X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to fakt organizm potrafi być obrzydliwy ale co musi się w nim zrobić by wypchac tak mała dziura czarem prawie 5 kg a te 3 to przecież normalne. wiec czasem wole nie myśleć jak to wygląda z drugiej strony haha bo mój żołądek chyba by tego nie wytrzymal

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary szczerze wes kogoś kto robi pod wymiar niech zrobi projekt i poradzi często mają za darmo projekty. mojej mamy kuchnia wyszła 3 tys a naprawdę ma dużo mebli i wszystko pod sufit. także jakby kupowała w sieciowce taniej by nie wyszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc obyś dojechała i pojadla :-)
    Chyba bym tam zarla wiedząc że to moje ostatnie takie pyszne posiłki.
    Choć teraz każą jeść wszystko i normalnie.

    Ja na te jajka patrzę codziennie a tak ich się bałam bo nie wiedziałam jak je ogarnąć hahaha
    Ale to nie takie straszne.
    Ja to bym zjadła mojego Roberta zakochałam się w nim po uszy nawet mąż się fochuje czasami z zazdrości hihi
    Dlatego chciałabym jeszcze jednego chłopaka.
    Chłopaki są takie cyce mamusi, tula się, śmieją się.
    Ja mam porównanie tylko do córki u niej uśmiech trzeba było kupić:-)

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc to już niedługo będziesz pewnie tulic Malucha!!!!!!trzymam mocno kciuki!!!wykorzystaj sobie dzisiejsze chrzciny na maksa :-) Żabka chłopaki to faktycznie takie cyce mamusi,mój F też ciągle się przytula i calusny jest okropnie :-)

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kuchni to ja niestety Hilary nie pomogę bo mi się takie bardziej w starym stylu kuchnie podobają!ja to w ogóle same antyki bym w domu poustawiala :-)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej


    Żabka cos w tym jest tzn w synach. Zobaczysz jak Robercik będzie miał tw naście lat. A z wiekiem miłość matki do syna jest jak skała. Ostatnio jak pomyślałam sobie ze jeszcze kilka lat i K będzie chciał wyfrunąć z gniazda to jakoś tak smutno mi sie zrobiło.
    U nas relacje sa bardziej partnerskie, nie takie sztywne że ja matka a ty syn


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 10:45

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka ladna ta kuchnia ale ja nigdzie nie widzialam takich mebli.
    Właśnie dzisiaj jedziemy do Castoramy i gdzies jeszcze popatrzeć plytek a we wtorek skoczymy meble zobaczyc zeby tak popatrzec a nie przez neta

    Mambyc jaaa jak z krwia to juz niedlugo sie zacznie :) ale fajnie bedzie kolekby maluszek :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni super relacja.
    Też bym tak chciała.

    Wiesz ja ostatnio leżałam i usypialam Roberta i miałam dziwne myśli.
    Wyobrazilam sobie ze zaraz dzieci dorosna, założą rodziny, z mężem będziemy już starzy i widziałam swój pogrzeb.
    Z kad takie myśli nie wiem ale bardzo mi było smutno ze ten czas tak leci.
    Później z mężem gadałem o tych moich przemysleniach i myślach a on mówi że ja młodzi jesteśmy z kad wogole takie myśli mam.
    Nie wiem może się boję śmierci mojej babci? I z tad te myśli.
    Bardzo często myślę o niej.
    Nie umiem tego wytłumaczyć.

    Co do dzieci.
    Córki (nie wiem jak u was) ale u mnie w otoczeniu zawsze są czarnymi owocami a sanki to ukochane.
    Mam wrażenie że ja czasami też tak postapie czego nie chce bardzo.
    Boję się że że czas mi ucieknie a ja nie zwrócę na to uwagi.
    Córka jest nie dobra jak nie bunty, to pyskuje, to mówi że jestem nie dobra, robi awantury w sklepie bo nie jest zdecydowana i myśli że można wszystko wymieniać.
    Ja gadam i gadam i wiecie jak to wychodzi ze jestem tą nie dobra.
    Są dni fajne albo nawet super.
    Ja już siły nie mam do niej.
    Ahhhhh
    A tak się modlilam do Boga żeby miała charakter nie powiem kogo i żeby umiała sobie kiedyś dać radę a nie tak jak matka że wszystkim pomoże a potem w dupe kopana.
    To mam co chciałam.

    Chyba muszę poprzenosic parę rzeczy Robert staje na palcach i wszystko ściąga gdzie się da:-)

    Później spacer zaliczymy po obiadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 11:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ta kuchnia jest na zamówienie.
    Może masz kogoś kto by wam zrobił albo mąż jak jest uzdolniony.
    Jak macie to podjedz do leroy Merlin tam mają fajne meble i nie drogo kafelki też mają.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary kuchnia to nie moja bajka bo nie lubię brązow. Ja mam u góry waniliowe dół szary całość w połysku i białe kafle, uzyskuje się super. Mam białe kafle na podłodze i to porażka.


    Moja młodsza córka to taki cycus :) a co do czarnej owcy to mój mexus jego rodzeństwo na pedestale my zawsze źli.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    MamaByc zycze Ci bys prosto po chrzcinach na porodowke jechala :) cos sie zaczelo dziac i to najwazniejsze!

    Hilary brazy to tez nie moja bajka. Ja bym poszla albo w szare meble i w tedy bale sciany albo biale z czarnymi blatami i czarnym szklem. U mnie tylki takie koloty wchodza w gre ;)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc jejku dopiero teraz doczytałam o czopie. Oby szybko i bezproblemowo było. Trzymamm kciuki.


    Żabka wiesz wielu osobom nie podoba sie takie wychowanie. Ja za małolaty islam duzy luz. Nie powiem krwi też przez to dużo napsułam rodzicom. Moze nie wyglądam ale świeta nie bylam. Dla równowagi uczyłam się dobrze. Chociaż jak patrzę co teraz się uczą to podziwiam bo ja bym dawno szkole rzuciła. 70% to śmieci nie wnoszace nic do zycia. A podejcie nauczycieli.. Jak uczeń ma szanować jak nauczyciel go nie szanuje. K szkola jest najgorsza tzn najciezsza jeśli idzie o program ale nie było go gdzie przepisać bliżej..
    U nas zawsze dużo rozmawiali sie i rozmawia z chłopakami, nie ma tematów tabu. Nie ma u nas w domu jakis sekretow o wszystkim się mówi otwarcie. Nawet na głupie pytania odpowiadamy i nie tworzy to w nas w jakiegos dyskomfortu.

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii i super ze masz takie stosunki z synami :) mysle ze to zaprocentuje w przyszlosci bo beda mogli ze wszystkimi problemami sie do Ciebie zwrocic :) to wazne dla dziecka by miec oparcie w rodzicach i moc pogadac na kazdy temat.

    Ach kobietki czemu weekend tak szybko sie konczy :/ i od nowa pd jutra codziennosc ;)

    Ale jutro mam wizyte i zobacze moja corcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni super super! :-)

    Podwójna ahhhh to czekamy na jakąś fotkę twojej kruszynki :-)

    Dziś Robert zawarczal na męża o swoje terytorium hahahha
    Ale miałam ubaw bo to śmiesznie wyglądało.
    Mąż się wyglupia że mną nagle usłyszał Robert i na czworaka biegnie z pokoju do pokoju i warczy głośno na męża żeby zostawił mame hahahha

    A nie dawno mąż oberwal pomidorem!
    Tak pomidorem bo miałam to pod ręką :-)
    Mówię że ma tydzień (w tym czasie robiłam kolacje a mój mąż dziś w królewicza się bawi i przed kompem sobie siedzi a ja dzieci wykapalam, kolacje każdemu robię i Robert wrzeszczacy przy nodze mojej więc się wkurzylam) na przyzwyczajenie Roberta do siebie żeby więcej czasu z nim był bo ja w sobotę zjezdzam pod ziemię i będzie jeden wielki ryk a on do mnie to w czym problem nie zjedziesz!!!!
    Dostał pomidorem a jego pobyt w domu z dwójka dzieci mam w dupie skoro mu moje rady są nie potrzebne.
    A jeszcze mam chyba pms bo pierwszy raz w życiu piersi mnie bolą przed @ także zaczynam warczec hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 19:27

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka Ty jedz pod ta ziemie i nawet ani minuty nie mysl co w domu. Jal sobie maz radzi. Relaks calkowity. A maz niech nawet i caly dzien slucha tego placzu. Ty musisz sluchac malego i sobie radzic to i niech on zobaczy ze bycie z dziecmi to nie zawsze lajtowa praca.

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pojadę choćby się walilo.
    Już mu powiedziałam że jego dzieci a my tylko jesteśmy partnerami i prawidłowo powinien mi pomagać we wszystkim bo to zasrany jego obowiązek jak i mój tylko że ja taka dobra jestem to tak dobrze ma.
    Oj jaka ja niedobra mam męża lenia i nieroba mogłam lepszego sobie wziąść.
    Ahhhh faceci.
    Szkoda nerwów i tak nic nie rozumieją przynajmniej większość z nich.

    Pojadę pojadę należności nie odpuszczę swojej przyjemności :-)

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3- jak się czujesz???

    Żabka wrrrr też bym się zdenerwowala,w pełni Cię rozumiem:*
    O której ta wycieczka zaczyna się?

    Podwójna mama-trzymam kciuki za pomyślna wizyte:)

    Oj tak weekend szybko mija...u nas dziś był spokojny dzień:) malowanie,placki ziemniaczane potem deser czekoladowy i graliśmy dziećmi w Piotrusia Pana:) hehe co za radość dzieci była.

    Żabka jak nazywała się ta gra rodzinna co ja tak polecalas???

    Miłego wieczoru:*

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    No ja pojadę choćby się walilo.
    Już mu powiedziałam że jego dzieci a my tylko jesteśmy partnerami i prawidłowo powinien mi pomagać we wszystkim bo to zasrany jego obowiązek jak i mój tylko że ja taka dobra jestem to tak dobrze ma.
    Oj jaka ja niedobra mam męża lenia i nieroba mogłam lepszego sobie wziąść.
    Ahhhh faceci.
    Szkoda nerwów i tak nic nie rozumieją przynajmniej większość z nich.

    Pojadę pojadę należności nie odpuszczę swojej przyjemności :-)

    jakbym mojego widziała :P ale im nie warto odpuszczać, bo będzie jeszcze gorzej!!! Mój też od czasu do czasu świruje i trzeba go nawrócić :P

    Mamabyć rodzisz? kurcze żeby szybko poszło :) mi nigdy nie odszedł czop



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia wpisz na Google czy allegro intellect Ball.
    Ja polecam rozmiar kuli 19cm? Ta największą.
    Ja zamówię dla córki pod choinkę ale na wypłatę :-)
    Oooo albo na YouTube jakiś może filmik jest.

    Wyjazd mam przed 7 z domu.
    O 7:40 mam zbiórkę pod szybem (mąż chce mnie zawieść żebym nie musiała torebki brać bo dokumenty od auta, dowód osobisty, kluczyki etc) i wrócę ok 14.

    Ja usmazylam Robertowi placuszki bananowe z kaszki mannej ale się zajadal


    Aneczka no nadawać się nie mógł jakiego to ja męża mam nieroba hahahha
    Ile to on robi i wogole to ja księżniczka jestem :-)
    Brak mi słów na niektórych facetów.
    Nie to ze ja narzekam bo tak nie jest mogłam mieć gorszego tylko chciałam dobrze zwróciłam uwagę i ot ile miał do powiedzenia :-)


    Mamabyc odezwij się jak możesz.
    Jak sytuacja na froncie?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka jedz a maz niech zobaczy jak to jest. Facetom potrzeba czasem kubel zimnej wody wylać. Im sie wydaje ze siedzenie z dziećmi to czas relaksu.

    Mi chyba tez czop nigdy nie odszedł. Z Krystianem to wody i chyba cos odeszło takiego podbarwionego krwia ale juz po jakims czasie na trakcie porodowym. A z Dawidem szybka pilka. Skurcze pierwsze przechodziłam i przespałam ( od ok 17 do północy) bo obudził mnie bol brzucha. A ze na tabsach rozkurczowych lecialam tak ok od 24tc. Moj M soe przebudzil i pytal co mi jest a odpowiedz jego mnie rozwaliła "wez tabletkę". A ze nie zasnęłam to wstałam, nawet próbowałam mu wybic z głowy sciaganie mamy do Krystka. Jak do wc mnie pogoniło i skurcze co chwile to juz mu kazałam.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ