X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 22 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z wywiadowki, komers pod znakiem zapytania..

    Podwójna a przypełza wczoraj wieczorem a dzis rozkręciła sie na całego. Byłam na to przygotowana wiec jakos tak normalnie podeszłam do @. W ramach relaksu byłam z kolezanka na zakupach rano bo ludzi malo w galerii.

    Od jutra biorę sie za siebie tzn ćwiczenia i regularne posiłki.


    Hihi twz mam faze na kubki. W tamtym roku w Penny kupiłam takie w reniferki dla siebie i dla M.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam siły nadrabiać :)

    podwójna zależy różnie z ta chorba jest mam nadzieje ze leki będą powstrzymać.

    czy mam stes ja mam zawał wiekszy chyba niż przed 1 porodem powaga w tamtych ciążach się nie bałam a teraz to nie wiem. ale dam rade najdłużej 3 tygodnie jeszcze :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy tu o prezentach gadacie mnie trochę to przeraza znów myślenie co tu kupić dzieciaka. na szczęście mi odchodzi mój bo sobie nie robiemy prezentów od paru lat :)

    aneczka gratuluję fasolki :)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukam tej maty, mamy tego gina które odgaduje zwierzaki, to lubi :) ciastoliny mam z 10 zestawów... U mas młodsza jest fanka. Zamki dentysta torty babeczki te podstawowe myszka miki i coś jeszcze pewnie bo już pomieszanie to. Koralików poszukam myślałam o sztalugach i tym zestawie do malowania etc z Lidla.

    Eni szkoda ze jednak przyszła :(

    Ja mam powoli dość tej ciąży non stop mnie mdli :( plus wzdęcia strasznie i bolą jelita zaraz idę spać bo padam a i tak się obijam trochę ;)



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej że wszyscy liczą na chłopca... A ja się boję że będzie dziewczyna i rozczarowanie :( mój mąż już się mastawil na syna :/



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Mamabyc, aneczka współczuję tych chorób:-(

    Mamabyc nie martw się będzie dobrze pójdzie jeszcze szybciej niż myślisz.

    Basik nie ma jakiejś na promocji?
    Czemu ty pierze ręcznie i się wykanczasz?

    Eni przykro mi:-(
    Nowy cykl nowe możliwości :-)
    Zrób hormony co?
    Te krzywe obie cukrowe przebadaj sie może?

    Hilary matko kobieto ty masz głowę do tego żeby kupować ubrania etc?
    Ty stworzona jesteś chyba do dużej rodziny?:-)

    Aneczka współczuję tego stanu jeszcze chwilka i przejdzie.



    Ja dziś zaprowadzilam córkę do przedszkola potem przyszła sąsiadka na kawę biedna musiała szybko dobić i spadać bo teście zadzwonili że zaraz będa u mnie (obi tak mają bez zapowiedzi wpadają) potem moja mama się zapowiedziała że będzie u mnie w piątek co mi na rękę bo do urzędu miasta muszę jechać to Roberta populację potem do notariusza się umówić.
    Byłam dziś z dziećmi na zajęciach gimnastycznych wróciliśmy i Robert ma gorączkę.
    Zjadł kolacje, nie wygląda na takiego z gorączka ale ma 38,5 dałam paracetamol i właśnie zasnął.
    Mam nadzieję że nocka będzie super.

    Ide ogarnąć starszaka.
    Dobrej nocki :-)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 listopada 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii jej szkoda :/

    Podwójna ooo dzięki za info bedę patrzeć gazetki :) a kropelki tak doszły :) dałam jej kilka razy i w sumie teraz kolki ma tak raz na 2 dni i krótkie i podaje kropelki i przechodzi więc fajnie mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :)

    żabka hehe ja po prostu lubie mieć wszystko przygotowane i ustalone i jeszcze mam hopla na punkcie takich samych ubrań tzn naszych i dzieci :P No ale np na święta to ja za bardzo nic nie robie, tzn posprzatam i okna pomyje ale i tak cale święta nas w domu nie bedzie, z jedzenia to zrobie jedna salatke i jedno gora dwa ciasta zeby zawiesc do tesciow i rodzicow i to wszytsko, no i prezenty kupic i zapakowac i juz
    Jeszcze myslałąm o sesji zdjeciowej dla dzieci zeby zrobic rekwizyty i bysmy sobie z rodzina zdjecia porobili tzn dla naszych dzieci ale jednak nie mam az tyle sil chyba...z reszta dzieci sa male i moja Werka i synek szwagierki zamiast stac do zdjecia to pewnie beda sie ruszac itd wiec bez sesnu, zrobie ten pomysl za rok lub dwa...
    Zdrówka dla synka oby nic sie nie rozwineło :)

    Weżcie ja wam powiem ze jednak kobiety to kobiety i lepiej ogarniaja dom i dzieci... Moj dzisiaj mial ogarnac wieczorem dzieciaki...wykapal je to spoko, potem ogladali bajki i zrobil dla synka inhalacje...ale ja potem poszlam pod prysznic a on mial o 20 kazac im umyc zeby, potem wyslac do lozek, zrobic mleko dla werki i przeczytac im bajke... Skonczylo sie tak ze stwierdzil ze skoro ja sie kapie to jak oni maja myc zeby ?! (przeciez normlanie bo ja bylam za zaslonko i normalnie by umyli przy umywalce), wyslal ich od razu do łozek, dal mleko dla werki a mleko cale wylecialo z butelki...Wkurzyl sie okropnie i stwierdzil ze kupilam zla butelke bo dobrze sie nie zakreca (gdzie jakos ja nie mam z tym problemu :D A po drugie zawsze przechylam i sprawdzam czy jest ok)...no wiec tak sie wkurzyl ze nie przeczytal im bajki, mokrą posciel rzucił na przedpokoj i tyle...no normalnie tragedia :O Będę go musiała podskzolic w opiece nad dziecmi przez jego urlop...bo jakbym ja do spzitala czy gdzies trafila to te dzieci biednejesc by nie mialy co i chodzily bez skarpetek :P

    Jutro i pojutrze idzie do pracy na 8h do 15 a od soboty juz urlop i do 7 stycznia. ale pewnie od poczatku grudnia bedzie kuchnie robil wiec my sie wyniesiemy do rodzicow...musze w koncu zdecydowac sie na meble i kolor szkła i płytki...

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Enii przykro mi ze znowu sie nie udalo :( idz koniecznie do lekarza i przebadaj sie. Moze troszke naturze trzeba pomoc :)

    Mamabyc pewnie ze dasz rade! Ach zeby tak mozna bylo bez stresu porod przejsc to byloby super ;)

    Aneczka rozumiem Cie. Nawet nie masz pojecia jak mi dala w kosc ta ciaza. Jeju jak sobie przypomne te wymioty. Mdlosci 24 na dobe. Helikopter w glowie. Bol zoladka i wzdecia. No tragedia. Ale przezyjesz i bedzie dobrze :)

    Hilary ha ha wiem ze Ci do smiechu nie bylo ale uwielbiam jak Ty to opisujesz ;) no jednak my kobiety to mamy zaradnosc we krwi ;) i szkol meza masz racje bo pomaganie a ogarniecie dzieci sam na sam to calkiem co innego. Moj maz juz nieraz zostawal po kilka dni sam z dziecmi od malego to juz zaprawiony w bojach ;) ale fakt moge spac spokojnie ze w razie szpitala itp. Swietnie sobie da rade.

    Ach czekam juz na Piatek i na weekend :)

    Milego dnia dziewczynki :*

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna hehe no mi też teraz śmiać się chce szczególnie z męża bo taki chłop a pokonała go butelka :P hihi oczywiście musiałam zrobić jej kolejne mleko no i c poszłam, wlałam, jedną ręką zakręciłam, przechylilam wszystko działa nic nie leci :D No właśnie on pomagać umie ale musze przy tym być i mu mówić co i jak bo on czasem nie wie albo roi coś innaczej niż ja bym chciała :P
    Podwojna coś planujecie na weekend fajnego ?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Hilary jakby tak zebrac akcje mezczyzn co potrafia wyczyniac to niezla ksiega by powstala :P

    No planujemy. Malowanie sypialni nas czeka ;) ale mimo ze pracy znowu troszke bedzie to jednak w domu na spokojnie i nie trzeba sie spieszyc. A znajomi zabieraja nam dzieci na gokarty. Sale z kulkami itp. Wiec dzieci nudzic sie nie beda i syn chce zeby koledzy u niego spali ale to zobaczymy jak sie z robota wyrobimy.

    Cos watek nam przycichl ;) czyzby depresje jesienne dziewczyny dopadly ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 11:06

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisałam sie rano na tel posta i cos nie wysłało i skasowało :(

    Aneczka to jest najgorsze jak gadaja syn, córka i tak ciagle. Zamiast skupic sie na tym by dzieciatko było zdrowe ..ech

    Tak jak sobie pomysle ze przeziebienie mnie caly czas trzyma. to może i nawet lepiej ze ta @ przyszła.. Sama juz nie wiem co myslec..
    Mysle nad tymi badaniami bo tak czy siak pasowało by zrobic (nawet ze wzg na wiek). Tylko przeraza mnie ze to rano a rano musze D do szkoły zaprowadzic i to siedzenie w diagnostyce :( A i że rano...

    U mnie bedzie przerwa miesieczna. M po 20 grudnia przyjezdza.. Zobaczymy czy wogóle nam sie zachce starań. Same wiecie ze najgorsze jest to ciagłe cisnienie (udało, nie udało) Musimy to jeszcze raz przedyskutowac na spokojnie. Mój M ciagle jednak twierdzi ze jak ma byc to bedzie i to że @ przyszła traktuje ''normalnie''

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam juz wozek :) 3 tygodnie zanim przyjdzie to zaraz Nowy Rok a chcialam miec juz z glowy zeby sie nie rozmyslic bo pierwsza mysl najlepsza ;)

    Ten granatowy, material ma taki jakby jeans.

    https://my-junior.com/de/die-superlativen/34-my-junior-vita-denim-.html#/80-paket-2in1_babywanne_sportaufsatz/44-farbe-denim_navy

    Enii, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka wlasnie dobrze ze Enii mi przypomniala. Nie rozumiem takiego nastawiania sie na plec :/ przeciez to jest najmniej wazne a po co pozniej jakies zlosci i rozczarowanie miec. Przeciez starajac sie wiadomo ze moze byc 3 dziewczynka i maz przeciez byl tego swiadomy ;)

    Enii kochana szukaj pozytywow w tym ze musisz badania ogarnac, moze cos blachego i zaraz uda sie zaciazyc :)

    A z przeziebieniem jak dlugo Cie trzyma to moze do lekarza juz czas.

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!ja już lenie się u rodziców :-) przed wyjazdem miałam szpital w domu bo M miał zapalenie stawu barkowego!masakra po prostu!!!!już się ze światem zegnal i Testament spisywał!!!! wizja szpitala,operacji,nawet amputacja ręki mu się snila!!! A środki przeciwbólowe i przeciwzapalne wystarczyły i po 2 dniach przeszło :-) ach te chłopy!!!! :-) :-) :-) Ja już prezenty mam obmyslone....tylko zamówić muszę i gotowe :-) święta u teściów spędzamy i już mi teściowa zapowiedziała że mam zakaz szykowania czegokolwiek więc będą leniwe święta w tym roku :-)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny wózio <3

    Dokladnie to loteria 50/50. Moj M jak był to zapytał sie czy zagwarantuje mu że dziewczynka. Owszem 100,000 i lecimy do Stanów bo jedynie tam jest mozliwa selekcja plemników na płec (legalna). Stwierdził ze woli nowe auto- ot cali faceci.

    Aneczka u nas byla wielka bitwa mysli jesli chodzi o płeć. Odpuscilismy bo to bez sensu. I o ile partnerzy rozmawiaja na ten temat to uwazam ze ok, natomiast jak inne osoby zaczynaja się wtrącac a bo teraz przydałby sie syn czy córa - dla mnie to ponizej wszystkiego.

    Mamabyc qrcze to masz nieciekawie z rodzicami :(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 11:38

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 listopada 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Simon- uf dobrze że z mężem lepiej.Wrazliwi Ci nasi panowie nie ma co.
    Hehe przypomniało mi się jak mój kochany skaleczył się kiedyś konserwa rybną i zemdlał:P

    Mamabyc-Rety to okropnie niesprawiedliwe że tyle chorób na jedną osobę...
    Jak w gole mama czuje z tym psychicznie?

    Basik-kurcze szkoda że jesteśmy tak daleko,bo ja mojej pralki będę się pozbywać.( W nowym mieszkaniu nie zmieści się w łazience i będziemy robić w zabudowie z meblami)Ma co prawda z 10 lat ale wciąż na chodzie.
    Gdzie mieszkacie w gole?

    Eni- rozumiem Twoje rozdarcie:*Popatrz jak to mężczyźni potrafia z dystansem na wszystko patrzeć.Czasem im tego zazdroszczę.To nie cały miesiąc i będziecie się widzieć:)Do kiedy ma wolne?
    Dużo zdrówka:*

    Podwójna- hehe szalejesz że już wózek załatwiony;) śliczny jest!
    Ja ten temat ogarnę po nowym roku.Wiem że chciałabym pompowane koła.

    Buziaki Słoneczka

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczny wózek ;)

    Hilary haha faceci oni zawsze robią aferę tam gdzie nie trzeba a wystarczy czasem pomyśleć ;) moj tez zawsze miał problem z butelkami żadna mu nie pasowała.

    Simon dobrze zrozumiałem grobu sobie nie zaczął kopać

    pysia mama wydaje się że jest ok, ale może wszystkiego nie mówi.

    co do płci mi było obojętne mimo że mam 2 córki jakby była 3 tez ok. nie kocha się przecież tego co dzidcko ma w majtkach.

    ja dziś za sprzątanie się zabrałam takie porządne szczególnie pod meblami kto to wymyślił żeby tyle się męczyć z kanapa by wyciągnąć wszystko spod niej... ahhh raczej ten ktoś nie miał dzieci a jeszcze ten brzuch zbyt pomocny nie byl

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 23 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizytę w poniedziałek tzn miałam tylko pokazać wyniki badań bo cały czas miałam bakterie w moczu, ale tak sobie myślę czy nie poprosić o zrobienie światła w tunelu malemu :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 listopada 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki troche zalatana dzis jestem wiec nadrobie pozniej dzis zadzwonila do mnie tesciowa i powiedziala ze z rodzinka zrzucili sie po pare groszy i kupia nam pralke bo wiedza ze teraz inne wydatki wazniejsze mamy to najlepszy prezent urodzinowy dzisiaj hehe jutro maja jechac kupic.

    żabka04, anecz_kaa, PodwojnaMamaWdwupaku, Enii, Pysia89 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik wszystkiego najlepszego!
    Super pomysł i prezent.

    Ja mam jazdę.
    Robert ma dalej gorączkę od rana się drze jakby diabeł w niego wstąpił, jest też nie chce stawiam na zęby bo smarowalam żelem dziąsła i twarde są dwie czwórki.
    Ale nie pasuje mi wysypka na klatce piersiowej :-(
    Mam przymusowy spacer do 15:30 bo odbieram córkę z przedszkola więc kraze po osiedlu już godzinę.
    Pogadałem z kumpela przez tel także zleciło.
    Fajnie bo ciepło.
    Zajrzę jak tylko będę mogła.

    Podwójna piękny wozio :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 13:53

‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ