X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia jak Ciebie czytam to naprawde nie wiem co Ty za gina masz tutaj :/ jak to nie zrobili Ci badan na tarczyce?????????????? Mnie sie noz w kieszeni otwiera bo to sa pierwsze badania jakie robia na wizycie serduszkowej. Ja nawet na tym etapie poszukalabym innego gina bo ten Twoj to sory ale jakis dziwny jest. Ja nawet wyniki na tarczyce mam w ksiazeczke ciazowa wpisana.

    A u corki wcale nie musialo byc zapalenia pluc gdy tutaj z nia chodzilas a dopiero rozwinac sie w Pl jak byliscie.

    Zdrowka dla malej i gratuluje drugiej corci :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję córci! I zazdroszczę że już wiesz :)

    Mój gin akurat zlecił tarczyce on jest też endokrynologiem
    Moja młodsza córka od wczoraj ponad 39 :/ dziś z nią spalam żeby jej temp mierzyć. No i zamiast na Mikołajki to siedziała w domu z mężem i grali w uno :) ja ze starsza poszłam na te Mikołajki młoda przeszczesliwa :)

    A my czekamy na dokumenty od geodety :))

    W czwartek wizyta. No i muszę starszej córce jakieś prezenty zamówić. Młodsza dostanie domek niedźwiedzia z Maszy

    Posia a co do zapalenia płuc to ok mogło nie być ale pewnie nie było ok. Moja Eliza ma na drugie Helena :) ja jak wybieram imiona to czytam o znaczeniu a Ty czytałaś?
    Hilary super ze juz konczycie :)
    Ja mdłości mam chyba mniejsze wogole koleżanka się przyznała że jest w ciąży i ma termin 10 dni wcześniej :) będzie 4 maluchów :) narazie ujawniła się Nela :)



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki jutro zas do szpitala na sama mysl mnie trzepie no ale jak trzeba to trzeba..dzis cisnienie 145/90 wiec wysokie mimo brania lekow.od 2-3 tyg moj gin ma mi zrobic badania Gbs drugi raz na hiv i hbs.do tego cala morfologia.dzis byl mily zbadal szyjka dalej zamknieta.serducho pykalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 11:00

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Podwójna- tutejsi lekarze zwyczajnie mają gdzieś obcokrajowców. Da się odczuć inne traktowanie. Niestety moje koleżanki i dalsi znajomi sa identycznbego zdania.
    Jak się nie umiera albo nie jest już bardzo zlew NIc nie robią żeby zapobiec czy pomóc.
    Totalna olewka,ktora coraz bardziej mnie denerwuje.W Polsce jest dużo lepsze podejście mimio braku miejsc na NFZ,zawsze możesz isc prywatnie i leczyc się normalnie.
    Nawet teraz jak bylam ze synem w Hannoverze, bo ma stulejke...Wiecie co mi lek powiedział???? ze jak będzie miał pierwszą erekcje to mu się wszystko odklei!! noz jasna cho...a!! i co nie można teraz czegos zrobić? Maly meczy się przecież...a tu nie spoko niech poczeka może 15 lat a rusz się samo naprawi.
    Trzeci swiat dosłownie.

    A zapalenie pluc jest przenoszone.Corka od ponad miesiąca kaszlała chodziłam jak glupia co dwa dni do lekarza po to żeby uslyszec ze nic jej nie jest.
    Zastanawiam się jak taki lekarz może pracować?!!! Rece mi opadają...

    Aneczka-dla tWojej tez dużo zdrowia:* Tak czytałam i bardzo podoba mi się ta Helenka;)

    Basik-trzymaj się mocno:*

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laseczki nie odzywam się gdyż dużo się dzieje u nas i nie mam kiedy się odezwać . Młodszy syn zachorował na zapalenie płuc dosyć mocno gdyż bez szpitala się nie obyło leczenie domowe nie dawało żadnych rezultatów .
    Dzień zawiozłam męża do szpitala jutro ma zabieg na przepuklinę.
    Ja dziś po wizycie i skraca mi się szyjka wiec dostałam luteinę i stwierdził lekarz wielowodzie coś poczytałam ale nie wiem ile z tego brać sobie do serca . Macie jakieś doświadczenia w tek kwestii??
    Jeszcze jak zawiozłam męża to mi auto padło i zostawiłam w mięsie i z buta do lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 14:24

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, swoje 2 kreseczki zobaczyłam 06.12. Bladziutka, ale widoczna gołym okiem bez specjalnego wpatrywania się w nią. Test powtórzyłam 08.12, wtedy już były dwie piękne grube krechy :) a 09.12 zrobiłam betę - w 15 dpo - wynik 606,20 mlU/ml[-]; Termin porodu mam wyznaczony wg ovu na 18.08.2018

    TO NASZE 4 DZIECIĄTKO :)

    Nie mogę się doczekać pierwszego USG, kiedy zobaczę i usłyszę serduszko, dopiero wtedy uwierzę w dzidzię :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04, anecz_kaa, Hilary lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ona GRATULUJE

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja jak Ciebie czytam to mysle czy Ty w jakiejs afryce mieszkasz? Naprawde. Gdybym tutaj nie mieszkala to inaczej ale nigdy z czyms takim o czym mowisz sie nie spotkalam. Albo Ty jestes nastawiona tak do tutejszej sluzby zdrowia albo naprawde trafiasz na konowalow czego mi przez tyle lat sie nie zdazylo. A syn w wieku 5 lat mial usuwana stulejke i wrecz gdy my chcielismy poczekac do 6r to lekarz nam odradzal. Szukaj takiego lekarza zeby byl dobry i kompetentny. Nie wierze ze u Was w miescie takich nie ma.

    Co do kaszlu to fakt jest taki ze tutaj lekarze antybiotyk lub syrop na kaszel i inne leki daja w ostatecznosci. Moja corka przez 5 dni miala kaszel i goraczke prawie 40 stopni. Bylismy na izbie i zalecenia to jak zawsze syrop przeciwgoraczkiwy, dlatego ja mam cala apteczke polskich sprawdzonych syropow i jak dzieciom cos sie dzieje to podaje sama syrop na kaszel itp. Zanim sie cos rozwinie.

    Kazdy kraj ma swoje plusy i minusiy i prawda jest ze nie kazdy nadaje sie do mieszkania na emigracji bo zawsze.bedzie szukal negatywow. Tak bylo z moja kolezanka. Wrocila do Pl i mimo braku kasy nie marudzi bo wie ze wyjscia nie ma jak zyc u siebie w kraju.

    Basik to Ty i tak masz ladne cisnienie. Ja mam powyzej 160 nieraz a lekow zadnych nie biore ale jak mam zakladany pomiar na 24h to wychodzi mi ok.

    Karola zdrowka dla Was :* ale sie Wam nazbieralo. O wielowodziu nic nie wiem a lekarz mowil ze to grozne?

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej ☺
    Ja po wizycie. Dzidzius ma 195 g, 14 cm dlugosci, dr mowi ze jest duze i stad spory brzuch. Wszystko jest w najlepszym porzadku. Moze za miesiac bedzie widac plec.

    anecz_kaa, Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku, aria40 lubią tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan super..

    Podwojna widzisz ty masz takie bez lekow ...ja tez takie miewalam po to dostalam dopegyt i to obecnie mam zwiekszona dawke wiec sredniio.

    Karolinko buziole.


    Niecierpliwa gratki.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny :(

    Moja córka dziś ok.

    Karolina współczuję.

    Swan zazdroszczę wizyty :) ja dopiero w czwartek

    Basia lepiej polez ale jak Ci nie przejdzie To cc? Masakra :( w poprzednich ciążach też miałaś problemy?

    Niecierpliwa gratuluję :)



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie u mnie to bylo smiesznie ale i nudno .od godz 8 rano zostalam podlaczona dwa razy do ktg..po jakies 40 min.bo najpierw na izbie.poten na oddziale.jutro maja zrobic podstawowe badania mocz krew usg podwozie sprawdza no i w standarcie ktg raz dziennie.mierzenie cisnienia mam miec trzy razy dziennie.

    Na ip bylo zamieszanie bo padl im system komputerowy.Plus jest taki ze przyjeli mnie dzis szybciej niz ostatnim razem.
    A tak to chyba dobrze mam nadzieje ze wyjde w czw.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka..raczej za wczesnie zeby mnie kroili.

    A tak czy siak bedzie 3 cc

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal twardo chce sn. Mam zamiar jakoś w lutym zacząć się przygotowywać.

    Wogole dostałam już pierwsze piedoły dla dziecka :) muszę zrobić miejsce :P ja wszytsko wydałam...bo nie wiedziałam kiedy sie zdecyduje :)

    Basik a cisnienie jakie w maire?


    ale tu ciiiisza :P

    jakies super ciacha na święta robicie? bo ja robie orzeszki i chyba malinowa chmurke. W piatek pojade do mamy bo tam spedzamy wigilie i bedzie dalej działać z mama:)

    wogole nie wiem co kupic na prezent mamie wlasnie... jakies pomysły? kremów etc nie uzywa bo nie moze tylko robione apteczne :(



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisnienie juZ w miare w normie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 23:57

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna gratulacje :)

    Aneczka moze cos z bizuterii albo torebke, jakis bon na masaz ?
    My dla moich rodziców zrzucamy się na czujnik czadu a fla teściów nie wkwm ale tez jakas zrzuta na wiekszy prezent.

    Ja juz mam wszystko prawie kupione. Tylko dla wiki pampersy musze kupic na prezent od mamy i szwagierki bo tak chialam. Ona ma wszystkie zabawki po werce do tego jest jeszcze za mała. Tylko siostra moja taka osmiorniczke jej kupuje skip hop a rodzina meza takiego pchacza. Di tego ta skladka dla tesciow i babć i wsio :p Dla męża powiedziałam zeby nic mi nie kupywał. Stwierdziłam ze z kasą się nie wyrobimy bo ten remon, 6 stycznia chrzciny i jeszze w styczniu 2 tysie na szkole jego trzeba zaplacic. Ja na swieta bede miala nowa kuchnie i to bedzie najlepszy prezent :) szczególnie jak widze z jakim poswiecenien on to robi. Tyra od rana do nocy zwby szybko skonczyc i zebysmy mogli wrocic. Do tego wczoraj bylam na brwiach a 21 umowilam sie na paznokcie to tez będzie w ramach prezentu :)

    Kuchnia juz praktycznie zrobiona :) dzisiaj maz bedzie listwy przyczepiał i juz meble ukladał. Jego znajomy kpnczy dzisiaj ukladac podloge w przedpokoju. Jutro wywioza nasze stare meble do babci meża i zostanie jeszcze zafugować, zamówić i wstawic szkło i juz :)
    Sprzątania cała masa mnie czeka bo kurz z remontu jest nawet w lazience :o
    U tesciow jest ok. Szwagierka jezdzi do pracy wiec mnie bie denerwuje:p chpciaz pierwszego dnia oczywiscie musiala palnąc bo cos sie zasmiala ze ją noe stać na nową kuchnie. Zawsze nam zazdroscila ze my niby mamy tak super bo mamy mieszkanie...to nic ze mamy kredyt na 30 lat i rachunki do oplaty a ona ani kredytu ani rachunkow nie płaci bo to robią teście nawet jedzenia nie musi kupować. Dwa swoje pokoje ma wyremontowane na tip top. Sukienki sobie kupuje za 300 zl gdzie ja o takiej moge pomarzyć...a i tak nam zazdrosci nie wiadomo czego :p

    Dzieci ok. Chociaz wika ma katar mały od werki sie zarazila bo ona w tamtym tygodniu miała. Jutro jedziemy z nią na bioderka.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zla jeszcze jestem...przed chwila dzwoniła do mnie babka z zusu ze ma moje podanie o macierzynski ale mam wpisane tylko dokonca roku i czy nie chce isc na ten roczny. Ja tak wpisalam do konca roku bo tak mi ksiegowa kazała bo umowe mam do konca roku a teraz babka mi wyjasnila ze nie ze normlanie wpisuje caly okres wiec musze jeszcze raz podanie im wyslać czyli jeszcze mi nie wyplacą kasy...pewnie dopiero w styczniu a juz od listopada powinnam mieć wyplatę...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :*

    Basik juz w domu jestes?

    Swan gratuluje swietnych wiesci powizytowych :)

    NiecierpliwaOna gratuluje fasolki :)

    Karola jak tam u Ciebie? Wszystko ok?

    Aneczka a jak maja Twoje przygotowania do porodu SN wygladac? ;)

    Wiesz ja ciast nie pieke na Swieta. Ja z cukrzyca. Maz nie przepada za ciastami a dla reszty po kawalku kupimy w polskim sklepie :)

    Objawy Ci juz odpuscily?

    A co do prezentu dla mamy to moze cos do
    domu praktycznego z czego by sie ucieszyla?

    Hilary jak bioderka malutkiej? I zdrowka dla Was :*

    Pochwal sie kuchnia jak juz bedzie wypucowana ;) i pewnie ze to najlepszy prezent Swiateczny dla Ciebie :)

    A z ta szwagierka to brak slow :/ a kto jej broni wzuac kredyt i miec swoje mieszkanie ;) zawsze sie u kogos widzi same plusy. Zazdrosc ja zzera ze tak mlodzi z 3 dzieci a jestescie tak zaradni :)

    Z tym zusem to naprawde Ci sie trafilo. Nikt nie wyjasni jak papiery wypelnic i pozniej takie akcje. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala dlugo na kase czekac!

    U nas ok :) dzien za dniem jak szalony leci. Tylko cukrzyca atakuje coraz bardziej. Dawka insuliny 4 razy dziennie zwiekszana co 2 dni a cukier nie chce spadac :( ale z corcka tez tak mialam wiec juz sie psychicznie na to przygotowalam. W najgorszym wypadku bedzie szpital.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 12:46

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej podwojna tak juz w domku ale musze sie oszczedzac bo szyjka z 3 cm skrocila sie do 2.5..cm..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna już spory brzusio fajny :)
    Bioderka małej ok
    Wczoraj jeszcze mieliśmy akcje z werką...karmilam mała w pokoju a ona siedzia w kuchni z ciocia i spadla z takiej lawki...ciovia nie zdarzyla jej zlapac i sobie przeciela obok oka skore. Na szczęście nie zszywali tylko tevo stripa przykleili. Cipvia mowila ze tak leciala na glowe ze cud ze tylko tak to sie skonczyło...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ