X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii jak na ten dzien cyklu to kreseczki piekne sa :) teraz zobaczysz jak kazdego dnia beda ciemniec. I wcale sie nie dziwie ze masz nogi jak z waty ;) kazda z nas tak zaczynala ha ha teraz najgorszy czas do pierwszej wizyty bedzie sie wlokl ale pozytywne nastawienie i bedzie dobrze :)

    Enii lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMamaWdwupaku wrote:
    Enii jak na ten dzien cyklu to kreseczki piekne sa :) teraz zobaczysz jak kazdego dnia beda ciemniec. I wcale sie nie dziwie ze masz nogi jak z waty ;) kazda z nas tak zaczynala ha ha teraz najgorszy czas do pierwszej wizyty bedzie sie wlokl ale pozytywne nastawienie i bedzie dobrze :)


    U mnie ovu chyba szybko była (bez oznak) bo <3 tylko w 9dc i 11dc. Pózniej mnie rozebrało przeziebienie

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii u mnie zawsze przeziebienie po owu zwiastowalo ciaze ;)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratulacje moje slonce kochane.

    Podwojna czekam ale dzis wariatka przeszlam ponad 7 km bez w sumie odpoczynku na spacerze w lesie bylismy bo taka sliczna pogoda jak na wiosne.

    Enii lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii i tu ci gratuluję :) super wiadomość :) ja się nie odzywalam bo wyjechaliśmy na narty na weekend, i tak jakoś czasu nie ma. Ale dziś wracamy już :( szkoda bo bylk super.
    Basik łał, 7 km, szacun. Ale rzeczywiście, mamy teraz wiosnę zamiast zimy. Nawet w gorach nie ma zadużo śniegu.

    Miłej niedzieli dziewczyny:)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik Ty to szalona jesteś :D

    Magada u mnie takie słonko było ładne ale pózniej popadało. Fajnie ze udany wyjazd, wypoczęta?

    Podwójna Pytałam M jak to sie stało ??? hahaha ..Miałam w planach tzn od grudnia jak M przyjechał Zamiast sie cieszyc to ja juz stres. Boje sie czy fasolka zdrowa. Naczytałam sie o wieku , statystykach, zagrożeniach.. Najchetniej to juz bym poszła ale póki co to i tak mi nic to nie da...


    Dzisiejszy czułosc 10 ( ale drugi bo po 3 w nocy robiłam 25 ale mega bladzioch..Spac nie mogłam)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d92cfc7807f3.jpg


    A nie pisalam.. Po Swietach pojechalismy po pieska suczke 6 tyg. Mialam w planach przerwe staraniową do wakacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2018, 18:08

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83, Daven lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii nie czytaj, myśl pozytywnie:) ja też się boję że znow sytucja może się powtórzyć. Ale staram się odganiać złe myśli. 16 stycznia umowilam sie do gina, będzie to 5 tydz i 3 dzień. I tak sobie myślę czy nie za wcześnie.

    Enii piesek jakiś rasowy?

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według dzisiejszych standardów to kundelek w typie labladora. Było ogłoszenie na stronie schroniska :)


    Właśniez M rozmiawalam i juz by mnie wyścigał do gina. Czytałam ze czasami nic nie widać...
    Mnie bardziej stresuje statystyczne zagrożenie wad ze wzg na wiek


    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przetrwacie ten najgorszy poczatek i pozniej bedzie lepiej. Strach juz bedzie towarzyszyl przez cala ciaze to normalne ale byle do przodu dzien po dniu :) wiecie ze wiekszosc z nas tutaj ma za soba przykre wydarzenia ale w koncu sie udalo i jest dobrze :) u Was tez bedzie. Inaczej byc nie moze!!!! Pieknie sie patrzy na te nowe suwaczki :)

    Enii kreseczka juz piekna :) a o wadach nie mysl. Ja od Ciebie jestem tylko 3 lata mlodsza do tego cukrzyca i corcia moja zdrowa i u Ciebie tez tak bedzie :*

    No to przy szczeniaku zycze Ci by zbytnio 1 trymestr nie dal Ci popalic co bys mogla na spacerki z psiakiem smigac ;) i pochwal sie suczka w wolnej chwili :)

    Basik83, Enii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu a jak Ty sie czujesz po tym spacerze? Nic Ci nie jest?

    A jak z kg. Ile na plusie jestes? To z ciekawosci bo my wagowo blisko siebie ;) ja poki co 800g na plusie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już powoli kacik dla malutkiej robie i taki napis na sciane kupiłam :) jakies poleczki 2 biale dam lampeczke i taka kolyske kupiłam i czeka do zlozenia :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4380de76a46.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7afb0d9deeb6.jpg

    Enii, Basik83, Hilary lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna tłumacze sobie ze wsumie wiek nie ma za bardzo nic do tego. No chyba ze mam sie 50 na karku. M zapowiedział ze na to usg (jak bedzie do tej pory ok) to zjezdza..

    Katar dalej mnie trzyma, wczoraj lżej a dzis tragedia. Do tego 8 bede musiała isc wyrwac

    Super ze juz eobisz kącik. Kołyska i napis świetne <3

    Czuje ze chyba da mi popalic. O ile z chlopcami to nawet nie czulam ze jestem w ciązy. Jedynie malutkie mdlosci. To od 3 dni mam zawrotki w głowie . Wydaje mi sie ze to raczej z niewyspania i z nerwy na sunie (spac nie daje). Nic mi sie nie chce... zobaczymy jak to dalej pójdzie. Jakąś nerwe mam, pije melisę (Na ziolowych na uspokojenie pisze ze nie bardzo w ciazy)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9a9fa87e377.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b62b6090ede5.jpg

    Milego dnia :)

    edit: Moj juz pochawalił sie wczoraj koledze. Zła jestem troszke na niego. Moze nawet te nerwy mam z tego ze akurat sam poczatek ciazy a M musiał wracac do De. I sam fakt ze sama z chlopcami teraz jestem plus sunia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 08:38

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzis bylam na wizycie u gina.wczoraj chyba czop zaczal odchodzoc bo sluz podbarwiony krwia i brazowe planienia.dzis na wizycie niby juz czysto.wiec machnal szybko usg sprawdzil szyjke i dziecia dziec ponad 3 kg chociwz dokladnej wagi nie znam ale szyjka juz 15 mm.gbs pobrany tym razem dobrze serducho przeplywy ok.za tydzien kolejna wizyta wtedy dowiem sie kiedy do szpitala.

    Po spacerze wlasnie chyba te plamienia mialam

    Wagowo 1 kg na plusie.poki co heheh.

    Enii, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna.miałam.taką kołyskę orzy synku. Super sprawa.

    Eni piesek śliczny. Widzę że miejsce do spania.sobie znalazł :)

    Basia to dobrze że po wizycie ok. Już nie długo będziesz tulić synka :)

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami, mogę dołączyć do Was? podczytuje Was od jakiegoś czasu. Staramy się (bardzo na luzie) o czwartego maluszka. Postanowiłam tu, na tym wątku napisać (przynajmniej mnie zrozumiecie)
    Trzymam kciuki za Was wszystkie

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary lubią tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Basia super że wszystko ok. Nie przemęczaj się już tak..
    Enii, oby to tylko taki początek, a później tylko lepiej. Choć ja najlepiej tej ciąży wspominać nie będę heh.
    Podwójna śliczny kącik <3
    U nas jeszcze nic nie przygotowane :-o nic a nic. Wczoraj w końcu zamowiłam materacyk do łóżeczka, podkład i prześcieradełko. Dziś miałam zamiar odświeźyć i pozszywać łóżeczko turystyczne, w którym mały będzie spał, bo stało rozłożone u teściowej i dzieciaki w nim skakały i się trochę poniszczyło...

    No a to już tuż tuż, w przyszłym tyg powitamy synusia na świecie. W pon. mam się pojawić na oddziale :-o
    Stres i panika mnie ogarnęła :-o

    EDIT: ciąża donoszona. Hurra!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 10:57

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni woooooow!!!!!!
    Gratuluję kochana.
    Nic się nie martw wszystko będzie dobrze.
    Życzę dużo zdrówka i spokoju.
    Rosnijcie <3
    Czarne myśli odganiamy szybciutko.

    Ps bardzo się cieszę :-)

    Enii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik i rybaaa życzę szybkiego rozwiązania.
    Jeśli możecie to pochwalić się proszę zdjęciem dzidziusia :-)
    Powodzenia.

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia witaj :)

    Basik jak ty to zrobiłaś, że przytyłaś tylko 1 kg ? Ja zaczynam ciąże z dużą wagą i aż się boję na jakiej wadze skończę.

    Ryba super :) już możesz spokojnie rodzić :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka tez jestem w szoku hihi

    Rybka to najważniejsze teraz. To teraz juz pozostaje spokojnie czekać na poród

    Nenusia witaj

    Magada a tak juz w pierwsza noc M wziął ja do lozka spać. Bo ona taka biedna płacze itd..

    Tez myślałam o wadze ale póki co to mam ja w nosie hihi


    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ