X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminu cc dalej nie znam ale to jeszcze czas.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj byłam na usg genetycznym i niby wszystko ok ale pepowina Jest 2naczyniowa :( stresuje się bardzo. W czwartek idę na nifty lub panoramę



  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c75a920d1324.jpg

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie teraz nastepna w pon a potem nastepny poniedzialek.15 .01.Bedzie moja ostatnia raczej wizyta.Do szpitala mam sie zglosic okolo 10-14 dni przed terminem porodu czyli tak kolo 18-20.01.mniejwiecej ale to jeszcze mi powie dokladnie na ostatniej wizycie.Gbs do powtorki bo zla probka dzis zrobili.ale mam wyniki hbs i reszty i wszystko w normie.dalej brac clexane i dopegyt.mam sie oszczedzac bo szyjka skrocila sie a mlody niech jeszcze wytrzyma te dwa tyg.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ze względu na ciśnienie? Szybko chcą Ci zrobić cc



  • KochamSłońce Autorytet
    Postów: 615 257

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ale emocje, wczulam sie w Twoja sytuacje :-D Ani sie nie obejrzysz a przytulisz Maluszka <3

    8p3os65gnm7ai4h9.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczynki przez nadcisnienie i dwie wczesniejsze cc.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama ale maleństwo rośnie rośnie zdrowo i to najważniejsze :)

    Witam po świętach jaka tu cisza :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hek hej ja ostatnio trochę zabiegana :p

    Sylwestra spędzaliśmy w domu, wpadli 3 znajomi wiec musiałam troche jedzenia naszykować i wysprzatać.
    Poza tym załozylam bloga.
    https://pomyslowawazka.wordpress.com/2017/12/29/sylwester/
    Tera jeszcze mam masę przygotowań bo w sobote mamy chrzciny tak wiec jestem dosc zabiegana
    Super ze na wizytach ok :)
    Witam nowa dziewczyne i powodzenia zycze :)

    Wszystkiego najlepszego w nowym roku :)
    Lekkich porodów i zdrowych maliszkow dla ckezarnych a dla staraczek upragnionych 2 kreseczek i rosnacych brzuszków:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :-)
    Najlepszego w Nowym Roku!
    Samych szybkich porodów, staraczkom cudnych II kresek i dla wszystkich pięknych dzieciaczków ;-)
    Aneczka, nie stresuj się na zapas.
    Hilary, no w koncu się zdecydowałaś ;-) gratuluję i powodzenia!
    Basik, no my następne w kolejce. Jeszcze to do mnie nie dociera :-o
    U nas w opolskim chyba wszędzie w skończonym 38 tc robią planowe cc. Z jednej strony niby dziecko może być jeszcze niegotowe a z drugiej czekać pod termin, żeby się zaczęła akcja i później cofać malucha z kanału rodnego, hmmm...
    Nie wiem jak to do końca z cc na zimno bo moje oba porody zaczęły się od skurczów. Za 1 razem wprawdzie wcale ich nie czułam ale na ktg się pisały regularnie i szyjkę skracały i rozwierały. Za 2 razem do szpitala już z 6 cm rozwarcia przyjechałam, główkę było mocno czuć od środka i nie wspominam zbyt miło momentu wyciągania dziecka, bo się musieli ostro "naszarpać".
    Zobaczymy jak będzie tym razem. W pon wizyta a we wtorek oficjalnie kończymy 37 tc i ciąża donoszona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 13:14

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku. Najwazniejsze to zdrowych dzieciaczkow. Dobrych porodow i nowych fasolek :)

    U mnie poki co zyc sie odechciewa :( syn dzien po Swietach od kolegi przywlokl wirusa. Wymioty i biegunka i jak mnie zlapalo tak trzyma do teraz :( nie moge z tego wyjsc bo najlepiej zebym nic nie jadla i zoladek mial odpoczynek ale przy insulinie 4x dziennie musze jesc. Jem zupy krem ale i to nic nie daje bo bol zoladka nie mija. Na szczescie od wczoraj nie ma juz biegunki i tylko mnie targa na wymioty. Modle sie by bylo lepiej bo wizja szpitala na mnie ciazy bo cukry straszne przez to sa :/

    Basiu, Ryba ale fajnie ze juz lada chwila zobaczycie sie z maluszkmi :)

    Karolcia a Ty wiesz kiedy bedziesz miala cc? Nadal sie tak dobrze czujesz?

    Aneczka a co lekarz mowi o tej pepiwinie?

    KochamSlonce i u Ciebie juz tyle tygodni minelo. Szok ;)

    Hilary fajnie ze zalozylas bloga :) i jak zawsze na brak czasu nie nazekasz ;) a jak malutka juz gaworzy?

    Ja juz mam wpisane w papiery ze jezeli wszystko bedzie szlo dobrze to cesarke bede miala miedzy 10 a 20 Kwietnia :) takze zostalo 3,5 miesiaca :) i wiem ze zleci nawet nie wiem kiedy!!!

    Ale najwazniejsze mam juz za soba bo mamy juz cala wyprawke kupiona :) wszystko juz czeka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 19:28

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna Mama No już trochę ociężała się czuje i skorcze się pojawiają do tego twardniejąca brzuchol czasem przeszkadza ale mimo wszystko nadal czuje się dobrze , byłam nawet na spacerze ostatnio 4,5 km bo już w domu fiksiwalam przez 6 tygodni miałam szpital w domu. Po kolei każdy chorował masakra .
    Poki co z cesarka niewiadoma i jestem przerażona . Muszę isc osobiście do naszego ordynatora i z nim zagadać bo tam gdzie chciałam jechać oddalone jest o 45 km a kobieta powiedziała mi ze nie robią cesarkę na zimno mam przyjechać jak się zacznie akcja a ja tak się boje .
    W moim miejskim szpitalu strasznie wzbraniają się od cesarkę i wszystkich na hama próbują SN wiec niewiem czy się tu uda jak nie to Jak nie to Gdańska uderze

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna zleci ci szybko tak jak nam..pamietam kiedy ja dwa miechy temu mowilaam ze chcialabym juz chociaz 36 tc.hehe a tu zaraz ciaza donoszona bedzie..

    Rybciu ja mialam przy Zuzi cc na zimno ale nie do konca planowana.i tak jak mowisz skonczony 38 tc.ja pojechalam wtedy do szpitala bo mialam skok cisnienia wzieli mnie na oddzial odrazu dzien po mialam badania usg i podwozia i wtedy pani doktor powiedziala ze tu nie ma na co czekac jak nadcisnienie i jedna cc za mna ze mnie dnia nastepnego pokroja o godz.10 fakt byl taki ze o 9:05 Zuzia juz byla na swiecie po 8 rano mnie wzieli bo dwie dziewczyny urodzily przez noc.na zimno zero oksy zero skurczy ale Zu nie byla w kanale dobrze ulozona wiec tak nie szarpali.

    Karolcia poki mozesz pogadaj z ordynatorkiem po co sie masz stresowac bidulo.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, ale wracam z fantastyczną wiadomością. Dzisiaj wyszły mi dwie piejne krechy :) troche nie spidziewanie ale ogromnie się cieszę :)

    Basik83, żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku, Enii, Daven lubią tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magada wrote:
    Witajcie dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, ale wracam z fantastyczną wiadomością. Dzisiaj wyszły mi dwie piejne krechy :) troche nie spidziewanie ale ogromnie się cieszę :)
    Madziulku kochany jeszcze raz gratuluje <3

    magada lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra spakowałam sie w końcu do szpitala tylko dokupic trzeba kosmetyki i podpaski i bedzie chyba wszystko :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Enii lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacja ogromne :) ale mega niespodzianka w tym Nowym Roku. Trzeba bylo zdjecie testu wstawic ;) ten widok zawsze bardzo cieszy :)

    Karola kurcze to nieciekawa masz sytuacje i wierze ze sie mega tym stresujesz. Ale jeszcze chwila Ci zostala to atakuj kogo mozesz i gdzie mozesz. Trzymam kciuki by udalo sie wszystko zalatwic :*

    Basiu no to juz zostalo Ci lezec na kanapie. Pachniec i czekac na termin CC ;) pewnie juz sie doczekac nie mozesz co?

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry


    Magia Swiat chyba działa nawet jak wydaje się ze się nie działa. Czyli jak ma być to będzie fasolka <3
    Jak wiecie grudzień był miesiącem luzu, odpuszczenia Dzis 23 dc i gdyby nie Evve to bym tesiora nie zrobiła. Dwa sikance zrobione z różnych firm. Oba pozytywne
    Szok, szok, szok.... Jutro jeszcze trzeci ( M rano wyjeżdza do De)

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko co tu sie dzieje :D Enii alez sie ciesze :* gratuluje. Jednak wyluzowanie sie daje porzadane efekty. Trzymam kciuki za Wasze fasolki❤️

    Enii chwal sie testami!!!! Tyle czasu na nie czekalas :) a jak reakcja meza? A Ty jakies objawy juz masz?

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Podwójna jestem w takim szoku ze to tej pory to nogi z waty. Rano robiłam sikanca 25 wyszedł bladzioch i to szybko. Pokazuje mojemu a on "ja nic nie widzę, raczej nie" a że cos mi nie grało ( bladzioch przed koncem wyznaczonego czasu) pojechałam do apteki całodobwej ( dziś wszystko zamknięte) i kupiłam dwa kolejne. Jeden 10 a ze nie było z innej firmy 10 to już na rano 25 wzięłam.
    Zrobiłam 10 i jest bladzioch. M był w pokoju to mu dałam testa i wyszłam. Przyleciał zaraz uradowany a ja w ryk ...

    Póki co dalej nie wierzę i co chwilke zerkam na testy.
    Nie wiem czy cos zobaczycie bo mój tel robi fatalne foty

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9431ea1e514.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b5a6fa3e647.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 16:32

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ