X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze i u cb Aniu cosik ruszy niebawem

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon Ania bardzo ładne imie :)

    żabka super postawa córki :) Pewnie ze przyjdzie czas na ciebie ale na razie zajmij sie tym co wazne czyli zdrowiem

    Podwójna aaa super że dzisiaj powiecie zdaj relacje jak zareogowali :)

    Basik hehe witaj w klubie prasowanie to dla mnie najgorsza rzecz i szczerze to wyprasowalam tylko pierwszy raz ciuszki Wiki a teraz po praniu juz nie prasuje, jakos nie sa pogniecione, naszych tez nie prasuje chyba ze koszule/sukienki na jakies wesela

    Pysia to juz masz wszytskie prezenty ? ja jeszcze dla dwoch siostrzencow musze cos wymyslic i na mikolajki dla wiktora,
    Dla meza wstepnie juz wymyslilam,
    Na mikołajki: branzoletke chociaz nie wiem czy bedzie nosil ale cos wspominal ze nigdy nie mial i do tego perfumy bo w rosmanie dorwalam na wyprzedazy 1+1
    Na święta: zegarek, ze 2 koszulki bo juz braki ma w szafie i auto sterowane bo zawsze jak ktos sie pyta co wiktor by chcial dostac to mowi o tym aucie a tak na prawde to mu chodzi ze on by chcial takim sie pobawic :P to mu chyba kupie bo widzialam w gazetce w lidlu w poniedzialek :P

    Mamatuska hehe to masz z dziecmi tak jak ja mam z wiktorem mu tez zawsze cos w jedzeniu nie pasuje...pizze np to je tylko z serem i miesiem, w zupie znjadzie jakas marchewke to juz jest krzyk :O
    hehe no a z mezami to tak jest wszyscy winni tylko nie oni :D

    Mamabyc ooo to moze coś się u Cb ruszy :)


    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co Wy sobie zyczycie na święta ? Maż mi kazał napisać list do mikołaja ale nie mam pojecia co ja chce :O
    Kosmetykow mam całą masę bo jak sie zajmuje avonem to wiadomo
    Torebek też mam...
    Buty tez mam w miare kilka par
    Z bizuterii tez mam sporo bo czesto zamawiam komplety z avon plus do tego ostatnio dostalam na urodziny z apartu od niego zestaw...chociaz jak to mowia bizuterii nigdy dosc wiec moze...
    Ciuchy ostatnio sobie kupilam i jeszcze raz bede zamawiac z tamtej stronki ale to za swoje, mysle ze maz by nie wybral nic fajnego a do tego nie wiedzial jak z rozmiarem :P
    Bielizne ladna bym chciala ale na razie jeszcze z pol roku bede karmic wiec mam staniki ciazowe
    Marzy mi sie ten laserowy do debilacji ale karmiac i tak go nie mozna urzywac wiec mysle ze we wrzesniu na urodziny poprosze
    Marzy mi się jeszcze taki odkurzac bezprzewodowy z funkcja taka ze mozna odpiac i takim podrecznym odkurzyc np kanape ale to spory wydatek :/
    Moglabym poprosić o cos do domu...potrzebujemy lustra do przedpokoju, rolet do kuchni i do salonu, płytek na balkon i stołu z krzesłami do salonu no ale nie wiem czy chce taki prezsent :P
    ahhh te baby :P Nie dogodzisz :D

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiem wam ze nie lubie takich dni...nie mam co robic i powinnam odpoczywac a sie mecze gorzej niz cos bym robila... Caly dzien sie ciagnie jak flaki z olejem i ja tez taka rozmemlana jestem nic mi sie nie chce :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 25 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja nie wiem nigdy nie umiałam powiedzieć co chce dlatego podobno moj nie robi mi prezentów heh ;) bo ja nigdy nic nie potrzebuje. ale chyba teraz jakiś karnet na kosmetyczki czy na masaż bym wybrała takie 30 min tylko dla siebie to było by właśnie to o czym teraz marze ;)

    co do tego czy się ruszy coś wątpię chociaż wyjdzie mały kiedy zechce mu się tylek ruszyć jak narażeni tylko go wypina

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam chwilke zeby usiasc i to nie z telefonem tylko z laptopem ;)

    Rodzinka poinformowana i radosc ogromna, babcia juz kalendarz wyciagnela i juz plany zaczela robic kiedy przyjechac itp. i wszyscy w szoku ze dzieci gaduly a w tej sprawie nic sie nie zdradzily ha ha

    Zamowilam dzieciom pizze czekaja na nia z niecierpliwoscia ;) ale powiem Wam ze lubie ten dzieciecy halas w domu, calkiem inaczej jest majac wieksza ilosc dzieci niz 1.

    Zabka no to super promocja na te bluzki byla :)

    A o Mikolaju u mnie tak samo jest. Zawsze ciasteczka i mleko zostawione dla Mikolaja, listy pisane i mimo ze syn ma 8 lat to bardzo w niego wierzy i 2 lata temu mowil ze slyszal dzwonki reniferow i w tym roku mowi ze jak zostajemy w domu to moze w koncu nakryje Mikolaja ha ha dzieci sa taaaaaaaaaaaaakie slodkie w tym wszystkim ;)

    A jezeli mowa o portfelach to jest to moje uzaleznienie ;) mam ich kilkadziesiat ha ha i co miesiac max 2 miesiace kupuje nowy :) uwielbiam.

    Basik witaj w klubie bo ja tez nie nawidze prasowac ;)

    Zabka kiedys na Ciebie przyjdzie czas ze bedziesz w ciazy i My Ci bedziemy zazdroscic tego stanu :) a teraz masz jeszcze malutkiego synka i masz sie kim cieszyc. A moj maz juz o 4 mowi ha ha mowie mu ze zwariowal a on mowi ale skad wiesz ze za 2-3 lata znowu nie zachcesz ;)

    Pysia fajne prezenty pokupowaliscie :) to juz problem z glowy masz ;)

    MamaTuska ale fajnie ze napisalas o tym wozku :) to tym bardziej mnie przekonalas ze bede zadowolona :) u nas chodniki duze, rowniutkie, wiec ciezkiego wozka w ogole nie potrzebuje a jak gdzie w gory itp. to malutka w nosidelko maz wezmie i bedzie ok.

    Obiad pyszny, chinszczyzne uwielbiam pod kazdym wzgledem tyle ze teraz bez miesa ;)

    Ha ha ha typowo faceci, kto to tu postawil ;)

    Hilary i MamaTuska to chyba w wiekszosci domow dzieci wybrzydzaja z jedzeniem ;) u mnie pizza dla dzieci to tylko Margarita z kukurydza a corci nawet nie mowimy ze to biale to ser bo by nie zjadla ;)

    Mamabyc oby juz Cie chwycilo i mialabys to za soba :)

    A co do prezentow MamaByc to jakas drobnsotke miloby bylo jakbyscie sobie robili ;)

    Hilary a my mamy zasade ze nie mowimy sobie co chcemy, to juz nie ma takiego uroku dla nas ;) kazdy z nas musi sie wysilic jezeli chodzi o prezent i bardzo ekscytujace to jest jak otwierasz a nie wiedz co tam jest ;) bransoletke tez raz mezowi kupilam na Swieta srebrna z grawerem. Z pierwszymi literami naszych imion i slowem Kochamy :)

    A teraz jeszcze nie wiem co mezowi kupic ;)

    Hilary ha ha bo tak to jest jak sie ma motorek w tylku to sie bardziej meczy odpoczywaniem niz normalnie ;)

    A jak malutka, placze czasami czy calkowicie spokojna jest? Byliscie juz na takim prawdziwym spacerze?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ppdwojna np my tez przewaznie wczesniej nie mowilisny co chcemy dostać i ja meza w tym roku nie pytałam a on vhyba nie ma pomyslu w tym roku co z reszta ja tez sama nie wiem co chce dostać :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ja sie ciesze ze sobie nie mowimy a wiesz czemu? Bo ja uwielbiam rzeczy do domu i tak jak Ty wiecznie bym prosila o cos do domu ha ha

    Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na spacer idziemy jutro bo wcześniej jak maz pracował to nie bylo jak tzn ja sie boje wyjsc z Wiką i Werką bo ona bez wozka nie wiem czy nie bedzie uciekać wiec wole wyjsc z mezem przynajmniej jeden bedzie prowadzil wózek z Wika a drugi lapał Werkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 16:35

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna hehe mo cos w tym jest z tymi rzaczami do domu

    A Wika grzeczna jest. Je i śpi chociaz ostatnia zaczela sie rozgladac po pokoju i tak z pol godziny patrzy i nie śpi:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwójna racja baby maja coś ze chcą coś do domu zawsze ale mi się wydaje ze poprostu jesteśmy dorosłe :) i lubimy otaczać się ładnymi rzeczami które dają zycie pomieszczenia.
    aktualnie moja mantra jest "jeszcze gora 3 tygodnie; dasz rade " jasne ze bym chciała być po, ale pamiętam z młodsza po terminie to cuda robiłam by urodzić a i tak wyszła jak chciała także teraz odpuszczam i tak przy dwójce mam zajęcie przecież nie będę jakiejś godziny która mam spokojna poświęcala na szorowania podłóg na kolanach ;)

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Mamabyc3- czyli raczej będzie grudniowe;) a pewnie wyjdzie kiedy zechce.

    Podwójna- suszę na tradycyjnej suszarce.Moze kiedyś kupimy taka elektryczną,ale ja tam cieszę się bardzo z tego co mam.
    Bardzo bym chciała w przyszłym roku zrobić te kuchnie na wymiar i wszystkie sprzęty pod nią.Mam już fajnego faceta z pl na oku który mógłby tu przyjechać i zrobić:)

    Hilary-wiesz co chyba już wszystko mam kupione.Jeszcze zapomniałam ale zamawiałam przez Allegro do mamy kilka rzeczy,jak pościel śliczna dla siostry z narzutą i dla jej córki chomika powtarzającego słowa i klocki duże pudło tych wafli.Moje dzieci je uwielbiają.

    Co do moich życzeń nie mam ich,stwierdzam też za dużo wszystkiego mam.A teraz przy przeprowadzce to dopiero;)
    Mąż pewnie zrobi jakaś mi niespodzianke i to chyba będzie najfajniejsze.Hehe w tamtym roku kupil mi patelni komplet i kosmetyki;) jego praktyczność jest powalająca :)

    Żabka:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 18:54

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc może się urodzi tak jak ja?!
    Na mikołaja hahahhaha
    Fajnie :-)
    Tylko czy ty dasz radę?

    My z mężem sobie nie kupujemy prezentów na żadną okazję.
    Chcę czy potrzebuje idę i kupuje.
    Mąż od kat jesteśmy razem kupił mi 2 bukiety tylko kwiatow tak od siebie.
    Nie ubolewam nad tym fakt miło jest ale ja nie mam jakiejś potrzeby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 19:21

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pytanie mam za tysiąc całusów:*

    Jaka czekoladę polecacie do picia?

    Jestem mega fanką a moja ulubiona dr Otkera slodkachwila wycofali i nigdzie nie można jej dostać...no chyba że w Islandii hehe wczoraj znalazłam tam polski sklep;)

    Dobrej nocy Słoneczka

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 listopada 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia nie pomoge bo nei poje za czesto czekolady. Kiedys pamietam kupilam w biedronce nie pamietam juz nazwy ale byla z papryczka chili i mi bardzo smakowala

    Dziewczyny pomozcie. Agd juz kupilisny czarne. Teraz nie mozemy dobrac mebli. Z tych lepsze bedzie latte czy cappuccino polysk ? https://www.bodzio.pl/ola-14
    I do tego jaka podloga będzie pasowac ? Ściany pomalowac na bialo czyleko szaro albo moze jeszcze inaczej ? I jakie szklo przy meblach jaki kolor ? Myslalam zeby ściany dac na lekki jasny szary a podloge na ciemniejszy szary. Do twgo szklo zolte albo czerwone ale te meble mi nie pasują...do takiego zestawu chyba biale by tylko pasowaly a białych nie chce bo tu maja tylko z polyskiem i beda sie brudzic mocno :/ kuchnia jest dosc mala wiec tez nie .może byc mega ciemna...
    Bue umien sobie tego dopasowac i wybrać a juz musimy bo pewnie za tydzien maz ruszy z remontem

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia nie pomogę bo nie pije czekolady :-(

    Hilary jeśli Ci coś pomoze to ja o takiej marzę.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/006a1a9fa70a.jpg

    Myślę że tu raczej ważny jest materiał na którym syfu nie będzie widać czy jakiś plam łatwe do mycia będą

    Nie ma tych mebli w sklepie żeby dotknąć zobaczyć na żywo?
    Mi się podobają latte.
    A podłoga taka jak na zdjęciu.
    Ściany białe co zwiększa objętość kuchni zawsze można przemalowac.


    My właśnie wstali.
    Ale pospalam.
    Miłej niedzieli :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 08:15

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary jeśli chodzi o wygląd owszem połysk piękny ale przy dzieciach nigdy tm się nie zdecydowała. ogólnie do czarnego kochana wszystko pasuje ale trzeba postawić na jakiś duży jasny akcent czy to blaty, podłoga bądź fronty ( by nie czuć się przytloczonym) przy połysku ten problem znika jednak jak mowie dzieci+polysk=ciągle pucowanie :)

    zabla to widzę wy tak samo praktycznym małżeństwem jestescie jak my ją też ne pamiętam kiedy dostałam kwiatka od mojego heh

    Czop podbrawiony krwią mi odpadł tzn to chyba czop bo w nocy pierwsza myśl "wody" ale to był sluz dosłownie jak białko bym sobie wybiła z plamami krwi. brzuch zaczyna boleć- miałam identycznie na dzień przed urodzeniem młodszej. jestem ciekawa jak tym razem będzie. ale jutro jakby co wizyta wiec coś będę wiedziała więcej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc ooooooooo to niespodzianka.
    Trzymamy kciuki i życzę szybkiego extra szybkiego mało bolesnego szczesliwego porodu.
    Kochana dasz radę.
    Czekamy na fote kruszynki <3
    Spakowana?
    Wszystko gotowe?

    Ale się cieszę:-)

    Mi czopki odszedł tylko przy Robercie.
    Okropny widok nigdy czegoś takiego nie widziałam a był jak dla mnie big czop hahaha

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka tak spakowana raczej psychicznie nastawiona tez ;) dziś jeszcze na chrzciny o 14 jedziemy haha wiec jakby jutro mnie chwycilo zdarze się najeść. tylko ciekawe ile będę czekać na koniec bo może mocno szyjka się rozszerzać albo teraz przestać kto to wie. wiadoMo na tym etapie musze być gotowa w każdej chwili by zobaczyć te małe jajka

    Pysia89, żabka04, Enii lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Hilary mnie podoba się ta cappuccino do tego jakiś ciepły brązowy na ścianach albo biały ewentualnie lekko pistacjowy.Podloga biała? :)

    Żabka Twoja że zdjęcia wymarzona fajna:*

    Ja swoją projektuje wciąż w głowie,wiem że chce meble pod sam sufit i w tych listwach zabudowywanych na dole wysuwane półki.Co do kolorystyki podobają mi się białe z ciemnym orzechowym blatem:)

    Dobrego dnia Słoneczka:*

    Wow Mamabyc3- nono jeszcze chrzciny a tu chyba zaczyna się już:))) trzymam kciuki przez cały czas:****

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 09:24

‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ