X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka witaj w klubie


    A zapomniałam u mnie śnieg :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni sloneczko rozni sa ksieza co zrobic..u nas nie lepszy stary dziad ja tam chodza dla siebie i Boga

    Enii lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Basiu i tak sobie tłumacze aczkolwiek ciągnie mnie i zarazem blokada jest by isc. Dziwne to...

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basieńko daj znać jak po wizycie

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Basik, kciuki za wizytę ;)
    O matko, ciężka noc za nami, bo się Młoda budziła na okrągło, w sumie nie wiem, czemu. Teraz odsypia, a ja ogarniam sprawy z pracy. Lecę, zajrzę później.

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Urwanie głowy mam przez te wyprowadzke/urlop i tysiąc innych rzeczy:) ale pozytywnie,bo lubię jak się dzieje coś.
    Odezwę się za tydzień pewnie:*
    Trzymajcie kciuki,dziś na 15 mam wizytę a potem w Pl w czwartek:)
    Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

    Ściskam Was mocno:***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Wieczór zaliczam do okropnych chyba że 4lata temu mnie tak chorobsko rozłożyło.
    Normalnie trup dobrze ze mąż był w domu i się zajął dziećmi.
    Pozwolił im rzucać piłki plastikowe z basenu za łóżko sam nawet im rzucał na łóżko tylko żebym mogła z boku leżeć i spać.
    A jak przyszło do sprzątania mówi kto ten bałagan narobił hahaha faceci.
    Nocka też tragedia Robert wstał o 3:30 i nie zamierzał spać dopiero usnelismy ok 6 wstalismy po 8:00.
    Mąż już wybyl z domu był na chwilę mówi że był w ubezpieczalni (znowu podrożało OC!) był gdzieś tam zapytać się ustawienie kół teraz pojechał do wulkanizacji kupi i wymienić opony na zimowe.
    Przyznał się że jak mnie zawiozl na kopalnie i wracał z dziećmi do domu to auto wpadło w poślizg i przeleciał przez krzyzowke prosto a z boku leciał tir!

    Wiecie nad nami faktycznie ktoś czuwa.
    Albo teściowa ma układy na górze bo kiedyś wspomniała że się modli w naszej i dzieci intencji.

    Narazić jednak kupimy 2 szt opon bo doszło te OC.
    Masakra kończy się kasa odlozona mnie zaczyna szlak trafiać.
    Wiecie nie czuje takie bezpieczeństwa finansowego.
    Mąż dobrze zarabia przeżyjesz z jego wypłaty ale na samą myśl że mojej już nie będzie to mnie jakaś depresja łapie.

    Sorry za żale ale nie mam do kogo dzioba otworzyć.

    Pysia daj znać jak po wizycie.
    Trzymamy kciuki na pewno jest wszystko ok.
    Życzę szybkiej przeprowadzki.

    Mamatuska współczuję nocki obyś tej się wyspala.

    Enii ja mam to samo.
    Jak Roberta chrzcilismy też mi się słabo robiło ale prosiłam w duchu "nie teraz"!
    Skończyło się wszystko ok.
    Ja mam tak że jak czuje wewnętrznie potrzebę iść do kościoła to idę i nic mi się nie stanie mogę tam siedzieć nawet godzinami.
    Masz rację specyficzny jest zapach a niech jeszcze ludzie się wypsikaja perfumami o matulu masakra.

    U mnie śniegu już brak za to dzisiaj wieje więc siedzimy w domu.
    Córka też została i zaczyna sporadycznie kaszlec.

    Ja narazie od nocy nie mam gorączki ale zimno mi, trzęsie mnie i wszystko boli choć już mniej.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wspolczuje oby jiz choroba odpuscila a z tym tirem to dobrze ze nic sie nie stalo

    Pysia powodzenia! I odezwij sie jak juz wszystko ogarniesz :)

    Podwojna gdzie zniknelas ?

    Wiecie ja tu internet mam w tel ale mam taki kiepski zasieg ze strasznie wszytsko sie muli dlatego .alo co zagladam. U mas ok. Dzieciaki 2 razy dziennie wychodza na podworko i maja frajdę ze tyle sniegu :) ja odpoczywam bo np gotowac nic nie musze, dziadkowie gez troche bawia sie z dziecmi i samo to ze oh wypuszczam i nie musze z nimj chodzic bo podworko ogrodzone a jeszcze drzwi takie na taraz sa przeszklone wiec mam ich na widoku :) dzisiaj maz przyjedzie na chwile parw rzeczu z domu nam przywiezie i wozek bo wczesniej nam sie nie zmiescil do auta :p
    Dzisiaj przyjechaly juz meble :) W kuchni wszystko juz skute i w przedpokoju zdjete panele. Wieczorem dzisiaj albo jutro zaczna juz kafelki klasc i sciany rownac :) Pewnie w sobote albo juz w piatek na wieczor wrocimy do domu:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam wam wstawic zdjęcia jak tu pieknie. Las iglasty caly opruszoby sniegiem ale niestetu zapodaj tak sie muli przez ten brak zasiegu ze nie dam rady. Wstawię po powrocie

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary.
    Dokładnie dobrze ze nic się nie stało.

    Wierzę że masz tam pięknie.
    Zimą w lesie jest super.
    Ale i tak nie lubię zimy!:-(

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziolszki dzis bylam na usg.Maly wazy juz 2400g co o dpowiada 34 tc..a ja dopiero 32 zaczelam szok.wszystko w normie wody ok lozysko ok.szyjka zamknieta.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam fotek bo to dziad na nfz robil i nie sa chetni dawac wszystko poszlo doblekarza prowadzacego.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wpadam na szybko...co do wizyty.
    Ciąża tydzień młodsza co mnie chole... zmartwiło.
    Gin mówi że trzeba kontrolować,że nie wszystkie płody rosną w tym samym tempie,że ja szczupła itp.Tak czy siak martwię się i kropka:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik, pysia super zeszyty udane.

    Pysia chciałabym cie uspokoić.
    Maleństwo po pierwsze jeszcze nadrobi na pewno.
    Będzie dobrze.
    A może szybciej się urodzi o ten tydzień.


    Mój Robert zwymiotowal.
    Nie wiem czy się zadlawil bo dałam mu kawaleczek chleba z jajkiem a wcześniej zjadł ryż z jabłkiem i pooecialo.
    Oby to było tylko to o czym pisze bo jak się zaraził to masakra będzie :-(

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:
    Hej

    Wpadam na szybko...co do wizyty.
    Ciąża tydzień młodsza co mnie chole... zmartwiło.
    Gin mówi że trzeba kontrolować,że nie wszystkie płody rosną w tym samym tempie,że ja szczupła itp.Tak czy siak martwię się i kropka:(

    No coś Ty! Przecież 2 tygodnie w te czy w drugą stronę to absolutna norma. Ja zawsze rodziłam kruszyny i super, bo raz dwa i na świecie. A teraz latają, co jedno to większe :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia nie martw się moja najstarsza wychodziła prawie o miesiąc w sumie w 38tc wchodził 35 tc według usg z reszta całą ciążę niby młodsza była. urodziła się 5 dni przed terminem z @ i ważyła 3460 wiec chyba źle lekarze ja mierzyli ;) to tylko tydzień może będzie drobna dzidzia albo też nadrobi no ma czas ;)

    Basia uuu to widze kolejny duży chłopak się szykuj, super ze wszystko ok.

    była dziś polozna mały spadł o 100 gram, nic nie przybrał... karmie co 3 godziny ładnie śpi nie placze a i tak schudl

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysiu moj do 22 tc tez byl tydzien mniejszy a teraz maly kolosek


    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mowilam Wam ze moja starsza połamała okulary w zeszłym tygodniu? Wtedy twierdziła, ze to taki Alan... ja jej nie uwierzyłam a przedszkolanka nic nie widziała, DZiś znów jej połamał!!! TYm razem przedszkolanka widzuała... skakał po nich, mama powiedziała, że zapłaci... ale mam takiego nerwa... co za dzieciak! Jutro idę rozmawiać z panią przedszkolanką i mama tego chłopca... a ja młodej zabrałam kase ze skarbonki :( muszę jej chyba oddać...

    Pysia nie martw się! Może akurat drobne dziecko, moje akurat zawsze wg usg kolosy a takie przecietne 3800 i 3600 ;)



  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka oby to nie byla choroba

    Pysia nie masz sie czym martwić bo tydzien czy dwa to jest normalne. Moja dwojka 2 tygodnie mlodsze byly a ta ostatnia tydzien

    Aneczka co za dzieciak. Tez bym sie wkurzyła a dla corki oddaj kase i pogadaj z nią

    Basik jiz pisalam ma fb ze super :)

    Ciekawe czemu podwojna sie nie odzywa.

    A ja sie wkurzylam bo jednak remont potrwa dluzej...dzisian zaczęli sciany równać. Szybko im dosc poszlo ale to musi teraz wyschnac i musi pojsc druga warstwa itd...maz mowi ze w srode by po nas przyjechał ale moj ojciec z nami tyle na bank nie wytrzyma...szczegolnie ze w czwartek ma operacje na zacmie i bedzie chcial spokoju. Maz mowi ze wezmie mnie do swoich rodzicow ale tam z kolei nie wiem czy ja wytrzymam ze szwagierką i jej rozpieszczonym i wrzeszczacym dzieciakiem. Plakac mi sie chce i juz nie chce mi sie zadnej jowej kuchni...wole soedziec i siebie w domu :/

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 a co na to powiedziala polozna ? Powiedzia co masz robic ?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ