X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny <3
    Sporo mnie nie było, ale jakaś zimowa chandra mnie dopadła... w dodatku synkowi wszystkie 4 naraz wychodziły, więc marudny był bardzo + noce nieprzespane... strasznie jestem umęczona i nerwowa :(
    Do tego dzieciaki zaczęły się kłócić, bić...
    Synek non stop gdzieś włazi, przewraca się, guz na guzie...

    Gratuluję 2 kreseczek! Super

    Enii
    Napisałaś, że 9 i 11 dnia cyklu było serduchowanie....

    A ja z mężem zaszalałam 2 razy w Sylwestra (rano i w nocy)... to był 8 dzień cyklu, miałam jeszcze brązowe plamienie okresowe. Owulacja 15/16 dzień cyklu chyba, więc raczej nic z tego nie wyjdzie... :P
    Bo ogólnie 3 dziecko odłożyłam za rok he he
    Świat oszalał... martwiłam się, że mąż nie zgodzi się na 3 pociechę, a teraz on sam ten temat poruszył i pyta się czy zaczynamy starania...
    Szok...
    Tyle, że teraz mam mega pietra jak dam radę... Eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2018, 20:02

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziiu u mnie ciagle skoki dwa do przodu dwa dontylu jezeli chodzi o kg..ja nie wiem jak to zrobilam bo najpierw chudlam potem tylam potem zas chudla.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa widze że u was to samo.
    U nas w gratisie Robert ma gorączkę od wczoraj po 39 st. Wychodzi ostatnia czwórka.
    A córka siedzi w domu 5 tydz bo wiecznie coś jej jest :-(

    Mój maz też gada jaki to Heniu (3 dziecko) będzie zajebiste etc a robić nie chce robić.
    Ale my odpuscilismy bo cykle się pochrzanily przez IO i leki biorę na te moje jelita jeszcze.
    Właśnie dziś zakupiłam coś na bazie metforminy co zmniejszy hormony androgenne i wspomoże cykle oraz owulke czy zajście.
    Liczę na wpadkę świadoma hahahah

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama, żabka04 oj nie badzcie takie pewne. Mój M przyjechał 8 dc ( a może my 8 a nie 9 dc.. mniejsza z tym) i otwarcie ustalilismy ze odkladamy starania. A ze tak zaraz po @ to raczej luz... hihihi jak widac niespodzianka <3
    Tesciora zrobilam tylko dlatego ze Evve na naszej gr.fb zasugerowała. I to tak bardziej z ciekawości.. Kinder suprise jak nic :D

    Basia to te spacery i wojaże Twoje ;)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prosimy o fluidy ciążowe: plucie, smarkanie, kichanie etc wskazane tu na wątek co by pozarazac resztę ekipy od wszystkich ciezarnych.
    Hihi


    Czeka mnie dziś straszna noc.
    Robert ma co 4h wysoka gorączkę, bardzo mało zjadł w dzień na noc prawie nic i przed chwilą była histeria
    Posmarowalam dentinoxem dziąsła i czułam że się przrbila ostatnia czwórka.
    Mamy 12 zeboli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :*

    Nenusia witaj i zycze szybkiego zaciazenia :)

    Enii ale slodka psina :) i widać jak już lozkiem zawladnela ha ha

    A mezowi sie nie dziw, cieszy sie chłopak ze znowu ojcem zostanie ;) mój do tej pory wszystkim dookoła sie chwali jak spotka kogos kto nic o ciąży nie wie i taka radość w nim widać. Znowu oszalal i wkolko tylko mowi i wyobraza sobie jakie nasze zycie z 3 dzieci będzie piękniejsze :)

    Umowilas sie już nie pierwsza wizyte?

    Magada Ty sie kg nie przejmuj. Mi sie wydaje ze im wieksza waga tym mniej sie tyje. Ja z w kazda ciaze miałam 90kg a tylam nie wiele a w tej to już w ogole nic. Nie ma sie co martwic na zapas.

    Basiu jak dzisiaj? Jednak to czopk zaczal odchodzić czy plamienia po spacerze były? Wage synus ma już ladniutka, wiec lada dzień może witac już swiat :)

    Rybka jak fajnie ze już lada dzień synusia zobaczysz :) ale znowu emocji dostarczycie nam tutaj ;) a z porządkami spiesz sie bo dużo czasu już Ci na nie nie zostało ;)

    Zabka, SzczesliwaMama zdrowka dla Waszych dzieciaczkow :*

    Ja w następny Czwartek umowiona jestem do kliniki na kolejne USG bo już zaczynam mieć kontrole czy cukrzyca nbie wyrzadza malutkiej zadnej krzywdy, także spokojniejsza już będę bedac pod stala kontrola i gina i tej kliniki. No i ogolnie rzecz biorac to jak początek ciąży dal mi mega popalić, tak teraz czuje sie swietnie :) brzuszek maly, nie ciąży i oby tak do końca ;)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna jeszcze nie. Chociaż nie ukrywam juz bym poszła. Teraz to juz zgupialam który to tydz. Według om 4,5 a według suwaczka sama 3,5 tyg.

    Moze na bete podjadę dzis i nastepna w piątek. Denerwuje sie. Czuje die jakby to pierwsza ciaza. A przecież pierwsza sie nie stresowałam bo logiczne było ze 2kreski to 9 mcy i dzidziuś na świecie ( a tu jak oczytałam sie na ovu to panika -

    Miłego

    PodwojnaMamaWdwupaku, żabka04 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii kciuki za bete!!! Jezeli Ci to uspokoi to smigaj do labu.

    A suwaczwk ustaw sobie tak zeby pokazywal Ci tygodnie z OM :)

    Ja wlasnie smigam do diabetologa. Tak tego nie lubie bo to godzina jazdy na drugi koniec miasta ale mus to mus.

    Milego dnia :*

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna a jak mam go ustawić ?

    Powodzenia u diabetologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 07:23

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam podajesz date ostatniej miesiaczki i powinno Ci ustawic 4,5 tygodnia ale jak inaczej Ci wylicza to daj do tylu o tydzien zermin miesiaczki tak by wyszlo 4,5 tygodnia. Wiesz o co chodzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Enii jak bedziesz robic bete to zrob od razu progesteron. Zobaczysz czy jest ok i czy nie trzeba go suplementowac.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proga juz nie zrobię bo jestem po kawie i ciastkach. Najwyżej w piątek zbadam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 10:11

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik Bety 480,03 w 27dc. W piatek ide znowu. Terepie sie teraz

    żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratuluję piękna beta.
    I szybko wynik!
    Następnym razem zrób progesteron.
    Super!!!!


    U nas nocka tragedia.
    Nawet pisać mi się niechce tak jestem jakaś umeczona.
    Wstalismy o 9 i jak narazić gorączki nie ma tylko stan podgoraczkowy go trzyma.
    Chyba wyjdę na dwór przewietrzyc mózg.

    Enii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii piekna beta :) teraz pieknie przyrosnie to chociaz na chwile do wizyty bedzie mogla Cie uspokoic.

    Zabka wspolczuje Wam tych chorob :( oby juz Wam odpuscily.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 16:14

    Enii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna u nas tzn u Roberta idzie ząbek ostatnia czwórka i takie szopki.
    Choć dzisiaj pokasluje.
    Córka za to chora 5tydz siedzi w domu
    Robert właśnie zjadł jako dziś pierwszy posiłek kaszki ryzowej z bananem z tubki.
    Dobre i to.
    Gorączki nie ma od rana utrzymuje się stan podgoraczkowy.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii piekna beta.

    Enii lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pójde do psychiatry. Zamiast luz z wynikami to martwie sioe juz o piatek.

    Korci mnie powiedziec mojej mamie, chociaz wiem ze entuzjazmu nie bedzie.Ona z tych co lubia miec kontrole nad zyciem innych i jak po niej mysli to zle.. I tez za bardzo wszystkim sie stresuje a nie chce by bardziej dośc ma swoich problemów ze zdrowiem+ tato z sercem. Bardziej chodzi mi bym mogla sie jej wygadac. Póki serduszka nie zobacze nie chemy mówic tym bardziej ze .... dawno to juz pisalam, moja mama poroniła ('83r) i wlasnie zaszla w grudniu i termin na wrzesien miala :(


    Żabka wierze u nas tez chorobska ale dzieciaki duzo starsze to tez inaczej
    Z tym wynikiem tez bylam w szoku, przez neta sprawdzałam bo robiłam w labo w Diagnostyce


    Podwójna i jak wizyta?

    Mnie podbrzusze, jajniki pobolewaja, więc latam co chwile sprawdzac czy jest czysto. Cyce pelne mi sie zrobiły. Jak wyslalam zdjecie męzowi to w szoku że od soboty taka zmiana..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 19:14

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04
    Też mamy 12 zębów :)
    A córcia też chora, w dodatku wszyscy mamy zapalenie spojówek :(
    Kochana u mnie z kolei mąż już najchętniej teraz by zrobił 3 dzidziusia...
    hmmm na przełomie październik/listopad miałam straszne parcie na 3... ale później zaczęłam w głowie rozkładać wszystko na części pierwsze jak to będzie i jak dam sobie radę... to zaczęłam tchórzyć... :/

    Enii
    Uuuu a jakie masz cykle?
    Ja mam strasznie nieregularne, raz 32, w następnym miesiącu 27...
    No teraz to mi dałaś do myślenia :)
    Ale myślę, że u Ciebie raczej ten 11 dzień cyklu zaskoczył :)

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa u mnie to 22-28. Jakbym srednia wyciagneła to 25-26. Ponad pół roku wczesniej tylko raz od ostatniego porodu zdarzylo sie +30.

    Cięzko wyczuć i nie wnikam juz który hihihi. A dzien przed testem byli u nas moi rodzice i smiałam sie ze Fb blizniaki mi wrózy. Mina mojej mamy bezcenna a mój ze niekoniecznie blizniaki może byc jedno.. Krakał i wykrakał :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 440 441 442 443 444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ