X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :) Dawno do Was nie zagladalam, a dzis jakos mnie naszlo przedswiatecznie. Od wczoraj ustaly mi (odpukac) calodobowe (...) mdlosci, juz przynajmniej cokolwiek zjem, troche sie wzielam za przygotowanie domu do Swiat. Bylam wcz u lekarza, Male ma prawie 7 cm, jest zdrowe :) Moze teraz, jak juz jakos funkcjonuje, bede zagladac czesciej, tylko musi minac to swiateczne szalenstwo :) Chcialabym Wam zyczyc rodzinnych, cieplych, wymarzonych Swiat, niech beda szczegolne <3 Sciskam :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 pewnie ze nie przesadzasz. Moja tesciowa tez mieszka z bratem m, jego zona i synkiem, my mamy 3 dzieci, jegondrugi brat synka, siostra synka i druga córkę i jakos tesciowa kazde dziecko traktuje na rowni i tak samo nosi czy sie zajmuje kazdym. No wiadomo z tantym co z nimi.mieszka czesciej sie opiekuje dlatego jal np my do nich przyjeżdżamy to glownie z naszymi siedzi bo tamtego ma na co dzien...

    Kocham slonce dobrze ze juz lepiej

    Ja caly czas sprzatam po remoncie...tego kurzu jest tyle zw chyba nigdy sie nie pozbede :p do tego rpbie z wiktorwm ozdoby swiateczne i jeszcze kilka spraw mielismy a to do lekarza a to szczepienie, jutro w loncu ide do gin na kontrole a pot.n paznokcie :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, co czujesz. U nas remont trwal praktycznie cala zeszla zime. A zima to najgorszy czas na takie sprawy, ale M dostal wtedy wolne. Mielismy wyburzanie scian tak ze na kurzu zeby zjadlam ;) Mowilam wtedy juz przez lzy, ze nigdy wiecej. A teraz mecze M o remont kuchni haha :-D Ale mowi, ze najwyzej na wiosne/lato. Zalezy jak sie bede czula z wielkim brzuchem :) Nie lubie remontow ale kocham to wszystko co jest potem <3

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Słonce a Ty juz znasz płec?? U Was na czerwcówkac widziałam, ze sporo dziewczyn juz poznało :) a ja dziś koncze ogarniac dom, jutro robie farsz do pierozków i chyba piekę bułkę, a w sobote ostatnie sprzatanie i swieta!

    Mamabyc3 jaka decyzja?



  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    a decyzja taka ze bez decyzji tzn ja stwierdziłam,ze tam nie jadę. mój się obraził i stwierdził że nigdzie nie idzie. a w sumie nie wiem bo gdy tylko zaczynałam temat to on " skończ gadac" no to skoro i on ma gdzieś co czuje to ja też mam w dupie ich wszystkich.

    ahhh Hilary racja sprzątanie po remoncie masakra jakas.

    kochamsłońce to całkiem spory ktosiek :)

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a jak szczwpisz malutka bezplatymi czy 5w1 czy 6w1 ? bo ja cały czas się zastanawiam

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc ja szczepie bezplatnymi niby są bezpieczniejsze a taki maluszek szybko zapomina o bólu. Tylko na rota kupuje w 2 dawkach

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czekam wnkejce do gin a wcześniej byłam na paznokciach :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o rotowairusa to nie wiem czy wiesz ale on działa tylko rok-dwa zależy od organizmu moja polozna ostatnio mi to powiedziała a ja dziewczyny szczepiam

  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Kocham Słonce a Ty juz znasz płec?? U Was na czerwcówkac widziałam, ze sporo dziewczyn juz poznało :) a ja dziś koncze ogarniac dom, jutro robie farsz do pierozków i chyba piekę bułkę, a w sobote ostatnie sprzatanie i swieta!

    Mamabyc3 jaka decyzja?
    Nie, nie znam jeszcze :) Dziewczyny mialy usg genetyczne i stad wiedza, ja nie robilam. Zapytalam sie lekarza, czy nie widac tam moze siusiaczka, to sie zasmial i powiedzial, ze jak chce siusiaczka poogladac to moge w domu na starszym synku heh :-D

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc3 o widzisz nie slyszałam o tym ale dobre i z 2 lata bo dla takich maluszków to straszne takie wymioty a ze wiktor do przedszkola chodzi wiec wiadomo rozne rzeczy przynosi

    Kochamslonce hehe to wesoly lelarz hehe

    Ja juz po gin. Wszystko ok hehe wiec maz sie ucieszył ze wieczorem cos bedzie w koncu :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech sie jeszcze nie cieszy :-D Mnie zawsze bolalo, pomimo ze juz mozna bylo ;) Teraz tez tak dziwnie mam, jakbym sie skurczyla, lekarz nic nie mowi to pewnie jest w porzadku, ale uczucie dziwne.

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czemu nie moge przytyc w tej trzecia ciazy?? :((
    Jestem zalamana, bo dzis znalazlam wage i zamiast przytyc schudlam 2 kg.No bez jaj ale co jest grane przeciez teraz trzeba nabierac.Brzuch mam tak maly ze spokojnie w normalne spodnie wejde :/((
    Czytalam ze przy nadczynnosci tarczycy tak moze byc ale jak mam do licha niedoczynnosc.
    Poradzcie cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia oddam ci moje tluszczyki.
    Ja dziś się zwazylam i przytyłam 4kg w MC?
    Tak to jest jak się podjada na diecie '
    Jestem zla na siebie!

    Raczej powinnaś się cieszyć bo nie będzie co zrzucić po porodzie

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochamslonce mnie przewaznie jakos nie bolalo. Wiadomo na spokojnie i bylo ok. Ciekawe tylko czy mała nam zasnie bo poki co to nie spi :p

    Pysia a lekarz cos mowi na tą Twoja wage ? Jesli z maluszliem wszystko ok to nie ma co sie martwic :)

    KochamSłońce lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka mam gdzies kilogramy..
    Hilary no ostatnio bylo ze dziecko rosnie o 6 dni za malo no i ten przeplyw tetniczy macicy wyszedl nie dobrze.Na lepsze przeplywy biore Acard.
    Wiesz gdyby wszystko bylo ok to pewnie bym tak nie warjowala...a tak dobija mnie ten brak kilogramow.
    Zamowilam pizze i lody...

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia te 6 dni to jest nic. U mnie też zawsze dzieci byly o ok tydzien mniejsze.
    Spróbuj moze cos wiecej jeść może coś da :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki! :-*

    Daaaaaawnoooo mnie tu nie było... :-/ ojjj, daaawnooo... aż mi głupio... :-(
    Brak mi siły ostatnio na cokolwiek o niedoczasie nie wspominając...

    Widzę, że ciąże już takie zaawansowane, a mnie to wszystko ominęło... i nowe mamy w dwupaku :-o
    Podwójna gratuluję córeczki! O tym też nie wiedziałam...

    Cieszę się, że u Was w porządku i rośniecie zdrowo. Cały czas o Was pamiętam i trzymam kciuki za staraczki :-* i szczęśliwe ciąże i rozwiązania!

    U nas już 3 miesiąc chorób.. co chwilę któraś córa coś a ja mam dosyć... wieczny katar, kaszel, kolejne leki, antybiotyki.. ehhh...
    Nam stuknęło już 34 tc, brzuch coraz większy, kg lecą..
    Na ostatnim usg 3 tyg temu młody miał już 2.5 kg, więc raczej spory klocek się szykuje :-o a ja klasycznie jak w każdej z ciąż w 33tc już brak szyjki, a mi przy tej dwójce ciężko się oszczędzać, tym bardziej, że praktycznie cały czas ostatnio ze mną w domu i nie chodzą do przedszkola bo chore...

    Jedyne co dobre to, że z M się trochę uspokoiło.

    Przygotowania do porodu narazie żadne, ciuszki nie poprane, torba do szpitala nie ruszona... Po nocach przez zgagę nie śpię. A jak nie zgaga mnie męczy (choć od tygodnia nie dostępuje mnie na krok...) to kaszel.
    No żyć nie umierać..

    Ale już coraz bliżej (oby tylko nie za szybko) porodu. Pewnie jakoś na połowę stycznia mi ustalą termin cc o ile samo wcześniej się nie zacznie.

    Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Udanych przygotowań świątecznych!
    Trzymam cały czas mocno kciuki i ciepło o Was myślę :-*

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/138068b59873.jpg

    Życzy żabka z Robertem :-)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Rybaaaa, Hilary, KochamSłońce lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych pogodnych i wesolych swiat kochane ❤❤

    PodwojnaMamaWdwupaku, Rybaaaa, Hilary, żabka04 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ