X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wozek super :) ja narazie twardo uwazam, ze bedzie ten ktory mam po dziewczynach a kupie sobie nowa spacerowke

    Eni ja bym badania zrobiła dla samej siebie chyba

    Basia sto lat! I super pomysł :) ja sobie nie wyobrazam zycia bez pralki!Ja mam wrazenie ze nic nie robie innego tylko piore i skladam pranie

    podwojna- twoj opis idealnie pasuje do tego jak sie czyje ;/ zyc nie umierac ;/

    ja dzis na latwizne ide i ziemniaki z białym serem jajo sadzone i surowka i koniec obiadu :P

    a z ta płcią... to moja 1 corka mialam byc chlopcem, 2 tez :P wiec teraz to samo.... moj maz jest swiadomy dziewczynki i nawet jak mowi o dziecku tak odruchowo to jak o dziewczynce :P

    Hilary kupujesz podstepne butelki :P ta czychała na Twojego meza :P moj kiedys tez taki nr odwalił, ale on raczej dziewczyny szybko kapie i do lozek, a bajki lubia takie przygodowe :) i zawsze czytają :)

    ja mam faze na sok pamarańczowy :))

    nie boisz się malowaC? ja chciałabym wiosną nasz dom pomalować... zobacze jak sie bede czuc



  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Super ze rodzinka pomyslala o takim prezencie.

    Pysia do 6 stycznia (6 będzie wyjeżdżał).

    Ja zazdroszczę mężczyznom takiego myślenia. Ja np wszystko na czynniki pierwsze rozbieram i do tego sto tysięcy scenariuszy.


    Jaki interes mogłam dzis zrobić. Wysiadam z auta a tu cygan. Pani kup perfum u podsowa Chanel z naklejka 438 zl. Mowie ze nie a ten swoje to ile dasz to za tyle sprzedam. Dalej stanowczo mowie ze nie a ten to na chleb. Uciekłam .. Stracha miałam jak wychodziłam z Kauflanda ze znow mnie dopadnie, ba szczęście juz go nie było.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii ja nie wierze, że on nie miał na chleb... naprawde wszedzie szukają ludzi do pracy tylko trzeba chciec pracowac

    Ty w pl mieszkasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 14:46

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon to odpoczniesz teraz na calego :) a daleko masz rodzicow od Waszego domu? Pytam czy maz blisko w odwiedzuny bedzie mial ;)

    Ha ha usmialam sie z Twojego meza ;) oj te chlopy.....

    Basiu spelnienia marzen :* ❤ piekny gest ze strony rodziny :) bardzo sie ciesze ze nie bedziesz musiala plecow nadwyrezac.

    Pysia a Wy kiedy juz bedziecie po przeprowadzce?

    A patrzylas czy tutaj sa jeszcze wozki z pompowanymi kolami? Bo kiedys wiem ze byly ale czy nadal sa. Ale jak cos to w Pl tez cos znajdziesz :)

    Enii jeju jakie te cyganie sa upierdliwi. U nas mlode cyganki strasznie w tramwajach kradna portfele i telefony ale to takie gowniary ze za glowe sie lapie.

    Zabka bedziesz z synkiem do lekarza szla? Moze to trzydniowka? Zdroweczka :*

    Aneczka ja normalnie jestem na diecie wege a wczoraj szlam na zakupy i tala mnie chec naszla na ziemniaki z jajkiem i mizeria z ogorka i rzodkiewki i zrobilam i zjadlam z takim smakiem a pozniej maz o 2 w nocy rumianek mi parzyl bo tak mnie rzoladek bolal. Juz organizm odwykl od takiego jedzenia ;)

    Wiesz co a czego sie bac malowac zima ;) tetaz farby bezoieczne sa i szybko schnace. W Styczniu i Lutym malowalismy cale mieszkanie i zawsze tak jakos zima malujemy od kilku lat ;) a to chyba dlatego ze szybko ciemno sie robi. Siedzimy w domu to mamy wiecej czasu niz Wiosna i Latem i juz mamy na Wiosne spokoj ;)

    Dostalam list z 2 terminami komunii syna i albo poczatek Maja albo Sierpien i wybierzemy Sierpien zeby na spokojnie ja przezyc bo tak po porodzie za duzo by bylo. A tutaj komunia calkiem inna niz w Pl. Tance. Spiewy. Bez zdawania modlitw. Bez spowiedzi. Nez latania do kosciola co chwila. Ogolnie ma to byc radosny dzien dla dzieci i zero stresu :)

    Lece po corcie do przedszkola bo lada chwila ulews bedzie :/

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cygany to maja kasy jak lodu i mysla ze jak chińska podrobe kobitka zobaczy to będzie chętna i kupi ..albo co gorsza okradnie ją.

    Ja mam agresora od razu jak widzę tych cwaniaków co tylko daj, daj. O Mops i szlachetne paczki itd.
    Wiadomo w życiu różnie bywa nosz ale jak można nauczyć ich ze tylko zasiki i zasiłki i żerowanie na innych. Latami na mopsie do pracy nie pojdzie i jeszcze na picie ma



    Ja w Pl mąż w De pracuje.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik-Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie:*
    Rodzinka ma łeb na karku-super pomysł :)

    Podwójna- wózków jest cała masa do wyboru w Hannoverze,ale najpierw będę czytać opinie co i jak.Musi być solidny i dać radę błocie;)
    Przeprowadzka planowana na 11-13 grudnia,także zaraz po urlopie w Pl.
    Dziś byl gościu że spółdzielni i mówił co musimy zrobić czyli głównie zapełnianie dziur po meblach i malowanie.Plusem jest że też dostaniemy czyste wymalowane mieszkanie :)

    Tu komunia jest w maju i czerwcu a dzieci spotykają się 2 razy w tygodniu na pogadanki.Fakt nie ma takiej spiny jak Pl i tej całej akcji z imprezą i prezentami.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia o to rzut beretem od mojego M jestes :)


    Super ze przed świętami jeszcze przeprowadzka :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 listopada 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii- dobrze pamiętam że Twój w okolicach Magdeburga?:)

    Właśnie dowiedziałam się że mój M jutro ma wolne:) jupi pojedzie z nami do Hannoveru bo mam termin że synem u lekarza...męskie sprawy.Strasznie nie lubię jeździć po dużych miastach z dziećmi...zawsze się tak stresuje.
    Cieszę się z jego wolnego jakbym wygrała główna nagrodę hehe:)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze pamiętasz. Centrum Magdeburga

    Wiadomość bomba :). Zawsze to raźniej we dwoje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 16:15

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii zobacz zanim M przyjedzie i beda kolejne starania to akurat masz czas na zrobienie badan :)

    Pysia no ja pytam o te wozki z kolami pompowanymi bo uzywane pewnie sa ale mieszkam obok Toysrusa gdzie wozkow cala masa ale zaden z nich juz pompowanych kol nie ma. Ja przy corci mialam nie pompowane wozek ABC Design i rewelacja. Bloto. Zaspy sniegu w gorach. Wszedzie nim jezdzilismy i w glebokim sniegu pchalo sie go leciutko, wiec mysle ze tu nie ma reguly juz czy pompowane czy nie. Jak sa duze kola to wszedzie dadza rade.

    Nie dziwie sie ze cieszysz sie z wolnego meza ;) ja tez zawsze tak reaguje i nieraz znajomi sie smieja ze to jest szok ze po 15 latach szalejemy za soba jak wariaci ;)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 listopada 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pompowane koła i w pl raczej wiekszosc na pompowanych, czytałam ze jest lepsza amortyzacja i lepiej dla malucha jak na poczatku są pompowane

    Pysia89 lubi tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 39lat trzech synow niedawno wyszłam za mąż i staramy się o dzidziusia

    Pysia89, Enii lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka- witaj.W jakim wieku masz synów?:)

    Podwójna- ja miałam obie możliwośi i zdecydowanie bardziej łatwiej było mi na tych pompowanych w trudnych terenach.

    Coś takiego np zobacz: https://www.babymarkt.de/bergsteiger-kombi-kinderwagen-capri-black-white-a151046.html

    15 lat piękny czas:) My mamy 10 lat teraz w grudniu...niezły kawałeczek minął juz.

    Enii- a wiesiołka stosujesz itp? Może warto faktycznie zrobić badania przez przyjazdem męża i będziecie wiedzieć jak działać;)

    Kobietki czy Wy w ciąży robiliście hennę rzęs i brwi???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 19:59

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu no naprawdę wspaniały prezent ja podziwiam bym szału dostała robiąc pranie ręczne. ..

    pysia ja robiłam/robie wszystko normalne jeśli chodzi o dbanie o siebie teraz to wiadomo paznokci nie maluje. co jedynie skóra moja jest bardzo wrażliwa i czasem musze uważać jednak nic złego się nie dzieje nigdy ;)

    enii jasne zrób badania to nie zaszkodzi a zawsze coś więcej będziesz wiedziała.

    olinka witaj

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna niecałe 150 km więc na pewno zajrzy na weekend,ale ja długo też tak nie wytrzymam....u Mamy dobrze ale wiadomo że w domu najlepiej :-) a mój wózek po Franiu ma pompowane kółka i szczerze przyznam że nie zlicze ile razy musiałam detke wymieniać bo się przebiła!!!jednak jak się dużo po lasach i parkach chodzi z wózkiem to tak to niestety wygląda....

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nowego nie zamierzam kupować,już wykoncze ten co mam :-) a chce tylko spacerowke nowa kupić bo aktualna już długo nie pociągnie :-)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Ja mam pompowane koła i w pl raczej wiekszosc na pompowanych, czytałam ze jest lepsza amortyzacja i lepiej dla malucha jak na poczatku są pompowane

    Aneczka ja pierwszy wozek dla syna 9 lat temu kupowalam w Pl i w sklepie na kilkadziesiat wozkow tylko 3 mialy pompowane kola i to takie wozki ktore byly bardzo masywne i mega ciezkie bo po 30kg wazyly. Bardziej mi sie wydaje ze wiecej tych wozkow z pompowanymi kolami w necie mozna znalezc.

    Szczerze to ja nie widzialam roznicy miedzy pompowanymi a nie. No chyba ze wozek byl na paskach jak to bywalo za moich czasow ;)

    Simon tak nie ma jak to w domu :)

    Podajcie dziewczyny jakies nazwy wozkow ktore sa nowoczesne a maja kola pompowane. Ciekawa ich jestem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ze pierwszy raz sobie sprawdzilam ten kalendarz chinski i w kazdej ciazy plec sie sprawdzila :) ciekawe he he

    Mamabyc to w Poniedzialek wizytujemy razem ;) na ktora masz wizyte? Ja na 10:10

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 24 listopada 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwójna w moim przedostatnim poście podałam linka Ci ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ja polecam z całego serca i z polecenia wózki camerello carera, sirion (jest lżejszy i nowość bardzo mi się podobał).
    Mają mega pozytywy.
    Duża gondola co w zimie na plus, bardzo fajnie się go prowadzi nawet jedna ręką, przednie koła obracane lub zablokować można, pompowane koła,.
    Super poczytaj.
    Też miałam dylemat jaki i z polecenia kupiłam właśnie carera i nie zalowalam.
    Miałam 3w1.


    Nie nadrobie was bo wpadłam na chwilę.
    Może dziś wieczorem.
    Właśnie kończę śniadanie, czekam na moją mamę bo przyjeżdża do wnuków (30wyjeżdża do pracy wróci za 2 mce) i pojedziemy razem do urzędu po te akta i do notariusza się umówię na 1.12 bo mąż ma wolne. Mama mi Roberta przypilnuje.

    Robert nie ma gorączki dzisiaj.
    Wysypka schodzi ale dałam wczoraj fenistil i na noc też będę podawać.
    Myślę że ta wysypka to jakiś wirus albo coś go uczulilo.
    A drapal się strasznie wczoraj.
    Zobaczymy będę obserwować.

    Miłego dnia.

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ