewczynki pralka juz stoi przyjechala dzisiaj

    dziekuje Wam bardzo za życzenia <3


    Hilary dobrze ze twoj ma wolne troche odpoczniesz

    Pysiu jak umiesz wstawić zdjecia to pokaż łupy :)


    dziewczynki mnie od dwoch dni strasznie boli głowa raczej nie jest to spowodowane cisnieniem bo mialam je w miare ok
    4 grudnia mam usg... potem chyba 10 ide na wizyte do gina i na bank juz wiem ze zas skierowanie bedzie do szpitala..


    pozatym dzis mialam z Zzuia spotkanie komunijne i strsznie mnie ksiadz znniesmaczył wariowaly tam dziewczynki do niego a on z tekstem do dziewczynek smiejac sie ze sa jakies niewyzyte seksualnie no masakra poczułam totalny niesmak


    u nas spotkania komunijne sa co tydzien komunia w piersza nd maja chyba 6ego.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie usypiam Roberta.
    Była dziś moja mama pojechałam z nią do urzędu Robert mi usnal w aucie więc ich zostawiłam.
    Babka do mnie ze nie wyda mi aktu zgonu kuzyna bo na to jest paragraf że nie mogę!
    Ciśnienie mi uroslo mówię do niej to jak mam teraz odrzucić spadek dzieciom ja sąd i notariusz zabrali po oryginale ten akt zgonu a teraz notariusz chce nowy?!!!!
    Kazała dać mój odpis zrobiła ksero i dołączyła do wniosku.
    Ręce opadają nie dość że kasuja po 22 zł za jeden wymyślają to w sądzie czy u notariusza to jeszcze jakiś paragraf znalazła.
    Potem pojechałam do notariusza.
    Umówiłam nas na 1.12 jeszcze trochę i będzie z głowy.
    Mąż ma wolne to pójdziemy.
    Robert nie ma dziś gorączki, ale ta wysypka jakby mniejsza może przez to że daje fenistil.
    Nic mu nie jest więc odpuściłem lekarza.

    Pysia chwalimy się co tak upolowalas? :-)

    Hilary o matko mąż widzę już zaplanował wolne jak wykorzystać:-)
    Czy on odpocznie? :-)
    Ważne że będziesz go widzieć troszkę więcej.
    Prezent superasny dostałaś już widzę jak wymyslasz, tworzysz z dziećmi :-)

    Basik no sama poczułam ten niesmak.
    Wiesz taki tekst od księdza?
    W głowie mi się nie mieści.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia poważnie takie coś do dzieci powiedział no coś ty? ja chyba bym zwróciła bo ogólnie takich rzeczy się nie mówi do dziecka a tym bardziej ksiądz.


  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No serio tak powiedzial..ale on dziwny zawsze byl moze teraz sie ogarnie jak widzial nie zadowolonych rodzicow.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia widze ze super dzionek Ci sie udal :) ja mam Primarka blisko ale rzadko tam kupuje bo ciuchy ladne ale kiepskie do suszarki. Jedno suszenie i skurczone do rozmiarow mini. Chodzi mi o dzieciece. No ale jaka cena taka i ciuch. Kiedys jak go otwierali to sie cieszylam ale szybko zobaczylam ze to nie wypal jakosciowy.

    Basiu ciesze sie ze juz macie pralke :) pierz kochana ile wejdzie ;)

    Wzielas jakas tabletke na ten bol glowy?

    Ale ksiadz wyjechal. Zatkalo mnie!!!!!!!!!! Ja ze swoim jezykiem bym mu pojechala i dziecka w jego parafii nie puscilabym do komunii bo ksiadz obojetnie jak dziwny powinien wiedziec jak sie zachowac a mi od razu z molestowaniem tacy ksieza sie kojarza.

    Zabka ale macie zalatwiania z tym spadkiem. Dajcie spokoj. Oby sprawnie Wam to poszlo i z glowy.

    Dziewczyny bylismy dzisiaj w galerii i kupilismy wozek!!!!! Byla taka przecena z 700€ na 430€ bo dzisiaj dzien przecen i zakochalam sie w tym wozku a jeszcze babka w sklepie mowi. Niech pani kupuje i jak cos to do miesiaca moge go zwrocic :) i teraz zglupialam i nie wiem czy mam tamten odmowic a zostawic ten czy na odwrot. I tamten i ten ma swietne opinie ale bardziej ten przemawia do mnie bo jest mega lekki. I ma cudowna zgrabna spacerowke. A i co najwazniejsze ma bardzo duzy kosz i taki mialam w poprzednich wozkach i bardzo przydatny na poranne zakupy. A Wy co mysliscie? Kupilismy ten czarno rozowy :) Ach nie wiem co robic....

    https://recaro-polska.pl/produkt/wozki/citylife/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 22:52

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no ja bym ten wzięła. Bardzo ladny i jeszcze cena jaka ładna :)

    Basik masakra...ja bym sie przyjżała dla tego księdza jak on takie teksty rzuca to podwjrzane

    Zabka u nas zawsze taka papierologia i nie wiadomo co...zeby coś zalatwic to czlowiek musi sie nalatac...

    Pysia no to fajny dzionek mialas :)

    Podwójna fajna historia :) My z mezwm siw poznalisny przez radio :p Ja sie w liceum przeprkwadzila z rodzicami do niasta obok bo do babci do domu jak dziadek zmarl. Zaczelam tam liceum nikogo nie znalałam a jeszcze mialam noge w gipsie bo kolano skreciłam. A w takim lokalnym radiu zawsze wieczorem w piatek i w sobotę byla audycja radio party gdzie mozna bylo kogos pozdrowic albo zostawic nr. Ja zostawilam nr gg :) a z kolei moj M siedzial akurat z kolegami i sobie dla śmiechu brali numery zeby jaja sobie porobić no i napisal do mnie ale tak mu sie spodobalam ze nie robil zartow tylko normlanie pisal :p Spotkalisny sie i od razu wiedzialam ze to bedzie mpj mąż :) a jeszcze siostra do mnie sie smiala ze to taka szczeniacka milosc i zebym nie myslala ze to juz tak na stale i ten jedyny :p

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnęłam Avon. Zrobilam pizze i zapomnialam ze dzisian piatek a pizza byla z miesem :o no ale juz trudno. Ogarnelam rzeczy w domu jak M zaja sie dziecmi. Wiktora zawiózł na trening i podrzucil kosmetyki dla dwoch klientek. A wieczorem przyjechala jego siostra z mezem i synkiem wiec byl mily wieczór :)
    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 23:40

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary sle mi przypomnialas te swietne czas z pozdrowieniami z radia. Tez non stop sie kogos tak pozdrawialo. To byly czasy ;)

    No ha ha ale historia i nsjlepsza siostra. Szczeniacks milosc trwa juz tyle lat i 3 dzieci z tej milosci jest :)

    Raz pizza z miesem zjedzona nic sie nie stanie ;)

    Spijcie dobrze :* u mnie jeszcze nie czas na sen. Uwielbiam poczatek weekendu i to ze bez stresu moge w nocy posiedziec bo wiem ze jutro moge pospac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ja też bym wzięła ten.
    Bardzo ładny
    I spacerówka bardzo zgrabna.
    Podoba mi sie samej:-)

    Z tym spadekiem to już meta jedna noga :-)
    1.12 skończy się ten horror.


    Hilary piękne wspomnienia :-)
    Ja swojego poznałam na sympatia.pl!
    Koleżanka dla jak założyła mi konto (chciała pomoc. Wyciągnąć mnie z dołka. Wtedy mnie zostawił chłopak po 8latach bycia razem z długimi dużymi) a ten się czepil i już się nie odczepil :-)

    Miłego dnia.
    My właśnie wstali zaraz jakieś śniadanie i może spacer.
    Słyszałam jak padało więc nie wiem jaka pogoda dziś będzie.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 listopada 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki no ksiadz dupniety co zrobic..dobrze ze dzieci nie spotykaja sie z nim sam na sam.

    Mialam sie wyspac i dupa wstalam o 7 i co pierwsze zrobilam wlaczylam pralke z ciuchami malego hahahah..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ